>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto będzie Mistrzem Polski?

pts 24

pts

Użytkownik
Dla mnie mistrzem będzie Wisła. Mogę być w tym względzie trochę nieobiektywny, ale wydaje mi się, że Lech ma większą skłonność do gubienia punktów tam, gdzie nikt by sie tego nie spodziewał. W bezpośrednich pojedynkach lepszy może okazać się Lech, ale za to pewnie wyjedzie bez punktów z jakiegoś &quot;przysłowiowego Bytomia&quot;. U Wisły widać w tym względzie większą konsekwencję. Ewentualne zwycięstwo Lecha z Wisłą w Poznaniu to może być za mało. Nie od dziś wiadomo, że mistrzostwa nie zdobywa się w meczach na szczycie, tylko konskekwentnym &quot;ciułaniem&quot; punktów z outsiderami.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Moim zdaniem, jeżeli Wisła wykona jeszcze jakieś transfery, na które zostało jeszcze trochę czasu to będzie naprawdę ciężko z nią wygrać. Jeśli natomiast będą grać tą kadrą, którą mają w chwili obecnej to będzie im trudno. Wisła w meczu z Beitarem pokazała znakomitą grę, ale pokazała również, że niema wartościowych zmienników. Niedzielan po kontuzji jeszcze nie jest w formie a Dawidowski w meczach o stawkę potyka się o własne nogi. Do tego bramkarz, Pawełek który według mnie popełnia za dużo prostych błędów.
Legia wykonała transfery, ale poza Rockim żaden z nowych zawodników nie zachwycił. Jeśli Legia szybko nie złapie formy może już na starcie rozgrywek stracić dystans do czołowych zespołów.
Lech zrobił transfery chyba najlepsze w całej lidze. Wydaje mi się jednak, że nowi zawodnicy nie wkomponowali się jeszcze w zespół w 100%. Paradoksalnie, więc opóźnienie rozgrywek służy najbardziej Lechowi. Lech ma jeszcze pozyskać nowego bramkarza, więc pozycja o, którą się najbardziej obawiałem powinna mieć także dobrą obsadę
Wszytko pokażą pierwsze kolejki. Jeżeli spojrzeć mielibyśmy tylko na nazwiska w kadrze to według mnie tabela będzie następująca
1. Wisła / Lech
3. Legia
4. Górnik
.
.
.
16. Polonia/ Łks
Mam jednak nadzieję, że w końcu KKS zdobędzie mistrza :spokodfhgfh:
Polonia na dole - chyba ci się coś pomyliło.
Osobiście uważam, że wygra Wisła, drugi oczywiście Lech, a trzecia ... Polonia ???? W meczu z Legią w sumie pechowo nie wygrała, a w meczu z Wisłą do straty pierwszej bramki była stroną przeważającą i grała dosyć gorszej dyspozycji lidera -Radka Majewskiego. Legia jak na razie to delikatnie mówiąc się kompromituje i szans z Wisłą i Lechem nie ma żadnych, a z Polonią może powalczy.
 
Z 0

zork123

Użytkownik
Polonia na dole - chyba ci się coś pomyliło.

Osobiście uważam, że wygra Wisła, drugi oczywiście Lech, a trzecia ... Polonia ???? W meczu z Legią w sumie pechowo nie wygrała, a w meczu z Wisłą do straty pierwszej bramki była stroną przeważającą i grała dosyć gorszej dyspozycji lidera -Radka Majewskiego. Legia jak na razie to delikatnie mówiąc się kompromituje i szans z Wisłą i Lechem nie ma żadnych, a z Polonią może powalczy.
Miałem tu na myśli Polonie Bytom. Chociaż 2 pierwsze kolejki zrewidowały już trochę ten pogląd :spokodfhgfh:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Śpiewam Wam, Ja wiem, Widzew Mistrzem Polski dla mnie jest, jeszcze raz śpiewam Wam, Widzew Mistrzem jest... :cool:
PS. Zaznaczyłem Wisłę
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Nie okłamując sie będzie to Wisła Kraków , ale mam nadzieje że Lech Poznań powalczy i przynajmniej liga będzie bardziej emocjonująca .
 
serce 0

serce

Użytkownik
Walka będzie między klubami Lecha a Wisły.Wisła ma Brożka,który w tym sezonie gra bardzo dobrze tak jak i w tamtym jednak nie zrobiła żadnych transferów więc może paść.Lech zrobił super transfery i widać że jest zgrany i ma pakę.Będzie jeszcze lepiej grał gdyż paka nie jest zgrana w całości z czasem coraz lepiej się dogadają i coraz lepsze mecze,więcej goli itp będzie.
Jedno jest pewne że mecz Lech-Wisła będzie ciężki do typowania ???? Co jak co ale myślę że Wisła wygra ten mecz albo będzie remis,Wisła zazwyczaj wygrywa takie mecze jakimś fartem,lepszą psychikę mają i ogólnie oni już grają kolejny sezon dobry piłkę a Lech dopiero pazurki pokazuje teraz i można powiedzieć że jest to nowa drużyna ...
Widać że nasza liga jest coraz lepsza i coraz więcej bramek pada więc Wisła może mieć problemy z numerem 1 gdyż ... zazwyczaj wygrywała mecze 1;0 i strzelał Brożek a teraz widać że kelnerów nie ma i rywal gola może strzelić,wpadnie im tak powiedzmy 5remisów to już są na przegranej pozycji do mistrzostwa,myślę że Lech wygra gdyż tak jak wcześniej napisałem oni się jeszcze zgrają i ten klub powinien być z biegiem czasu coraz lepszy.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Dla mnie Wisła zdobedzie Mistrzostwo, drugi Lech który bedzie najgroźniejszym rywalem. Myśle ze te 2 druzyny uciekna z punktami i o mistrzu moze zadecydowac byc juz pierwszy mecz pomiedzy Wisłą i Lechem. Jezeli Wisła go wygra Lech bedzie tracil 6pkt. Bardzo wazne beda mecze z teoretycznie slabszymi druzynami jezeli Wisła i Lec nie beda tracic duzo pkt w tych meczach to zadecyduja bezposrednie pojedynki pomiedzy soba. Mysle ze kluczem dla Wisły bedzie wygrana na Reymonta i równiez wgrana lub remis na Bułgarskiej. Ciezko teraz typowac, byc moze którejs z druzyn zdarzy sie slaby okres i straci duzo pkt, które na koniec sezonu beda nie do odrobienia. Pierwsze 2 miejsca sa pewne moim zdaniem. Natomiast o 3 miejsce powalczy Legia, Ślask(czarny kon dla mnie), Polonia W. która dopiero sie zgrywa ze soba, piłkarze szukaja mieszkan po przeprowadzce,i moze Ruch.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kilka słów refleksji po trzech kolejkach : Niewątpliwie Lech i Wisła będą walczyć o majstra. Czemu nie Legia :?: Legia gra nie równo, traci głupie bramki, bez kibiców również ciężko coś ugrać nawet takiej drużynie. Forma Lecha i Wisły tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że będą walczyć od początku do końca (?). Górnik miał powalczyć o 3 miejsce, a jak na razie nic ciekawego nie pokazują. Jak tak dalej będzie, to nawet nie wiem czy Zabrzanie powalczą o miejsca 5-8. Inne kluby : Arka, Śląsk. Niby beniaminki Ekstraklasy, ale mogą naprawdę sporo namieszać. Mila, Zakrzewski, Sotirović, Żuraw - takie nazwiska, niby przereklamowane, niby nie sprawdzone w zagranicznych ligach, ale to właśnie oni błyszczą w polskiej lidze. Na razie po trzech kolejkach - Arka i Śląsk trochę zaskakują (pozytywnie), i mam nadzieję, że formę utrzymają do końca. Czynnikiem który może wpłynąć na tabelę, jest udział w europejskich pucharach . Wszystko ładnie pięknie, być może i Wisła i Lech dostaną się do faz grupowych, ale kosztem ligi. Nie wiem czy będą w stanie grać na maksa, powiedzmy co 3 dni (zależy jeszcze czy i jak będą przekładane mecze), tak więc mogą nie wytrzymać fizycznie.
 
F 0

fanatykpl

Użytkownik
Jeśli mistrzem nei będzie Wisełka to bardzo się zdziwie . Maja najlepszy skład i raczej niema drużyny która odbierze im mistrza . Pytanie kto zajmie 2 i3 miejsce ...
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
1. Wisla Krakow
2. Lech Poznan
3. Legia Warszawa

Teraz slow kilka dlaczego taki wybor
Wg mnie wisla bedzie mistrzem polski ma dobry sklad i po odpadnieciu z pucharu uefa bedzie skupiona tylko na zwyciestwie w ekstraklasie. 2 msc zajmie lech ma bardzo dobry sklad gra piekne mecze ale czasami przegrywa lub remisuje glupie mecze - ze slabymi rywalami atakujac caly mecz. graja otwarty football najpiekniejszy w ekstraklasie u siebie sa nie do przejscia ale na wyjezdzie... wg mnie 3 msc zajmie druzyna z warszawy tylko nie wiem ktora wydaje mi sie ze legia ale to sie okaze pozniej
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
1. Legia
2. Lech
3. Wisła
4. Polonia (DyskoPolo) itd.
poraz zeby Legia w koncu cos pokazala, sa faworytem, ale nie potrafia sie spiac, zeby wygrac cos waznego, Lech ma puchary, Wisla to juz nie ten sam zespol, wiec naprawde jest duza szansa na wygranie ligi, tym bardziej ze nie bedzie sytuacji ze jedna ekpa zdominuje lige, czolowka jest kilkuzespolowa i kazdy bedzie tracil punkty, wierze ze Legia najmniej
 
Do góry Bottom