>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I liga Polska 2011

Status
Zamknięty.
endoka 0

endoka

Użytkownik
Dzięki za info.

Według mnie linia na start jest zbyt nisko, no i value duże bo bez Warda Wybrzeże jest osłabione, poza tym jadą na wyjeździe, a dodatkowo Gdańszczanie nie przepadają za torem z Gniezna. Nie można powiedzieć jednak, że odpuszczą sobie ten mecz. Stawka jak wiadomo jest wysoka, więc zapowiada się ciekawe spotkanie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tomasz Chrzanowski(+2)-Tai Woffinden 1 @ 2,05 Tobet
Moim zdaniem spore value na Chrzanika. Wiadomo, że z pozycji juniora Tajski jest w stanie zrobić sporo punktów, no ale Chrzanowski musi być i będzie liderem gospodarzy, bo bez jego dużej zdobyczy to dzisiaj Grudziądzanie na zwycięstwo szans mieć nie będą. Dzisiaj w parze Tomek ma za kolegę Davida Ruuda więc aż tak łatwo mieć nie będzie. Jednak ostatni swój bieg jedzie z juniorem, a młodzi zawodnicy z Grudziądza aż tak mocni nie są. Z kolei Woffinden dzisiaj jedzie obok Kacpra Gomólskiego, a to oznacza, że może nie mieć aż tak wielu okazji do startów, gdyż Kacper to jeden z naszych najlepszych juniorów. Jeśli jednak będzie jechał to albo z Nichollsem, albo z Krzysiem Jabłońskim, bo spodziewam się, że może zastępować Simona Gustafssona pod dwójką. Myślę, że Tomek i Tai dzisiaj przywiozą koło 10 punktów, ale czy Brytyjczyk wygra z naszym zawodnikiem różnicą większą niż 2 punkty? Nie sądzę dlatego gram na Chrzanowskiego.
 
C 0

cop

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk (+14), 1,75 TOBET
Dosyć duży handicap na Gdańsk. Bydgoszcz spotkanie spokojnie wygra, ale mam wątpliwości czy około 16 punktami. To dużo, a Wybrzeże ma nóż na gardle. Handicap godny przemyślenia.
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno, 1,53 TOBET
Grudziądz musi się zrehabilitować za porażkę z Gnieznem. W ostatnim meczu z nimi przy Hallera zaczęli tak niezdarnie, że było już po meczu. Wierze, że tym razem grudziądzanie nie pozwolą sobie na błędy i pokonają Start. Chrzanowski, Buczkowski, Watt i Rudd powinni zapewnić zwycięstwo gospodarzom. Start ma lepszych juniorów, jednak liderzy Grudziądza są silniejsi i to oni powinni rozstrzygnąć losy spotkania.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Over Ward 12 @ 1.95 Bet365
Nikt odpuszczać nie będzie, w zasadniczej fazie rozgrywek Darcy zrobił 17 oczek na 18 możliwych. Nie widzę kto może zagrozić Wardowi z rywali, każdego bije o głowe i to jest stan faktyczny. Nie skorzystać z tego betu to grzech ;)
 
D 0

dzikii

Użytkownik
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 1 1,65 Tobet
Bydgoszcz ma już praktycznie awans zapewniony,więc będą szanować swoje kości.Start myśląc o awansie do E-ligi po prostu musi gryźć tor by pokonać polonistów
 
patol 29

patol

Użytkownik
Over Ward 12 @ 1.95 Bet365
Nikt odpuszczać nie będzie, w zasadniczej fazie rozgrywek Darcy zrobił 17 oczek na 18 możliwych. Nie widzę kto może zagrozić Wardowi z rywali, każdego bije o głowe i to jest stan faktyczny. Nie skorzystać z tego betu to grzech ;)
patrze na sportowefakty.pl i w rozpisce biegowej Darcy jest tylko w 2 biegu... jakis blad ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
D.Stachyra -2 vs M.Jabłoński +2 @ 1.95 Tobet

Stawka 7/10

Wg mnie przesadzona linia. Mirek w pierwszym spotkaniu w Gdańsku przywiózł 13 oczek. Ostatnimi czasy nie przypomina co prawda tego zawodnika z początku sezonu, ale w dalszym ciągu to bracia Jabłońscy są liderami tego zespołu. Stachyra? Wg mnie dziś 4 starty to max! W nominowanych pewnie THJ, Zorro, Max i Ward. Do tego występy z Jonassonem czyli pewny odbiór punktów. Umiejętności przemawiają za Mirkiem, zabezpieczenie w postaci dwóch punktów wygląda bardzo przyjemnie, a czy Dawid zrobi aż o 3 więcej od krajowego lidera Gnieźnian? Nie widzi mi się to!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Grudziądz-Bydgoszcz 1@2,15⛔⛔
Tobet
Sądzę,że gospodarze mają spore szanse na wygraną. Oczywiście nie mówię,że Polonia odpuści mecz bo i tak ma awans.Ale...Nie będzie walczyć do upadłego z pewnością. Nie pojedzie Gizatulin(to wiadomo od dawna) i Curyło-kontuzja wczoraj na Srebrnym Kasku. Zostają więc Walasek,Emil,Gapiński i Kościecha plus Woźniak i Adamczak. Wydaję się że mimo wszystko silna ekipa. Jednak Emil wraca po kontuzji,a Kościecha to zawodnik nieobliczalny. Po stronie gospodarzy mamy zdecydowanego lidera Buczkowskiego i 4 seniorów prezentujących podobny,przyzwoity poziom:Watt,Ruud,Chrzanowski i Haugaard. Na juniorkę wraca Kudriaszow,wesprze go Lampkowski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Woffinden +2.5 - Ward -2.5 1 1.95 ⛔ Tobet

