>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

R 0

r1afa1

Użytkownik
Czy nie możesz przed wysłaniem przeczytać tego co napisałeś, bo jeden bełkot z tego wyszedł...
Z kartą dołączona była jakby ulotka na której w podpunkcie najczesciej zadawane pytania -&gt; do czego mogę używać kartę zawarte jest zdanie. [...] Należy jednak pamiętać , że karta nie można płacić na stacjach benzynowych, używać jej do transakcji oraz przelewów związanych z hazardem internetowym.
Tak sory problemy z klawiatura , już podłączyłem inna.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Ile czekaliście na list? To jest jakaś porażka, 2 tygodnie nie ma listu, wpłaciłem przez bank kwotę żeby odblokować limit, dalej zawieszony, support odpisuje po 2 dniach, skan rachunku tylko listowy, nic nie mogę zrobić, kasę za kartę potrącili sobie 3 tygodnie temu, żenada straszna.
Ogólnie nie polecam, bawić się w weryfikacje
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
A jeszcze takie pytanie . Można tą kartą płacić w marketach, sklepach z ubraniami , sportowych typu Decathlon? Miał ktoś przyjemność płacić?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Prośba o wysłanie listu przyjęta 13 listopada. Do dziś ani widu ani słychu.
EDIY: Przyszło dzisiaj, 4 grudnia. Czyli wszystko trwało 21 dni.
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Mi napisano abym zakończył weryfikacje konta to musze im iść do gminy i poprosic o certyfikat adresu zameldowania? miał ktoś podobną sytuacje?
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z działem obsługi klienta Skrill.

Doceniamy przekazany dokument. Prosimy jednak mieć na uwadze, że jesteśmy zobowiązani do ręcznej weryfikacji adresu na podstawie dokumentu, fizycznie wysłanego w Pana miejsce zamieszkania. Ponieważ dokument, który Pan przedstawił jest elektroniczny (online), uprzejmie prosimy o dostarczenie innego potwierdzenia adresu:

- skan lub zdjęcie papierowego dokumentu, wydanego w ciągu ostatnich 3 miesięcy, zawierającego Pana/Pani imię i nazwisko, z wydrukowanym adresem, na przykład rachunek za media, wyciąg bankowy.

Alternatywnie, zaakceptujemy skan lub zdjęcie jednego z poniższych dokumentów:

-certyfikat adresu zameldowania, wydany przez urząd miasta lub władze kraju

Lub

-potwierdzenie z banku - dokument wydany przez Pana bank w ciągu ostatnich 3 miesięcy, zawierający Pana imię, nazwisko i adres zamieszkania. Dokument musi zawierać pieczątkę banku i podpis jego przedstawiciela.

Prosimy zauważyć: Zgodnie z wymogami PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), nie akceptujemy i nie przetwarzamy wyciągów z kart kredytowych/debetowych, ani innych dokumentów zawierających informacje dotyczące kart.

Prosimy zauważyć: ponieważ jesteśmy prawnie zobowiązani do potwierdzenia zarejestrowanych przez Pana/Panią danych na podstawie wysłanych przez Pana/Panią dokumentów, prosimy o dosterczenie wyraźnych i czytelnych kopii w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu będziemy mogli znacznie szybciej zakończyć wymaganą weryfikację.
wysyłałem im ksero rachunku za internet ponieważ nie mieszkam obecnie tam gdzie mam stałe zameldowanie nie mogę wysłać skanu dowodu a po wysłaniu skanu rachunku z obecnym adresem (tym który mam w ustawieniach na MB) odpisali mi to co wyżej...już nie mam sił a kasa zablokowana na koncie MB ???? co robić ludzie ?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Przeciez w kazdym urzedzie i instytucji podajesz adres zameldowania, rowniez w danych konta MB powinienes taki podac. Trzeba myslec a nie pozniej plakac.
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
skrill
JA mam podobna sytuacje, wyplacilem 500zł z bet365, chcialem przelac do mbanku ale oczywiscie przelalem na skrill, teraz potrzebna jest weryfikacja. kiedy wybieram ten pierwszy z 3 punktow czyli obciazenie karty za kwota 7,40zł to pokazuje mi blad typu: &quot;obciazenie karty jest nieaktywne przez 24h, sprobuj jutro blablabla&quot; wczoraj robilem, dzis i jest to samo, czy mieliscie podobne sytuacje? jak moj jakis poprzednik pisal ze na list czekal 23 dni no to sorry:/
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
JA mam podobna sytuacje, wyplacilem 500zł z bet365, chcialem przelac do mbanku ale oczywiscie przelalem na skrill, teraz potrzebna jest weryfikacja. kiedy wybieram ten pierwszy z 3 punktow czyli obciazenie karty za kwota 7,40zł to pokazuje mi blad typu: &quot;obciazenie karty jest nieaktywne przez 24h, sprobuj jutro blablabla&quot; wczoraj robilem, dzis i jest to samo, czy mieliscie podobne sytuacje? jak moj jakis poprzednik pisal ze na list czekal 23 dni no to sorry:/
Żaden list, też czytałem tutaj i myślałem, że to będzie długa droga, a w 3 dni zweryfikowałem konto mając zamrożoną dużą ilość gotówki:
1) Wpłaciłem z mojego konta na moneybookers ( nie wiem czy nawet to się przydało )
2) Wypłaciłem z MB na moje konto jak pisali 40-50 zł.
3) Od razu im wysłałem skan z konta bankowego co wpłacałem do nich + dowód osobisty.
Dzisiaj patrzę limit z 000 powiększył się do ponad 80 000. Także, żadnych listów itp. nie trzeba...
Pozdrawiam
 
M 0

mucha09

Użytkownik
Witam. Mam problem w Moneybookers. Mianowicie: Chciałem zweryfikować swoją kartę, lecz zamiast Visy Electron wybrałem zwykłą Vise, wpisałem dane i zatwierdziłem. Teraz nie da się tej karty usunąć, albo da się, ale nie da się wtedy wprowadzić innej karty o tym samym numerze. Chciałem też Zweryfikować swój adres i nie mogę się od dwóch tygodni doczekać na list z kodem. Także pieniędzy nie mogę ruszyć. Na czym polega opcja &quot;wyślij pieniądze&quot;? Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Mam problem w Moneybookers. Mianowicie: Chciałem zweryfikować swoją kartę, lecz zamiast Visy Electron wybrałem zwykłą Vise, wpisałem dane i zatwierdziłem. Teraz nie da się tej karty usunąć, albo da się, ale nie da się wtedy wprowadzić innej karty o tym samym numerze. Chciałem też Zweryfikować swój adres i nie mogę się od dwóch tygodni doczekać na list z kodem. Także pieniędzy nie mogę ruszyć. Na czym polega opcja &quot;wyślij pieniądze&quot;? Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
Co do karty to masz opcje pomoc drogą elektroniczną napisz do nich to się wszystkiego dowiesz. A jak nie możesz doczekać się na list przeczytaj post wyżej jak zweryfikować konto bez listu ;)
Opcja &quot;wyślij pieniądze&quot; polega na możliwości przesłania pieniędzy innym użytkownikom to zresztą chyba logiczne ????
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Opcja &quot;wyślij pieniądze&quot; polega na możliwości przesłania pieniędzy innym użytkownikom to zresztą chyba logiczne
Właśnie, a żeby korzystać z tej opcji trzeba mieć zweryfikowane konto?
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Witam , nie mogłem jakoś znaleźć na wszystkie moje pytania o MB odpowiedzi na forum więc zadam je tutaj:
1.Przy rejestracji jest napisane : Ulica (nie podawać numeru skrytki pocztowej)* czyli że mam napisać np. Okulickiego 15 bez numeru mieszkania ? :/
2.Ile się płaci jeżeli chcę przesłać pieniądze z poczty na MB ?
3.Można za pomocą banku przesyłać pieniądze na MB?
4.Załóżmy ze założyłem MB i chce przesłać pieniądze z poczty , to mógłby mi ktoś napisać mniej więcej jak wypełnić druk na poczcie?
 
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Poprosiłem o wysłanie listu weryfikacyjnego, ale w panelu użytkownika nie mam podanego numeru mieszkania tzn. przykładowo: Kowalskiego 7 a nie Kowalskiego 7/10. Co zrobić w zaistniałej sytuacji?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Poprosiłem o wysłanie listu weryfikacyjnego, ale w panelu użytkownika nie mam podanego numeru mieszkania tzn. przykładowo: Kowalskiego 7 a nie Kowalskiego 7/10. Co zrobić w zaistniałej sytuacji?
Nic, na 90% listonosz się zorientuje o kogo chodzi. Ja często podawałem w kasynach adres tak jak ty żeby mi właśnie listy nie przychodziły, a okazało się że za każdym razem jak wysyłali jakiś promocyjny trafiał do mnie bez problemu mimo ze miałem podany tylko nr mieszkania bez lokalu
 
Do góry Bottom