>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I liga Polska 2011

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
pokusiłbym się jeszcze zagrać GTŻ Grudziądz vs Orzeł Łódź H (0 - 22.5) @ 1.75. Szykuje się sromotne lanie, gospodarze na każdej pozycji mają lepszego zawodnika, debiut Patricka Hougaarda, który wydaje się być niesamowitym wzmocnieniem. Buczek, Watt, Ruud, Chrzanowski - nic więcej mówić nie trzeba, nie mają z kim stracić punktów!! Jeleniewski raz czy dwa może przywieźć dwójkę, Mati Szczepaniak powalczy jak nas przyzwyczaił do tego, ale dalej nie ma nic! Sześć biegów wygranych podwójnie już pokrywa handi co wydaje mi się zdecydowanie w zasięgu gospodarzy i skłonie się na taki typ!!
Przyznam, że także analizowałem ten typ i również jestem przekonany, że handicap może być pokryty. Dodam, że i Andriej Kudriaszow swoje potrafi przywieźć. Bydgoszcz pokonała 42 punktami Łódź, to GTŻ stać spokojnie na minimum 30 pkt.
Co do Gdańska też się zgadzam... Spokojnie mają szansę na wygraną, bo Bogdanov to druga siła u siebie.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 1.90 tobet ✅

Dzisiaj o godzinie 16.00 rozpocznie się runda rewanżowa pomiędzy Orłem a GTŻ&#39;em. W pierwszym spotkaniu było 59:31. Grudziądz przystąpi do tego spotkania osłabiony brakiem Chrzanowskiego za którego będzie prawdopodobnie zastosowane zz ewentualnie możne pojechać
Kamil Brzozowski co jest jednak mało prawdopodobne. Nie do końca jest też jasna sprawa Patricka Hougaarda możliwe ze pojedzie za niegonowy nabytek Ryan Fisher. Warto podkreślić ze Łodzianie będą rozgrywać dopiero 2 mecz u siebie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Za Chrzanowskiego ZZ natomiast za Patrick Hougaard na 90% Ryan Fisher. Uważam,że mimo kłopotów kadrowych Grudziądz i tak powinien to spotkanie wygrać. Ruud i Watt coraz lepiej jeżdżą. Kurs dość ciekawy i warto spróbowac.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kusi mnie typ under 11.5 Emil Saifutdinov @2.1 Tobet ale to 1/10. Czysta intuicja. ⛔
Wydaje mi się że kilka razy Emil może przegrać z zawodnikami Skorpionów a i sprzęt może nie wytrzymać w upalne niedzielne popołudnie ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
KS ROW Rybnik – Start Gniezno (0-4,5) 2 1,80 Tobet ✅

A spróbuje co mi tam, Rybnik podobno ma problemy finansowe. Już niby Antonio nie zjawił się w zeszłym tygodniu na meczu po ty by zjednoczyć się z kolegami, a nie z powodu iż go coś boli. Rybniczanie niby mają dzisiaj jechać w najsilniejszym zestawieniu ale jak będzie to chyba okażę się dopiero chwilę przed meczem. Jarek Hampel powiedział, że w „Gnieżnie” pachnie Ekstraligą hehe, to niech to pokarzą na torze. Jeśli chodzi o składy to na pewno drużyna gości jest faworytem, najbardziej boję się o postawę młodego Oskara Fajfera. Bądż, co bądż goście na pewno będą walczyli więc myślę, że handicap spokojnie do obronienia
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Szlagier 1 ligi Pretendenci do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej zmierzą się na torze w Bydgoszczy. Gryfy na pewno mocno podrażnione przegraną 41-49. W Bydgoszczy prym powinni wiesc Emil i Walasek, którzy na swoim torze spisują sie bardzo dobrze ze średnia 2,63. Wspierani przez solidnych na własnym torze Gape i Koscieche powinni wygrać zarówno mecz jak i bonus. Jedyną niewiadomą jest postawa Gizatulina, który nie potrafi się dogadać ze sprzętem. Włodarze Bydgoskiego klubu postanowili dać mu jednak szanse na rehabilitacje. Rosjanin zdaje sobie sprawę ze jeśli dzisiaj zawiedzie możne pożegnać się ze składem. Lotos głównie będzie straszył Wardem, który jest w wyśmienitej formie. Parę cennych punktów powinien dowieść tez THJ. Po reszcie zawodników z Gdańska nie spodziewał bym sie zbyt dużych zdobyczy punktowych. Należy dodać ze za Max&#39;a będzie stosowane zz.
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 12.5) tobet⛔
Emil Sajfutdinov Over 11.5 tobet✅
Stawiam na Bydgoszcz która powinna roznieść Lotos 17-20 punktami
edit: początek byl obiecujący ale później sie posypało. To już chyba koniec Gizy. # punktowa zdobycz na własnym podwórku to jednak zbyt mało. równie dobrze mogli jechać 3 juniorami, przynajmniej chłopaki sie objeżdżą. W pozostałych spotkaniach bez niespodzianek pewne zwycięstwa. ????
No i jeszcze jedno chciałem napisać Bardzo mnie cieszy wygrana Łotyszy, którzy jechali bez 2 swoich liderów. i pokazali ze sa bardzo mocni u siebie. Jednak wynik porażki Łodzian jest jednak dla nie zaskoczeniem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Szlagier 1 ligi Pretendenci do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej zmierzą się na torze w Bydgoszczy. Gryfy na pewno mocno podrażnione przegraną 41-49. W Bydgoszczy prym powinni wiesc Emil i Walasek, którzy na swoim torze spisują sie bardzo dobrze ze średnia 2,63. Wspierani przez solidnych na własnym torze Gape i Koscieche powinni wygrać zarówno mecz jak i bonus. Jedyną niewiadomą jest postawa Gizatulina, który nie potrafi się dogadać ze sprzętem. Włodarze Bydgoskiego klubu postanowili dać mu jednak szanse na rehabilitacje. Rosjanin zdaje sobie sprawę ze jeśli dzisiaj zawiedzie możne pożegnać się ze składem. Lotos głównie będzie straszył Wardem, który jest w wyśmienitej formie. Parę cennych punktów powinien dowieść tez THJ. Po reszcie zawodników z Gdańska nie spodziewał bym sie zbyt dużych zdobyczy punktowych. Należy dodać ze za Max&#39;a będzie stosowane zz.
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk H(0 - 12.5) tobet
Emil Sajfutdinov Over 11.5 tobet
czyli jaki jest twój typ w meczu Bydgoszczy? bo z analizy ani zapisu nic nie wynika...do usunięcia
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Rybnik - Daugavpils 1 @1.60 Tobet ✅
Karpov i Loktajev są w dobrej formie. Do tego dochodzi pewny Anton i debiutant Monberg (info facebook ROWu). Również Drabik powinien przywieźć swoje, gdyż po drobnej kontuzji nie powinno być śladów. Co raz pewniejszym punktem drużyny staje się Daniel Pytel. Robi swoje jako druga linia. Dziś pewne zwycięstwo Rekinów !
edit. W Rybniku trenują od rana. Świeci słoneczko - mecz niezagrożony. Wydaje się, że zwycięstwo gospodarzy również !
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Rybnik - Daugavpils 1 @1.60
Karpov i Loktajev są w dobrej formie. Do tego dochodzi pewny Anton i debiutant Monberg (info facebook ROWu). Również Drabik powinien przywieźć swoje, gdyż po drobnej kontuzji nie powinno być śladów. Co raz pewniejszym punktem drużyny staje się Daniel Pytel. Robi swoje jako druga linia. Dziś pewne zwycięstwo Rekinów !
Popieram typ. Ja go złapałem na Tobecie po kursie Rybnik@1,90.
Teraz już jest 1,35...dla mnie to pewniak..
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Łódź-Poznań 1@1,25
Tobet
Gospodarze powinni spokojnie wygrać. Nie pojedzie co prawda Sundstreom,ale są nowi Gjedde i Lahti.Zwłaszcza ten pierwszy powinien być wzmocnieniem. A w drużynie gości nie pojedzie awizowany Magosi,który wolał pojechać towarzyski turniej w Niemczech.
Dla odważniejszych:
Łódź(-6,5)-Poznań 1@1,70
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Poznań - Łódź 1 @1.45 Tobet ⛔
Walka o uniknięcie baraży. Poznań przegrał 3 ostatnie domowe mecze (zespoły z pierwszej czwórki). Wcześniej gdy przyszło im się mierzyć z zespołami pokroju Łodzi tj. Rybnikiem czy Daugavpils pewnie wygrywali odpowiednio 12 i 14 punktami. Pewnymi punktami drużyny są Robert Miśkowiak i Norbert Kościuch, Z ich strony spodziewam się dzisiaj dwucyfrowych wyników. Na ten mecz, ze względu na jego stawkę, zostanie ściągnięty z pewnością Peter Ljung, który również powinien być wyróżniającą się postacią. Skład seniorski uzupełni dwójka z czwórki Słaboń, Facher, Magosi, Szewczykowski. Według mnie to solidna druga linia jak na poziom rywala. Na juniorse Maciej Fajfer, który robi poważne postępy (7pkt w meczu z Bydgoszczą).
Łódź z kolei swoją szansę upatruje w tym, iż mają w składzie zawodników z przeszłością w Poznaniu. Nie jest jednak dziełem przypadku, że łodzianie każdy wyjazd przegrali różnicą ok. 20 punktów. Ten zespół potrafi jechać tylko u siebie i nie spodziewam się, aby w Poznaniu zaprzeczyli tej tezie. Według mnie bardziej powinni się skupić na obronie bonusa.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczoraj mod działu pocisnął żebym coś napisał do GP - dobrze, że nie pisałem bo chyba sporo osób jest zawiedzionych.
Dziś skrobnę o I lidze, oby skutecznie :p
Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno (Emil Sajfutdinov) over 11.5 @1.65 Tobet
Łódź najgorszy występ Emila w lidze. GP najlepszy występ w sezonie. Granie overa Emila to ciężka sprawa. Gdyby linia była 12.5 to bym nie zagrał raczej. Bo Emila już dawali na 4 biegi, robił 12 pkt i kończył zawody... Start powinien w miarę cisnąć Bydzie więc ktoś musi jechać i walczyć. Linia 11.5, własny tor = można zagrać overa.

Lotos Wybrzeże Gdańsk - KS ROW Rybnik (Magnus Zetterstrom) over 9.5 @1.50 Tobet

W momencie jak piszę posta to kurs już zleciał na @1.40. Zorro wczoraj pozytywnie się zaprezentował na GP. Ale bez względu na wczorajszy wynik to taka linia w kontekście overa wydaje się być promocją. Szwed na własnym torze chyba tylko raz nie przekroczył takiej linii - na szybko patrzyłem więc może się mylę. Dla mnie to najlepszy typ z zaplecza Ekstraligi w tobet.
Co do typu wyżej - ten Poznań to trochę dramat... ale można spróbować, podobnie jak można chyba spróbować over Miśkowiaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vader 2,8K

vader

Forum VIP
????
Mały komentarz do typów powyżej.
Zorro 9 pkt, Emil 11 pkt.
Obaj nie pojechali w nominowanych... mogli co prawda uporać się z overem w 4 biegach ale nie dało rady.
Kolejny raz grając overa zostałem najzwyczajniej wydymany w ten sam sposób na I lidze...
W E-lidze takie numery są jednak rzadkością.
Poznań sięga dna. Tak jak wspomniałem dramat tej ekipy co tam się dzieje. Miśkowiak na miękko wykręcił overa.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Vader ale sam przed meczem wspomniałeś że Emil już 4 biegi nie raz jechał. Nie oszukujmy się jakby było pewne że pojedzie pięć razy to over wynosiłby nie 11.5 a z 12.5 albo 13 i kurs wynosiłby 1.40.
Polonia wygrała w Gnieźnie, więc nie musiała walczyć o bonus. Emil jest poobijany, dzień po GP a do tego ma kontrakt bez punktówki więc można się było tego spodziewać. Sam też pograłem ten zakład, bo uważałem że nawet w czterech biegach powinien to spokojnie zrobić a kurs był obiecujący ale raz niestety przyjechał za Gapą i po sprawie. Po tym biegu byłem przekonany, że już po becie ...
Natomiast zgadzam się z tezą że I liga to nie Eliga. Widać, że niektóre kluby już ledwo zipią finansowo i obstawianie ich meczy to loteria. Na całe szczęście niedługo zacznie się podział na czwórki i buki wystawiać będą ciekawszą ofertę. Dziś nawet hc na niektóre mecze nie widziałem ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No masz rację... tak jak pisałem gdyby była linia 12.5 to bym nie ruszał bo &quot;ryzyko&quot; jechania przez niego 4 biegów było spore - mimo to jednak liczyłem, że przy 4 biegach zrobi komplet, liczyłem też, że Start trochę ich pociśnie.. Ostatnio z kolei na miękko &quot;czułem&quot; i był under po @1.85 (niby kursy sugerują, że szanse wyrównane).
Pograłem też dubla overowego Crump + Gollob i tam nie było niespodzianek w takiej postaci jak tutaj.
Jak jest z kasą to widać np. po Poznaniu... że tam jeszcze Kowalik wstawiał Miśkowiaka ????
Co do handi na I ligę to dziś Tobet nie wystawił nic. Przynajmniej ja nie widziałem. Ale jednak oferta na tą kolejkę była zdecydowanie lepsza niż w ostatnimi czasy.
Ponadto widziałem ofertę na I ligę w Millenium. Nie gram w ziemniakach, nie znam się ale to chyba nowość. Tyle, że oferta była 1x2.

edit//Ted: w wzb to standard ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie mam pojęcia co Tobet wyprawia...
spójrzcie na ofertę na Łódź z Gdańskiem.
Over 7.5 Hliba niemal pewny, gdyż Paweł jedzie 6 razy + plus ewentualny taktyk. Nic tylko brać i grać...!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kolejna peffa w I lidze
Żużel - I liga polska
Miśkowiak over 10.5 @ 1.55
Stawka 8/10
Misiek będzie miał okazje wystąpić siedem razy na torze w Rybniku (z/z za Kościucha i taktyczna, bo Poznań będzie dostawał grube bęcki) i nie ma mocnych żeby nie uzbierał 11tu oczek, grać!!!!!Kolejna promocja od firmy Tobet!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Scott Nicholls over 9,5 @ 2,05 Tobet
Kurs na ten over to dla mnie spore value. Fakt, że dzisiaj &quot;Hot Scott&quot; jedzie z juniorami więc całkiem możliwe, że będzie jeździł wraz z Woffindenem. Jednak jak na jednego z liderów Startu nie powinien zawieźć. Średnia u siebie powyżej 2 punktów na bieg, a jeśli dzisiaj to podtrzyma i wystartuję 5 razy to bet wchodzi elegancko. Tak po prawdzie ze strony gości widzę tylko 3 zawodników, którzy mogą mu zagrozić i są to sami Szwedzi. THJ, Max i Zorro. Wczoraj Zorro tragicznie pojechał w GP i ciekaw jestem jak to dzisiaj wyjdzie. Pozostała czwórka zawodników Wybrzeża raczej nie stanowi problemu dla Brytyjczyka. Warto grać ten bet ze względu na sam kurs, który według mnie sporo zawyżony więc czego nie korzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom