>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2013

Status
Zamknięty.
acetate 474

acetate

Użytkownik
Isner J. v Djokovic N. - over 34 @ 1,75 (Pinnacle) ⛔ jeden gem do zwrotu, dwa do wygranej
Mecz dwoch zawodnikow, ktorych nie trzeba przedstawiac: wg wielu najlepszy serwisman na swiecie, kontra najlepszy tenisista na swiecie ogolnie. Interesujace jest H2H: widzimy w nim 2:1 dla Djokovica, gdzie ostatni ich pojedynek wygral ponad rok temu wlasnie John. Na uwage jednak zasluguje ich pojedynek rozgrywany podczas Davis Cup 3 lata temu. Isner wtedy byl o wlos od zwyciestwa, przegral 3:2 majac w decydujacym secie ugrane 4 gemy. Widac wiec, ze Serbskiemu mistrzowi nie gra sie specjalnie latwo z Big John&#39;em. Ciekawe jest rowniez to, ze Djoker ostatnio lekko zawiodl swoich fanow: porazka z Haas&#39;em oraz Del Potro. Skoro niedawno zdarzyly mu sie male wpadki, czemu mialby dzisiaj zrobic jakis pogrom? Isner po bardzo slabej koncowce starego roku i poczatku nowego obudzil sie juz i zaczal grac jak nalezy. Dzis powinien mocno bombardowac Djokovica, wierze rowniez ze ugra seta, a wtedy o over mozna byc spokojnym. Mimo wszystko, nawet jakby dostal 3:0, wynik w setach w stylu 7:6, 6:4, 7:6 pokrywa linie. Kurs fajny i wg mnie value.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nestor/V.Pospisil-Bracciali/Lorenzi 1 @1.44 bet365
Trzeci rubber meczu Kanada-Wlochy przy stanie 1:1. Debel kanadyjski duzo lepiej prenetuje sie w tym zestawieniu. Mieszanka Daniela Nestora, jednego z najwybitniejszych deblistow ostatniej dekady wraz z silowo grajacym Pospisilem powinni ograc duet wloski, gdzie prym bedzie wiodl duzo bardziej Daniele Bracciali, zawodnik doswiadczony o mocnym podaniu, ktory kiedys niezle radzil sobie na kortach Wimbledonu z prezentowanym stylem, a ktory od kilki lat koncentruje sie juz wylacznie na pojedynkach deblistow. Lorenzi to jest wlasciwie dodatek i na moj gust to najslabszy punkt w tej czworce, jezeli idzie o poczynania charakteryzujace gra deblowa. Kanadyjczycy pewnie nie spodziewali sie w Davis Cupie tak dobrych wynikow, a ze jest szansa ugrac znowu kolejny raz przed wlasna publicznoscia, to czemu nie. Zobaczymy tylko czy kapitanowie reprezentacji nie dokonaja jakis zmian, chociaz nazwiska jak Nestor czy Bracciali na pewno wyjda na kort, niezaleznie od partnera.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Davis Cup Debel
Spotkanie: Copil M./Tecau H. vs De Bakker T./ Rojer J-J
Typ: Copil/Tecau e:spotkanie odwołane
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bwin
Analiza:

W deblowym starciu Rumunów z Holendrami stawiam na Rumunów. Tecau to specjalista od debla (ma na koncie 12 turniejów ATP w deblu), a także osiągał już niezłe wyniki w mikscie (np w parze z Mattek-Sands). Marius Copil (128.ATP) z kolei rozgrywa niezły sezon w singlu w tym roku, dobrze serwuje i prezentuje się bardzo solidnie. Grali ze sobą już 3 razy, więc znają już się nie od dziś. Rywalami Rumunów są De Bakker i Rojer. Rojer to typowy deblista gra pro od 2002 roku (rocznik 81) i ma na koncie 8 tytułów ATP, ale w debl najwyżej był sklasyfikowany na 17 miejscu. De Bakker jest wg mnie ciakawszym zawodnikiem- w singlu był kiedyś 40. w ATP, a obecnie zamyka 1 setkę (97 pozycja). W deblu grał ostatnio z Hutą Galungiem i myślę, że z nim holenderskie zestawienie deblowe byłoby groźniejsze (osiągnął z Hutą finał w Rotterdamie). Tak naprawdę dla Holendrów to będzie pierwszy mecz deblowy w tym zestawieniu i w tym widzę handicap dla Rumunów.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Janowicz chory . De Voest pokonał Kubota i nie będzie bez szans przeciwko Jurkowi , który miał problemy z 700+ w rankingu Andersonem .
http://eurosport.onet.pl/tenis/polscy-tenisisci-w-ogromnych-tarapatach,1,5461333,wiadomosc.html
Do tego Kubot kontuzjowany więc jak pojawią się kursy na win RPA to można delikatnie spróbować
Moje propozycje : ( podaję pewność typu bo na razie kursy widzę tylko w betcity i fortunie a tam nie da się zagrać za takie stawki ... )
De Voest + 4,5 1.90 Betcity 8/10 zwrot
De Voest 3,6 fortuna 3,52 6/10 Betcity zwrot
De Voest 3-0 15 fortuna 1/10 zwrot
Do tego można dla zabawy
J. Andersen 9,15 1/10 zwrot
Mam nadzieję , że tym typem zaliczę dobry powrót na forum .
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
^^
Bez przesady, nie ma powodów panikować. Nawet jak Kubota zastąpią nasi debliści to nie będzie to dla nich pierwszyzna, i z przejechaniem sie po zawodniu z 8 setki nie powinno być problemów. Inna sprawa czy Jurek przegra- nie jest łatwo go przełamać a gramy do 3 setów, więc bym go nie przekreślał...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Davis Cup
Spotkanie: Istomin D. - Tomic B.
Typ: Tomic ✅✅✅ e: 1:3
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet
Analiza:

H2H na korzyść młodego Australijczyka 2:0 i oba mecze były wygrane bez straty seta. Tomic pokonał wczoraj 3:0 Dustova, ale wcale nie poszło mu lekko i musiał się spiąć. Istomin natomiast jest po meczu z Matosevicem, który wygrał 3:1 i też miał wysoko postawioną poprzeczkę. Wcześniej w Miami i Dallas przegrał mecze z Melzerem i Gimeno Traverem, czyli słabo. Patrząc całościowo na obu graczy, to irytujący Kangur ma więcej czysto tenisowych argumentów i jak widać po H2H gracze pokroju Istomina nie są dla niego trudni do ogrania. Biorę teraz, bo jutro pewnie kurs spadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Tsonga 1.50✅

Tsonga:

- to on ciągnie wózek pod tytułem: Francja,
- francuzi mają taką kadre, takich zawodników i nie mogą nic zwojować w Devisie,
- mamy znowu to samo...Forget dał sobie spokój, teraz Clement się męczy na ławce...
- &quot;king kong&quot; trzyma równy fason, z wielką trojką przegrywa jak dziecko lecz z resztą ferajny ATP wygrywa...
- w/g mnie wygląda całkiem spoko, gra dobry tenis, jest zajebiście waleczny...


Monaco:

- w Devisie spina pośladki i gra przyzwoicie...
- w rozgrywkach ATP cieniuje niesamowicie, taki regres formy? kontuzja swoje zrobiła...
- mecz z Simonem na plus, jednak warto pamiętać, że Simon pomimo dobrej ostatnio formy to emocjonalny laluś...nie ma chłopak psychiki, a takie umiejętności...natura poskąpiła, szkoda,
- francuz ma i forme i moce nerwy, Monaco gra u siebie, jednak więcej na szali po stronie Tsongi,


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harvey 967

harvey

Użytkownik
Co do meczu Monaco z Simonem, to najważniejsze trzeba dodać, że Francuz zmagał się praktycznie całe spotkanie z bólem pleców. Masaże nic nie dawały i śmiem twierdzić, żeby nie był to mecz Davis Cup&#39;u to Simon by skreczował, no ale chciał dograć by później nie pisali w gazetach tego i owego. Ja sam gram Tsongę z Monaco bo teraz JW musi to wygrać, żeby Trójkolorowi zachowali jakieś szanse na awans. Dodam jeszcze, że warto pograć na Berlocq&#39;a z Simonem, jeżeli ten oczywiście wyjdzie na kort. Kurs jest całkiem fajny, a ostatni piąty mecz (o ile Tsonga wygra) to jest 50/50. Wg mnie publika zrobi swoje i Carlos powalczy o zywicęstwo.

Tsonga - Monaco # 1.50 ✅✅✅ 6:3 6:3 6:0
Berlocq - Simon # 2.10 ✅✅✅ 6:4 5:7 6:4 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
David Cup - (Argentyna - Francja)
???? Berlocq C. - Simon G.
Berlocqu C. ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 5/10
Simon Gilles ma kłopoty zdrowotne i nie podjął walki z Juanem Monaco, Argentyńczyk wygrał bez straty seta. Wątpię by coś się zmieniło w ciągu kilku dni, Berlocqu u siebie na Davis Cupie przed własną publicznością jest zawsze groźny i gra do końca. Z Tsongą stoczył 5 setowy bój, a na mączce nie powinien mieć problemu z osłabionym Simonem. Panowie spotkali się 3 razy w 2012 roku i dwa razy wygrał Carlos, raz u siebie w Argentynie, raz na turnieju w Meksyku i przegrał po 3 setach na turnieju w Hamburgu. Kurs dość dobry, warto w to wejść moim zdaniem.
Wynik: 6:4 5:7 6:4 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Davis Cup
Spotkanie: Pospisil V. - Fognini F.
Typ: Fognini
Kurs: 1,60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pospisil to gracz z drugiej setki ATP (140), a Włoch jest 31. Pospisil powalczył z Seppim (5 setów) i choć prowadził już 2:0 to przegrał ten mecz. W marcu dotarł do finału challa Rimouski, ale tam rywale byli z niskiej półki. Fognini gra dobrze i agresywnie. Przegrał na czysto z Raonicem, ale mimo stanu 0:3 zdobył tylko o 5 gemów mniej i wynik ma gorszy niż grę. Fabio grał już raz z Vaskiem - w 2012 roku w Cinicinatti było 4:6,6:7 dla Włocha. Jak dla mnie pewniak.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
T juz sobie lepiej poczekaj z tym meczem moze do starcia Raonic-Seppi, bo jezeli wygra Raonic, to ten ostatni mecz na 90 procent bedzie w innym zestawieniu juz i pewnie ani Pospisila ani Fogniniego juz na korcie nie uswidczysz. A potencjalnie po starciu Raonica z Seppim moze to byc mecz o wszystko albo mecz o nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
13-15.09.2013, 1/2 Davis Cup

Serbia v Canada

Belgrade Arena

Surface: Clay (Red Clay), Indoor
Ball: Dunlop Fort Clay Court

Czechy v Argentina

O2 Arena, Prague

Surface: Hard (Novacrylic Ultracushion®), Indoor
Ball: Head ATP

oraz world group play off:

Spain - Ukraine
Netherlands - Austria
Croatia - Great Britain
Switzerland - Ecuador
Germany - Brazil
Poland - Australia
Belgium - Israel
Japan - Columbia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Davis Cup - Polska vs. Australia
???? Polska - Australia
Polska ::: 3,61 ::: Pinnacle ::: 3/10

Jestem bardzo ciekawy jaki bukmacherzy wystawią kurs na to spotkanie. Osobiście przyznam się, że ostrze sobie zęby na ten typ jak i na resztę kursów z Warszawskiego Torwaru. Wszystko co będzie ponad 1,50 na Polskę biorę z pocałowaniem ręki.
Oddsmarkerzy z jednej strony mają porażki Janowicza, Kubota, Frytkę i Matka na turnieju US Open, z przeciętnymi wynikami, plus informacjami o domniemanej kontuzji Jerzego, a z drugiej Australię która nie potrafi grać na nawierzchniach ziemnych, a ich zawodnicy to wielka niewiadoma... Młody nieokrzesany Tomic z dziwnymi epizodami w relacjach z ojcem i Lleyton Hewitt który jak na swój wiek dobrze i przede wszystkim długo pograł na tegorocznym US Open, a wszystko to na polskiej ziemi w stolicy narodu.
Po kompromitacji reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata i zawodników na eurobaskecie, jedyne nadzieje Polaków zostaną skierowane na naszych tenisistów którzy mogą osiągnąć historyczny awans do głównej grupy Pucharu Davisa.
Mecz w mediach określony mianem &quot;Stulecia&quot;, organizatorzy turnieju lokują tutaj mocne nadzieje, na awans. I tu się z nimi zgadzam! Osobiście mam takie zdanie, że Janowicz wcale nie miał tak poważniej kontuzji na US Open, a wszystkie porażki naszych &quot;Panów&quot; na ostatnim turnieju wielkoszlemowym były w moim mniemaniu spowodowane chęcią szybkiego powrotu do kraju i przygotowanie się na ten turniej. Jego zachowanie i pretensje do &quot;wszystkich&quot; w meczu z Gonzalesem było mocno irytujące, jakby coś go poważnie bolało to mógłby zejść z kortu, a nie w kolejnym dniu jeszcze przegrać w deblu. Mniejsza oto... Jerzy swoją karierę w challengerach głównie robił na mączce, a na tej nawierzchni chyba gra lepiej niż na hardzie.
Hewitt od 2010 roku przegrał 6 spotkań na mączce i ani razu nie wygrał. Doświadczony Australijczyk pewnie ustawi się na przebijanie, ale dobrze poruszający się po korcie będzie go kończył z forehandu lub dropszotami.
Tomic z doświadczonym Kubotem też nie powinien mieć większych szans. Bernard na tej nawierzchni ograł samych clayowych ogórków. W tym sezonie z Monaco ugrał 2 gemy, ze Stepankiem 5, z Dolgopolovem 6. Kolejna sprawa to uważam, że Australijczycy w Europie grają dużo gorzej niż na innych kontynentach, teza oparta na wynikach. Nasz debel powinien być formalnością...

Wynik: Australia ⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
plus informacjami o domniemanej kontuzji Jerzego,
Domniemanej ? Z tego co dziś wyczytałem ma dyskopatię, czyli przepukline na kregosłupie. Pytanie tylko jak dużą. Bo może być mała a może byc duża, ale cały czas jest rehabilitowany, więc podejrzewam, że jakaś mała bzdura to nie jest...
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Na oficjalnej stronie Devis Capu, jest już wpisany Przysiężny...
Zdecydowanie gram na kangurów, pod nieobecność Jurka to nasi adwersarze są faworytami. Mają większą siłę rażenia...argumenty poźniej, wieczorem, teraz nie mam zupełnie czasu, jestem w robocie...

Australia wygra cały mecz 1.85✅

---
@ fundamentalny argument: brak Jurka, publika oraz mączka także to do mnie nie przemawia, chłopaki z Australii mają większy potencjał, posiłkowanie się Przysiążnym to nieporozumienie, a Kubocik jest w słabej formie, do tego spala się w Devisie...Frytka i Matka nie zachwycają. Lejton i Tomic wygrają co swoje, debelek po 50, w niedziele single także dla Australii według mnie.

---
@ Kubot - cenie go że dorobił się sporej kasy dzięki ciężkiej pracy...szkoda że nie robi kariery deblowej, już by wygrał niejednego szlema, a tak gra bardzo przeciętnie - singiel, brak regularności, tylko to podanie i wolej...za mało,
@ Przysiężny - pokazał jak mu daleko do prawdziwego tenisa, jego miejsce jest w czelkach...niech tam już pozostanie,
@ Matka - pociągnął chłop debla, bo Frytka grał tragicznie, cudem wygrany mecz...
@ Jurek - szkoda, że nie mamy takich dwóch, z jednym kontuzjowanym polski tenis to daleka poczekalnia światowej elity...

@ fajnie że wstrzeliłem się w informacje że będzie grał Przysiążny, kurs jeszcze buki utrzymywały na kosmicznym wysokim poziomie...

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 185

marcin_uk

Użytkownik
No to szykuje się doprawdy WIELKIE starcie ????
Hewitt na cegle ????
Kyrgios na tle tenisistów z TOP100 ????
Michałek pseudonim u.errors ????
Łukasz &quot;ogór&quot; grający s&amp;v ????
Śmiać się czy płakać? Taki balon nadmuchany a szykuje się poziom futuresa :] Niby fajnie zobaczyć byłą i możliwe że przyszłą gwiazdę tenisa w Polsce, ale ja wolałbym &quot;ciche&quot; nazwiska, z lepszą gra... Tyle dobrego, że mamy duże szanse na awans.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zgadzam się z wypowiedzią Marcin UK, po informacji o braku Janowicza kursy poszło mocno w górę. Ja i tak nadal twierdzę, że będzie to mecz z cyklu 50/50 szans. Hewitt od 3 lat nie wygrał ani jednego spotkania na ziemi, za to zaliczył 6 porażek. Tomic również nie jest jakimś mocarzem i spokojnie przy dopingu naszej publiczności Kubot czy nawet Przysiężny może go dojechać. Debel nie może zawieść. Value po stronie Polski na pewno.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Gra 1.: Łukasz Kubot - Lleyton Hewitt *piątek od godz. 16:00
Gra 2.: Michał Przysiężny - Bernard Tomic *piątek
Gra 3.: Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski - Chris Guccione / Lleyton Hewitt *sobota od godz. 14:00
Gra 4.: Łukasz Kubot - Bernard Tomic *niedziela od godz. 12:00
Gra 5.: Michał Przysiężny - Lleyton Hewitt *niedziela
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom