>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers - opinie

reven 0

reven

Użytkownik
Fakt bywa to denerwujące, ale moim zdaniem to dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla tych którzy logują się nie na swoim komputerze tylko np w kafejce. Zresztą na wielu portalach tak jest przy czym ten czas jest dłuższy. No a poza tym po co wam cały czas zalogowane GB :p Jak macie typki logujecie się, obstawiacie i tyle... można sie wylogować. A jak nie macie typków tylko szukacie analizujecie itd to po prostu wstrzymajcie sie z logowaniem, zalogujecie się jak będziecie chcieli postawić zakład.
Oczywiście moje subiektywne zdanie, ale dla mnie to akurat wadą nie jest. A Live to... może i dobrze że shit bo kasy nie przegrywam w bezsensowny sposób na live jak to nieraz bywało ???? Wygląda to lepiej, ale do ideału daleko. Mimo to nadal uważam GB za jednego z najlepszych buków w necie. Najpierw był BAH później expekt, BWIN (syf jakich mało) no i GB. i to ostatnie z tych wymienionych nadal najbardziej mi pasuje... chociaż wolałem chyba jednak poprzedni wygląd bez &quot;bajerów&quot; :p
Pozdro all ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
przed chwila wchodze na ich strone zeby zobaczyc co tak naprawde zmienili, loguje sie i... jestem baardzo pozytywnie zaskoczony ???? +50 pln na koncie za free ???? a co do designu to tylko troche go unowoczesnili od strony graficznej i niestety technicznej. mowie niestety, bo wolalem tamta prosta, praktyczniejsza strone. tutaj sa jakies zbedne bajery, ktore wg mnie nic nie poprawiaja ;p jedyny plus jaki do tej pory zauwazylem - nie &#39;odbija&#39; do gory po wybraniu zakladu, co bardzo mnie denerwowalo wczesniej ;p no i tak jak wyzej wspomnieliscie, za szybko wygasa ta sesja..
edt; i jeszcze jedna opcja na plus: mozliwosc pokazania wszystkich zakladow ktore sa na dane spotkanie. tego mi tez brakowalo w tym buku, chyba jako jedyny nie mial takiej opcji ;p
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
przed chwila wchodze na ich strone zeby zobaczyc co tak naprawde zmienili, loguje sie i... jestem baardzo pozytywnie zaskoczony ???? +50 pln na koncie za free ???? a co do designu to tylko troche go unowoczesnili od strony graficznej i niestety technicznej. mowie niestety, bo wolalem tamta prosta, praktyczniejsza strone. tutaj sa jakies zbedne bajery, ktore wg mnie nic nie poprawiaja ;p jedyny plus jaki do tej pory zauwazylem - nie &#39;odbija&#39; do gory po wybraniu zakladu, co bardzo mnie denerwowalo wczesniej ;p no i tak jak wyzej wspomnieliscie, za szybko wygasa ta sesja..

edt; i jeszcze jedna opcja na plus: mozliwosc pokazania wszystkich zakladow ktore sa na dane spotkanie. tego mi tez brakowalo w tym buku, chyba jako jedyny nie mial takiej opcji ;p
Dziwne... ja żadnego bonusu nie dostałem, ostatni raz patrzyłem wczoraj na konto. Dziś niestety nie działa. I informacji o tym nie znalazłem :|

Pozdrawiam!
 
reven 0

reven

Użytkownik
od rana działało bez problemu, ale fakt znów padło ;/ jeszcze jedna taka wpadka i się przenoszę gdzieś indziej... no chyba, że bonusik dadzą jakiś ???? Oby tym razem zmiany były naprawdę na lepsze...
 
X 0

xeo

Użytkownik
Ja już założyłem konto na BAH musze tylko kase wyprowadzić z GB, a z tym może być problem bo mi tylko na kartę pozwalają (chciałem przez MB).
A propos co sadzicie o MB?
 
reven 0

reven

Użytkownik
Korzystam, polecam ???? a dla GB... :zoltakartka:
a żeby wypłacić kasę z GB -&gt; MB, najpierw musisz co najmniej raz wpłacić przez MB -&gt; GB
// GB wróciło ????
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Nie działa
Mi znowu Party i GB nie działa.
Cholera, chyba wycofam dziś kasę. Nie stać mnie, żeby kasa leżała na koncie.
MB- małe limity mają. Po wysłaniu kopi umowy z bankiem i scanu dowodu przyznali mi tylko 5 tyś Euro na 90 dni i muszę przelewać na kumpla. Z ciekawostek, że nie wypłacam prze MB tylko przez UNIBET i oszczędzam jakieś 70 pln w m-cu
17:37 - działa ???? ciekawe na jak długo ?
17:42: Przerwane połączenie. Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony. Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.
Już nie chce mi się tego komentować.
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Mi znowu Party i GB nie działa.
Cholera, chyba wycofam dziś kasę. Nie stać mnie, żeby kasa leżała na koncie.
MB- małe limity mają. Po wysłaniu kopi umowy z bankiem i scanu dowodu przyznali mi tylko 5 tyś Euro na 90 dni i muszę przelewać na kumpla. Z ciekawostek, że nie wypłacam prze MB tylko przez UNIBET i oszczędzam jakieś 70 pln w m-cu
17:37 - działa ???? ciekawe na jak długo ?
17:42: Przerwane połączenie. Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony. Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.

Już nie chce mi się tego komentować.
Co do MB to się nie znam... ale GB mnie zaczyna dobijać. Mam podobny problem. Teraz GB tak zwolnił, że wczytywanie strony trwa kilka minut.
Mam nadzieję, że to nam jakoś wynagrodzą! Chyba niedługo napiszę do nich stosownego e-maila...

EDIT: I znowu brak połączenia z GB... Wy też tak macie?
 
marian86 0

marian86

Użytkownik
We are currently upgrading our system to provide you with the top quality service you have come to expect. We work hard to make these time periods as short as possible. We regret any inconvenience this might cause to our valued customers, but hope that you will be pleased with the improved performance that you will experience as a result of the upgrade.
Thank you for your patience.
Też sobie termin wybrali...
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Jeszcze trochę cierpliwości ????
will be back at 20:00 CET

Upgrade in Progress!
We are currently upgrading our system to provide you with the top quality service you have come to expect. We work hard to make these time periods as short as possible. We regret any inconvenience this might cause to our valued customers, but hope that you will be pleased with the improved performance that you will experience as a result of the upgrade.

Thank you for your patience.

Dlaczego buki nie robią podobnie do Banków ?
Jak Bank zmienia lub poprawia serwis to ostrzeżenie jest podane na kilka dni przed, że będzie modyfikacja..
 
Baqu 734,1K

Baqu

Forum VIP
własnie byłem w sklep shopie gamebookersowym i wmieniłem za 10.000 pkt 100 dolarów =&gt; nie ma z tym zadnego problemu, wszystko zajęło mi około 30 sekund, a $$ dopisane od razu do konta, takze tutaj mały plusik dla nich = wszystko cacy :&gt;

ale to wylogowywanie jest beznadziejne - pisal juz ktos do supportu, zeby to zmienili ?
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Chce się zalogować a nie moge wyskakuje mi takie coś

Wystąpił błąd podczas logowania!
Login to this account is temporarily restricted. Please contact our customer service for assistance.

Wy też tak macje?
 
Do góry Bottom