>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Futsal

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a streamy skąd łapiecie ? wiem że nie które mecze pokazuje Eurosport a reszta ,bo mi ciężko znaleźć ,a szukałem i to sporo czasu.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
o ludzie ładnie się zbłaźniłem ;) dzięki wielkie
Johny35 wiem wiem ale nie wszystkie są
oglądaliście ten Iran dziś bo ja nie miałem okazji? mocno zaskoczył mnie wynik ,Iran jest jedną z najlepszych ekip azjatyckich ,po solidnym meczu z Hiszpanią zapomnieli jak się gra? czy Maroko takie warunki postawiło ?
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
o ludzie ładnie się zbłaźniłem ;) dzięki wielkie

Johny35 wiem wiem ale nie wszystkie są

oglądaliście ten Iran dziś bo ja nie miałem okazji? mocno zaskoczył mnie wynik ,Iran jest jedną z najlepszych ekip azjatyckich ,po solidnym meczu z Hiszpanią zapomnieli jak się gra? czy Maroko takie warunki postawiło ?
Maroko sie bronilo, bramkarz mial dzien konia, a Iran nie wykorzystywal setek i niech sie ciesza, ze wbili na 2-1, 5 minut przed koncem, bo spodziewalem sie po nich wiecej
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bardzo dobrze że dzisiaj odpuściłęm granie bo wyniki trochę dziwne. Jutro fajne mecze Nas czekają.
Japonia - Libia H(0 - 4) 1 1,72 Tobet 4-2⛔

Japończycy jeszcze z szansami na awans.Rewelacyjna końcówka meczu z Portugalią i z 5-1 doszli na 5-5.Libia najsłabsza ekipa i jutro też mecz przegra.Japonia aby myśleć o awansie musi swoj mecz wygrać najwyżej i liczyć na jak najwyższą porażkę Portugalii z Brazylią.

Portugalia - Brazylia H(1.5 - 0) 2 1,68 Tobet 1-3✅

Tutaj wydaje się że mecz będzie super.Brazylia pewna awansu ale napewno chcą wyjść z 1 miejsca dlatego nie odpuszczą Portugalczyką.Portugalia po srednim meczu z Libią zagrała dobrze I połowę meczu z Japonią w drugiej natomiast katastrofalnie i zremisowali.Brazylia pierwszy mecz na spokojnie,defensywnie ograła Japonie 4-1 natomaist później postrzelali sobie i wygrali 13-0 z Libią.Jutro Brazylia jeśli zagra na maksa to strzelil 3-4 bramki więcej niż Portugalia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 189

teesbor

Użytkownik
a czy jest to mozliwe, ze o polnocy postawilem na Japonie hp -1,5 po kursie 1,36? nigdzie nie moge tego znalezc a jestem pewny, ze na taka linie stawialem.
nigdzie tez nie widze kursow z betcity a w tym wlasnie buku zagralem, a wedlug tej stronki co podales wyzej to byly dosc duze spadki np. na hp -3,5 kursy od 1,65 spadly do 1,3
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Australia - Argentyna H(4.5 - 0) 2 1,68 Tobet 1-7✅

Dzisiaj mecz o to kto wyjdzie z drugiego miejsca z grupy D. Australia jak i Argentyna mają po 3pkt.Do tej pory ekipa Aystralii w pierwszym swoim meczu przegrali 9-1 z Italia a poźniej dość zaskakująco ale zasłużenie pokonali Meksyk 3-1.Argentyna w pierwszym meczu właśnie ograła spokojnie Meksyk5-1 a następnie przegrali z Italia 3-2.Dzisiaj to Argentyna jest faworytem i nie powinna mieć większych problemow z pokonaniem Australii. Przy technice jaką mają Argentyńczycy są oni w stanie spokojnie&quot;rozklepać&quot; Australię a ta przy szybszych akcjach gubi się co było widac w meczu z Italią.Kurs nie za wysoki ale uważam,że Argentyna podejdzie do tego meczu w 100% skoncentrowana i zagra na maksa.

Meksyk - Włochy H(5.5 - 0) 2 1,85 Tobet 2-5⛔

Tu wiadomo Italia ma pewne 1 miejsce jednak dzisiejszy rywal nie jest w stanie zagrozić w jakikolwiek sposób.Meksyk gra strasznie powolnie,ociężale,niedokładnie.Defensywa popełnia bardzo szkolne błędy,przy tak dobrej grze Italii to tylko woda na młyn. Dzisiaj gracze z Europy urządzą sobie niezłe strzelanie i nie zdziwi mnie wynik dwucyfrowy.

W grupie B też jest ciekawie bo o awans walczą Iran i Panama.
Iran w pierwszym meczu zremisował 2-2 z Hiszpanią po bardzo dobrej drugiej połowie.W kolejnym meczu zagrali z Maroko i wymęczyli 2-1 mimo dużej ilości akcji nie potrafili zdobyć więcej bramek.
Panama na początek rozgromiła Maroko 8-3 mimo,że do przerwy przegrywali 1-3 w drugiej części rozjechali rywala strzelając im 7goli.Kolejny mecz to porażka z Hiszpanią 3-8. Dzisiaj wygrana którejś z drużyn daje awans do kolejnej rundy.Nie sądzę aby Iran a tym bardziej Panama rozgromiły swojego rywala.Przy różnicy dwóch bramek widzę jak schodzi bramkarz i wprowadza zespół kolejnego zawodnika i jest zniwelowana przewaga.Nikt tego meczu nie bedzie chciał przegrać dlatego wybieram na ten mecz:

Iran - Panama H(0 - 3.5) 2 1,62 Tobet✅
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Mój typ na dzis to : Morocco/Spain (U 9) 5:1 ✅✅✅

Patrząc na ostatnie mecze Hiszpani widać że grają oni tylko po to żeby wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Tylko w dwóch meczach strzelili powyżej 8 bramek z Panamą i Rumunią było 8:3. Hiszpanie na pewno ten mecz wygrają ale nie wydaje mi się aby chcieli nastrzelać jak najwiecej bramek, myślę że bedą chcieli strzelić 2,3 bramki i spokojnie przejść obok meczu, bez złapania głupiej kartki, kontuzji, ponieważ juz niedługo czekają ich dużo trudniejsze mecze w dalszych fazach turnieju. Maroko nie ma nic do zyskania w tym meczu, ale uważam że ich piłkarze bedą chcieli się pokazac i powalczyc, tak jak to bylo w przypadku Meksyku w spotkaniu z Włochami. Licze że rezultat bedzię podobny, i mój typ się sprawdzi. Mecz za 15 minut,także powodzenia życzę ????
 
A 15

andrreto

Użytkownik
Nie zgadzam się z opinią kolegi Dolar. Wg mnie Hiszpanie owszem moze lekko sobie odpuszczać to spotkanie i zagrać na luzie a zaowocować to może jakąś bramka dla Maroka. Maroko żegna się z turniejem więc będzie chciało pewnie coś pokazać w ataku a to dodatkowy hc dla tego zakładu Różnica w potencjale jest jednak gigantyczna i dla mnie w tym spotkaniu dużo lepszym zakładem jest Hiszpania o7,5 @1,9 w b365
 
W 606

wanderlei

Użytkownik

To jest tabela zespołów z miejsc 3.Pierwsze 4 wchodzą do dalszej fazy mistrzostw.
Może mi ktoś powiedzieć czemu Australia jest wyżej od Tajlandii Kolumbii i Panamy jak ma tragiczny bilans bramkowy ??
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal Mistrzostwa Świata
09.11.2012 11:00
Gwatemala - Wyspy Salomona
typ: Gwatemala -7.5 gola
kurs: 2.03
buk: Pinnacle Sports
Ostatni dzień zmagań grupowych podczas Mistrzostw Świata w futsalu, które rozgrywane są w Tajlandii. W jednym z meczy grupy F Gwatemala podejmie Wyspy Salomona.
Gwatemala to zespół, który grał dwa razy na mundialu w 2000 i 2008 roku i dwa razy skończył te zmagania na fazie grupowej. W tym roku mają jednak olbrzymią szansę na awans z grupy z drugiego miejsca, muszą jednak jutro wygrać, najlepiej wysoko i liczyć na to, że Rosjanie mimo chyba już pewnego pierwszego miejsca w grupie nie odpuszczą i pokonają Kolumbię. Wicemistrz Ameryki Północnej, który w pokonanym polu na tych mistrzostwach zostawił m.in. nieźle spisującą się w tym turnieju ekipę Panamy, w pierwszym meczu grupowym pokonał Kolumbię 5:2 mimo, że do przerwy przegrywali 2:1. W swoim drugim meczu dostali solidną lekcję futsalu od Rosjan, przegrywając 9:0. Widać było w tym meczu różnicę klas obu zespołów, ale także Gwatemalczycy, po kilku straconych bramkach stracili wiarę w nawiązanie walki i popełniali proste błędy, jak przy bramce Prudnikowa.
Co do Wysp Salomona, to ciężko cokolwiek napisać. Mistrz Oceanii jest zdecydowanie najsłabszym zespołem na tym turnieju i już jutro będą mogli się pakować. W pierwszym meczu przegrali z drużyną &quot;Sbornej&quot; 16:0, ale wynik mógłby być znacznie wyższy, gdyby tylko Rosjanie chcieli. W kolejnym spotkaniu z Kolumbią, po pierwszej połowie przecierałem oczy ze zdumienia, ale nie ze względu na dobrą grę Wysp Salomona, a słabą Kolumbii. Po pierwszej części był remis 3:3, ale w drugiej połowie Kolumbijczycy udowodnili, że tylko zlekceważyli zbytnio rywala, aplikując im 8 bramek, a cały mecz wygrywając 11:3. Co gorsza dla nich w tym meczu czerwoną kartkę obejrzał ich podstawowy bramkarz Paul Huia, który był najjaśniejszą postacią tego zespołu. W meczu z Gwatemalą zastąpi go niedoświadczony, zaledwie 16-letni Anthony Talo.
Wielka mobilizacja po stronie drużyny z Ameryki, zdecydowanie większe umiejętności i brak podstawowego bramkarza skłania mnie do zagrania takiego handicapu. Polecam
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Węszyłem węszyłem i wywęszyłem że :
Kolumbia nie może przegrać więcej niż 6 golami a Czechy do awansu z 3 miejsca potrzebują minimum remisu czyli tyle ile Serbia(ich przeciwnik) do wyjścia z pierwszego miejsca.
Nie wiem czemu jeszcze nie ma oferty w bet365 na te mecze ale warto pograć handicapy dodatnie na Czechy i Kolumbię.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Węszyłem węszyłem i wywęszyłem że :
Kolumbia nie może przegrać więcej niż 6 golami a Czechy do awansu z 3 miejsca potrzebują minimum remisu czyli tyle ile Serbia(ich przeciwnik) do wyjścia z pierwszego miejsca.

Nie wiem czemu jeszcze nie ma oferty w bet365 na te mecze ale warto pograć handicapy dodatnie na Czechy i Kolumbię.
zobaczymy jakie handicapy wystawia buki, bo Rosja mi imponuje gra w tym turnieju
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty warty zagrania wydaje sie Egipt -2,5. Podobali mi sie w meczu z Serbia gdzie stracili glupie bramki,ale zagrali bardzo dobre spotkanie.Stawialem na nich w meczu przeciwko Czechom i mysle ze dzis tez nie zawioda.
Rosja i Gwatemala swoje mecze tez spokojnie powinny wygrac. Rosja-Kolumbia sklanialbym sie raczej ku overowi 7,5 albo over 3,5 w pierwszej polowie. Nie wiem jak Rosjanie podejda do tego meczu.Wczoraj ekipy ktore mialy zapewniony awans nie wysilaly sie na 100 %.
Gwatemala zagrala bardzo fajne spotkanie przciwko Kolumbii caly czas prowadzili gre.Nie widzialem ich przeciwko Rosji. Powinni spokojnie poradzic sobie z Wyspami. Handi -7,5 do pokrycia.
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Ja gram Rosje -6. Bardzo dobry Kurs po okolo 2.35 w tym momencie i myśle że warto zaryzykować, Zgadzam się z JurasicBart że wczorajsze mecze Hiszpani i Włochów handi nie pokryło, ale te zespoły grały mądrze strzelając 3,4 bramki i pilnując wyniku, Rosjanie którzy bilans bramek mają 25:0 myślę że nie będą kalkulować i wygrają ten mecz i strzelą jakieś 10,11 bramek,następny mecz mają dopiero za kilka dni i tutaj o jakiś zmęczeniu nie ma co mówic. Obrona Kolumbii gra bardzo słabo, dlatego ja zaryzykuje i zagram handi na Rosję ???? Pozdrawiam.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Co gorsza dla nich w tym meczu czerwoną kartkę obejrzał ich podstawowy bramkarz Paul Huia, który był najjaśniejszą postacią tego zespołu. W meczu z Gwatemalą zastąpi go niedoświadczony, zaledwie 16-letni Anthony Talo.
Bez jaj ale ten bramkarz to i na 16 nie wyglądał a właśnie strzelił bramkę ????
Bardzo fajny mecz Wysp Salomona.Grali mądrze i wyglądali solidnie na tle Gwatemali która chyba mecz wygrała już w szatni przed wyjściem na parkiet.
Gwatemala pokazała również jak nie powinno się grać z wycofaniem bramkarza ????
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Jest to napewno największa sensacja na mistrzostwach ????
Miało być gładko i przyjemnie a tutaj Wyspy powalczyli i brawa im się należą za to ????
Wynik 4:3 Szok dla wszystkich ,
pewnie dla nich samych również zważywszy na to że przegrywali już 1:0:cool:
 
Do góry Bottom