>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
JJK Jyväskylä (Fin) - Notts County (Eng)over3,5 @ 2,55 unibet 2/10 0-2 ⛔2j

Angielska druzyna jest na zgrupowaniu w finlandii od 3.07 do 13.07 jest to dosc dlugie zgrupowanie . Rozegrali oni tam dwa mecze sparingowe oba wygrane 3-1 i 4-1 .
W necie znalazlem takie cos &#39;&#39;JJK to trudny początek sezonu jest numer na uszkodzenia zespołów w imieniu twardą ręką, a szpital zaczyna być tłoczno. Fresh trener Juha Pasoja obiecał, że Notts razem mecz gra otrzyma mniej w lidze na pozostałych graczy w grze - i to jest koło, tym razem liczba graczy z drużyny Villiketuista rezerwowego! Dzikie lisy, a także zespół składa się z bieżącego JJK juniorów do tych ostatnich lat młodszy od wieku wzrosła ponad zawodników.&#39;&#39; jesli dobrze to rozumiem to JJk zagra rezerwowym skladem
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FC Basel - Borussia Dortmund Typ: Basel +1 Kurs:1,575 Bet365
Co ja mogę powiedzieć na temat tego spotkania. Oglądam lata już tą Bundesligę, myślę że mam jakieś wyczucie. BVB bawi się w sparingach, strzela raz 9 innym razem 3 bramki. Myślę, że teraz przyjdzie chwila wytchnienia i pofolgują, oni mają realizować okres przygotowawczy według jakiegoś planu, a nie się bawić. Basel to bardzo silna drużyna, świadczą o tym ich wyniki w europejskich pucharach. Dodatkowo grają na własnym boisku, gdzie też będą się chcieli pokazać zapewne głównie przed swoimi kibicami.
Transmisja tu: https://secure-clubtv.tvnext.tv/bvb/player/list/0/4012074/1
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Co do meczu powyżej wg mnie można też grać czystą dwójkę na Notts, kurs ok. ~ 1.6. Dla JJK ten sparing jest całkowicie bezsensowny bo raczej muszą się skupić na utrzymaniu w lidze a póki co zajmują ostatnie szesnaste miejsce i wydaję mi się, że to jest ważniejsze niż jakiś tam sparing w środku ligi. W poniedziałek 15 lipca grają na wyjeździe z KUPS więc pewnie tak jak wyżej jest napisane zagrają jakimiś dziś rezerwami.
✅ 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Poli Timisoara - Udinese Calcio
Typ: 2 ⛔ (0:0)
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pobieram taki kurs śmiało bo zapewne będą spadki jak nic. W zasadzie wystarczyłoby napisać że spotka się drużyna, która w zakończonym sezonie zajęła 2 miejsce w 2-iej lidze rumuńskiej z zespołem, który w serie A wygrał ostatnie 8 kolejek z rzędu. To tak jakby 2 różne światy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest to mecz sparingowy, że nie wiadomo jaki będzie skład Udinese tak do końca, niemniej jednak czym i kim by nie wyszli powinni to spotkanie wygrać na wielkim luzie i zapewne tak też się stanie.
Na pewno nie zagra golkiper Udinese, Zeljko Brkic, który doznał kontuzji ramienia na siłowni, do Romy odszedł Mehdi Benatia, odejść chce Fabrinni a Inter Mediolan zainteresowany jest Danillo. Do tego Di Natale złożył podpis na umowie przedłużającej mu kontrakt z włoskim klubem do 2015 roku, w którym znalazła się opcja przedłużenia jej o kolejny rok. To świetna wiadomość, Di Natale przecież w zeszłym sezonie rozegrał 33 spotkania w lidze strzelając 23 gole (a przypominam, że zawodnik ma już 35 lat) co jest genialnym wyczynem.
Widzę jutro spokojną, czystą dwójeczkę. Powodzenia !
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Union Berlin -Celtic 1 DNB 1,9 200=380 bet365 ✅
Na tydzień przed rozpoczęciem sezonu jutro w Köpenick Union zagra z Celtic. W tym meczu zostanie otwarta nowa trybuna bilety są już wyprzedane i organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności.&quot;To jest bardzo szczególny dzień. Wszyscy czekaliśmy na niego, a teraz to się w końcu stało, &quot;powiedział trener Neuhaus mówi. Unia jest już w treningu od połowy czerwca, jest to teraz szósty mecz towarzyski. Jak co roku, mecze towarzyskie dla Köpenick sa udane - 4/5 gry wygrali (07:01 Victoria Berlin, Vestjelland 03:01, 02:02 musi, 05:03 i 04:01 Babelsberg Dundee) Trzon zespołu nie zmienił się, co jest ważne z punktu widzenia morale zespołu, zmiany zostały dokonane tylko selektywne trener Uwe Neuhaus jest pewny swojej drużyny i chce wałczyć o wysokie pozycje w tym sezonie. Celtic Glasgow jest w treningu od początku lipca. Po degradacji Rangers w zeszłym roku wygrali łatwo 44 mistrzostwo. Trener Lennon nie zadowolony ze swojego zespołu, wszystkie 3 mecze towarzyskie zostały przegrane(Sewastopol 00:01, 01:02 Cluj, a ostatnio w Fürth 02:06).W ciągu najbliższych kilku dni, czeka ich o wiele ważniejszy mecz niż jutrzejsza gra, w połowie przyszłego tygodnia, zagrają w ELLM z Cliftonville. Wtdaje mi się że Unia jest lepiej przygotowana niż goście jeszcze ta nowo otwarta trybuna. Stawiam na gospodarzy.
Rapid – PSG 1X 2,25 100=225 bet365 ⛔
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Slovacko 1x - Apoel 2,5 bet365
Chyba buki zwariowały
Apoel dzis grał sparing zremisował z Brnem 1-1, a teraz dali kurs 1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Universitatea Cluj (Rou) - Gaz Metan Medias (Rou)
KRAJ/LIGA: Mecz Towarzyski
TYP: Over 2,5
KURS: 1,73
BUK: Bet365
STAWKA: 3/10
ANALIZA:
Szybko bo mecz za 20min ???? Obie drużyny jak grają między sobą to strzelają sporo goli. Dziś tylko sparing ale jak w lidze trafiają tyle to w sparingu powinno być tak samo hehe
h2h ---&gt; http://www.livesports.pl/mecz/tbbZkwkC/#h2h;overall
Powodzenia ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Korona:
Czas więc na ostatnie sprawdziany formy żółto-czerwonych piłkarzy. W piątek podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zagrają z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza i Cracovią.Sztab szkoleniowy oczywiście podzieli swoją kadrę na dwa zespoły.
Korona w obu meczach wyrasta na faworyta, z Termalicą 2.10, z Cracovią 2.20. Przy czym dwa ostatnie sparingi z Dolcanem oraz Radomiakiem na remis.
Dla Cracovii to ostatni sparing:
Z powodu urazów doznanych w poprzednim sparingu z Puszczą Niepołomice w Kielcach na pewno nie zagra Krzysztof Danielewicz, a występ Mateusza Żytki stoi pod dużym znakiem zapytania.
- Chciałbym żeby mecz z Koroną Kielce był próbą generalną, ale jeśli nie będę miał do dyspozycji Żytki i Danielewicza, a więc zawodników, którzy w okresie przygotowawczym prezentowali się bardzo dobrze i są jedną nogą w podstawowej „jedenastce” to ja tego sparingu nie mogę traktować jak próby generalnej – twierdzi trener Wojciech Stawowy . - Natomiast będę to traktował jak bardzo istotny sparing, który w dużej mierze zadecyduje o tym, kto wywalczy sobie miejsce w składzie na mecz z Piastem. Dlatego dla zawodników będzie to generalny sprawdzian – dodaje szkoleniowiec Pasów.

Pasy wydają się być w lepszej dyspozycji, więc pogram w ich stronę
Cracovia x2 1.52
Zagłębie Miedź
W piątek o godz. 17.00 Miedź zmierzy się w Lubinie w meczu z sparingowym z Zagłębiem. To będzie kolejny sprawdzian formy dla legnickich zawodników. – Jeśli chodzi o nas, to trzeba się spodziewać sporej rotacji zawodników. Będziemy sprawdzać różne warianty – mówi Rafał Ulatowski, trener Miedzi.
Dla Zagłębia to ostatni sparwdzian przed ligą, na dodatek uroczysta prezentacja zespołu. Szkoda byłoby to wszystko spieprzyć ;)
Zagłębie 1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Arminia - PSV typ 2 @ 1,78 Betsson 3:3 ⛔
Zaryzykowałem ze spotkaniem w Bielefeld. Arminia awansowała na zaplecze niemieckiej ekstraklasy i na razie ma za sobą trzy sparnigi z austriackimi drużynami. Najistotniejszy remis z Austrią Wiedeń 2:2. PSV w derbowym sparingu pokonało FC Eindhoven 3:0 po bramkach Matavza i Locadii. Piątkowy mecz będzie można śledzić na twitterze holenderskiej drużyny.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Valais Cup 2013
Spotkanie: Olympique Marsylia - FC Porto
Typ: 2 ✅✅✅ (0:3)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jedna z moich ulubionych drużyna zagra w ramach Valais Cup swój pierwszy mecz tego turnieju z francuską Marsylią. Spotkanie odbędzie się w szwajcarskiej miejscowości Sion. I właśnie z tą lokalną drużyną grał już Olympique, który to spotkanie zremisował 1:1 by przegrać go ostatecznie w karnych. Dla porównania Smoki rozegrały do tej pory już dwa sparingi, oba wygrane a bilans po tych spotkaniach wynosi 20:0 ! Ok pokonane drużyny czyli Valadares Gaia i MVV Maastricht wrażenia robić nie mogą ale styl w jakim Porto odprawiło obie drużyny już tak.
Osobiście bardzo żałowałem Jamesa i Joao a raczej ich odejścia ale Smoki to Smoki - mają swój niesamowity styl, który nadal się utrzymuje, pressing cały czas działa jak należy do tego przyszli nowi (Ghilas, Josue i Lica) i wszystko wskazuje na to, że najbliższy sezon będzie równie udany. Wiadome, że teraz jest okienko transferowe i są jeszcze ruchy kto odejdzie kto nie ale póki co all wygląda dobrze.
Jeśli chodzi zaś o Marsylię to według mnie wzmocniła się dość znacząco. Przyszedł bowiem Dimitri Payet z Lille oraz młodzieżowy reprezentant Francji, Benjamin Mendy. Z kolei klub opuścił po rocznym wypożyczeniu Joel Barton (QPR).
W meczu Marsylii z Sion nie grali Valbuena, Mandanda i Payet. Teraz mają zagrać wszyscy ale trener zapowiedział, że będą to zapewne połówki. Tak samo będzie w Fc Porto, gdzie rotacja będzie najprawdopodobniej taka jak w meczu z MVV Maastricht czyli praktycznie całym składem.
Podsumowując stawiam na Porto bo obiektywnie patrząc są według mnie drużyną lepszą, z lepszym składem i rezerwą oraz co najważniejsze w tym momencie przygotowań drużyną będącą w dużo większym gazie niż drużyna francuska. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Spotkanie: RKC Waalwijk - Ajax (godz. 16.00) (1:5)
Typ: over 2,5 goals ✅
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
W skrócie, ponieważ mam mało czasu. W tym spotkaniu zagra ta silniejsza część Ajaksu. Zostaną sprawdzeni również nowi zawodnicy jak; Van der Hoorn i Bojan Krkic. Przede wszystkim ten drugi nie może się doczekać występu i nie zdziwię się, jak w debiucie coś strzeli. Silna ofensywa patrząc na kadrę, troszkę słabsza defensywa, ponieważ w innym dzisiejszym spotkaniu (o 20.00 z De Graafschap) zagrają np. Blind czy Van Rhijn - czyli boczni obrońcy pierwszej drużyny. Myślę, że rywal coś może strzelić, a i Ajax z silną ofensywą pewnie strzeli z 2/3 bramki. Jeżeli ktoś złapie fajny kurs na BTS to też polecam.
Kadra na to spotkanie:
Selectie RKC Waalwijk - Ajax (16.00 uur)
Kenneth Vermeer
Ruben Ligeon
Fabian Sporkslede
Mike van der Hoorn
Toby Alderweireld
Stefano Denswil
Derk Boerrigter
Danzell Gravenberch
Nicolai Boilesen
Bas Kuipers
Christian Poulsen
Stanislav Lobotka
Davy Klaassen
Riechedley Bazoer
Christian Eriksen
Bojan Krkic
Abdel El Hasnaoui
Tobias Sana
Jody Lukoki
Danny Hoesen
Boban Lazic
Peter Leeuwenburgh
W drugim spotkaniu troszkę słabsza kadra moim zdaniem, choć też nie do końca, ale na pewno słabsza defensywa. Tutaj też bym się upatrywał jakiegoś gola rywala, overu lub BTS. Kadra:
Selectie De Graafschap - Ajax (20.00 uur)
Jasper Cillessen
Ricardo van Rhijn
Sven Nieuwpoort
Joël Veltman
Fabian Sporkslede
Niklas Moisander
Bas Kuipers
Daley Blind
Dico Koppers
Lasse Schöne
Marvin Höner
Siem de Jong
Stanislav Lobotka
Joeri de Kamps
Kolbeinn Sigthórsson
Thulani Serero
Abdel El Hasnaoui
Lesley de Sa
Moses Daddy
Sam Hendriks
Viktor Fischer
Danzell Gravenberch
Jody Lukoki
Maurits Schmitz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Preston North End - Liverpool, 13/07/2013 g. 16:00; 0:4 (0:2 HT)

Liverpool HT (wynik pierwszej polowy meczu) @ 1.95 – fortuna (6/10) ✅ 5,70j

Dzisiaj po poludniu, na Deepdale, dojdzie do spotkania druzyn, ktorych legenda jest Bill Shankly. Jest to spotkanie o Tarcze Shankly&#39;a.
Gospodarze ubiegly sezon zakonczyli z przewaga 11-tu punktow nad strefa spadkowa z League One, przegrywajac zaledwie 3 razy w ostatnich 15-tu meczach sezonu, goscie natomiast na 7-mym miejscu w Premier League. Mecz z Preston to zwienczenie dwoch tygodni ciezkich treningow Liverpoolu. Potem ekipa Brendana Rodgersa leci na turnee do Indonezji, Australii i Tajlandii.
Jezeli chodzi o braki w szeregach The Reeds, to Luis Suarez, Sebastian Coates i Pepe Reina nie wrocili jeszcze ze zgrupowan reprezentacji; Steven Gerrard dopiero co wrocil do treningow po udanej operacji barku, a Daniel Sturridge - wiadomo - doznal kontuzji kostki w meczu Anglikow z Irlandczykami i walczy z czasem, aby wykurowac sie na mecz ze Stoke.
Wytypowanie składu w Preseason jest niemozliwe i jest szansa, ze w dwoch polowach zagraja dwie rozne jedenastki...
Skoro tak ma byc, to mam nadzieje, ze nikt nie bedzie sie oszczedzal i przez 45 minut bedzie gral na najwyzszych obrotach!
Stad moj typ na to spotkanie - prowadzenie Liverpool&#39;u po pierwszych 45 minutach.
Rodgers standardowo wystawia formacje 4231, a &quot;The Liverpool Offside&quot; wytypowal nawet dwie jedenastki ;)

I polowa:
------------------Mignolet--------------
--Johnson–-Toure---Agger-–-Robinson---
------------Lucas---------Allen---------
--Downing-------Coutinho-----Sterling---
------------------Aspas-----------------

II polowa:
-----------------BJones-----------------
---Wisdom---Skrtel---Sama---Enrique----
---------Coady--------Henderson--------
---Morgan--------Alberto------Ibe-------
--------------------Borini----------------

Lawka rezerwowych: Ward, Kelly, Flanagan, McLaughlin, LJones, Smith, Teixeira, Gerrard, Assaidi, Sinclair, Pacheco...


Preston zakontraktowalo wlasnie Kevina Daviesa z Boltonu.
Liverpool do tej pory sciagnal: Simona Mignoleta, Kolo Toure, Luisa Alberto i Iago Aspasa.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Columbus Crew vs Wigan |1|X kurs:1,60

Jak dla mnie jedna z lepszych propozycji na jutro,a w zasadzie dzisiejszą noc.Dlaczego stawiam tutaj Amerykańską drużynę w roli faworyta?Już piszę:
-Amerykanie są w rytmie meczowym,Wigan nie
-Wigan dopiero od niedawna jest w treningu
-Zmiana kontynentu=zmiana czasu
-Anglicy zabrali na ten mecz 7 nowych piłkarzy,co oznacza ich pierwsze mecze w nowym zespole i...0 zgrania
-Pierwszy mecz w roli trenera Wigan,Owen&#39;a Coyla co oznacza testowanie nowego ustawienia itd.
-Brak dwóch kluczowych zawodników formacji obronnej:bramkarza Al-Habsiego i obrońcy Caldwella
Myślę,że obie ekipy są na wyrównanym poziomie sportowym jednak miejsce rozegrania tego spotkania oraz to,że The Latics nie grali żadnego przedsezonowego spotkania+to,że przeżywają małą rewolucje kadrową zarówno jeśli chodzi o sztab szkoleniowy jak i piłkarzy skłania do pogrania w kierunku drużyny z ligi MLS.1,60 z podpórką wygląda całkiem dobrze.Początek meczu już o 01:30 czasu polskiego!!!
Bukmacher:STS
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Dzisiaj o 16:00 pierwszy sparing pod wodzą nowego trenera zagra Valencia na niemieckiej ziemi przeciwko beniaminkowi 2 Bundesligi Karlsruher - zainteresował mnie kurs 2.10 na Valencię patrząc na kadrę zespołu jaka znajduje się na zgrupowaniu:
Players travelling this Wednesday are:
  • Guaita
  • Diego Alves
  • Héctor Pizana (Juvenil A goalkeeper)
  • Cissokho
  • Javi Fuego
  • Piatti
  • Barragán
  • Viera
  • Valdez
  • Víctor Ruiz
  • Míchel
  • Dani Parejo
  • Canales
  • Mario Arques
  • Salva Ruiz
  • Fede Cartabia
  • Robert Ibáñez
  • Joao Pereira
  • Ricardo Costa
  • Adil Rami
  • Jérémy Mathieu
  • Paco Alcácer

Jonas has been given permission to join up with the group on Friday, following the birth of his daughter in Brazil. Éver Banega and Feghouli will be present from Saturday, July 13th.


Brakuje przede wszystkim Soldado i niestety nie mogę znaleźć wyjściowej jedenastki, gdyby ktoś wyszperał to byłbym wdzięczny za udostępnienie, przypuszczać jedynie można, że w pierwszym meczu trener Djukić nie będzie bardzo eksperymentował, a i piłkarze będą chcieli zrobić dobre &quot;pierwsze wrażenie&quot;. Karlsruher rozegrał już 6 spotkań towarzyskich, nie osiągając jakichś spektakularnych wyników. Chyba spróbuję skorzystać z atrakcyjnego kursu, chyba, że ktoś posiada jakieś kluczowe informacje?

Karlsruher - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2,10 Bet365
Wynik: 2:1 ⛔
Edit. Oficjalna strona podała wyjściową jedenastkę:
Guaita, Joao, R. Costa, Mathieu, Cissokho, Parejo, J. Fuego, Fede, Viera, Piatti, Alcacer
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Shamrock Dundalk
Dundalk wypuszcza rezerwy:
Boss Stephen Kenny to rest key players.
The Lilywhites manager will play an Under-19 team against Shamrock Rovers in the Leinster Senior Cup clash in Tallaght.
Tonight we have the Leinster Senior Cup against Shamrock Rovers in Tallaght and I can&#39;t play my first-team. We are down to the bare bones so it will be an U19 lineup.

Shamrock 1.40 w Bet365 - wczoraj było jeszcze 2.50...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Spotkanie: FC Luzern - Borussia Dortmund
Typ: HT/FT: 2/2,
Kurs:
1.66
Bukmacher: Bet365
Po trzech meczach sparingowych Borussi przyszedł czas na kolejny, który odbędzie się w Szwajcarii z FC Luzern o 19:30. Ze strony Szwajcarów nie spodziewam się najsilniejszego składu, głównie z powodu pierwszego rozegranego meczu ligowego przedwczoraj.
Klopp z kolei podchodzi poważnie do tego sparingu jak i całego tygodnia, bo już 27 lipca mecz o Superpuchar Niemiec z Bayernem. Jedyny możliwy brak w kadrze to Bender, który doznał urazu.
W trzech dotychczas rozegranych sparingach Borussi typ został pokryty.
✅HT(1:3), FT(1:4)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bsk 184

bsk

Użytkownik
Spotkanie: Hertha Berlin - Wisła Kraków 2:0 ✅
(Gole Herthy w drugiej i dwunastej minucie. Oficjalny Twitter Herthy twierdził, że nawet nie było jednej szansy na zagrożenie w pierwszej połowie ze strony Wisły)

Typ: 1
Kurs: 1.66

Bukmacher: Marathon
Dziś o 17:30 na murawę bocznego boiska Herthy Berlin wybiegnie gospodarz, czyli beniaminek 1.Bundesligi oraz 7 drużyna polskiej Ekstraklasy, czyli Wisła Kraków pod wodzą Franciszka Smudy. Kibice Wisły Kraków wiążą z tym trenerem nadzieje, dla mnie to przebieraniec i pozorant udający trenera. Znany jest z braku umiejętności trenowania, dlatego swoich zawodników &quot;zajeżdża&quot;, a jedyną jego umiejętnością jest motywowanie. Świadczą o tym jak zwykle fatalne wyniki przedmeczowych sparingów prowadzonych przez niego drużyn. Dla przypomnienia Wisła przegrała 1:2 z Limanovią (!), 0:2 z Ruchem Chorzów, który cudem nie spadł w zeszłym sezonie, a w tym jest murowanym kandydatem do spadku wg bukmacherów oraz 1:3 z Lechem. Co więcej zaraz mecz z Górnikiem, a dla polskiego piłkarza takie nagromadzenie aktywności latem, kiedy przecież świeci słońce i w ogóle się nie chce, jest zabójcze. Oddajmy dodatkowo głos Franzowi:
„Nie ma co ukrywać. Brakuje napastnika, więc musimy wszystko zrobić by ściągnąć jeszcze zawodnika na tą pozycję” – oznajmił. „Romo dostał zdrową porcję treningową. To jest młody chłopak i jeszcze nigdy tak nie trenował, więc na razie musimy się mu przyglądać jak to będzie wszystko wyglądało dalej” – dodał trener.
Dla mnie nie ma kto strzelać, nie ma kto trenować, nie ma kto rozgrywać.
Dla odmiany Hertha wygrała 6 kolejnych sparingów, do których podchodzili solidnie. Z tego też słyną drużyny niemieckie, które nawet takich meczy nie odpuszczają. Również dla Herthy zaraz bliski początek sezonu, myślę, że nie odpuszczą. To że Ekstraklasę i Bundesligę dzielą kosmiczne poziomy, nie trzeba udowadniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Spotkanie: Heerenveen - OH Leuven (2:1) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.95

Bukmacher: UnibetJest to pierwszy prawdziwy sprawdzian przed podopiecznymi Marco van Bastena. sc Heerenveen pokonało w pierwszych dwóch sparingach z amatorami odpowiednio Gaasterlân/Sleat (16-0) oraz vv Minnertsga (11-0). Przyszedł czas na poważniejszy sprawdzian przeciwko belgijskiemu OH Leuven, które gra w belgijskiej pierwszej lidze. OHL zakończyło ostatni sezon na 10 miejscu, a rok wcześniej awansowało z 2giej ligi.
OHL nie ma złych wyników w przygotowaniu do nowego sezonu, lecz ostatnie spotkanie zostało 2-4 przegrane przeciwko R. Antwerp FC.
Spotkanie odbędzie się w Holandii, lecz na neutralnym stadionie. Co prawda nie ma jeszcze przewidywalnych składów, ale z tego co widzę to Heerenveen w przygotowaniu prezentuje się dobrze. W obu spotkaniach nie grał najlepszy strzelec poprzedniego sezonu; Finnbogasson, a i tak miał kto strzelać bramki. Drużynę wzmocnił wypożyczony z Ajaksu Mitchell Dijks. Innym silnym wzmocnieniem jest sprowadzony z VVV Yanic Wildschut, który już pokazał w sparingach jak strzela się bramki.
Ogólnie oceniam drużynę Heerenveen lepiej niż belgijskiego rywala. Inną ciekawą opcją jest również over 3,5 bramek @ 1.83, ponieważ na over 2,5 mamy jedynie 1.30 co nie zmienia faktu, że wygląda to dość pewnie. Dla mniej odważnych Heerenveen 1x do dubla @ 1.30 lub draw no bet @ 1.46.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Motherwell - Newcastle United
Typ: 1x ⛔ (2:4)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i rzeczowo. Spotyka się 2 siła ligi szkockiej ostatniego sezonu z 16-stą angielskiej Premier League. Za typem przemawia to, iż jest to pierwszy sparing Newcastle a Motherwell zdążył już rozegrać jeden mecz. Zremisował w nim 0:0 na wyjeździe z beniaminkiem angielskiej Championship czyli drużyną Doncaster.
Dalsze argumenty to gra jednych u siebie i drugich na wyjeździe. Motherwell tak świetny rezultat w ostatnim sezonie zawdzięcza szczególnie twierdzy jaką stworzyli na Fir Park. Ostatnie 10 meczy ligowych u siebie to tylko jedna porażka (0:1 z Dundee)a tak to nawet 3:1 pokonali u siebie Celtic Glasgow. A Sroki jak to Sroki, wyjazdy nie dla nich. Ostatnie 10 meczy licząc ligę i ligę europy to zaledwie 2 skromne zwycięstwa (2:1 z QPR i 1:0 z Metalistem) co na pewno dużej chwały im nie przynosi.
Dodatkowo Alan Pardew zapowiedział, że w spotkaniu tym zagrają piłkarze, którzy obecnie znajdują się w najlepszej kondycji. Czyli po prostu, a żeby coś zagrać i pobiegać, jakoś nie widzę świetnych, zgranych akcji z ich stron. A gospodarze wręcz przeciwnie, zapewne z całych sił powalczą o dobry rezultat przed własną publicznością.
I na koniec najważniejsza sprawa. Na pewno zabraknie zawodników, którzy mieli dłuższe wakacje, czyli Yohana Cabaye’a, Fabricio Colocciniego, Papissa Cisse, Mathieu Debuchy’ego czy Cheicka Tiote. W Newcastle pozostanie też Hatem Ben Arfa, który musi popracować nad swoją kondycją. Trener gości zapowiada, że w meczu mogą wystąpić także młodzi piłkarzy tacy jak jak Paul Dummett, Adam Campbell czy Haris Vuckic.
Łącząc to wszystko w całość wychodzi mi na to, że goście dzisiaj tego meczu nie wygrają. Powodzenia !
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
garść info odnośnie niektórych dzisiejszych spotkań

Swindon Tottenham
Defoe o dzisiejszym meczu:
Przed nami pre-sezonowy test. Myślę, że w dużej mierze pomoże odzyskać nam on meczową dyspozycję. Będą chcieli nas pokonać, każdy będzie chciał zagrać na maksimum swoich umiejętności. Nie będzie to zwykły sparing&quot;, dodał.
&quot;Z niecierpliwością wyczekujemy każdego z meczów, naszym zadaniem będzie je wygrać. Chcemy wybudować mentalność przed początkiem rozgrywek&quot;, zakończył zawodnik Kogutów.
Dzisiaj urodzi Bale&#39;a, pewnie coś ustrzeli na prezent ;)
Tottenham 1.38 Fortuna

Crewe Blackburn
Wyjątkowy mecz dla Terrego MCPhillipsa. Obecnie jest drugim trenerem w Blackburn wcześniej przez blisko 14 lat związany był z Crewe. Myślę, że to może być mecz z cyklu meczu przyjaźni
Remis 3.40
Motherwell Newcastle
Pardewa zapowiada, że na mecz z Motherwell wybiegnie mieszkanka młodych z doświadczonymi, zagrać mają najlepiej dysponowani na tą chwilę
The manager has confirmed that it will be, “A fairly young team with a sprinkling of senior players”
I’m actually playing the team that’s in the best condition. So the best conditioned player in each position will play. “For example, the best conditioned No 4 is Vurnon Anita. He is in front of Yohan Cabaye and Cheik Tiote, so he will play.
“Mapou Yanga-Mbiwa is my best conditioned centre-half, so he will play. That’s the reason behind the team.
“We obviously want to get off to a winning start, so we hope to do that at Motherwell.

Today also brought news that Papiss Cisse wasn’t at the training ground on Monday

A bit of a shame that Alan Pardew didn’t continue his theme of telling us who was in the best condition in other positions, such as…striker.

Rynek obniża na Newcastle, skoro mają zagrać najlepiej dysponowani, więc może warto spróbować na Sroki

Newcastle 1.67 Fortuna


Gillngham Ipswich

Dla Gillingham to pierwszy sparing, dla Ipswich już trzeci, wszystkie wygrane, na dodatek z Gillgnham odszedł Burton, który w poprzednim sezonie zdobył 13 goli.

Ipswich 2.25 Fortuna


Chesterfield - Nottingham
Opiekun Chesterfiled zapowiada w dzisiejszym meczu testowanie kilku graczy
CHESTERFIELD boss Paul Cook will use tonight&#39;s friendly against Nottingham Forest as the chance to further assess the trialists at the club
Nottingham 1.70 Fortuna


Port Vale Derby
W piątek Derby zagra z Bristol i ten mecz wydaje się być ważniejszy
“We’ll try and split the teams evenly in the two games and mix it up, but as it stands it’ll probably be a stronger team on Friday night.
Port Vale remis zwrot 2.07 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom