>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2013

witek1902 16

witek1902

Użytkownik
No to ładnie pocisnąłeś widzę, szacunek ???? oby tak dobrze było na głównej. Gdzie startujesz na studia? po przedmiotach wnioskuję, że SGH?
ja 98% z matmy z podstawy 68% z fizyki rozszerzonej, no ale to na początku przygotowań z fizyki, reszty jeszcze nie oddali, opieprzają się
Nie widziałem tegorocznych arkuszy, ale jako maturzysta 2012 mogę powiedzieć, że na próbną maturę z fizyki to świetny wynik ;)
Ja na próbnej miałem jakieś ~20%, na normalnej 58% + 90% mata rozszerzona + 96% niemiecki podstawa i aktualnie zaczyna mi się pierwsza sesja na Informatyce na PW ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Nie widziałem tegorocznych arkuszy, ale jako maturzysta 2012 mogę powiedzieć, że na próbną maturę z fizyki to świetny wynik ;)
Ja na próbnej miałem jakieś ~20%, na normalnej 58% + 90% mata rozszerzona + 96% niemiecki podstawa i aktualnie zaczyna mi się pierwsza sesja na Informatyce na PW ????
no ale trzeba powiedzieć że ta pierwsza próbna była łatwiejsza, teraz pisałem drugą i będzie zdecydowanie gorzej, mimo wszystko teraz chyba okres najbardziej wytężonej pracy i na tej fizyce trzeba się skupić :razz:
ładne wyniki miałeś z rozszerzenia, jakie mniej więcej wyniki dawały miejsce na PW na tych bardziej obleganych kierunkach?
 
witek1902 16

witek1902

Użytkownik
no ale trzeba powiedzieć że ta pierwsza próbna była łatwiejsza, teraz pisałem drugą i będzie zdecydowanie gorzej, mimo wszystko teraz chyba okres najbardziej wytężonej pracy i na tej fizyce trzeba się skupić :razz:
ładne wyniki miałeś z rozszerzenia, jakie mniej więcej wyniki dawały miejsce na PW na tych bardziej obleganych kierunkach?
Bardziej obleganych tzn?
Na wydziale Elektrycznym bez problemu dostałem się na Informatykę i Automatykę i Robotykę.
Na MiNi na Matematykę, na EiTi na Informatykę, ale od lutego, na Elektronikę, Telekomunikację też.
Informatyka na MiNi + praktycznie wszystko z MELu poza zasięgiem niestety ;)
Wybrałem Informatykę na Elektrycznym i na razie nie żałuję, chociaż w wakacje mogłem przysiąść trochę do programowania, bo teraz poziom jest dla mnie dość wysoki.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Bardziej obleganych tzn?
dzięki ???? mniej więcej mi to przybliżyłeś
bardziej obleganych czyli z najwyższymi progami (oczywiście rozumiem że to nie przekłada się aż tak na poziom kierunków) z tego co wiem budownictwo, geodezja, informatyka
PW mnie dość mocno interesuje i PWr z tym że do Warszawy mam dalszą odległość, nie wiem czy jest to warte zachodu, ale nie będę tutaj się rozpisywał bo to temat o maturze, jeszcze raz dizęki
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
u mnie szczerze mówiąc bardzo przeciętnie, dj grał częściej niż orkiestra, mało takich typowo weselnych piosenek dobrych do tańczenia, jedzenie bez rewelacji..
Wyszedłem jakoś o 3:30 :p
 
firer 886

firer

Użytkownik
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Ja pisałem mature z polskiego nie znając nawet głownych bohaterów i otrzymałem 56 % procent. także bez stresu ????
 
Do góry Bottom