Wydaje mi sie ze warto zagrac to zdarzenie.Tai jedzie u siebie podobnie sie prezentuja w lidze a do tego +2.5 to duzo wedlug mnie.Mecz bedzie pewnie bardzo wyrownany co za tym idzie nie powinni miec wiecej biegow niz 5.Dlatego przy rownej ilosci startow uwazam ze mozna to zagrac.
 
sampras 2

sampras

Użytkownik
Dawid Stachyra under 7,5 @ 1,65 Tobet.

Stachyra prawdopodobnie pojedzie tylko 4 razy więc większych szans na przekroczenie tej lini nie ma. Rywal bardzo trudny , tor wyjazdowy a ten sezon nie należy do wychowanka Stali Rzeszów,który ma problemy sprzętowe związane z jazdą na nowych tłumikach.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Grudziądz-Bydgoszcz 1@2,15
W Milenium nawet 2.40. Polonia niekoniecznie będzie się przemęczać. Pojedzie w 3 juniorów. W pierwszym meczu wygrali 51-39 ale jechali wtedy z Gizatullinem który zrobił 9 pkt. Według mnie jego punktów może brakować. Po juniorach nie spodziewam się nawet żadnych punktów w pojedynkach z seniorami. Jak dla mnie mecz będzie mega zacięty tzw. 50-50 więc tutaj po takim kursie aż żal nie skorzystać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Grudziądz-Bydgoszcz 1@2,15
Tobet
Sądzę,że gospodarze mają spore szanse na wygraną. Oczywiście nie mówię,że Polonia odpuści mecz bo i tak ma awans.Ale...Nie będzie walczyć do upadłego z pewnością. Nie pojedzie Gizatulin(to wiadomo od dawna) i Curyło-kontuzja wczoraj na Srebrnym Kasku. Zostają więc Walasek,Emil,Gapiński i Kościecha plus Woźniak i Adamczak. Wydaję się że mimo wszystko silna ekipa. Jednak Emil wraca po kontuzji,a Kościecha to zawodnik nieobliczalny. Po stronie gospodarzy mamy zdecydowanego lidera Buczkowskiego i 4 seniorów prezentujących podobny,przyzwoity poziom:Watt,Ruud,Chrzanowski i Haugaard. Na juniorkę wraca Kudriaszow,wesprze go Lampkowski.
Bet365 dał Grudziądz @3,20;) oraz Grudziądz(+6)@2,00
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
GTŻ Grudziądz +6 - Polonia Bydgoszcz 1 @ 2,00 bet365 ✅ 45-45 :razz:
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
1 @ 3,20 bet365 ⛔
Taki mały żarcik ze strony bet365 :razz:. Derby a one rządzą się swoimi prawami. Goście osłabieni brakiem Gizatulina który zrezygnował ze startów w Polonii oraz brakiem Curyły który nabawił się kontuzji. Emil też nie będzie się dzisiaj pocił bo było widać we wczorajszym GP że się męczy. Na dobrą sprawę pozostaje 3 mocnych jak na I ligę Polaków czyli Kościecha, Gapiński i Walasek. Juniorzy Bydgoskiej Polonii nie będą w Grudziądzu istnieć. Gospodarze dzisiaj w najmocniejszym zestawieniu. Z Buczkowskim na czele. Chrzanowski, Watt, Rudd i Hougaard na swoim torze bardzo mocni. Kurs na Grudziądz przeszacowany i ja korzystam z tej promocji tak jak levy42 ????
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel - 1 liga
Spotkanie : GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs : 3.20
Buk : Bet365
Godzina : 16:00

Dziś o 16:00 kolejne, czwarte już w tym sezonie derby pomiędzy miejscowym GTŻ a Polonią Bydgoszcz. Mówiąc krótko, jest to ostatni dzwonek dla gospodarzy, jeśli chcą awansować do e-ligi to zwyczajnie muszą wygrać kolejne(ostatnie) 3 mecze, zaczynając dzisiejszym pojedynkiem z Polonią. Do tej pory Poloniści wygrali wszystkie 3 spotkania w tym sezonie (39:51 na torze w Grudziądzu). Zacznę od Grudziądzan, do pary młodzieżowców wraca Mateusz Lampkowski, z pewnością zaprezentuje się lepiej niż zastępujący go(właściwie z Bydgoszczy...) Mikołaj Drożdżowski (poprzedni mecz katastrofa- 0,0,0,0,u). Dobrą formę w spotkaniu ze Startem zaprezentowali pozostali: Krzysztof Buczkowski, Tomasz Chrzanowski, Davey Watt oraz Patrick Hougaard. Ten pierwszy, zarazem lider GTŻ słusznie stwierdza: Na pewno nie popełnimy już błędów z pierwszego meczu w Grudziądzu, gdzie poloniści nas totalnie zepchnęli i nie mogliśmy nawiązać żadnej walki. Teraz musimy walczyć i co więcej musimy też wygrać. Zwłaszcza że Polonia jest w naszym zasięgu.
Dobra, a teraz coś odnośnie dzisiejszych gości. Polonia osłabiona brakiem 2 zawodników Denisa Gizatullina (zrezygnował ze startów) i Mikołaja Curyły (upadek we wczorajszych zawodach o SK pozbawił go dziś możliwości zaprezentowania się w meczu gdyż jest mocno poobijany). Być może brak Rosjanina będzie widoczny i dotkliwy dla Bydgoszczy gdyż w poprzednim meczu na tym torze zaprezentował się niemal b. dobrze wygrywając 3 biegi. W jego miejsce miał pojawić się młody Curyło lecz do tego nie dojdzie ze względu na lekką kontuzję Mikołaja. Zatem pole pod numerem 4 będzie puste i pewnie zastępować go będzie inny młodzieżowiec bydgoskiej Polonii - Damian Adamczak. Po wczorajszym GP zmęczenie może dać się we znaki Emilowi, wszak zawody dzień po dniu zwłaszcza po GP są dość męczące.
Kończąc, GTŻ MUSI a POLONIA nie. W takim razie warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo gospodarzy. Właściwie oby tak się stało, gdyż ciekawsza będzie końcówka sezonu mimo iż jestem z Bydgoszczy :smile:
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz-Lotos Wybrzeże Gdańsk (+8) typ 2@1,80 Bet365
Dziś na stadionie w Bydgoszczy spotkają się dwie ekipy, które zajmują czołowe lokaty na zapleczu Ekstraligi. W drużynie gospodarzy wystąpi aż trzech juniorów (Woźniak, Adamczak i Jóźwik). Emil, Walasek, Kościecha i Gapiński będą bardzo wymagającymi rywalami, ale pozostali Bydgoszczanie powinni być spokojnie objeżdżani przez gości.
Przypomnijmy, że Polonia nie ma takiego ciśnienia na ten mecz, gdyż awans do Ekstraligi mają już w kieszeni. Dla Gdańszczan zaś będzie to bardzo ważny mecz i dzisiejsze oraz ewentualnie niedzielne zwycięstwo dadzą Lotosowi pewny awans.
W pierwszym meczu było 50-40, jednak wtedy Polonia jechała w podstawowym składzie, zaś w ekipie gości brakowało znajdującego się ostatnio w dobrej dyspozycji Maxa. Liczę, że tacy zawodnicy jak Ward czy Zorro będą wstanie pociągnąć wynik i powalczyć nawet o zwycięstwo.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typ może i ok ale z argumentacją troszkę się nie zgadzam. W pierwszym meczu Lotos jechał osłabiony? Absencja Maxa wyszła im na dobre, bo mogli skorzystać z ZZ co dało im więcej punktów niż jakby jechał Max, który bydgoskiego toru nie lubi. Lotos zrobił 40 pkt niemalże w trójkę, bo Ward, Jonasson i Zorro jechali po 7 razy! Absencja Gizatullina nie jest jakimś osłabieniem, bo w meczach z Gdańskiem i tak nie istniał.
Ciśnienia może i nie ma ale akurat jestem przekonany, że dziś nie będzie odpuszczania. Polonia ma na pieńku z działaczami Lotosu i GKSŻ którzy wyznaczyli datę pasującą Gdańskowi odrzucając kilka propozycji Bydgoszczan.
3 juniorów też raczej nie pojedzie. Po pięć razy wystartują Adamczak i Woźniak, którzy na bydgoskim torze spokojnie są w stanie powalczyć z Hlibem i Stachyrą. Seniorzy są w formie. Myślę, że każdego stać na dorzucenie dwucyfrówki. Dlatego ja bym tutaj przeciwko Polonii nie grał. 7pkt zapasu to nie jest dużo.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
ZZ dało 5pkt. Czy to więcej niż gdyby jechał Max? Nie jest to kwestia jednoznaczna. Gizatullin zdobył dwójkę w biegu wygranym 5-1 na Wardzie, następnie 1 pokonując Zorro co znowu dało zwycięstwo biegowe tym razem 4-2, jedynie w ostatnim starcie przyjechał ostatni, więc jak na drugą linię swoje zrobił. Myślę, że przy odpowiednim wykorzystaniu Warda Wybrzeże dziś zawalczy. Zresztą pożyjemy zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom