>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I liga Polska 2011

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Bardzo ciekawy jestem oferty na spotkanie Daugavpils - Poznań. Myślę, że Łotysze gładko wygrają, aczkolwiek kursy nie powinny być zbyt jednostronne. Tak samo w spotkaniu Grudziądza z Gdańskiem. Wygrana Startu u siebie z Orłem jest już bardziej oczywista i pewnie kursy będą w granicach 1.10-1.20. Nie mogę się już doczekać pierwszego meczu w Rybniku, jednak trochę kiepsko trafiliśmy na inaugurację... Buki do roboty i dawać ofertę już w sobotę ! ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wiosenna ramówka Sportklubu - 1 liga żużla
http://media2.pl/media/76860-wiosenna-ramowka-sportklubu-1-liga-zuzla.html
Wiosenna ramówka Sportklubu oparta jest na sprawdzonych oraz nowych pozycjach światowego formatu. Filarami ramówki są: piłka nożna, pierwsza liga żużla, boks i poker.

http://diff3.smartadserver.com/call/pubjumpi/22177/152016/6487/S/[timestamp]/?]
[/url]
Pierwszym filarem transmisji SportKlub będą relacje ze spotkań piłkarskich. Głównym daniem piłkarskiej uczty będzie zakończenie mających ponad stuletnią tradycję rozgrywek pucharu Anglii, podczas których zaprezentują się najlepsi futboliści świata. Stacja pokaże też play-offy ligi belgijskiej, powracającą po przerwie ligę argentyńską i mecze reprezentacji Anglii. Oprócz meczów towarzyskich stacja przeprowadzi także relacje z oficjalnych spotkań eliminacyjnych do mistrzostw europy.
Kolejnym ważnym elementem wiosennej ramówki będą sportowy motorowe. Widzowie mogą liczyć na transmisjez pierwszej ligi żużla oraz z Motocyklowych Mistrzostw Świata Moto GP, których atrakcyjność na lokalnym rynku zwiększyła obecność Łukasza Wargali. Na życzenie fanów motoryzacji przygotowano też sporą dawkę zawodów DTM, w których niegdyś uczestniczyli Michaela Schumacher, Miki Hakkinen i wielu innych słynnych kierowców. Taką samą szansę będą mieć Jakub Giermaziak i Adam Gładysz, którzy dzięki swoim dobrym występom zdobywają kolejne punkty u prawdziwych fanów Volkswagen Scirocco R-Cup i Formuły 3.
Kolejnym ważnym filarem sportowej ramówki kanału będą sporty walk. Wielbiciele twardych i męskich sportów będą mogli podziwiać nie tylko gwiazdy światowego i europejskiego boksu w paśmie „Bokserskie Poniedziałki”, ale także coraz bardziej popularne gale MMA, które będzie można zobaczyć w każdy czwartek. W ramówce nie zabraknie także kolejnych odcinków KO TV Classics, w trakcie których przypomniane będą najlepsze walki w historii dyscypliny, od legendarnych bojów Rocky Marciano i Maxa Baera, po walki o tytuły sprzed kilku lat.
Czwartm filarem programu są także wyselekcjonowane programy pokerowe. W ofercie na najbliższe miesiące pojawią się tak znane programy, jak cieszące się wielomilionową publiką Poker After Dark i mający unikalną formułę reality show Face The Pro.
SportKlub zaoferuje także transmisje z wielkich turniejów snookerowych, zawodów żeglarskich, Tauron Basket Ligi i Pierwszej Ligi żużla.
http://www.teleman.pl/prog-24292704-koszykowka-mezczyzn-tauron-basket-liga.html
Żużel możesz oglądać także...
http://www.sportklub.pl/content/view/9297/
18:40 Żużel: Wybrzeże Lotos Gdańsk – Start Gniezno (premiera)
Tak przy okazji transmisje na E-lige -&gt; http://sport.tvp.pl/zuzel/speedway-ekstraliga/terminarztransmisje
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przed nami 2 kolejka. Strasznie jestem ciekaw oferty bukmacherskiej, zwłaszcza meczu RKM Rybnik-Polonia. Jakie handi?Do Rybnika wypożyczony właśnie został Sławomir Drabik.Pytanie czy to wzmocnienie czy osłabienie?! W Rybniku mają Lindbaecka i Schleina,którzy w sezon weszli bardzo pozytywnie. Juniorka też na pewno przywiezie więcej punktów niż młodzi Poloniści..W drużynie z Bydgoszczy mały zgrzyt,Gizatulin się obraził że go Sawina nie wstawił w pierwszym meczu,teraz mają być jakieś rozmowy z zawodnikiem. Dziś jeszcze sparing w Gorzowie,jeśli Polonia pojedzie przyzwoicie to z pewnością w niedzielę będzie fajne handi dla Rybnika ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Przygotowania w Rybniku idą pełną parą. ???? Dzisiaj odbył się trening, jednak z powodu choroby nie mogłem być na stadionie i niestety nic wam o nim nie mogę napisać. No i nadal nie jest mi wiadome jak będzie wyglądał skład. Jeżeli Jamroży prezentował się dzisiaj tak, jak w Łodzi to śmiało można mówić o Drabiku wzmocnienie, bo gorzej pojechać się nie da. Mam jednak nadzieje, że Ronnie dograł wszystko ze sprzętem, bo jeżeli tak jest to jest większą gwarancją punktów niż Pytel. KSM w przypadku Ronka i Slammera zmusza do wystawienia Karpova, z Pytelem (/Pytlem?) i Sławkiem może jechać para Schlein-Monberg. Pytanie tylko czy Duńczyk w ogóle chce u nas jeździć... Mam nadzieję na dobre widowisko, jednodniową wpadkę bydgoskich zawodników ???? i zwycięstwo ROWu.
Antonio 13
Schlein 8
Drabik 7
Loktajev 6 (u nas naprawdę bedzie mocnym punktem)
Karpov 5
Ronnie 4
Domański 3
ROW 46 ????
e/ Udało sie ! Niesamowity mecz przy ośmiotysięcznej widowni. Super atmosfera, myślę, że frekwencja dopisze w tym sezonie. ???? ROW !!!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
GTŻ Grudziądz vs Lotos Gdańsk 1 @ 1.35 Tobet
maksymalna stawka ode mnie, czysta jedynka bez handi. Grudziądz niesamowicie mocny skład, seniorzy bardzo równi do tego juniorzy punktujący czego nie można powiedzieć o Gdańszczanach. Buczkowski w życiowej formie, Chrzanowski będzie chciał udowodnić byłemu klubowi co potrafi, Ruud i Watt po 7-8 oczek trzeba liczyć, nie widzę większych szans dla gości po sporym falstarcie w pierwszej kolejce.
grać, nie zastanawiać się, bo pewnie kurs niedługo spadnie!
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Start Gniezno - Orzeł Łódź
Kolejny zakład, gdzie kurs zachęca do grania. Krzysztof Jabłoński to lider gnieźnieńskiego Startu. Zawsze świetnie spisuje się na swoim torze i prowadzi swoją drużynę do zwycięstw. Nie inaczej było w przedtygodniowym spotkaniu wyjazdowym, co potwierdza jego wciąż dobrą formę. Nie sądzę, aby Łodzianie byli w stanie zagrozić liderowi Startu na jego terenie. Łódzka ekipa wydaje mi się taką, która woli swój tor, a na wyjazdach nie będzie spisywała się zbyt dobrze. Jedynym mankamentem tego typu jest to, że Jabłko może przyjeżdżać za plecami swoich kolegów z drużyny. Ja jednak uważam, że te 12 uzbiera.
Krzysztof Jabłoński over 11,5 @2.15 ⛔
GTŻ Grudziądz - Lotos Wybrzeże Gdańsk
Jeśli na swoim torze Lotos nie potrafił pokonać Gniezna, które zawsze było znane jako ekipa własnego toru, to tym bardziej nie widzę dla nich szans w wyjazdowym pojedynku z Grudziądzem. Widać, że początek sezonu nie jest zbyt udany dla Renata Gafurova, który przed tygodniem nie zdobył żadnego punktu. Również w innych ligach Rosjanin nie przypomina siebie z zeszłego sezonu. Kolejna wadą gdańskiego zespołu jest juniorka. Darcy Ward nie jest jeszcze zdolny do jazdy więc parę młodzieżowców znowu stanowić będą Szymko-Sperz. Grudziądz świetnym, wyrównanym składem powinien spokojnie poradzić sobie z Wybrzeżem.
GTŻ Grudziądz - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 6.5) 1 @1.80 ⛔ do 14 biegu wchodziło : |
Dla uważających, że Polonia spokojnie wygra w Rybniku polecam:
ROW (+6,5) - Polonia 2 @1.80
Wszystko TOBET
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj mam czas i widzę sporo ciekawych typów (a to zapewne jeszcze nie wszystko), zaczynam więc od przeglądu oferty na I-ligowych torach.

Linus Sundstroem - Simon Gustafsson Typ: Sundstroem @ 2.10 ▶ Tobet
Pojedynek dwóch młodych, utalentowanych Szwedów. Linus to zawodnik łódzkiego Orła, Simon reprezentuje barwy miejscowego Startu. Widzę tu szansę na większą ilość punktów tego pierwszego. Dlaczego? Przede wszystkim to 20-letni Sundstroem zna lepiej owal w Gnieźnie. Startował tutaj od w minionym sezonie i był bardzo pewnym punktem zespołu Startu. Notując średnią 1.917 na własnym torze. Dzisiaj zapewne Janusz Ślączka będzie chciał wykorzystać znajomość toru Sundstroema i desygnował będzie go do boju częściej niż jego kolegę z pary - Osmólskiego. Na odmiennym biegunie jest Gustafsson, który jest w cieniu idola gnieźnieńskich kibiców, młodego Kacpra Gomólskiego. Nie mam wątpliwości, że to właśnie &quot;Ginger&quot; dostanie większą ilość startów od Gustafssona. W obu drzemie spory potencjał, obaj wczoraj jeździli w lidze angielskiej i obaj byli pewnymi punktami swoich drużyn. Co prawda u progu sezonu nieco lepiej prezentuje się syn legendarnego Henrika Gustafsona, to jednak uważam, że w tym korespondencyjnym pojedynku zwycięży Linus. Powinien wykorzystać on większą ilość startów na torze oraz lepszą znajomość gnieźnieńskiego owalu. W moim odczuciu kurs 2.10 to niezłe value.

GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk Typ: GTŻ @ 1.30 ▶ tobet
Spotkanie to można nazwać małymi derbami północy. W takich meczach atmosfera jest inna, niż we wszystkich. Inauguracyjna kolejka pokazała siłę obu drużyn. GTŻ bez najmniejszych problemów uporał się z PSŻ Poznań, z kolei gdańszczanie pozwolili wyjechać z Gdańska Startowi z kompletem punktów. W Gdańsku ciągle mówi się o słabym stanie finansów klubu z Trójmiasta. Pierwsze spotkanie u siebie obnażyło słabości Wybrzeża. Beznadziejne przygotowanie sprzętowe, mizerni juniorzy. Dopóki nie wróci Ward, bądź nie zakontraktują Pawlickiego ten drugi czynnik się nie zmieni. Skoro gdańszczanie nie potrafili być szybsi na trasie na własnym torze, od gnieźnian, to jakoś nie sądzę, by na specyficznym torze w Grudziądzu zaczęli &quot;fruwać&quot;. GTŻ pokazał, że ma mocną paczkę. Kapitalnie jeździ Buczkowski, równie dobrze Chrzanowski - czyli krajowi liderzy. Z dobrej strony w meczu z Poznaniem zaprezentowali się również stranieri - King, Ruud i Watt. W ubiegłych latach różnie to było z postawą obcokrajowców w Grudziądzu, pierwszy mecz tegorocznego sezonu pozwala jednak optymistycznie patrzeć w przyszłość. Również para juniorów prezentuje się korzystniej. Gospodarze powinni to wygrać.

Emil Sajftutdinow (Suma punktów) Typ: Powyżej 11.5 @ 1.60 ▶ Tobet
Akurat pasuje mi do dubelka z GTŻ ???? Nie ulega chyba wątpliwości, że młody Rosjanin to najlepszy zawodnik startujący na zapleczu Ekstraligi. Potwierdza to swoją bardzo wysoką formą na początku sezonu. Zwycięstwo w Kryterium Asów, dobra postawa w starciu z Łotyszami (3,3,3,3,0). Dzisiaj to właśnie &quot;rosyjska torpeda&quot; powinna poprowadzić bydgoszczan do kolejnego zwycięstwa i zrobieniu kolejnego kroku ku Ekstralidze. Pokonać go może chyba jedynie świetnie spisujący się obecnie Lindbaeck. Bariera 12 punktów powinna zostać złamana przez Emila.
PS. Zaraz typy na E-ligę
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W zasadzie nie ma co powtarzać typków. Popieram w pełni bet na Bydgoszcz i Grudziądz. GTŻ nawet z handi można spróbować. Polonia z ekstraligowym składem nie powinna mieć problemów. Sam Lindbaeck nic nie pomoże. Grudziądzanie na swoim torze mogą wygrać w granicach 10 pkt.
 
S 4

sledziu

Użytkownik
Troy Batchelor ponad 9,,5 2,0 kurs
Krzysztof Jabłoński ponad 11,5 2,15 kurs
Krzysztof Buczkowski ponad 12,5 1,95 kurs

tobet 15 zł 125,78wygrana oby
buczek w formie jabłoński tez a troy spokojnie walie u siebie
możesz nieco rozbudować swój post? nie podajemy suchych typów / Robson_26
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Poznań - Rybnik
Wątpliwości dotyczące stadionu, gdzie rozgrywany będzie mecz zostały rozwiane. Jedziemy w Poznaniu, co z pewnością bardzo przemawia za Skorpionami. Rekinom fatalnie do tej pory wiodło się na Golęcinie. Na domiar złego kontuzji doznał jeden z liderów rybnickiego zespołu w meczu z Polonią - Andriej Karpov. O ile absencją Ukraińca wydaje się być wielkim problemem, wcale tak nie jest. Nie chodzi mi tu bynajmniej o sprowadzanie Monberga, ale o zastępstwo zawodnika. Andriej ma jak na razie drugą średnią w Rybnickim zespole i jest możliwość wstawienia Z/Z. Poza tym Karpov nigdy nie radził sobie zbyt dobrze na poznańskim stadionie. Myślę, że Lindbaeck, Schlein, Drabik i ktoś z dwójki Jamroży/Loktajev solidnie wypełnią lukę po kontuzjowanym koledze. Skład Skorpionów pozostaje zagadką. Jest to ich pierwszy mecz na swoim stadionie więc punktem odniesienia pozostają treningi. Na dzień dzisiejszy pewniakami są Miśkowiak, Ljung i Kościuch. Forma tego ostatniego jest jednak niepewna, gdyż Norbert wraca na tor po kontuzji. O pozostałe dwa miejsca powalczą Szewczykowski, Facher, Magosi i Słaboń. Z tego co się orientuje Polak z kanadyjskim paszportem ma problemy sprzętowe, a najbliżej składu z wymienionej czwórki jest Facher. Na papierze skład Rekinów wydaje się lepszy, jednak nie zapominajmy, że to Poznań jedzie u siebie. Tor Skorpionów jednak nie powinien sprawić Rekinom takich trudności, jak łódzki beton. Wbrew pozorom (mecz z Bydgoszczą) rybnicka ekipa bardziej preferuje tor pod koło. Schlein, Loktajev czy Jamroży lubią jeździć na kopie, a Anton i Drabik pojechaliby na wszystkim.
Według mnie Rybnik w gazie po zwycięstwie z Polonią może odnieść sukces w meczu z nie najlepiej wyglądającym w tym sezonie Poznaniem. Lepszy skład i sprzyjająca nawierzchnia z pewnością pomogą gościom. Wielkim atutem Rybniczan jest atmosfera w zespole, o której tak dużo mówią działacze i zawodnicy. Podpowiedzi i pomoc przez cały czas były obecne w parkingu rybniczan, zarówno w Łodzi, jak i w meczu z Bydgoszczą. Doświadczenie Lindbaecka i Drabika może być tym bardziej owocne.
Mówiąc lepszy skład mam na myśli przede wszystkim obsadę pozycji juniorskich. Według mnie Loktajev jest lepszy i z pewnością bardziej doświadczony od nowego nabytku Skorpionów - Ilji Czałowa, a nasz rodzimy junior (Fleger/Domański) ma wielkie szanse w walce z Fajferem/Świdzińskim. Z wyjątkiem Ljunga również liderzy PSŻ nie pojechaliby zbyt przekonująca w meczu z Grudziądzem. Usprawiedliwieniem jest jednak to, że była to potyczka wyjazdowa. A propos Szweda - warto dodać (oczywiście jeśli stawia się na Rybnik ;)), że w ostatnich dwóch sezonach nie radził on sobie za dobrze na poznańskim owalu. W barwach Startu Gniezno w 2009 zdobył tam 9 punktów w sześciu startach, a rok później 5 oczek w czterech wyjazdach na tor. Dodatkowym argumentem tej tezy jest świetna forma liderów Rekinów na początku sezonu. W Anglii błyszczy Schlein, a w Polsce nikomu nie trzeba udowadniać klasy Lindbaecka. W dodatku silny jak na pierwszoligowe tory Drabik i dogadany ze sprzętem Jamroży stanowią bardzo zgraną pakę, która może sprawić niejedną niespodziankę. Myślę, że zaczną od najbliższej niedzieli i wywiozą z Poznania 2 duże punkty.
Antonio Lindbaeck over 11,5 @1.50 Tobet ⛔ defekt na prowadzeniu...
ROW Rybnik (+4,5) @1.72 Tobet ⛔
Gdańsk - Łódź
Wybrzeże po dwóch ligowych kolejkach ma 0 punktów. Wpadka na inaugurację ze Startem bardzo pokrzyżowała plany Gdańszczan. W takim wypadku nie mogą oni pozwolić sobie na drugą domową porażkę i próbować odrobić stratę z pierwszego meczu sezonu gdzieś na wyjeździe. Sądzę, iż zadanie zaczną wykonywać od najbliższej niedzieli. Podstawą takiej opinii jest dobra postawa gospodarzy w wyjazdowym meczu z Grudziądzem. Nad wyraz dobrze spisali się tam Jonasson, Zetterstroem i Sperz. Myślę, że dodawszy do tego Maxa, Warda, Stachyrę i Hliba, mamy bardzo dobrą ekipę. Ze składu wypada niestety Renat Gafurov, który wyraźnie nie radzi sobie na początku nowego sezonu tak w Polsce, jak i w Anglii. Przy atucie własnego toru gospodarze powinni łatwo poradzić sobie z łódzkim Orłem, który pokazał w Gnieźnie, że punkty będzie raczej zdobywał tylko na swoim torze. Na dobrym poziomie pojechali tylko Jeleniewski i Szczepaniak. Myślę, że podobnie będzie w niedzielę, gdyż zawodnicy Wybrzeża są po prostu lepsi. Warto przypatrzeć się handicapom, gdyż Gdańszczanie będą chcieli wysoko pokonać Orła, by już w tej kolejce &#39;zapewnić&#39; sobie punkt bonusowy.
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź H(0 - 16.5) 1 @1.85 Tobet (jak dla mnie trochę za duże handi jak na taki kurs, ale wejść powinno) ✅
Bydgoszcz - Grudziądz
Z Ruudem w składzie dawałbym jakieś szanse Grudziądzanom, jednak bez kontuzjowanego Szweda wydaje się, że goście spisani są na porażkę. Nie sądzę jednak, żeby było to tak jednostronne widowisko, jak mecz Bydgoszcz - Daugavpils. ROW pokazał w ostatniej kolejce, że Polonia jest do pokonania, a Grudziądz ma o wiele lepszy skład od Łotyszy. Buczkowski i Chrzanowski, którzy w przeszłości bronili barw Gryfów powinni być silnym punktem zespołu. Po reszcie również należy spodziewać się jakichś punktów, ale nie sądzę, aby Bydgoszcz była do ugryzienia u siebie. Nic nie przemawia w tym meczu za wygraną przyjezdnych.

W Poznaniu robią beton pod Ljunga więc typ:
Ljung (-1,5) - Pytel 1 @1.50 Tobet ✅
należy brać z pocałowaniem ręki. Inna sprawa, że Pytel może wcale nie wystąpić, ale i tak warto spróbować.
Jeszcze po takim kursie niezaprzeczalnie należy próbować:
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 2 @3.10 Tobet ⛔
Nie jedzie Tarasienko ! Grać, grać, grać. (kurs już tylko 2.70)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bydgoszcz-Grudziądz(+18,5) @1,75 Tobet
Wiadomo,że Bydgoszcz wygra ten mecz.Pytanie iloma punktami. Ja myślę,że nie będzie to wynik większy niż 54-36. Kilka czynników które mnie skłaniają do takiej tezy:
- w Polonii prowadzący pary czyli Gapiński,Emil i Walasek nie są w optymalnej formie co pokazali już w Rybniku
- Kościecha i Gizatulin to zagadki-mogą zdobyć po 10 pkt,mogą po 3-choć w pierwszą wersję szczerze wątpię
- juniorzy Polonii ostatnio w zawodach młodzieżowych przegrywają z dwójką Lampkowski-Kudriaszow,m.in. na torze w Bydgoszczy-http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/04/12/grudziadzanie-rzadzili-na-torze-w-bydgoszczy-relacja-z-pierw/
-liderzy par GTŻ-tu czyli Watt,Chrzanowski i Buczkowski są w bardzo dobrej formie, wszyscy trzej mają już dużo jazdy za sobą(liga angielska),wczoraj Chrzanowski 4 msc w ZK,przed Walaskiem
Skoro Lokomotiv,a właściwie 1,5 zawodnika(Bogdanows i Powaznhy) potrafili powalczyć przy Sportowej,to Grudziądz tym bardziej ma szansę pokryć handi.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maksim Bogdanovs Over 11,5 @ 2,00 Tobet⛔11 - wykluczenie w ostatnim i wszystko jasne
Nasuwa się pytanie kto jak nie on ma zdobywać punkty dla Lokomotivu? No właśnie dla mnie to właśnie 22-letni Maksim jest liderem tego zespołu. Swoją dobrą jazdą w Bydzi pokazał, że na obcych torach z mocnymi rywalami jest w stanie sobie radzić. Dzisiaj będzie miał również nie łatwych rywali, jednak należy pamiętać, że tor w Daugavpils jest idealny dla gospodarzy, a goście to jak dobrze pamiętam wygrali tam tylko raz czy dwa razy odkąd Lokomotiv jeździ w polskiej lidze. To właśnie na Bogdanovsa dzisiaj liczą działacze i kibice gospodarzy, bo to on musi zdobyć dużą ilość punktów, by myśleć o zwycięstwie nad Startem. Ja wierzę, że spokojnie jest w stanie uzbierać te 12 &quot;oczek&quot;, tym bardziej, że do pary dostał Nicolaia Klindta, a ten jak dobrze pamiętam jeszcze w Daugavpils jako zawodnik Lokomotivu nie jeździł więc z jego strony za dużych zdobyczy się nie spodziewam.
Zgadzam się także z typem powyżej i również uważam, że GTŻ jest w stanie zrobić w Bydzi co najmniej 36 oczek.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Maksim Bogdanovs Over 11,5 @ 2,00 Tobet
Nasuwa się pytanie kto jak nie on ma zdobywać punkty dla Lokomotivu? No właśnie dla mnie to właśnie 22-letni Maksim jest liderem tego zespołu. Swoją dobrą jazdą w Bydzi pokazał, że na obcych torach z mocnymi rywalami jest w stanie sobie radzić. Dzisiaj będzie miał również nie łatwych rywali, jednak należy pamiętać, że tor w Daugavpils jest idealny dla gospodarzy, a goście to jak dobrze pamiętam wygrali tam tylko raz czy dwa razy odkąd Lokomotiv jeździ w polskiej lidze. To właśnie na Bogdanovsa dzisiaj liczą działacze i kibice gospodarzy, bo to on musi zdobyć dużą ilość punktów, by myśleć o zwycięstwie nad Startem. Ja wierzę, że spokojnie jest w stanie uzbierać te 12 &quot;oczek&quot;, tym bardziej, że do pary dostał Nicolaia Klindta, a ten jak dobrze pamiętam jeszcze w Daugavpils jako zawodnik Lokomotivu nie jeździł więc z jego strony za dużych zdobyczy się nie spodziewam.
Zgadzam się także z typem powyżej i również uważam, że GTŻ jest w stanie zrobić w Bydzi co najmniej 36 oczek.
W sumie to dziś postawiłem dubel Grudziądz +18,5 i właśnie ten over Bogdanowsa,więc mamy podobne odczucia przed meczami dzisiejszymi;)
Ja już wyjeżdzam do Bydgoszczy za chwilę.A dla tych którzy nie będą na stadionie TVP Bydgoszcz,godz 16.30 bezpośrednia transmisja z meczu Polonia Bydgoszcz-GTŻ Grudziądz!!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
- w Polonii prowadzący pary czyli Gapiński,Emil i Walasek nie są w optymalnej formie co pokazali już w Rybniku
- Kościecha i Gizatulin to zagadki-mogą zdobyć po 10 pkt,mogą po 3-choć w pierwszą wersję szczerze wątpię
Naciągana teza. Owszem w Rybniku pojechali wszyscy beznadziejnie ale na swoim torze stracili pojedyncze punkty z Daugavpils. Dobrze wyglądali w KA. A w owym meczu nie jechał Gizatulin tylko Curyło. Według mnie seniorzy w pojedynkę powinni zrobić 50 punktów. Kwestię handicapu rozstrzygną pojedynki juniorskie. Według mnie Polonia powinna pokryć te 19 pkt. Pierwszy mecz pokazał, że Polonia na swoim torze będzie rozbijała rywali. Wynik byłby ponad 60 gdyby nie defekt Gapińskiego, wpadka Emila w XV biegu i Curyło jadący jako senior. W tym roku tor jest robiony pod zawodników i każdy sobie chwali nowe przygotowanie nawierzchni. Odpuszczania nie będzie, bo każdy chce sobie zarobić bo widać że na wyjazdach łatwo nie będzie.
Ponadto z I ligi podobają mi się zakłady na zawodników.
Over 12.5 Emila oraz over 11.5 Antonio Lindbaecka.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Naciągana teza. Owszem w Rybniku pojechali wszyscy beznadziejnie ale na swoim torze stracili pojedyncze punkty z Daugavpils. Dobrze wyglądali w KA. A w owym meczu nie jechał Gizatulin tylko Curyło. Według mnie seniorzy w pojedynkę powinni zrobić 50 punktów. Kwestię handicapu rozstrzygną pojedynki juniorskie. Według mnie Polonia powinna pokryć te 19 pkt. Pierwszy mecz pokazał, że Polonia na swoim torze będzie rozbijała rywali. Wynik byłby ponad 60 gdyby nie defekt Gapińskiego, wpadka Emila w XV biegu i Curyło jadący jako senior. W tym roku tor jest robiony pod zawodników i każdy sobie chwali nowe przygotowanie nawierzchni. Odpuszczania nie będzie, bo każdy chce sobie zarobić bo widać że na wyjazdach łatwo nie będzie.
Ponadto z I ligi podobają mi się zakłady na zawodników.
Over 12.5 Emila oraz over 11.5 Antonio Lindbaecka.
Ja się kompletnie nie zgadzam z tym. Przecież Buczkowski w świetnej formie u progu sezonu, a przecież trochę jeździł w Bydgoszczy więc tor zna dobrze. To samo Chrzanowski, który może nie robił zbyt wielu punktów jako zawodnik Polonii to jednak zna tor i wie jak jechać. Dla mnie tutaj na styku więc nie ma co tak pisać, że sami seniorzy walną 50, bo to raczej nie realne.
Co do tych overów, to przychylam się do Lindbaecka, bo może pojedzie 6 razy, a poza tym rywali nie ma zbyt mocnych. A Emila bym się bał zagrać, bo rywale mocni, a poza tym przecież może w parze coś zgubić już nie mówiąc o defektach, bo tego nikt nie przewidzi.
Jacques /// Pozwolę sobie zedytować post, bo mam do dodania jedno zdanie ???? Tor w Bydgoszczy po 2009 strasznie się zmienił i nie jest to już typowo bydgoski beton jak przedtem. Niestety, bo widowisko na tym straciło. Co do wyniku to zobaczymy za parę godzin kto miał rację ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dziwi mnie cisza jeszcze.. Tobet wystawił kursy na wydarzenia I-ligowe wg mnie swego rodzaju value i to niejednokrotne!
Na Bydgoszcz jeszcze dać handicap? Ze słabo spisującym się Startem Gniezno? Wyjazd co prawda, ale nikt nie musi przekonywać o sile Polonii, która będzie chciala zatrzeć złe wrażenie po wizycie w Rybniku. Kurs? bagatela 1.8
Nie doceniałem przed sezonem Lokomotivu aż tak bardzo. Dziś strasznie zadziwiła mnie linia handi w pojedynku ze zdziesiątkowanym GTŻ Grudziądz. Brak Dannego Kinga i Davida Ruuda. Poobijany Brzozowski i słaba forma Watta zachęca do zagrania. Spytacie jaki dokładnie jest H... 12.5 !! Wg mnie już niedługo linia spadnie nawet do 10, bo na taktyku ma kto jechał u Łotyszów/Łotyszy (nie wiem która forma;p) - Bogdanow, Kylmakorpi, Poważny to mocni zawodnicy. Uzupełnią ich... Poudżuks i Klindt!! próżno szukać słabych punktów w drużynie przyjezdnej, co u gospodarzy wskazać można bezproblemowo.
Trzecie spotkanie też wg mnie w zasięgu gości (aczkolwiek najtrudniejsze do oceny), Rybnik sam nie wie jeszcze kto pojedzie (Pytel czy Jamroży), chociaż nie wierzę, żeby zrezygnowali z z/z za Karpowa, bo mogą go zastąpić wszyscy. To może być trochę mało, Wybrzeże już zaskoczyło na dobre, &#39;pozbyli się&#39; Gafurova na dziś i wzięli Maxa, który powinien zapewnić zdobycz punktową. Rozpędzony Darcy Ward na rezerwie, błyskotliwi Szwedzi czyli Jonasson i Zetterstroem powinni spokojnie zapewnić w okolicach 40pkt i nawet pokusiłbym się o granie zwycięstwa wyjazdowego, ale też wspomogę się handi.
Podsumowując:
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz (H 0-2.5) @ 2 1.8
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Dauvgaspils (0-12.5) @ 2 1.8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk (0-2.5) @ 2 1.8
Co grając w akumulatorze daje nam... 5.57 !!
Warto zwrócić jeszcze uwagę na player handi - Chrzanowski vs Watt i tylko (-1) pkt! Kurs 1.65 czeka...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 2 2,20 Tobet ✅✅

Dzisiaj w Gnieżnie odbędzie się hit kolejki w 1 lidze żużlowej w którym miejscowy Start podejmię drużynę z Bydgoszczy która jest głównym faworytem do awansu do Ekstraligi. Poloniści ostatnio odbyli sparing w Pile na bardzo podobnym torze do tego jaki zastaną dziś w Gnieżnie, tamto spotkanie zakończyło się remisem ale drużyna z Bydgoszczy startowała tam bez Emila oraz Walaska. Gospodarze także nie próżnowali, ponieważ intensywnie przygotowywali się do potyczki z Polonią. Skład Polonii na papierze powala na kolana gospodarzy ale to tylko pozory. Dzisiaj na pewno pewnym punktem drużyny z Gniezna powinien być Krzysztof i Mirosław Jabłoński, poza tym Michał Szczepaniaka, za wpadkę w poprzedniej kolejce na pewno zrehabilitować będzie się chciał „Hot Scott” i oczywiście trzeba uważać na Kacpra Gomólskiego. Natomiast Bydgoszczanie, praktycznie bez słabych punktów, w spotkaniach w Bydgoszczy pokazali już, że chyba mało kto może liczyć na to, że zdobędzie w Bydgoszczy choćby 40 punktów. Ale swoją wyższość chcą goście pokazać również na wyjazdach i dzisiaj mają zamiar wygrać by zmazać plamę z Rybnika. Emil, Walasek, „Gapa” do tego „Kostek” to zawodnicy których stać na pokonanie Startu na ich torze ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 2 2,20 Tobet

Dzisiaj w Gnieżnie odbędzie się hit kolejki w 1 lidze żużlowej w którym miejscowy Start podejmię drużynę z Bydgoszczy która jest głównym faworytem do awansu do Ekstraligi. Poloniści ostatnio odbyli sparing w Pile na bardzo podobnym torze do tego jaki zastaną dziś w Gnieżnie, tamto spotkanie zakończyło się remisem ale drużyna z Bydgoszczy startowała tam bez Emila oraz Walaska. Gospodarze także nie próżnowali, ponieważ intensywnie przygotowywali się do potyczki z Polonią. Skład Polonii na papierze powala na kolana gospodarzy ale to tylko pozory. Dzisiaj na pewno pewnym punktem drużyny z Gniezna powinien być Krzysztof i Mirosław Jabłoński, poza tym Michał Szczepaniaka, za wpadkę w poprzedniej kolejce na pewno zrehabilitować będzie się chciał „Hot Scott” i oczywiście trzeba uważać na Kacpra Gomólskiego. Natomiast Bydgoszczanie, praktycznie bez słabych punktów, w spotkaniach w Bydgoszczy pokazali już, że chyba mało kto może liczyć na to, że zdobędzie w Bydgoszczy choćby 40 punktów. Ale swoją wyższość chcą goście pokazać również na wyjazdach i dzisiaj mają zamiar wygrać by zmazać plamę z Rybnika. Emil, Walasek, „Gapa” do tego „Kostek” to zawodnicy których stać na pokonanie Startu na ich torze ;)
W sumie się zgadzam z tym typem,chociaż mecz będzie zacięty do 15 biegu moim zdaniem.Wiadomo że Emil po GP zawsze słabiej w lidze jedzie. Walasek pewnie swoje zrobi,podobnie Gapiński. Jak zwykle różnicę będą robić Kościecha,Gizatulin i juniorzy.Obawiam się,że w konfrontacji z gospodarzami mogą niezbyt dużo punktów przywieźć. No ale zagrałem to,bo Rybnik nie powinien się powtórzyć raczej.
Do tego gram na Wrocław @1,35 co daje mi ako 2,97 ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
Start przed tygodniem nie zrobił najlepszego wrażenia na Łotwie. Zawiedli praktycznie wszyscy oprócz braci Jabłońskich. Nie wierzę, że tor w Daugavpils jest aż tak specyficzny, że liderzy Startu byli wożeni przez Lebiedewa czy Puodżuksa. Napięta sytuacja robi się względem Bridgera, który mimo wszystko dostanie chyba ostatnią szansę. Na taki gest ze strony gnieźnieńskich włodarzy nie może liczyć Simon Gustafsson i zastąpi go młody Oskar Fajfer. Start na swoim torze mógłby pokonać każdy zespół, jednak przy obecnych niewiadomych i kilku rozczarowaniach myślę, że nie pokonają Polonii Bydgoszcz. Po meczu z Rybnikiem na głowy Gryfów spadła fala krytyki. Zawodnicy powinni zrozumieć, że liga sama się nie wygra i w każdym meczu trzeba jeździć na 100%. Myślę, że Walasek i spółka za wszelką cenę będą chcieli zdobyć pierwsze wyjazdowe punkty.
Polonia @2.20 Tobet ✅
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils
Grudziądzanie zbudowali świetny skład, pojawiły się myśli o awansie i znowu spotyka ich pech. Kontuzja Ruuda i Kinga to spore osłabienie, ale na szczęście przyszło na &#39;spokojny&#39; okres. Porażka w Bydgoszczy raczej była wliczona, a pokonanie Lokomotivu nawet bez tej dwójki powinno być łatwym zadaniem. Tercet Buczkowski-Chrzanowski-Watt powinien poprowadzić drużynę do zdecydowanego zwycięstwa. Stawiać opór będzie z pewnościa Bogdanov i po części Powazhny z Kylmaekorpim. Moim zdaniem jednak GTŻ na swoim torze jest przez nich nie do ugryzienia. Trójkę liderów wspomagać będą Brzozowski i Allen, którzy już sporo czasu reprezentują Grudziądz i świetnie znają tor. Z pewnością jest to dla nich szansa, aby wykazać się pod nieobecność Ruuda i Kinga. Juniorzy deklarują rehabilitację za wtopę w Bydgoszczy. Widzimy więc, że motywacji w zespole gospodarzy mamy niemało. Toteż myślę, że przy wsparciu własnej publiczności powinni odprawić Łotyszy z kwitkiem. Nawet jak mecz będzie wygrany, walka toczyć się będzie o każdy punkt, bo z Lokomotivem należy wygrywać jak najwyżej, gdyż w Daugavpils tak łatwo o bonusa nie będzie.
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils H(0 - 10.5) 1 @2.00 Tobet ✅
Krzysztof Buczkowski over 11,5 @1.60 Tobet ✅
KS ROW Rybnik - GKS Wybrzeże Gdańsk
W analizie elementy subiektywizmu. :&gt;
W Rybniku dostrzeżono, że zawodnicy świetnie pojechali z Bydgoszczą na betonie i ponownie na ligowy pojedynek szykowana jest &#39;skała&#39;. Na takim torze pierwsze skrzypce grać powinni Schlein i Lindbaeck. W przypadku Rorego chodzi mi głównie o świetne starty, a Anton po prostu lubi takie tory. Od rana trenują dzisiaj Sławek Drabik i Alex Loktajev. Kadrę seniorów najprawdopodobniej uzupełni Ronnie Jamroży, który jest wielce umotywowany na dobry występ i zmazanie plamy po dwóch fatalnych wyjazdach. Startów Ronnie nie ma najgorszych toteż na betonie może coś zapunktować. Za Karpova stosowane będzie ZZ, a na juniorce pojedzie wyposażony w nowy motor (od T.H. Jonassona) Mateusz Domański. Domiś świetnie zaprezentował się na sparingu z Rzeszowem, gdzie przywiózł 12 punktów i prezentował się naprawdę fajnie. Myślę, że dzierżący atut własnego toru rybniczanie powinni uporać się z Gdańskiem. W fatalnej formie jest bowiem Dawid Stachyra, który mimo wszystko jechać musi ze względu na wymóg trzech Polaków w składzie. W Grudziądzu na całej linii zawiódł Max, który nie zdobył nawet punktu. Hlib też przywiózł zaledwie 4 oczka. Jak widać na wyjazdach druga linia Gdańska nie spisuje się za dobrze. Groźni za to będą Zetterstroem, Jonasson i Ward. Tego pierwszego osobiście się jednak nie obawiam, bo mimo iż kiedyś u nas jeździł przed rokiem pokazał, że niezbyt dobrze pamięta nasz tor i w meczu, w którym nie było naszych liderów zdobył bodajże tylko 5 punktów. Jonasson pojechał wtedy w kratkę (3,0,3,0,3), a Darcy jeszcze nigdy u nas nie jeździł (prawdę mówiąc liczę, że będzie taki beton widział pierwszy raz na oczy i nie będzie wiedział jak na nim jechać ???? ). Podsumowując składy i forma zawodników wskazują na bardzo wyrównane spotkanie, jednak myślę, że skoro tor tak bardzo zaskoczył Polonię to i Wybrzeże nie podoła na nim Rekinom. Szalę zwycięstwa powinien przechylić tercet Drabik-Schlein-Lindbaeck, którzy dzięki ZZ będą mieli po 6 startów. ROW do boju po 3 punkty !!
KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 2.5) 1 @1.90 ⛔
e/ @down Oj tam, oj tam... :p
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
KS ROW Rybnik - GKS Wybrzeże Gdańsk
W analizie elementy subiektywizmu. :&gt;
W Rybniku dostrzeżono, że zawodnicy świetnie pojechali z Bydgoszczą na betonie i ponownie na ligowy pojedynek szykowana jest &#39;skała&#39;. Na takim torze pierwsze skrzypce grać powinni Schlein i Lindbaeck. W przypadku Rorego chodzi mi głównie o świetne starty, a Anton po prostu lubi takie tory. Od rana trenują dzisiaj Sławek Drabik i Alex Loktajev. Kadrę seniorów najprawdopodobniej uzupełni Ronnie Jamroży, który jest wielce umotywowany na dobry występ i zmazanie plamy po dwóch fatalnych wyjazdach. Startów Ronnie nie ma najgorszych toteż na betonie może coś zapunktować. Za Karpova stosowane będzie ZZ, a na juniorce pojedzie wyposażony w nowy motor (od T.H. Jonassona) Mateusz Domański. Domiś świetnie zaprezentował się na sparingu z Rzeszowem, gdzie przywiózł 12 punktów i prezentował się naprawdę fajnie. Myślę, że dzierżący atut własnego toru rybniczanie powinni uporać się z Gdańskiem. W fatalnej formie jest bowiem Dawid Stachyra, który mimo wszystko jechać musi ze względu na wymóg trzech Polaków w składzie. W Grudziądzu na całej linii zawiódł Max, który nie zdobył nawet punktu. Hlib też przywiózł zaledwie 4 oczka. Jak widać na wyjazdach druga linia Gdańska nie spisuje się za dobrze. Groźni za to będą Zetterstroem, Jonasson i Ward. Tego pierwszego osobiście się jednak nie obawiam, bo mimo iż kiedyś u nas jeździł przed rokiem pokazał, że niezbyt dobrze pamięta nasz tor i w meczu, w którym nie było naszych liderów zdobył bodajże tylko 5 punktów. Jonasson pojechał wtedy w kratkę (3,0,3,0,3), a Darcy jeszcze nigdy u nas nie jeździł (prawdę mówiąc liczę, że będzie taki beton widział pierwszy raz na oczy i nie będzie wiedział jak na nim jechać ???? ). Podsumowując składy i forma zawodników wskazują na bardzo wyrównane spotkanie, jednak myślę, że skoro tor tak bardzo zaskoczył Polonię to i Wybrzeże nie podoła na nim Rekinom. Szalę zwycięstwa powinien przechylić tercet Drabik-Schlein-Lindbaeck, którzy dzięki ZZ będą mieli po 6 startów. ROW do boju po 3 punkty !!
KS ROW Rybnik - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 2.5) 1 @1.90
subiektywizm aż razi.. ???? na pewno zauważyłeś, że Schlein miał wystrzałowy początek sezonu, a teraz forma nieco leci w dóóóóóół. Nie twierdze, że nie wierze w Rekiny, ale mecz z Bydzią był wg mnie jednorazowym wyskokiem, wzniesieniem się na szczyty możliwości. Sławek Drabik jest nieobliczalny, raz potrafi przywieźć bardzo wiele oczek, a raz ledwie punktować (przyzwyczaił do tego we Włókniarzu, że nie zawsze umie być liderem, mimo mojej olbrzymiej sympatii do niego trzeba to stwierdzić) Darcy jest pewniakiem, nigdzie nie zawodzi i tor jaki by nie był to pojedzie jak na profesjonalistę przystało. To samo można powiedzieć o bardzo silnym Jonassonie i Zetterstroemie. Muszą udowodnić, że wpadka z Gnieźnem była tylko i wyłącznie jednorazowa. Drużyna z dużym budżetem i aspiracjami. Już ostatnio widzieliśmy próbkę sił z Orzełkiem i dziś GKS będzie bardzo blisko zgarnięcia 2pkt.
Mecz zweryfikuje kto będzie miał rację ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom