>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Cavaliers -9.5
3.45
Bet365

Po dwóch pierwszych meczach Warriors byli faworytem trzeciego meczu,delikatnym ale jednak faworytem,nic nie pokazali w tamtym meczu,zostali rozgromienie zasłużenie.Dzisiaj zagra Love więc może to się okazać trochę zgubne dla Cavaliers ale ani Curry ani Thompson ani razu nie wznieśli się na swoje wyżyny,raz Livingston zagrał mecz życia,raz Green a i Barbosa prezentował się nieźle u siebie.Dziwny ten finał ale jestem zdania że jeśli Cleveland ma dzisiaj wygrać to zrobi to z przytupem,nie czekuje znowu 30 punktów różnicy ale 10 jest jak najbardziej do zrobienia.Lebron we własnej hali powinien poprowadzić ich do zwycięstwa,ta rywalizacja póki co rozstrzyga się w meczach u siebie.Stawiam taki handicap a nie inny bo nie wiem kto ma poprowadzić dzisiaj Warriors do zwycięstwa,z pewnością Curry czy Thompson mogą odpalić dzisiaj ale nie ma ku temu żadnych przesłanek.Curry popełnił błąd mówiąc o swojej kontuzji kolana która wyklucza go z igrzysk,czy on chciał w ten sposób dać do zrozumienia że to jest powód jego słabej dyspozycji? Żeby zapobiec wywołaniu jakiejkolwiek *****burzy,nie jestem fanem żadnej z drużyn,typuje ten mecz obiektywnie. W pierwszych dwóch meczach Warriors nie zostawili złudzeń i można im było powoli przyznawać mistrzostwo ale Lebron daje nadzieję na pozostanie w grze.Myślę że Warriors wygrają 4:3 i wszystko rozstrzygnie się na własnym parkiecie,nikt nie dopuści do porażki u siebie dlatego gram dzisiaj na Cleveland,oni muszą to wygrać a w trzecim meczu pokazali że nic nie robią sobie z presji a Warriors byli jak dzieci we mgle,dzisiaj nawet nie wiem kto miałby ich poprowadzić do zwycięstwa,szczególnie na wyjeździe.Gram wysokie handi chociaż przy obecnej dyspozycji obu zespołów i przewadze parkietu kurs wydaje się za wysoki.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Rzeczywiscie bardzo dziwny ten final pierwsze 2 mecze GSW na luzie 3 Cavs gromia naprawde ciezko cos wytypowac w tych finalach ???? Co do meczu nr 4 musze sie zgodzic z kolega wyzej ze moga to byc finaly gdzie bedzie broniony wlasny parkiet I moze zakonczyc sie w 7 meczach. Cavaliers zagrali na mega skutecznosci w meczu 3 zas w GSW poraz kolejny zawiedli podstawowi . Dalej mysle ze to Warriors zdobeda mistrzostwo , ale z daje mi sie ze dzis polegna I beda sie skupiac na obronie wlasnej hali takze dzis za plaska stawke gram tak
Cavaliers win 1.71 bet365
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
Klay Thompson - over 21.5 punktów @1.83 - bet365​
✅


Curry jest zgaszony i niby lata z kontuzja co przekłada się na jego tragiczne staty. W związku z tym linia na Klaya jest wedug mnie bardzo niska, wszystko przez to, że we wszystkich 3 meczach z Cavs zawsze rzucał mniej niż 20 punktów. Tylko, że każdy mecz był dziwny, bo dwie gładkie wygrane GSW i ostatnio blow Cavs, przez co grał dużo mniej minut niż powinien. Thompson to jeden z twardszych zawodników w lidze i do tego walczak. Gdyby nie on to w finale grałby dzisiaj Durant z ekipą. Gościa opisywać nie musze, jak sie wstrzeli to ładuje seriami, często po trafionym rzucie znowu dostaje piłke i rzuca aż spudłuje. Na dzisiejszy mecz Thompson zapowiedział, że zagra inaczej, ponieważ jest zbyt przewidywalny &quot;Thompson added that he will be more aggressive and will start attacking the rim&quot;. Ma być więcej wjazdów pod kosz, co powinno przełożyć się na łatwiejsze punkty i dodatkowo sporo wolnych. Niska linia + zmiana nastawienia Klaya + problemy Currego (do tego Leborn każe grać przez Currego = łatwo łapie głupie faule) skłania mnie do zagrania tego overa. Mam nadzieje, że nie złapie szybkich fauli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kolejny raz Steve Kerr ograł nieopierzonego Tyrone Lue. Cała masa analityków, zebranych danych, opinii ekspertów a ten daje 25 minut K.Love psując tym samym całkowicie chemię w drużynie i przede wszystkim defensywę. Szkoda, bo moim zdaniem Cavs mieli potencjał żeby stworzyć tutaj 7 meczową serię. Dziś już Steph złapał rytm i zaczął trafiać te swoje trójki także w G5 szykuje się blowout bo Kyrie nie jest fizycznie w stanie brać ciężar gry przez 4 kwarty...
 
L 63

l7

Użytkownik
Zaczynaja sie nieprzyzwoite gierki:
&quot;he league decides to retroactively assess a flagrant-1, Green would miss Game 5 on Monday night since it would be his fourth flagrant point of the playoffs. If the league were for some reason to find something that was worthy of a flagrant-2 sanction, Green would then be suspended for both Game 5 and Game 6.&quot;

Jezeli liga bedzie chciala jeszcze podkrecic emocje w tych finalach i zawiesi Greena, to w mojej opinii bedzie 7 meczow, a co za tym idzie bedzie mozna jutrzejszej nocy isc z handicupem w strone Cavs. Jezeli Green zagra, to hc w strone GS. Czekamy na oficjalna decyzje.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka NBA
Data/Godzina:14.6.2016/3:10
Mecz:Warriors-Cavaliers
Typ:Cavaliers
Kurs.3.00
Buk:Unibet
Analiza: Kasę na szczęście zdążyłem postawić jeszcze przy kursie x4 jednak jak zawieszony został Draymond Green kursy strasznie poleciały w dół. Moim zdaniem jednak gości stać zdecydowanie na zwycięstwo choc zdaję sobie sprawę że będzie o to bardzo trudno. NBA jednak także zależy by seria trwała więc i sędziowanie może być trochę pod Cavaliers by liga swoje jeszcze zarobiła. Bez Greena jak wiemy Wojownicy nie grają aż tak dobrze nie są pewni bo Green jest mentalnym przywódcą, w sezonie regularnym gdy go zabrakło Wojownicy potrafili przegrać jakieś spotkania. James i Irving zrobią dziś wszystko by wygrać bowiem przegrana zakończy ich marzenia o mistrzostwie. Jak będzie zobaczymy jednak powtarzam że bez Greena Warriors nie są tą samą drużyną. Thompson i Curry nie prezentują się tak dobrze jak w sezonie regularnym więc nadzieja pozostaje. Oby rywalizacja wróciła do Cleveland bo te play-offs naprawdę poza kilkoma meczami raczej rozczarowują, nie to co sezon regularny...Dla odważnych polecam postawic jakąś małą sumę na mistrzostwo Cavs, kurs bardzo wysoki bo widzimy co się dzieje jednak że nikt nigdy w finałach nie wyszedł z 1-3 a zawsze musi byc ten pierwszy raz...Do boju Kawaleria!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 168

kbak93

Użytkownik
ja obłowiłem się na 3 meczu i na zakładzie kto pierwszy rzuci 20 pkt. Potem zagrałem kontrbeta +13,5 gsw na połowe. Nastepnie buk wystawił 3 kwarte za 2,25 dla cleveland.
co tu duzo mowic. 3 mecz to był wygryw i pokaz bukmacherki na najwyższym poziomie.
krótko game 5.
chętni: -2,5 za 3,60 lub win 2,90 na Lebrona.
wg mnie Green out=value. Chodzi o to że mając silnie fizyczną ekipe jak cleveland tacy zawodnicy jak andre lub green są na wage złota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 67

wezsiee

Użytkownik
NBA jednak także zależy by seria trwała więc i sędziowanie może być trochę pod Cavaliers by liga swoje jeszcze zarobiła. Bez Greena jak wiemy Wojownicy nie grają aż tak dobrze nie są pewni bo Green jest mentalnym przywódcą, w sezonie regularnym gdy go zabrakło Wojownicy potrafili przegrać jakieś spotkania
Podkreśliłem na czerwono żeby inni się pośmiali.
W RG Green opuścił tylko JEDNO spotkanie, więć ciekawe wnioski wysnułeś. Przegrali wtedy -2 z Denver, a Green był restowany. Dzisiejsze zawieszenie to duża strata, ale to oznacza więcej minut dla Iggiego.
Thompson i Curry nie prezentują się tak dobrze jak w sezonie regularnym więc nadzieja pozostaje.
Curry i Klay w finale dobrze zagrali tylko w JEDNYM meczu, a wynik to 3-1 więc to potwierdza jak marni są Cavs.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Podkreśliłem na czerwono żeby inni się pośmiali.
W RG Green opuścił tylko JEDNO spotkanie, więć ciekawe wnioski wysnułeś. Przegrali wtedy -2 z Denver, a Green był restowany. Dzisiejsze zawieszenie to duża strata, ale to oznacza więcej minut dla Iggiego.
z czego sie pośmiali? Widze, że mało serii oglądałeś
Dziwna jest ta seria. Brak Green&#39;a może sie okazać faktycznie kluczowy, ale to dobrze dla typu, który chce zaproponować zaraz. Linia na under w meczu nie za fajna, więc zagram tak :

Cavs under 100 punktów @1,83 Betsson

To będzie mecz obrony i wątpie aby Cavsi tyle rzucili. Nie zdziwię się jak będzie wynik typu 120:95, bo szybciej over nabiją gospodarze niż goście.

Andrew Bogut over 6 punktów @1,87 Betsson

Nie gra Green to więcej będzie grał Bogut. Ogólnie chłopaki lubią do niego grać alleye, zbiera i dobija. Powinno być na luzie.
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
z tego ze opiera swoj typ i ,analize, na tak durnym argumencie. Stawia kase i liczy ze sedziowie wygraja mecz. Ale widze że tutaj to normalne, nieliczni zrozumieja o czym pisze no ale takie czasy nastaly w tym dziale. Na poprzedniej stronie przygotowalem sciagawke do napisania analizy
 
L 63

l7

Użytkownik
Pieniadz rzadzi swiatem, bylem przekonany ze pod nieobecnosc Sterna juz nie bedziemy swiadkami tak9h kontrowersyjnych decyzji. Decyzje o zmianie kwalifikacji czynu 48 godzin po meczu uwazam za skandaliczna. Zwlaszcza ze kompletnie nic sie nie wydarzylo co zaslugiwalo by na tak surowa interwencje ligi. No coz, seria ma trwac i poeniadze maja sie zarabiac - to wg mnie jedyny motyw takoej a nie innej decyzji.
Green imo byl na pierwszym miejscu w wyscigu po MVP tegorocznych finalow, defensywa, czarna robota pod koszem, zbiorki i nieustepliwosc. Wg mnie to dzoura nie do zalatania, dlatego tez:

Warriors - Cavs (+5.5), typ: 2, bwin, kurs: 1.85.
Wynik 97-112✅✅✅
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
W sumie niepotrzebnie wrzucałem moją analizę do tego działu, wystarczy mi Typ Dnia by na konkurs zagrać, każdy ma prawo do swoich decyzji a argumenty jak dla kogoś słabe no nic trudno, ja nie lubię Cavs ale na nich dziś stawiam, pamiętam ile w porfelu przybyło mi po 3 meczu a alie ubyło po 4 choć nie powiem w 4 skontrowałem więc tragedii nie było. Nie chcę końca serii i moinnymi dlatego wierzę i chcę kolejnych meczów. Ciągle też czytam tutaj jak to kiedyś tu było, jacy wymiatacze pisali analizy, pytam się gdzie jesteście eksperci? Ja za takiego się uważam a reszta nie musi. Nie obchodzi mnie to. Niejeden mnie posłucha i zarobi. Tak czuję ale w sporcie nic nie wiadomo. Oczywiście że mamy tu spora szansę przy świetnym kursie. A reszta niech gra sobie np na Warriors przy kursie 1.44. Śmieszą mnie te niektórych uwagi ale ok każdy ma prawo do swojego zdania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cavs win
2.890
Pinnacle
✅ ✅ ✅

Co tu duzo pisac ja juz pisalem na temat tych meczow a teraz gdy Green wypada pewnie zaczna sie cyrki i seria sie przedluzy.Kurs juz slabiutki rano bylo ponad 3 ale dalej spada.LeBrone obudz sie!

I wezcie cos zrobcie z tym trolem wezsie on tylko komentuje typow nie daje.
Zachowuj sie normalnie i napisz typ na Warriors a nie odwalasz szopy profesorze NBA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 570

duff999

Użytkownik
Warriors - Cavs (+8.5), typ: 2, Betgun kurs: 1.85.✅
Warriors - Cavs (+10.5), typ: 2, Betgun kurs: 1.65.✅

Handi po tych kursach na pewno value. Nie będę się tutaj rozpisywać.
GSW pozostaną przy small-ballu i będą grać na jednego wysokiego. Nikt tutaj Greena nie zastąpi na jego pozycji. Czekam mocno na ten mecz. Niech się dzieje. Fajnie jakby Kerr pograł bardzo nisko. Koszykówka przyszłości ? ???? Curry - Livingston - Klay - Iguodala - Barnes może zobaczymy takie ustawienie.
Cavs bardzo himerycznie w meczu nr 4. To bardzo dziwna seria. Teraz gdy LBJ ugotował kiddosa Greena muszą się spiąć i powalczyć o to aby ten sezon się dziś nie skończył.

Value w tych handi jest i jeśli ktoś chcę złapac nieco więcej niż w innych bukach to
betgun jeszcze kursów nie zrzucił.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
dzięki Konar25,Kbak93,duff999 i Typer Marych, chociaż czułem w mosznie wygrana cavs, to właśnie Wasze analizy utwierdziły mnie aby zagrać głębiej niż handi +
zagrane -2,5 po 3,50
dobra robota panowie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Śmietnik zostanie skasowany więc jedziemy już teraz dalej bo kursy na Clevland będą spadać a to dlatego że Cavs poczuli krew na game 7.Całe Clevland wychodzi lepiej jeśli tylko Kevin Love nie gra który jest słaby zarówno w ataku jak i w obronie.
Z drugiej strony nie można popadać w jakiś hurraoptymizm bo Warriors mają na ławce gościa który potrafi działać cuda może uda mu się jakoś rozwiązać ten problem już w game 6?Kerr miał się od kogo uczyć nie ma nikogo kto miał taką szansę na przygotowanie do zawodu jak on.
Boję się również nieco o to że LBJ i Irving zagrali kosmiczny mecz dzisiejszej nocy więc chyba lepiej być nie może.A skoro nie lepiej to wiadomo jak może być.
Mimo wszystko czuć z daleka in the air jakby to Phil Collins zarzucił że szykuje się game 7 więc nie może być inaczej niż:

Cavs-3
2.090
Pinnacle
✅ ✅ ✅
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Śmietnik zostanie skasowany więc jedziemy już teraz dalej bo kursy na Clevland będą spadać a to dlatego że bez Greena Warriors widać że ma problem.
Jakim cudem będą spadać skoro Green wraca na Game 6? Kerr nie ma żadnego problemu z jego wystąpieniem bo zwyczajnie będzie grał. Także cała analiza do kosza.
 
P 21

powernoisex

Użytkownik
Jakim cudem będą spadać skoro Green wraca na Game 6? Kerr nie ma żadnego problemu z jego wystąpieniem bo zwyczajnie będzie grał. Także cała analiza do kosza.
http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/608487/powazna-kontuzja-centra-golden-state-warriors
Andrew Bogut to strata równie znacząca co Green-a.
Przed nami bardzo trudny mecz do typowania. Mimo wszystko, wszystkie znaki na niebie wskazują, że dojdzie do 7 starcia, chcą tego włodarze NBA, co pokazała dyskwalifikacja Greena po 2 dniach zwłoki.
Cavaliers nie po to dali z siebie 110% możliwości na wyjeździe, by przed własną publicznością, gdzie bardzo rzadko przegrywają, i gdzie czują się jak ryba w wodzie, raz jeszcze nie zdominowali GSW.
Brak Bogut-a, Carry niedysponowany fizycznie i psychicznie, co tylko potwierdził wpis o jego absencję na igrzyskach.
Patrząc na statystyki:
Z,Z,P,Z,P,P

Dla mnie wygląda to jak wzór, wzór, w którym Cavaliers wygrywają swój 6 mecz, doprowadzając do remisu.
Jedyne czego się można obawiać to dyspozycja Kyrie Irving-a. Jeśli zagra na porównywalnym poziomie co w 5 meczu, remis w tym starciu jest przesądzony. Pytanie tylko, czy da radę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom