>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, nie wnikam kto jest szczylem a kto bezmózgiem ale jedna prosba... Jak już się obrażacie to chociaż róbcie to pisząc w miare poprawnie ortograficznie i interpunkcyjnie. Wtedy da się to jakoś czytać w miarę przystepnie.


:movember::cwl::cwl::cwl::cwl::yes:
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie przed świętami takie brudy wywalać??
Fakt Milan odwalił maniane i podniósł ciśnienie nie jednemu, ale od razu takie nerwy w dziale?? Matt i Undertaker nie trudno się nie zgodzić z Wami w różnych kwestiach fakt jest taki, że buk się walnął o ładne parę punktów, a ostatnimi czasy Perugia nie zachwycała aż natto swoją grą i męczyła się ze słabszymi ekipami i należało tę linie pobrać.
Identyczną sytuację miałem w poniedziałek, aż trudno uwierzyć heh. Brno-Praga linie handi pkt wystawione po 11,5 a fortuna dała 19,5!!! I w ostatnim secie uwalili do 11:dntlck: mówię o zespole Pragi, gdzie pierwsze dwa sety przegrali po wyrównanej walce do 21. To trzeba mieć niefart wyłapać super linie i przed rozpoczęciem 3 seta witać się z gąską...
Trzymajcie się i życzę Wesołych Świąt ;)
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Żartem to jest Cała Castellana i Trentino.
Jestem ciekaw co się w tym 2 secie w Castellanie odwaliło a Trentino takie świetne, leje wszystkich jak popadnie a Monzaa tu ich leje która jest conajmniej półka niżej od Trentino.
Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Monza u siebie pokonała Perugie nie tak dawno.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dobra ostatni.raz nosz musza w.koncu kiedys
Castellana-Valentia 1set/mecz@2,56 fortuna
Castellana w wiekszosci przypadkow ma bardzo dobre pierwsze sety w ktorych albo.stawia.opor albo wygrywa. Pozniej to juz nie wiem psychika czy sil brakuje ale ja tam w nich uwierze ten ostatni raz.
Trento-9,5@1,54 fortuna
Po niedzielnej mega walce gdzie jednak Trentino pokazalo charakter dzisiaj mysle, ze szopki nie bedzie. Siena to.jednak poł levelu nizej od Monzy i graja raczej technicznie, nie maja takiej.sily ognia.zeby ruszyc Trento zagrywka.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Dobra ostatni.raz nosz musza w.koncu kiedys
Castellana - Vibo Valentia
Bardziej bym poszedł tutaj w stronę gości, ale myślę że bezpieczniej będzie pójść w over pkt bo na 3 setach to się nie skończy. Widzę tutaj wynik 1:3. Castellana tylko w jednym meczu u siebie - z Perugią - nie ugrała seta i polegli do zera. Valentia natomiast na wyjeździe tylko z Milanem i Trentino przegrali 3:0. Zapowiada się dość wyrównane i minimum 4 setowe spotkanie. Over 168,5 @ 1.40
Verona - Monza

Tutaj też widzę dość wyrównane potkanie ze wskazaniem na gospodarzy, ale nie zdziwiłoby mnie zwycięstwo gości 2:3. Obie ekipy sąsiaduje ze sobą w tabeli i potrafiły już w tym sezonie napsuć krwi faworytom z top 4. Obie ekipy są o zbliżonym potencjale ale kurs na gospodarzy jest wg mnie zbyt niski by ryzykować. Jak dla mnie to każdy wynik jest tu możliwy ale na na pewno minimum 4 sety. Monza o dziwo to druga siła jak na razie w meczach wyjazdowych z bilansem 6:1, więc myślę że i tym razem tanio skóry nie sprzedadzą. Linia którą proponuje jest dośc niska i może zostać pokryta nawet w 3 setach. Over 147,5 @ 1.40
Latina - Perugia

Goście to główny faworyt do tytułu i innego wyniku jak ich zwycięstwo za 3 pkt tutaj nie widzę. Przewodzą jak dotąd w tabeli i stracili ledwie 10 setów, tylko 4 na wyjeździe, w tym 3 w przegranym meczu z Padwą. Kolejnej wpadki nie spodziewam się. Perugia -1,5 @ 1.22
AKO: 2.39 Unibet
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Castellana - Vibo Valentia
Bardziej bym poszedł tutaj w stronę gości, ale myślę że bezpieczniej będzie pójść w over pkt bo na 3 setach to się nie skończy. Widzę tutaj wynik 1:3. Castellana tylko w jednym meczu u siebie - z Perugią - nie ugrała seta i polegli do zera. Valentia natomiast na wyjeździe tylko z Milanem i Trentino przegrali 3:0. Zapowiada się dość wyrównane i minimum 4 setowe spotkanie. Over 168,5 @ 1.40
Verona - Monza

