>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Planowana zmiana wersji forum - informacje

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
po tym jak widzialem to cos
myslalem iz weszlem na portal disco-polowy
Prośba jest o czytanie postów wyżej, greenvoice napisał co i jak.

Będzie to jakieś 2-3 tygodnie. Podjeliśmy współprace z firmą, która przygotuje wygląd nowego srkyptu tak, aby jak najbardziej odpowiadał aktualnej wersji.

Jak już wiemy skrypt już gotowy, więc czekamy tylko na szablony od nich.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Zawsze znajdą się maruderzy, trzeba iść z postępem ???? Przy każdej zmianie część osób jest na tak, a część na nie. Po pewnym czasie każdy się przyzwyczaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vde 119

vde

Użytkownik
Wygląd wyglądem, tylko żeby nowa odsłona forum jakoś chodziła na mobilnych... (Przynajmniej tak jak obecna)
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nowa wersja forum będzie wdrożona z myślą o aplikacjach mobilnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niestety sprawa aktualizacji forumowego softu została wydłużona przez kwestie w pewnym stopniu od nas niezależne. Jak tylko wszystkie prace nad nową wersją zostaną zakończone, to pojawi się stosowna informacja o jej wdrożeniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A kiedy w końcu można się spodziewać tej zmiany :?:. Wydaje się że najpierw zostało to zrobione na kolanie potem na łokciu a teraz całkowicie upadło...... A forum czasem chodzi jakby chciało a nie mogło. Jakie plany na &#39;&#39;przyszłość&#39;.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekamy na wykonanie szablonu przez zewnętrzną firmę. Akurat jest to rzecz niezależna od nas, prace trwają i czekamy na gotowy produkt.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Połączenie nie jest prywatne
Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z forum.bukmacherskie.com (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
Wygasł nam certyfikat HTTPS, czyli strona działa tak jak większość stron w formie HTTP.
Dzisiaj jeszcze wrócimy do łączenia się poprzez HTTPS.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Połączenie nie jest prywatne

Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z http://forum.bukmacherskie.com (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
U mnie taki sam komunikat, można ignorować, czy lepiej poczekać na prawidłowy certyfikat.

E: Napisałem zanim pojawiła się odpowiedź. Ok poczekam w taki razie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
greenvoice&gt;&gt;
czy w nowej wersji forum użytkownik będzie miał swobodny wybór w zakresie tego, czy chce lub nie chce otrzymywać korespondencję w polu uzasadniania przyznawanych mu punktów reputacji?
Bowiem jest to obecnie nagminnie wykorzystywane przez przeróżne patologie pokroju np. @buks65 (zbanowany jako @bukowina) do ubliżania mi.
Zatem uważam, że taka opcja jak możliwość samodzielnego przez usera zablokowania albo otrzymywania tylko tych uzasadnień do pkt reputacji - albo nawet całkowicie punktów reputacji, powinna zostać wprowadzona tak aby szumowiny, odpady i temu podobna forumowa swołocz nie mogła tak się produkować, jak obecnie widoczne to jest dla Administracji w moim profilu.
Argument jaki otrzymałem w odpowiedzi na poprzednio to postulowane przeze mnie rozwiązanie uważam za żenująco niepoważny, gdyż napisano mi wtedy że &quot;przecież nikt inny tego nie widzi&quot;...
Oj, żebym to ja nie zaczął wysyłać poniektórym tego, czego &quot;przecież nikt inny nie będzie widział&quot; ????
A tak na poważnie, to jeśli jeszcze jest to możliwe to bardzo proszę w nowej wersji o wprowadzenie takiej w/w opcji z off/on uzasadniania w polu reputacji, która ukróci obecne praktyki obszczymurków, frustratów i oszołomów.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wtyczka reputacji jeszcze nie została zintegrowana ze skryptem, ponieważ w wersji XenForo nie ma takiej samej jak w naszej aktualnie wersji - vBulletin. Związku z tym nie możemy określić dokładnie, czy będzie taka opcja.
Jak Ci przeszkadzają komentarze w reputacji, które de facto widzisz tylko Ty + admini i ModTeam, czyli ok 10 osób to zgłaszaj to do mnie na PW, ja ręcznie reputację usunę.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Poprawcie wtyczkę reputacji,aby na androidzie można było dodać komentarz do reputacji. Obecnie nie można tego zrobić ani na smartfonie, ani na tablecie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wszystko wygląda na to, że już w najbliższy weekend nasze forum przejdzie aktualizację silnika vB na najnowszy. O planowanej konserwacji oraz przerwie technicznej (nocnej) poinformuję, gdy tylko będziemy znali dokładny czas wprowadzania wszystkich zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom