>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B - Hiszpania, Holandia, Chile, Australia

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
18.06.2014; 18:00
Australia - Holandia
Liczba bramek w pierwszej połowie: 2-3 @ 2,82 Planetwin365 ✅✅✅



Osiemnastego o osiemnastej wracamy do rywalizacji w grupie B. Na pierwszy ogień bierzemy spotkanie rozpędzonych holendrów z Socceroos. Tak przeglądałem i przeglądałem ten dział i doszedłem do wniosku, że w zasadzie wszystko zostało już o obu ekipach napisane. Mimo wszystko Australia z pierwszego spotkania wyszła z twarzą, gol Cahilla wprowadził sporo zamętu w szeregach drużyny Sampaoliego, mimo to skończyło się tak, że Australia ma na swoim koncie tyle samo punktów co Hiszpania, czyli ani jednego. Na to spotkanie wybieram zakład co do liczby bramek w pierwszej połowie. Przedział 2-3 wydaje się być idealny. Z jednej strony reprezentacja Oranje, która chyba jeszcze nie ochłonęła po fantastycznym meczu z ekipą Del Bosque. Z drugiej Australia, dla której to tak zwany &quot;mecz o wszystko&quot;. Jednak jest to chyba ekipa, na której presja ciąży najmniejszy. Od początku mówi się, że ta ekipa się dociera, a Mistrzostwa Świata to turniej który tylko im pomoże, jakikolwiek sukces nie jest wymagany. Zamurują więc bramkę, ale powinni pęknąć czekając na kontry. Do przerwy dwa gole powinny wpaść spokojnie, a żeby się nikt nie rozstrzelał za bardzo (albo Australia nie strzeliła nic honorowego) to zabezpieczam się przedziałem właśnie takim po naprawdę atrakcyjnym kursie. Do tego warto spróbować zakład, w którym linia powinna wynosić 2,5. Niedopatrzenie ze strony bukmachera trzeba jednak wykorzystać i na mistrzostwach, w których sędziowie dość szybko kończą pojedynki proponuję Wam dodatkowy zakład do gry a mianowicie

Doliczony czas w drugiej połowie: poniżej 3,5 @ 1,6 Betgun ✅ ✅ ✅

 
death89 84

death89

Użytkownik
Holandia - liczba bramek zdobytych w fazie grupowej przez drużynę - ponad 8.5 - @2.00 (Unibet)
Nie wiem skąd tak wysoki kurs na to zdarzenie.. Jak gra Holandia, wszyscy wiemy. 5 bramek z Hiszpanią, a mogło być ich i 6, albo 7. Jutro mecz z outsiderem grupy B, Australią. Kto widział mecz Kangurów z Chile wie, że ich obrona to totalny dramat. Skoro Chile im zaaplikowało 3 bramki, podejrzewam, że Holandia może tyle samo, bądź więcej. Zakład się odnosi do całej fazy grupowej, więc nawet jeśli Australijczycy nie zostaną rozstrzelani, Oranje ma jeszcze mecz z Chile, które w defensywie również nie jest zbyt dobre. Aby zakład wszedł, potrzebne są 4 bramki Niderlandów. Mają na to 2 mecze. Jestem pewien, ze nie odpuszczą żadnego z nich, będą walczyć o pierwsze miejsce. Drugie miejsce w grupie B, oznaczało by, że zagrają z 1. miejscem w grupie A, czyli najprawdopodobniej z Brazylią. A po co im tak ciężki rywal już w 1/8 finału?
Dla mnie złota lokata ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deeny 39

deeny

Użytkownik
Holandia - Australia
Typ: Holandia -1.5 @ 1.65


Mecz odbędzię sie jutro o godzine 18.00 w Porto Alegre. Holendrzy zaczeli od spektakularnego zwycięstwa z poprzednimi Mistrzami Świata jakim są Hiszpanie. Nikt się nie spodziewał takiego wyniku. Przez wielu teraz Holendrzy są uważani za faworytów do wygrania Mistrzostw. Pierwsza połowa w tamtym meczu była bardzo wyrównana , Hiszpanie strzelili bramkę z karnego, Holendzy wyrównali i zeszli na przerwę z remisem. Po wejściu po przerwie na murawę mecz w pierwszych 10 minutach wyrównany aż do bramki Robbena. I wtedy rozwiązał się worek z bramkami. Po wygraniu 5:1 piłakarze Van Gaala są w gazie. Wygranie drugiego spotkania daje im już pewny awans dalej. Więc myśle że powinni wygrać aby być już spokojnym.

Kangury przegrały swój pierwszy mecz z Chile 1:3 ale bardzo podobało mi się ich zaangarzowanie w grę a w szczególności gra ich w defensywie. Obawiam się tylko ,że zagrają na 100% bo przecież nie mają nic do stracenia.Wygrana czy remis daje im szansę gry dalej. Dlatego taki typ a nie bardziej ryzykowny.

Holandia:Cillessen,Martins Indi,de Vrij,Vlaar,Blind,Janmaat,de Guzman,de Joung,RvP,Robben,Sneijder

Austarlia: Ryan,Davidson,Spiranovic,Wilkinson,Franjic,Bresciano,Milligan,Jedinak,Oar,Cahill,Leckie​
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Gwiazdka przyszła w tym roku wcześniej ;) przynajmniej takie mam wrażenie patrząc na zakład powyżej 3.5 kartki w meczu Hiszpania - Chile. Hiszpańska La Roja kontra jej odpowiednik z Ameryki Płd. Dla Mistrzów Świata to mecz o wszystko. Jeżeli go nie wygrają to jadą do domu. Chile jeżeli chce wyjść z grupy nie powinno tego meczu przegrać. Sędziować będzie Amerykanin Geiger, który jest dobrym arbitrem, przynajmniej takie wrażenie pozostawił po spotkaniu Kolumbii z Grecją. Tam były (tylko) trzy żółte kartki, głównie przez wynik (3-0 dla Kolumbii). Oczywiście jutro Hiszpania może wygrać wyraźnie z Chile, ale linia jest na tyle niska, że przy ciężarze gatunkowym spotkania powinna zostać pokryta.
Dodam jeszcze że Hiszpanie z Chilijczykami grali cztery lata temu na MŚ w RPA w ostatnim spotkaniu grupowym - też o awans - były 3 żółtka i 1 czerwo (wszystko dla Chilijczyków).
Hiszpania - Chile
powyżej 3.5 kartki
1.61

bet365
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie: HiszpaniaChile
Typ: 1
Kurs: 1,60
Godz: 21:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W dniu 18 czerwca 2014 roku o godzinie 21:00 w grupie B w Rio de Janeiro dojdzie do spotkania pomiędzy drużyną Hiszpanii a reprezentacją Chile. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i emocjonująco. Po ogromnej porażce z Holendrami 1:5, reprezentacja Hiszpanii stanęła pod ścianą i ich mecz z Chilijczykami będzie meczem o życie. Kolejna porażka oznaczałaby by dla nich poważne kłopoty z przejściem do następnej fazy turnieju, dlatego muszą zrobić wszystko aby zdobyć wymarzone 3 punkty. Co by byłoby niewątpliwie sensacją. Bez wątpienia reprezentacja pochodząca z Europy na Estadio Maracana wyjdzie zdeterminowana i gotowa do walki. Hiszpanie będą atakować i drużynę Chile czeka ciężki mecz. 4 lata temu reprezentacja Hiszpanii swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata również zaczęła od porażki, a potem zdobyli tytuł mistrzów świata. Natomiast drużyna pochodząca z Ameryki Południowej wygrała swój pierwszy mecz z Australią, ale na boisku nie popisali się niczym szczególnym. Mysle, ze Hiszpania strzeli gola juz w 1 polowie meczu i wygra caly mecz.
 
D 3

denon23

Użytkownik
AUSTRALIA - HOLANDIA
Co tu dużo pisać, mecz Dawida z Goliatem. Bardzo mocna Holandia, przeciw słabiutkiej Australii. Nie widzę tutaj innej opcji, niż wygrania Holandii, a w jakim wymiarze tego nie byłym taki pewien.
Za Holandia przemawia praktycznie wszystko. Po pokonaniu aktualnych Mistrzów Świata - Hiszpanów, są wymieniani jako faworyci do wygrania tych Mistrzostw, wcale mnie to nie dziwi. Bardzo silna ofensywa - Robben, van Persie, Sneijder. Przeciw słabej Australii. Australia zagrała mecz przeciw Chile bardzo mocno angażując się w to spotkanie, a zawodnicy Australii myślę, że nie są przygotowani na 3 mecze w takim tempie. Dodatkową rzeczą jest to, że jeśli Australia na poważnie myśli o awansie, to musi dzisiaj ugrać przynajmniej REMIS, co może skutkować otwarciem się, co z kolei może być samobójstwem mając na uwadze jakich zawodników posiada zespół z Europy.
Dlatego moje typy na ten mecz wyglądają tak:
Holandia win - 1,21 ✅
Holandia (-1,5) - 1,55 ⛔
Holandia over 1,5 - 1,28 ✅
Holandia over 2,5 - 2,00 ✅
BTS NIE - 1,57 ⛔
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Australia - Holandia
18.06.2014 18:00
Holandia, po rozbiciu Hiszpanów, zagra dzisiaj z potencjalnie najsłabszą drużyną w tej grupie. Zwycięstwo pozwoli ze spokojem podejść do ostatniego meczu z Chile. Nie byłbym jednak taki pewien, że mecz ten zakończy się wynikiem podobnym do tego z Hiszpanią. Mimo przewidywań, że Oranje wystąpią w najsilniejszym składzie, może być tak, że Van Gaal zaleci oszczędniejszą grę i nie marnowanie sił na śrubowanie wyniku i przy np. 2:0 da odpocząć Van Persi&#39;emu czy Robbenowi. Australia to nie jest zresztą &quot;chłopiec do bicia&quot; i przy defensywnym nastawieniu, a tak pewnie zagra, może sprawić więcej trudności, w strzelaniu goli Holendrom niż zrobiła to ofensywnie grająca Hiszpania. Z wyższym handicapem bym więc uważał. Zagram jeszcze, że zawodnik rezerwowy strzeli gola. Myślę, że szansę otrzyma dzisiaj, przynajmniej na kilkanaście minut, Klaas-Jan Huntelaar.
Holandia -1.5 @ 1.793 Pinnacle (8/10) ⛔ (2:3)
Zawodnik rezerwowy strzeli gola @ 4.30 Bwin (2/10) ✅
(Depay 68&#39;)
 
W 13

wnn

Użytkownik
Hiszpania - Chile

Hiszpania nie wygra tego spotkania. Przed turniejem zakładałem, że z grupy wyjdzie Holandia oraz Chile i pierwsza kolejka spotkań potwierdza taki scenariusz. Hiszpania jako drużyna w takiej formie jest skończona (podobnym przypadkiem jest Portugalia). Żaden zespół nie jest w stanie w podobnym składzie utrzymywać się na topie przez tak długi czas. Hiszpanie wygrywając wszystko co było do wygrania nie mają już zbyt wielkiej motywacji. Oczywiście w wywiadach mogą mówić, że są głodni sukcesu, mogą nawet w to wierzyć, ale na poziomie podświadomości wystraczy, że każdy zawodnik minimalnie gdzieś odpuści na treningu czy wyjdzie na mecz odrobinę zdekoncentrowany i na takim poziomie (World Cup) to już robi różnicę, która decyduje o zwycięstwie, bądź porażce. Dzisiaj zagrają z Chile, które gra ultraofensywny futbol oparty na wysokim pressingu. Nie sądzę, aby zmienili taktykę w tym spotkaniu, to nie leży w naturze tego zespołu. Oczywiście to będzie zaproszenie Hiszpanii do kontr i jestem święcie przekonany, że Hiszpania strzeli gole, ale Chile ma na tyle jakości, aby być w stanie odpowiedzieć. Oczekuję fantastycznego spotkania i podobnego scenariusza jak w niedawnym meczu towarzyskim obu zespołów gdzie skończyło się remisem 2-2.

Remis @ 4,8

Co do Holandii to widzę, że już zaczyna się licytowanie: trzy, cztery, pięć do zera! Problemem ludzi jest, że zbyt wielką wagę przykładają do ostatniego wyniku, a nie widzą big picture. Tak, Holandia rozniosła w pył Hiszpanię. Tak, Australia jest jednym ze słabszych zespołów na MŚ. Czy z tego wynika, że skończy się jakimś gangbangiem na Australii? Nie sądzę. Australia lądując w takiej grupie i będąc generalnie w przebudowie nie miała jakichś oczekiwań przed tymi mistrzostwami, raczej chcą się pokazać z dobrej strony i zebrać doświadczenie. Mając w pamięci ostre strzelanie jakie urządziła sobie Holandia w pierwszym meczu na pewno wyjdą z założeniami mocno defensywnymi. Holandia chce zgarnąć 3 punkty i praktycznie zapewnić sobie wygranie grupy jak najmniejszym nakładem sił - nie widzę specjalnych powodów do śrubowania stosunku bramkowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2

bamba

Użytkownik
Holandia -3.5 celnych strzalow na bramke 1.83 Comeon ✅
Australia z Chile mecz moga przy odrobinie szczescia zremisowac a nawet wygrac. Kangury mialy duzo sytuacji wiekszosc z glowy a przy malutkich obroncach chilijskich udalo im sie nabic 6 strzalow w swiatlo bramki. Ich rywale strzelali w bramke 9 razy. Teraz czas na Holandie ktorej sily w ofensywie nie trzeba przedstawiac, Pomaranczowi postrzelaja bo australijski obroncy sa najslabsi na tym turnieju. Jestem pewnien ze Kangury beda mialy mniej strzalow w tym meczu bo w pojedynkach powietrzynych ktorymi glownie moga zagrozic bramce rywali zamiast chilijskich liliputow powalcza a wysokimi Holendrami. Powinno wejsc z latwosci tak jak wczoraj posiadanie skosnych.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

AustraliaHolandia
Faworyt tego meczu jest jasny i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Holandia po rozbiciu Hiszpanii stała się przez wielu brana pod uwagę jako faworyt całych mistrzostw. Ja bym się jednak tak bardzo nie rozpędzał. Hiszpania zagrała fatalnie i pokazała, że próba zmiany stylu gry z rzucaniem długich piłek źle się kończy. O obronie Hiszpanów to nawet szkoda gadać ale o nich szczegółowiej w następnej analizie.
Van Gaal bardzo dobrze ustawił swój zespół, szczególnie linia środkowa potrafiła uniemożliwić swobodną grę rywalowi. Gole padały jednak przede wszystkim z kontry, czego dziś raczej nie ujrzymy, gdyż nie sądzę, żeby Australia miała tu prowadzić grę. Raczej będzie potrzeba rozgrywania ataku pozycyjnego, co może sprawiać Holandii trochę problemów.
Australia w meczu z Chile pokazała, że mimo iż jest w budowie to zaangażowania im nie brakuje i potrafią grać w piłkę. W moich oczach bardzo zyskali swoim nastawieniem i grą. Mimo porażki i szybkiej straty dwóch bramek potrafili postraszyć Alexisa i spółkę. W meczu z Chile szczególnie często dośrodkowywali, by wykorzystać niski wzrost rywali. Dziś taka taktyka będzie ciężka do zrealizowania ale nie wątpię, że trener Postecoglou wymyśli coś ciekawego. Cahill i spółka potrafili kilka razy sprawdzić Claudio Bravo, dzisiaj będą mieli do czynienia w bramce z Cillessenem, który w meczu z Hiszpanią tak szczerze mówiąc nie miał okazji się wykazać. Podobnie zresztą jak cała obrona nie był zmuszony do większej aktywności.
Czytając tą analizę może ktoś dojść do wniosku, że stawiam na zwycięstwo Australii. Uważam jednak, ze to Holandia wygra dziś ale nie wydaje mi się, aby miał być to spacerek. Dzisiaj z kontry raczej nie będą mieli okazji grać i to może stać się problemem. Australii bym nie lekceważył, gdyż może napsuć trochę krwi. A na gola ich bez wątpienia stać w tym spotkaniu.
Moje typy:
Australia strzeli 2,00 Betsson ✅


VS.

HiszpaniaChile
Mistrzowie wszystkiego w ostatnich latach rozpoczęli turniej od klęski z Holandią. Moim zdaniem w dłuższym okresie może to okazać się zbawiennym wynikiem. Dlaczego? Bo gdyby znów wygrali to każdy byłby ucieszony i dalej by grały nazwiska a nie piłkarze. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że na bramce gra będący w bardzo słabej dyspozycji Casillias, a w obronie Pique czy Ramos zamiast Javi Martineza? Przywiązanie do nazwisk dało się już odczuć w trakcie ogłaszania powołań. Teraz jest szansa, że ten wynik wstrząśnie selekcjonerem i poprzestawia trochę skład. Szczególnie linie defensywne wyglądały fatalnie w meczu z Holandią.
Chile z Australią uderzyło mocno w pierwszych minutach spotkania ale potem to już nie wyglądało tak kolorowo. Ta obrona wygląda bardzo niepewnie i to może być kluczem do tego, że Chile nie odegra większej roli na tych mistrzostwach. Z drugiej jednak strony grali w tamtym meczu ekstra ofensywnie i nie sądzę, żeby dziś mieli zagrać aż tak nieodpowiedzialnie. Bo z przodu potrafią grać efektownie i z polotem. Problemem w pierwszym meczu był jednak brak decyzji, kiedy już trzeba skończyć podawać wzdłuż pola karnego, a kiedy zdecydować się na strzał.
Ten mecz może być ozdobą dzisiejszego dnia. Patrząc na Chile od razu można spodziewać się wysokiego wyniku. Grają bardzo ciekawie do przodu ale i z tyłu potrafią się zagapić. W Hiszpanii obrona po tej pory fatalnie, z przodu nie najlepiej ale mają ciągle wielki potencjał. Mam nadzieję, że del Bosque poprzestawia trochę skład, co pozwoli na powrót do swojej solidnej gry. A że nawet na ławce mają takich graczy, o jakich większość może tylko pomarzyć to myślę, że jednak zmażą część win i wygrają z nieobliczalnym Chile.
Moje typy:
Over 2,5 1,74 Betsson ;minus:
Hiszpania (-1) 2,37 WilliamHill ⛔
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Zastanawiając się jak będą wyglądać obawiałem się nieco o Hiszpanów. Zawodnicy, którzy mają już za sobą kilka turniejów, wygranych turniejów, nasyceni, jak będzie wyglądała ich gra.
Po pierwszym spotkaniu widać, że co niektórzy liderzy, nie grają tego co kiedyś. Mowa tutaj przede wszystkim o Xavim. Lata robią swoje. W meczu z Holandią w prawdzie zaliczył kluczowe podanie do Diego Costy ( karny ) ale w dalszej części spotkania był bezbarwny.
Hiszpanie popełnili w meczu z Holandią masę błędów. Casillas 3 i 4 bramka, Pique - gość dał się ogrywać jak dziecko. Szczególnie przy 2 bramce, coś strasznego. Przy pierwszej pojedynek szybkościowy również chyba przegrał Pique? Fatalnie gra z jego strony. Ramos niestety nie ma wsparcia.
Casillas nie daje tego w bramce co kiedyś. Był pewny punktem zespołu, kiedy nawet im nie szło. Przypominam sobie mecz z Chorwacją na Euro2012, kiedy wygrali strzelając bramki w końcówce. Casillas wybronił wtedy świetny strzał Rakitica głową przy stanie 0:0. Teraz popełnia proste błędy, żal na niego patrzeć.
Może to gdybanie ale ciekawi mnie jak wyglądałby mecz, gdyby Silva wykorzystał swoją sytuację. Pewnie zgoła inaczej. Holendrzy zagrali świetny mecz, nie można tego podważać ale Hiszpanie nieco im w tym pomogli.
Dzisiaj grają mecz o wszystko. Na przeciwko Chile. Na środku ich obrony grają dwaj niscy jak na obrońców gracze. Diego Costa dobrze gra w powietrzu + stałe fragmenty gry dla Hiszpanii - Pique i Ramos. Szczególnie Sergio.
Bramka dla Australii tylko to potwierdza, wrzutka, Cahill -&gt; gol. Prosty schemat ale jak skuteczny.
Można wiele się rozpisywać ale doświadczenie jest po stronie Iniesty i spółki. Jeśli wszyscy zagrają na swoim normalnym poziomie począwszy od bramkarza, skończywszy na napastniku, o rezultat jestem spokojny.
Ten mecz na pewno będzie otwarty. Przed Chile otworzyła się szansa na awans z grupy. Kiedy strzelą bramkę jako pierwsi, sytuacja Hiszpanów mocno się skomplikuje.
Hiszpania 1.50 &gt; ale zabity kurs.
Xabi Alonso kartka TAK 3.20
Pique kartka TAK 3.50
liczba pkt karnych otrzymanych przez gospodarzy ponad 10,5 @ 2.0
@faktycznie kolega z dołu, pograć Chile +1, wygrana 1 bramką bardzo prawdopodobna.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Hiszpania skompromitowała się w pierwszym meczu z Holandią. Tiki-taka już od dwóch lat jest rozpracowywana i jak widać Holendrzy też ją rozpracowali. Rok temu Barcelona, także grająca tiki-takę, przegrała w dwumeczu z Bayerem 0:7, w tym roku Bayern Guardioli przegrał z Realem w dwumeczu 0:5, teraz czas na Hiszpanię. Może i tiki-taka jest dobrym stylem gry i przynosiła sukcesy Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii, ale dziś już każdy wie jak grają te drużyny i potrafi się im przeciwstawić. Problem jest też w tym, że drużyny grające tiki-takę nie potrafią grać niczego innego, nie mają żadnej innej alternatywy. Grają tak samo, gdy wygrywają i gdy przegrywają 0:2 i trzeba jakoś zareagować na to co dzieje się na boisku. Hiszpania przez kilka ostatnich lat zdominowała wszystkie turnieje, ale powoli nadchodzi zmierzch tej drużyny. Cały czas grają ci sami zawodnicy, którzy starzeją się i są już nieco wypaleni. Zdobyli już wszystko co można było wygrać i nie są tak głodni sukcesu jak kilka lat temu. Del Bosque jest bardzo przywiązany do nazwisk. Zabrał na MŚ sprawdzonych piłkarzy, niczego nie zmieniał, ufa swoim piłkarzom. Na mecz z Chile zapowiada kilka zmian w składzie. Jakoś wątpię, żeby te zmiany były jakieś diametralne, pewnie zmieni dwóch, max trzech zawodników.

Chile jest mocą drużyną. Uważa się ich za czarnego konia turnieju. Ich siłą jest ofensywa. W eliminacjach zajęli 3. miejsce, za Argentyną i Kolumbią. Bukmacherzy traktują Chile jak jakiegoś no-name&#39;a, a typerzy dają się łapać na kursy rzędu 1,50 na Hiszpanię. Nie wiem co ludzie widzą w takim kursie po tym co zaprezentowali Hiszpanie w pierwszym meczu. W dodatku Chile jest solidną drużyną, a nie jakimś słabiakiem. Chilijczycy już osiągali dobre rezultaty z czołowymi drużynami np. minimalne porażki z Niemcami 0:1 czy z Brazylią 1:2, wygrane z Anglią 2:0, z Urugwajem 2:0, remisy z Hiszpanią 2:2, z Brazylią 2:2, z Kolumbią 3:3. Są to wyniki z ostatniego roku i jak widać Chilijczycy są ograni z mocnymi rywalami i wypadali bardzo dobrze w tych spotkaniach.

Myślę, że w meczu padnie remis. Może się też zdarzyć, że ta porażka z Holandią podziała bardzo źle na zespół i spowoduje to, że drużyna straci pewność siebie. W takim wypadku Chile może nawet wygrać. W przypadku wygranej jedną bramką, otrzymam zwrot - jeśli już Hiszpania wygra to właśnie jedną bramką. Myślę, że o więcej będzie bardzo trudno.

Hiszpania - Chile ✅ 0:2
Typ: Chile +1
Kurs: 2,10
Buk: Marathonbet


Drugi typ na strzelca bramki. Chile to najniższa drużyna na MŚ. Średnia wzrostu wynosi ok. 174 cm. Najwyżsi w drużynie są trzej bramkarze oraz napastnik Piniala, który w poprzednim meczu był rezerwowym. Z regularnie grających zawodników najwyższy jest Vidal - 180 cm. U Hiszpanów średnia wzrostu wynosi ok. 180 cm. Także Hiszpanie będą mieć przewagę wzrostu przy stałych fragmentach gry i rzutach rożnych. Stawiam na bramkę Ramosa, który w tym sezonie zdobywał już wiele ważnych bramek dla Realu np. w finale i w półfinale LM. Ramos ma 183 cm wzrostu, czyli na starcie będzie miał jakieś 10 cm przewagi. Kurs jest bardzo atrakcyjny, bo wynosi aż 7,50. Szkoda, że nie ma zakładu na to, że Ramos strzeli bramkę głową. Kurs byłby trochę wyższy.

Strzelec bramki ⛔
Typ: Sergio Ramos
Kurs: 7,50
Buk: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
zamiast pakować się w 1X2, typ czysto rekreacyjny i przeczuciowy, ale ma swoje podstawy:

Kto w tym sezonie strzelił dwie bramki głową na Allianz Arenie? Kto doprowadził strzałem głową do dogrywki w finale Ligi Mistrzów? Kto jest najskuteczniejszym obrońcą ligi hiszpańskiej? Uratował Real, może uratuje w ten sposób i kadrę ;) Tak, wiem że w meczu z Holandią w obronie zagrał fatalnie, zresztą jak inni. Korekty w składzie są zapowiadane, ale Ramos na pewno zagra (gra od 40 meczów kadry zawsze) i to pewnie cały mecz. Dziś przy każdym rzucie rożnym, czy wolnym których ze strony Hiszpanów powinno być sporo, będzie zapewne gościem w polu karnym. Niby największym zagrożeniem wtedy powinien być Costa, ale nie dość że jest w średniej formie, to dziwi też brak w kadrze Llorente. Na pewno Ramos będzie tutaj grasował ;)

A po stałych fragmentach nawet Australijczycy stwarzali spore zagrożenie. Dlaczego? Chilijczycy to chyba najniższy zespół na Mundialu patrząc na średnią wzrostu, nie wyłączając obrońców, którzy mają 175-178 cm. Jak stracili bramkę w meczu z Australią? Przegrany pojedynek główkowy obrońcy Gonzalo Jary z Cahillem. Po przerwie Cahill zdobył drugą bramkę głową, ale był na bardzo minimalnym spalonym. Nie orientuję się jak prezentuje się obrona Chile w innych meczach, jak bardzo wpływają słabe warunki fizyczne na grę obrońców i jak często tracą przez to bramki, ale patrząc na mecz z Australią to wpływają.

Ramos choć jest zawodnikiem utytułowanym, strzela w Realu sporo bramek (jak na obrońcę), to w dziesięciu meczach na Mundialu jeszcze jej nie zdobył. Niektórzy uważają, że jest kandydatem do Złotej Piłki, więc jemu motywacji na pewno nie brakuje, co zarzucane jest Hiszpanom.

Sergio Ramos strzeli bramkę głową @11.50
Betsafe


widzę, że się spóźniłem ???? w betsafe jest kurs na bramkę głową, widzę, że podobne przeczucie mamy ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgodzę sie tutaj z użytkownikiem bułeczka.Kursy są takie same jak na poprzednich mistrzostwach a obie drużyny na przeciwnych biegunach.Potencjal Chile w ataku wyglada swietnie gorzej bedzie w obronie przy stałych fragmentach ale trudno oczekiwać od Ramosa i Pique zeby co mecz gola strzelali ma pewno bedzie to oczko w głowie trenera Chile.Warto zauważyć także jedna rzecz Hiszpanie tak jak sie spodziewałem są wypaleni zmęczeni sezonem.Ci piłkarze przez wiele lat byli na szczycie moim zdaniem błędem Del Bosque jest maltretowanie ciagle tych samych zawodników.Xavi Busqets Iniesta nie maja za sobą udanego sezonu.Alonso Ramos są zmęczeni batalia Realu w tym sezonie.Costa jest cieniem piłkarza z połowy sezonu wolny bez pomysłu.Torresa przemilcze.Hiszpania jest fatalna w ataku średnia w pomocy obrona to tragedia.Nie zdziwilbym gdyby Sfinks dzisiaj pozmienial w składzie ale raczej zaufa swoim zawodnikom jeszcze raz.W takim wypadku Chile +1.5 za 1.60
W pinnacle wchodzę grubo!!!Chile strzeli to tez moim zdaniem do grania Chile to nie ekipa która bedzie grała na remis bo nie maja do tego warunków.Oni jasno mowia naszym atutem jest atak i jedziemy po złoto ???? Mam nadzieje ze Hiszpanie dzisiaj odpadna bo lubię takie niespodzianki.Kursy są wystawione błędnie.To ze Hiszpania musi to nic nie znaczy.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chile over 0,5 gola + Australia-Holandia over 1,5 gola ++++++++ ( gładko poszło ???? )
AKO : 1,90
Według mnie &quot; pewna kombinacja na dzisiaj&quot;.
Chile po tym co zobaczyłem w ich pierwszym meczu dla mnie jest potentatem do wyjscia z grupy. Uwazam, że w pierwszych 30 min pokazali co potrafia. Opinie, że potem Australia jakby była bardziej ograna to zremisowałaby są dla mnie błędne.
Jeśli drużyna w tak szybkim czasie i w tak łatwy sposób zdobywa dwa gole i balonik napięcia i emocji pęka to diametralnie zmienia się nastawienie piłkarzy do meczu.
Graja na wiekszym luzie. Ja oceniam, że po tak szybkich strzałach jakie dostała Australia Chile spusciło z tonu. W mojej opini dziś przeciwko Hiszpanii zagrają niezwykle skoncentrowani i napaleni, aby udowodnic ze są bardzo mocno.
Uważam, że spokojnie Ich stać na zdobycie dzisiaj bramki.... do tego o formie hiszpanskiej defensywy chyba nie trzeba specjalnie duzo mowic.
Drugi typ jest w zasadzie dopełnieniem kuponu. Uważam, że jest opcją bardzo bezpieczną i w zasadzie oczywistą, że dziś wejdzie. Przy tak ofensywnie grającej Holandii, która dziś musi przypieczętować awans z grupy, a jednocześnie walczącej o byt Australii dwa gole to formalność.
Dla tych z mocniejszymi nerwami polecam zagrać to na live.
Ja chce poczekac tak do 10-15 min meczu jak kurs z 1,20 wzrosnie pewnie na około 1,50 i wtedy polaczyć to z gole Chile.
Powodzenia !
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Sam nie wiem czy mozna po jednym meczu tak faworyzowac Holandie. OK, wygrali 1:5 z Hiszpania i teraz graja z Australia ktora zapewne pokonaja ale jest to nadal ta sama druzyna ktora wszyscy przed mistrzostwami widzieli wracajaca do domu po fazie Grupowej. Nadal maja wielu mlodych zawodnikow. Nadal maja niepewnych obroncow. W pierwszym meczu zagrali swietnie, nawet prowokacje Diego Costy na nic sie zdaly, lecz ciezko mi sobie wyobrazic by Holendrzy tak dobrze grali w kazdym meczu.
Po drugie, dzisiaj Oranje zagraja z zupelnie inna, pod wzgledem taktycznym, druzyna. Australijczycy nie beda grac otwartego fotbolu jak Hiszpanie, lecz beda sie starali nie stracic gola. W poprzednim meczu to Holendrzy mogli zagrac z kontry, dzisiaj role sie odwroca. Dwie szybkie bramki w meczu z Chile pewnie nie przejda bez wzmianki podczas odprawy przedmeczowej i mysle, ze dzisiaj mecz bedzie wygladal tak, ze Australijczycy postaraja sie nie stracic gola jak najdluzej. Z drugiej strony im dluzej Holendrzy nie beda w stanie strzelic gola tym bedzie narastac frustracja.
Grac Holendrow po kursie 1,22 ... :/ slabo to widze, choc zapewne wygraja ale mysle, ze latwo im dzisiaj nie bedzie. Masowka poszla grubo, bo kursy jeszcze w weekend bylo po 1,36 o ile pamietam...
Ja sprobuje dzisiaj zagrac HT/FT - X/2 @ 4 unibet ✅ [1:1/2:3]
Mysle, ze jesli Holendrzy nie strzela szybkiej bramki moga sie meczyc w 1 polowie. Patrzac na mecze Australijczykow przed mundialem to pierwsze polowy grali nieco lepiej niz drugie, wiec w tym tez upatruje swoja szanse. Dodatkowo nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjda Holendrzy na dzisiejszy mecz. Czy wielki taktyk van Gaal nakaze swoim pilkarzom zaatakowac od 1 minuty Australijczykow? Ciezko mi w to uwierzyc. Mam wrazenie, ze bedzie raczej ostrozny i nakaze swoim utrzymywac sie przy pilce i spokojnie wypracowywac sobie okazje do strzelenia gola - wkoncu cos wpadnie.
Oczywiscie okazje w 1 polowie Holendrzy beda mieli, i zapewne bedzie ich kilka jednak czy je wykorzystaja, tego nie jestem juz tak pewny.
Jeszcze chcialem taka wzmianke na temat pogody napisac. Holendrzy maja swoj &quot;base camp&quot; w Rio a Australijczycy w Vitorii gdzie temperatury wachaja sie w okolicach 25 stopni Celcjusza - jak nie wiecej. Mecz jednak rozgrywaja dzisiaj w Porto Alegre gdzie przewidywana temperatura podczas spotkania bedzie wynosic 12 stopni... ???? zima normalnie. To tylko taka mala wzmianka, bo zapewne nie bedzie to mialo wielkiego wplywu na ten mecz lecz kto wie, roznica temperatur jest dosyc znaczaca.
______________
W drugim meczu Hiszpania vs Chile gram over 3,5 gola @ 2,7 ⛔ [0:2].Unibet
Zalozenie 1. Holandia wygrywa z Australia
Sprawa jest prosta, Hiszpanie musza zneutralizowac roznice bramek miedzy soba a Chile. Teraz jest -6! Wygrana 1:0 Hiszpanow nie urzadza bo wtedy bedzie bedzie -4 co oznaczaloby, ze tabela by wygladal tak:
Holandia 6pkt +5 bramek badz wiecej
Chile 3 pkt +1
Hiszpania 3pkt -3
Australia 0pkt i minus w ch*** bramek
Przy wygranej Chilijczykow w ostatnim meczu z teoretycznie o nic juz nie grajacymi Holendrami - bo 1 miejsce bylo by juz zaklepane (no chyba, ze Chile by ich pokonalo 6:0 badz cos takiego) Hiszpanie musieliby wygrac z Australia roznica conajmniej 5 bramek. To oczysicie jest mozliwe, ale bedzie na bank bardzo trudne. Dlatego dzisiaj Hiszpanie jesli jeszcze mysla o awansie musza postarac sie o conajmniej 2 bramki badz wiecej. Do tego jest to zalozenie, ze Hiszpania nic nie straci. Kazdy jednak widzial, ze obrona i bramkarz Hiszpanii nie sa w najwyzszej formie, a i Chilijczycy maja spore umiejetnosci i potencjal w ofensywie i mysle, ze na bramke ich stac. Mysle, ze wynik cos kolo 3:1 badz 2:2 jest tutaj calkiem mozliwy.
Dodatkowo podpieram sie statystykami H2H.
Ostatnie 4 mecze pomiedzy tymi ekipami to wyniki: 2:2, 3:2, 1:2 i 3:0. Wyraznie bramki wpadaja i mysle, ze tak bedzie i dzisiaj szczegolnie, ze sytuacja w grupie tego wymaga - oczywiscie od Hiszpanow ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Granie w stronę Hiszpanów przed meczem jest zupełnie niepotrzebnym ryzykiem. Jak ktoś potrzebuje emocji dzisiaj to już lepiej pograć o północy w stronę Chorwacji która powinna poradzić sobie z Kamerunem. Zanim ktoś postawi złotówkę w stronę Hiszpanii niech odpowie sobie na pytanie, co takiego zagrała Hiszpania z Holandią, żeby dzisiaj na nią ryzykować po zabawnym według mnie kursie. Linia powinna wyglądać przynajmniej 1,80 w stronę Xavi&amp;Iniesta sp. z.o.o
Może oglądałem inną dyscyplinę sportu, ale ja widziałem u Hiszpanów zero pomysłu na grę, brak chęci zwycięstwa, i do tego kontrowersyjny rzut karny po którym Hiszpanie strzelili pierwszą bramkę, Owszem jedna bramka Holendrów także powinna zostać anulowana po faulu na Casilasie. Ale co to by zmieniło. Hiszpanie i tak dostaliby łomot. Prawda jest taka, że gdyby Holendrzy byli bardziej koleżeńscy, a Robben nie starał się za wszelką cenę sam, sam, sam. To wynik byłby jeszcze wyższy. Pytanie następujące. Czy Hiszpanom w ogóle chce się grać? Bo samo się na pewno nie wygra. Według mnie oni są zmęczeni intensywnym sezonem w ligach, część z nich jest już nasycona sukcesami a wyjazd do Brazylii traktują wyłącznie turystyczno-wypoczynkowo. Chile chce a Hiszpania musi. Chile grą nie powala ale na pewno serce do gry ma w tej chwili większe niż Hiszpanie. Wątpie aby Chile się borniło, ponieważ obrony to oni żadnej nie mają,i sami o tym wiedza. To nie zespół który gra na zero z tyłu. Oni idą do przodu, podobnie jak Holendrzy. Według mnie każdy wynik w tym meczu jest realny i tak samo prawdopodobny więc granie Hiszpanii po kursie 1,50 darujmy sobie. Już lepiej ugryźć jakiś over lub Chile ze względu na wyższe linie. Osobiście proponuje X2 na Chile.
Hiszpania - Chile - 2X (2,40) Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Australia vs Holandia-Strzały w światło bramki:Holandia(-3,5) kurs:1,75✅
⚽Robben strzeli kurs:2,25✅
Kursy na wygraną Holendrów żałosno-śmieszne.Z jednej strony patrząc na nazwiska i to co zrobili z Hiszpanami to inaczej być nie może.Australia jednak z Chile miała dobre momenty,kilka niezłych kontr wyprowadzili.Dziś mogą powalczyć jednak myślę,że to Holandia będzie dominującą stroną i stworzą dużo więcej szans pod bramką rywali.Persie i Robben ta dwójka terroryzowała obronę Hiszpanów i raz za razem oddawała bardzo groźne uderzenia.Łącznie tych celnych było aż 11 i to o 5 więcej od Iniesty i spółki.Australijczycy z Chile oddali ich 6.Bazują na kontrach i dośrodkowaniach do Cahila.O ile byłemu napastnikowi Evertonu łatwo przychodziło wygrywanie pojedynków główkowych z obrońcami Chile,dziś może już tak dobrze z tym nie być.Vlaar mimo karnego na Coszcie zagrał bdb zawody i wygrał większość powietrznych pojedynków.Australia ma mało zwrotnych obrońców i Sanchez czy Vargas robili sporo wiatru na skrzydłach.Dziś liczę,że to samo zrobi Robben dokumentując swój występ przynajmniej jednym golem.
⚽Hiszpania vs Chile-Chile więcej rożnych kurs:3,88⛔
⚽Hiszpania vs Chile-Chile(+1,5) rzutów rożnych kurs:1,90⛔

Trochę ryzykownie ale myślę,że są spore szansę powodzenia.Chile to maszynka do robienia kornerów i dalej nie wiem jak w pierwszym meczu odnotowali ich tylko 3.Dwóch świetnych skrzydłowych Vargas i Sanchez+dwóch grających bardzo ofensywnie bocznych obrońców Mena i Isla.Liczę,że są w stanie wywalczyć ich więcej od Hiszpanów.W meczu towarzyskim pomiędzy sobą Hiszpanie mieli ich o jeden więcej.W pierwszym meczu z Holandią wywalczyli 4 kornery.Prócz Pedro próżno szukać klasycznych skrzydłowych,grają przez środek i często na skrzydłach występują zawodnicy z tego rejonu boiska jak Silva czy Iniesta.Chile dziś będzie liczyć na kontry i myślę,że często będą atakować bocznymi sektorami boiska,a to może zadecydować o tym,że wywalczą sobie większą liczbę rożnych od obecnych mistrzów świata.
Bukmacher:STS
 
Do góry Bottom