Tutaj też widzę dość wyrównane potkanie ze wskazaniem na gospodarzy, ale nie zdziwiłoby mnie zwycięstwo gości 2:3. Obie ekipy sąsiaduje ze sobą w tabeli i potrafiły już w tym sezonie napsuć krwi faworytom z top 4. Obie ekipy są o zbliżonym potencjale ale kurs na gospodarzy jest wg mnie zbyt niski by ryzykować. Jak dla mnie to każdy wynik jest tu możliwy ale na na pewno minimum 4 sety. Monza o dziwo to druga siła jak na razie w meczach wyjazdowych z bilansem 6:1, więc myślę że i tym razem tanio skóry nie sprzedadzą. Linia którą proponuje jest dośc niska i może zostać pokryta nawet w 3 setach. Over 147,5 @ 1.40
Latina - Perugia

Goście to główny faworyt do tytułu i innego wyniku jak ich zwycięstwo za 3 pkt tutaj nie widzę. Przewodzą jak dotąd w tabeli i stracili ledwie 10 setów, tylko 4 na wyjeździe, w tym 3 w przegranym meczu z Padwą. Kolejnej wpadki nie spodziewam się. Perugia -1,5 @ 1.22
AKO: 2.39 Unibet
Ten over wVeronie to masz.troche ni w.piz..ni w oko. Pokryc to.w trzech setach to.jednak szanse sa iluzoryczne wiec juz.lepiej zagrac cos w ok 175 ????
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Ten over wVeronie to masz.troche ni w.piz..ni w oko. Pokryc to.w trzech setach to.jednak szanse sa iluzoryczne wiec juz.lepiej zagrac cos w ok 175 ????
Trochę tak... ???? ale tak jak pisałem raczej się spodziewam 4 setów. W przypadku 3 setów wystarczy jeden set na przewagi w granicach 29:27.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trentino - Perugia
powyżej 182,5 1,72 Unibet

Przed nami hit w najlepszej lidze świata, 2 drużyna mierzy się z 1 drużyną. Obie ekipy mają tyle samo zwycięstw co i porażek 13-2. Nie zdziwił bym się gdyby ten mecz zakończył się 5 setami.
Obie drużyny mają w swoim składzie armaty... z Jednej strony mamy A. Russell, U. Kovacević, S. Lisinac czy najlepszy libero świata J. Grebennikov a z drugiej strony mamy A. Atanasijevic, W. Leon czy M. Podrascanin. Bardzo dobrym ruchem gości było wzmocnienie przyjęcia N. Hoag dołączył do drużyny ze Stoczni Szczecin bo F. Lanza dużo by nie zdziałali...Obie drużyny mają świetnych rozgrywających.
Mecz 50/50 więc najlepszą opcją jest over meczowy.. Myślę, że taki overek spokojnie powinien zostać pokryty w 4 setach.
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Trentino - Perugia
powyżej 182,5 1,72 Unibet
Przed nami hit w najlepszej lidze świata, 2 drużyna mierzy się z 1 drużyną. Obie ekipy mają tyle samo zwycięstw co i porażek 13-2. Nie zdziwił bym się gdyby ten mecz zakończył się 5 setami.
Obie drużyny mają w swoim składzie armaty... z Jednej strony mamy A. Russell, U. Kovacević, S. Lisinac czy najlepszy libero świata J. Grebennikov a z drugiej strony mamy A. Atanasijevic, W. Leon czy M. Podrascanin. Bardzo dobrym ruchem gości było wzmocnienie przyjęcia N. Hoag dołączył do drużyny ze Stoczni Szczecin bo F. Lanza dużo by nie zdziałali...Obie drużyny mają świetnych rozgrtypuję 3-1ywających.
Mecz 50/50 więc najlepszą opcją jest over meczowy.. Myślę, że taki overek spokojnie powinien zostać pokryty w 4 setach.
Widzę kolega mnie uprzedził i wszystko dokładnie opisał ;) Pytanie:Na ile będzie gotowy Rusell,bo z tego co gdzieś czytałem miał jakiś uraz. Tak czy inaczej spodziewam się znakomitego spotkania z obu stron i typuję 3-1 dla Trentino.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Trentino - Perugia
powyżej 182,5 1,72 Unibet
Przed nami hit w najlepszej lidze świata, 2 drużyna mierzy się z 1 drużyną. Obie ekipy mają tyle samo zwycięstw co i porażek 13-2. Nie zdziwił bym się gdyby ten mecz zakończył się 5 setami.
Obie drużyny mają w swoim składzie armaty... z Jednej strony mamy A. Russell, U. Kovacević, S. Lisinac czy najlepszy libero świata J. Grebennikov a z drugiej strony mamy A. Atanasijevic, W. Leon czy M. Podrascanin. Bardzo dobrym ruchem gości było wzmocnienie przyjęcia N. Hoag dołączył do drużyny ze Stoczni Szczecin bo F. Lanza dużo by nie zdziałali...Obie drużyny mają świetnych rozgrywających.
Mecz 50/50 więc najlepszą opcją jest over meczowy.. Myślę, że taki overek spokojnie powinien zostać pokryty w 4 setach.
Słucham? Co Ty opowiadasz w ogóle kolego. Odkąd Hoag przyszedł do Perugii nie powąchał w zasadzie parkietu, ciągle grzeje ławe. W sumie nie ma co się dziwić, człowiek nie umie przyjmować piłki i w zasadzie rozregulowałby całą gre Perugii. Lanza to od lat postać która trzyma poziom na przyjęciu, w ataku już coraz słabiej, ale posiada również pewną i mocną zagrywkę i jest zawodnikiem zdecydowanie równiejszym od Kanadyjczyk a Ty piszesz tutaj jakąś brednie absolutną. W dziiejszym meczu co nie ulega wątpliwości od nowa wychodzi nam w pierwszym składzie Lanza
Moim zdaniem bombardierzy Perugii załatwią dziś sprawę i wezmą ten mecz, być może nawet szybko i gładko. Trentino to nie ten kaliber, lecą na razie na wybitnej formie Kovacevica, ale ona predzej czy pozniej sie skończy bo sezony spedzone w Modenie pokazały już, że Uros nie jest kalibrem gracza który będzie grał na równym i bardzo wysokim poziomie przez cały sezon
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Moim zdaniem bombardierzy Perugii załatwią dziś sprawę i wezmą ten mecz, być może nawet szybko i gładko. Trentino to nie ten kaliber, lecą na razie na wybitnej formie Kovacevica, ale ona predzej czy pozniej sie skończy bo sezony spedzone w Modenie pokazały już, że Uros nie jest kalibrem gracza który będzie grał na równym i bardzo wysokim poziomie przez cały sezon
Nie widze tutaj pewnego zwyciestwa Perugii. Mecz mocno 50/50 tak , jak pokazuja to kursy. Po ostatnim meczu Perugii z Verona jestem nawet bardziej przekonany, ze Trento jest tu faworytem
 
M 220

mm25

Użytkownik
Nie widze tutaj pewnego zwyciestwa Perugii. Mecz mocno 50/50 tak , jak pokazuja to kursy. Po ostatnim meczu Perugii z Verona jestem nawet bardziej przekonany, ze Trento jest tu faworytem
Kolego Ale Verona jest ostro wzmocniona, jutro byc moze i ogras Lube, tak coś czuje kursy juz spadaja byly 5.2 a juz są i niecałe 4.00
a ten mecz może być roznie , moze jedna jak i 2 druzyna wygrac , ja bym szedł tylko ewentualnie over 3.5 seta
kurs 1.32 ale do jakiegos doubla jak najbardziej
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Perugia vs Trento
Perugia wygra i Wilfredo najlepiej punktującym w meczu @3 - Forbet
Gram to mocno w singlu. Dlaczego? Trento owszem jest zespołem bardzo stabilnym. Ale nie można o nich powiedzieć że wybitnym. Zespół w ataku opiera się na Lisinacu i lewym skrzydle. Vettori bardzo przeciętnie, ostatni mecz z Sorą zagrał bardzo dobry, ale to jest typ zawodnika jak Mariusz Wlazły. Bazuje na szybkości i precyzji rozegrania i rozrzuconym bloku. Gdy przyjdzie atakować na wysokiej piłce to jest albo błąd albo blok. Od tego w Trento jest Russell i Uros. Perugia jest bardziej zbilansowana. Leon gra cały sezon kapitanie, wiatr w żagle złapał ostatnio Aleks. Ale widać od razu po de Cecco, że najbardziej ufa naszemu Polakowi, najgorsze piłki kieruje do niego. Poza tym wręcz smiercionośna zagrywka. No i gen zwycięstwa. Leon ma to coś dzięki czemu wszystko po kolei wygrywa. Owszem Perugia jako zespół ostatnio zawodziła, ale na Trentino jest zupełnie inna motywacja. Dla mnie Perugia dziś wygrywa i odskakuje znów na 4 punkty.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Castellana-Padova 1/2@4,85⛔
Padova win@1,65✅
Over 181,5@1,68 fortuna⛔
No co mozna jeszcze o tej Castellanie? Na pewno.ta druzyna nie odstaje.od innych na koncu az tyle na co.by wskazywala tabela ale akurat na razie juz mam.dosc grania w ich strone. Jednak warto.zauwazyc, ze te ich mecze u siebie sa czesto mocno.wyrownane i ze chociazby ostatnie cztery spotkania na.własnym parkiecie konczyły sie wygranym pierwszym setem Castellany. Co sie dzieje pozniej? Nikt tego nie wie. Jutro przyjezdza tam Padwa, ktora po dobrym okresie złapała lekka zadyszke i 3 porazki z rzedu. Z Lube to wiadomo, z Milano no tak pół na pół,na papierze faworytem nie byli ale z Latiną to była dla mnie niespodzianka. No cóż, kazdy jezdzi po tej Castellanie jak po łysej kobyle, czasem 3-0 a w wiekszosci osmieszenie następuje po ich dobrych pierwszych dwoch setach. Padwa dla mnie to wygra ale mysle, ze Castellana seta urwie jak.to zwykle i oby pierwszego. Wtedy over i typ na Padwe bardzo mozliwy. Za dwa tygodnie mija pierwsza okrągła rocznica gdy Grotte wygrała ostatni mecz. Jutro nie powinni dac rady. Padwa to musi wziasc jeśli chce myslec o ósemce ale opór bedzie.
Lube powyżej 88,5@1,75 Fortuna ✅
Po meczu w Trento boje się trochę iść w jakieś overy ale spróbuję. Drugi mecz na szczycie i 3-0? Hmm. Kursy są takie jak ostatnio na Perugie więc raczej warto skorzystać. Lube co prawda po przyjściu DG kroczy od wygranej do wygranej bez straty seta jednak jeszcze od tego czasu nie było rywala chociażby zbliżonego poziomem do Verony. Nawet bez Kazijski mieli w tym sezonie tendencje wzrostowa jednak z Nim już mamy bombę. Może to i już tylko max jakieś 60% Mateja z lat chwały ale widać ile pewności daje drużynie posiadanie tak doświadczonego i utytułowanego gracza. Idę w over Lube no bo trzeba próbować overa gdy różnica między ekipami to powiedzmy klasa a kurs jakby to były dwie klasy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słucham? Co Ty opowiadasz w ogóle kolego. Odkąd Hoag przyszedł do Perugii nie powąchał w zasadzie parkietu, ciągle grzeje ławe. W sumie nie ma co się dziwić, człowiek nie umie przyjmować piłki i w zasadzie rozregulowałby całą gre Perugii. Lanza to od lat postać która trzyma poziom na przyjęciu, w ataku już coraz słabiej, ale posiada również pewną i mocną zagrywkę i jest zawodnikiem zdecydowanie równiejszym od Kanadyjczyk a Ty piszesz tutaj jakąś brednie absolutną. W dziiejszym meczu co nie ulega wątpliwości od nowa wychodzi nam w pierwszym składzie Lanza
Moim zdaniem bombardierzy Perugii załatwią dziś sprawę i wezmą ten mecz, być może nawet szybko i gładko. Trentino to nie ten kaliber, lecą na razie na wybitnej formie Kovacevica, ale ona predzej czy pozniej sie skończy bo sezony spedzone w Modenie pokazały już, że Uros nie jest kalibrem gracza który będzie grał na równym i bardzo wysokim poziomie przez cały sezon
Nie powąchał parkietu bo jest limit obcokrajowców (dzięki Marcingal) wielki znawco... a nie dlatego, że jest słabszy od Lanzy...bo mało kto jest od niego słabszy... Więc przestań pisać już brednie i podaj te typy o której Cię tak każdy prosi a nie tylko przypierniczasz się do innych typów.
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Sir Safety Perugia - Lube Civitanova
Perugia win 1,60 efortuna
Coś ostatnio zespół naszego reprezentanta gra w kratkę. Najwyższy jednak czas uregulować tą nierówną formę i zaprezentować kawał dobrej siatkówki przed swoimi kibicami. To są takie mecze które Leon lubi najbardziej, w których prezentuje swoją najlepszą siatkówkę. Zespół gości jest już zespołem lekko podstarzałym, z emerytowanymi kubańczykami. Będący w kwiecie wieku Leal też szału nie robi. W trakcie sezonu zmieniono coacha Medela na jeszcze większego asa - De Giorgiego. Także jak widać, mają oni też swoje problemy. W pierwszej rundzie Perugia zlała Lube na ich terenie 3-0. Także nie widzę innego wyniku w sobotę jak zwycięstwo gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom