>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Svilolina-Linette ponizej 19,5 gemów @1.54 &lt;mialo byc 2:0 i jest 2:0, ale szacunek dla Linette, nie spodziewalbym sie az tak dobrej gry, dobry turniej to byl&gt;
Wczoraj to od niepamietnych wrecz czasow znalazlem sie w jednym z naziemnych punkto wbukmacherskich i mieli tam takie rzeczy jak alternatywna liczba gemow do meczow, bo zasadnicza linia wynosi w tym meczu 18,5 gema. Mieli jednak cos takiego tez, a wiec wzialem taki typ. Chociaz i tak mam wrazenie, ze Svitolina zmiesci sie w tej linii 18,5 gema.
Svitolina juz naprawde jest zaowdniczke scislego topu. Wygrala w tym roku w Dubaju, ale najiwkeszy tytul przyszedl w Rzymie, a kazdy kto wygrywa w stolicy Wloch musi sie liczyc jako kandydat do wygrania French Open.
Chcialbym, aby French Open wygrala Halep, ale wobec niepewnoego zdrowia, rozum podpowiada mi, ze to moze byc Svitolina. Co tutaj duzo mowic. Ukrainka nota bene równiez triumfatorka juniorskiego French Open gra swietnie, mentalnie tez juz jest chyba gotowa na final szlema. Zreszta jezeli Svitolinie pomagala w ubieglym sezonie tak wspaniala byla zawodniczka jak sama Justin Henin, ktora na French Open potrafila dokonywac rzeczy wielkich, to efekt moze przyjsc wlasnie teraz i cel na turniej Roland Garrros jest jeden.
Magda Linette osiagnela duzy sukces ta trzeia runda i trzeba to docenic, ale nie wyobrazam sobie, aby Polka ten mecz mogla wygrac. Svitolina powinna wygrac w dwoch setach, ale sprobuje under gemowy po wiekszym kursie, poniewaz wydaje mi sie, ze bedzie to dosc pewna wygrana Ukrainki.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Witthoeft vs Pliskova over 20.5 @ 1.86 Unibet ⛔

Podoba mi się Niemka w tym turnieju, a Pliskova nie specjalnie. Niemka waleczna, solidna i zawzięta, a Pliskova jak to ona sieknie kilka asów, a przy wymianach nic specjalnego. Już w poprzedniej rundzie, gdyby Rosjanka nie spuchła, to myślę, że mogła zrobić niespodziankę. Niemka się dzisiaj mocno postawi, a Pliskova nie jest tak solidna jak w zeszłym sezonie i można ją dzisiaj pyknąć. Oczywiście na serwisie Czeszka jest bardzo mocna, dlatego decyduję się na over.


EDIT: Co do Sevastovej, to też ją za drobne pograłem 2:0, ale te kursy coś dziwnie wysokie. Buki nie rozdają prezentów, więc te kursy są strasznie podejrzane według mnie. Kobitka w życiowej formie, 19 rankingu, gra z 290 rankingu i taki wysoki kurs?
 
W 181

wyar

Użytkownik
Witthoeft vs Pliskova over 20.5 @ 1.86 Unibet
Kobitka w życiowej formie, 19 rankingu, gra z 290 rankingu i taki wysoki kurs?
To moze jednak sprawdz czy Martic przypadkiem nie ma nawet lepszych skalpow w karierze,niz Sevastova...
Buki sa cwane - ona grala przed Rolandem w jakims malym turnieju gdzie grala w finale (znakiem tego sie przygotowala),a teraz gra tu,w Paryzu,6-ty mecz. To buduje pewnosc siebie,a zmeczona na pewno nie jest - jak widze miala spora przerwe. Pomijajac ze to WTA gdzie wszystko jest mozliwe,to w szlemach jak sie nie gra na 200% to mozna poplynac szybciutko. Albo to malo niespodzianek chocby na tym FO ? Rankingi nie graja - akurat ogladalem Martic z Keys i Petra grala naprawde niezle. Jasne,Maddie to nie jest wybitna specjalistka od clayu,ale i na tej nawierzchni notowala b. dobre wyniki. A na dzisiaj kobiecy tenis jaki jest,kazdy widzi...
Typ trudno negowac,wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na Sevastova,ale to moze byc albo b. latwe zwyciestwo,albo droga przez meke...
A propos Petry - tu sie usmialem jak norka... ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=3PWiXK3kWeo
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Witthoeft vs Pliskova over 20.5 @ 1.86 Unibet

Podoba mi się Niemka w tym turnieju, a Pliskova nie specjalnie. Niemka waleczna, solidna i zawzięta, a Pliskova jak to ona sieknie kilka asów, a przy wymianach nic specjalnego. Już w poprzedniej rundzie, gdyby Rosjanka nie spuchła, to myślę, że mogła zrobić niespodziankę. Niemka się dzisiaj mocno postawi, a Pliskova nie jest tak solidna jak w zeszłym sezonie i można ją dzisiaj pyknąć. Oczywiście na serwisie Czeszka jest bardzo mocna, dlatego decyduję się na over.


EDIT: Co do Sevastovej, to też ją za drobne pograłem 2:0, ale te kursy coś dziwnie wysokie. Buki nie rozdają prezentów, więc te kursy są strasznie podejrzane według mnie. Kobitka w życiowej formie, 19 rankingu, gra z 290 rankingu i taki wysoki kurs?
Jakiej życiowej, na cegle umie grać i to wszystko! Ranking Martic jest tak niski z powodu pauzy, ona ma papiery na top20 i wyżej!
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jakiej życiowej, na cegle umie grać i to wszystko! Ranking Martic jest tak niski z powodu pauzy, ona ma papiery na top20 i wyżej!
Ona ma papiery na granie już od 10 lat a nic wielkiego do tej pory nie osiągnęła (rocznik 91). Pamiętam jak grała z Radwańską w Aussie Open 2011 i tam właśnie się podniecali, że to wielki talent, w końcu odpali, a tu nic. Oczywiście, kontuzje swoją drogą, miała problemy ze stopą, ale nie przesadzałbym z tym top 20. Ma świetne warunki fizyczne, gra efektownie, ale brakuje jej regularności, Sevastova grając to co z Beck i Bouchard powinna łatwo wygrać.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Uwazajcie na kolejny mecz Suarez Navarro. Carla ma kontuzje uda i albo nie wyjdzie na kort z Halep albo podda szybko mecz. jakas ciezsza kontuzja uda wg mnie.
Z typem na under 19.5 gema Svitoliny i Magdy w sumie mozliwe, jednakze uwazam, ze Magda 6 czy 7 gemow jest w stanie ugrac ze Svitolina wiec moze byc lekka nerwowka. Isia dala dzis ciala ale Linette wyglada calkiem niezle tutaj w Paryzu, ladnie sie porusza po korcie, gdzie np. u Agi bylo widac, ze troche gra na sztywnych nogach. Svitolina byc moze zamknie mecz w dwu setach ale nie wierze w to , ze ulegnie tak jak dzis Isia zdobywajac 3 gemy.
Wozniacki vs Kuznetsova. Over 21.5 gema 1.80 Bet-at-home
Caroline miala przestoje w meczu z Bellis. Widac bylo,ze presja ja ogarneła. Mimo to, mloda Bellis nie wytrzymala psychicznie i ostatnie pilki wrzucala w siatkę. Svieta tez w nie najlepszej formie, gra strasznie nierowno, trochę setow juz potracila i dzis wg mnie bedzie tu kolejne wyrownane spotkanie. Pobieram over bo nie wierzę,ze jedna z tych dwu tenisistek wygra swoj mecz do 0. Obie maja przestoje,lecz nie mozna odmowic im walki na korcie. Liczę na 3 sety lecz pobieram over gemowy.
2:1 Wozniacki.
Ostapenko vs Stosur. Over 21.5 gema 1.8 Bet-at-home
Dzis kupon na same overy. Mecze beda wyrownane, presja ogromna i bledy beda widoczne z obu stron. Samanta w formie, jeszcze w Paryzu seta nie stracila, tak jak przewidywalem ograla Bettanie, lecz dzis Ostapenko latwo sie nie podda. Zaimponowala mi w meczu z Tsurenko, pokazala,ze potrafi wytrzymac rolę faworytki i tam byla stroną dominującą. Dzis jednak bardziej doswiadczona Stosur i moze to doswiadczenie wziać górę wiec pobieram over gemow. Bo Ostapenko moze i dzis przegra ale na pewno nie podda sie bez walki i set po obu stronach tez jest calkiem realny.
Po 1 w setach. Drugi set totalna dominacja walecznej Ostapenko. Jej tenis ma braki techniczne ale wygrac ze Stosur partie drugą do dwoch .. brawo dla mlodej. Przed nami trzeci set. Over pokryty. Ostapenko wyrzuciła Samante , ladnie wytrzymala ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Muguruza B.-Mladenovic 1 @1.6
Muguruza gra z meczu na mecz coraz lepiej i spodziewam sie, ze obronczyni tytulu ta tendencje podtrzyma. Tak to chyba mialo mniej wiecej wygladac, ze najpierw dobry wystep w Rzymie, a pozniej na French Open, a przeciez przed wystepem w stolicy Wloch ciezko bylo wypatrywac dobrej gry Muguruzy od dluzszego czasu. Mladenovic ma na razie swietny sezon, zagrala w 4 finalach, chociaz wygrala tylko jeden w Moskwie, ale tez na pewno final w Madrycie gdzie Mladenovic spotkala sie z Halep rozbudzil nadzieje na bardzo dobry wynik wsrod Francuzow tej wlasnie zawodniczki.
Mladenovic, ktora triumfowala swego czasu jako juniorka w French Open, jednak do tej pory w turniejach French Open nie dotarla dalej niz do 3 rundy i mam watpliwosci po tym co pokazala, ze Francuzka sobie w tym meczu poradzi. Przede wszystkim w 1 rundzie Mladenovic byla bardzo bliska porazki z Amerykanka Brady. Nawet zachowanie na korcie Francuzki pozostawialo wiele do zyczenia, poniewaz w decydujacym secie dwukrotnie probowala wywierac presje na sedzinie, mimo ewidentnych pomylek. Determinacja to raz, ale fair-play to tez wypada sie umiec zachowac. Presja w meczu z Muguruza na pewno bedzie wieksza niz w poprzednich meczach, bo to tez nie jest zawodniczka, ktora da sie zdominowac Francuzce jak Errani. Dla Francuzki ta presja wlasnie moze okazac sie tym ciezarem, ktory przewazy szale zwyciestwa na korzysc Muguruzy, poniewaz w meczu z Brady obydwie slabo sobie z tym radzily, a Muguruza jednak doswiadczenia z singlowych finalow meczow szlemowcy ma.
Wydaje mi sie, ze Muguruza jest jak najbardziej swiadoma, ze tutaj potrzebna bedzie bardzo duza koncentracja i naprawde licze na bardzo dobry mecz Hiszpanki, stad typuje ze to wlasnie dlugonoga Hiszpanka zagra w nastepnej rundzie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Start: nie wcześniej jak przed godz: 13:30
S. Stosur - J. Ostapenko
Typ: S. Stosur wygra 2-0 w setach
Kurs: 2.95 ⛔
Unibet

Zaraz po pojedynku Isnera z Khachanovem około 13:00 albo i później jak chłopy pograja dłużej wyskoczą na parkiet powyższe Panie. Jelena Ostapenko wręcz zniszczyła poprzednią rywalkę tj Tsurenko. Ale każdy kto widział ten mecz mógł się przekonać co zagrała Tsurenko. Wyglądała jakby nie zjadła śniadania i miała betonowe buty. Drugi set pokazał że Ostapenko gra jak z zamkniętymi oczami, i co normalne przestała trafiać, a tak słaba Tsurenko złamała Jelene i to 2-3 razy i lepiej już wyglądała przy swoim podaniu. Dziś Ostapenko raczej będzie kontynuować pokaż nie wymuszonych błędów. Stosur w swoim repertuarze ma to samo co Ostapenko, jest także w formie. Jednak Samantha jest królową obrony, gry przy siatce, skrótów. Ona poprostu jest bardzo wyrachowania i gra urozmaicony tenis. Ma równie dobrą rękę do mocnej gry jak Ostapenko, ale ma także tkzw czucie gry czego nie ma Ostapenko. Samantha Stosur jest w zaje... fajnej formie i bez problemu może powtórzyć sukces z przed lat gdzie dotarła do finału RG.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
#6 RG

Anastasija Sevastova ₋ Petra Martic - Zakłady na sety
Anastasija Sevastova 2-0 @ 1.95
WH ⛔

Podpisuje się po tym co napisał &quot;Pezio&quot;. Sevastova na kortach ziemnych w tym sezonie to jedna z lepszych zawodniczek w tourze. Wydaje się być w życiowej formie i Martić, która próbuje wrócić do TOP 100 nie powinna jej zagrozić. Chorwatka ma już swoje w nogach, dla niej awans do 2. rundy to już jest w jakimś rodzaju sukces. Obecnie jest to zawodniczka z poziomu ITF, oczywiście ma dużo większe możliwości, ale na powrót do normalnej dyspozycji jest jeszcze za wcześnie.

Jedyne co mnie martwi to pogoda. Jutro ma padać. Dziś w sumie też prognozy były nie za ciekawe, ale mimo to udało się rozegrać praktycznie cały plan. Ze stawką radzę uważać, właśnie przez to, że spotkania mogą być przerywane. Miałem nic nie grać na jutro, ale ostatecznie ten 1 typ zaryzykuję.
To WTA to lepiej omijać szerokim łukiem, tez pograłem Sevastova (tylko czysta jedynke a ona nawet tego nie ogarnęła) bo wygladala bardzo dobrze na RG , i wogole ostatnio super forma, a tu gladkie 0-2, zawodniczką która na pewno w zyciwoej formie nie jest, zresztą wystarczy spojrzeć na ranking, chociaz w rankingi w tenisie nie powinno się patrzeć, ale jednak Sevastova ten mecz powinna wygrać...
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Halep-Suarez N. 1 @1.3
Najwzniejsze doniesienie to chyba o zdorwiu Halep, poniewaz Rumunka z powodu naderwania wiezadla w okolicach kostki w Rzymie swoj start we French Open oceniala pol-na-pol. Dlatego po meczu z Kasatkina pilnie wypatrywalem wywiadu z Simona, a Eurosport pokazal nawet jej zatasmowane kostki. Halep jednak powiedziala, ze bol odczuwala w pierwszym meczu z Cepelova, ale sytaucja sie poprawia i jest dobrej mysli, oceniajac swoje zdrowie na 80%. Bedzie dobrze sadze, tym bardziej, ze drugi set z Kasatkina naprawde byla kawal dobrego tenisa, gdzie Halep musiala odrabiac z wyniku 3-5.
Troche to taki mecz zaowdniczek po przejsciach, bo Suarez tez miala spore problemy ze zdrowiem i poczatek sezonu stracony. Suarez gra coraz lepiej i czas dzial na jej korzysc, ale to jeszcze nie to co bylo. Chyba jednak musi dojsc do pojedynku tutaj Halep ze Svitolina w nastepnej rundzie i to moze byc mecz decydujacy o tytule w ostatecznym rozrachunku.
C.Garcia-Cornet 2 @1.75
Tutaj bardzo wysokie kursy we francuskim pojedynku. Cornet zlapala bardzo dobra forme, co pokazal w Rzymie w meczu ze Svitolina i Errani o czym przy pierwszym meczu Cornet z Babos i to sie sprawdza, poniewaz Cornet po prostu gra obecnie bardzo dobrze. Cornet to tenisistka o bardzo duzych umiejetnosciach, taka ulubienica Mauresmo, gdy Mauresmo prowadzila reprezentacje Francji w Fed Cupie.
Tak szczerze powiedziawszy to Cornet startowala mniej wiecej z tego samego pulapu co Sharapova, Radwanska czy Azarenka jeszcze ladnych kilka seoznow temu i potencjal by porownywalny. Lubie tenis Cornet i wydaje mi sie, ze ona zaliczy tutaj cwiercfinal. Garcia silowo duzo lepsza, ale tez bledow czasme duzo wiecej i to powinien byc najtrudniejszy mecz dla Garcii. Cornet walczyla jednak jak rowna z rownym z duzo lepszymi zawodniczkami, a ze teraz wszytsko wskazuje na dobra dyspozycja to typuje cwiercfinal dla starszej Francuzki.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Svitolina vs. Martić, DW 2:0 @1.5 totolotek ⛔
Będę się głównie kierował dzisiejszymi spotkaniami. Martić nie była faworytką z Sevastovą jednak Łotyszka zagrała bardzo słabo, popełniała wiele niewymuszonych błędów i łatwo oddała spotkanie Petrze, która wygrała 6:1, 6:1.
Z mojego punktu widzenia Svitolina to jedna z faworytek do wygrania tegorocznego RG. Świetnie się prezentuje na mączce, a dzisiejszy wynik to zasługa naszej rodaczki, która świetnie się przeciwstawiała Ukraince. Elina do tego prowadzi w rankingu WTA Race Singapore co odzwierciedla w jakiej formie w tym roku jest reprezentantka naszych sąsiadów. Moim zdaniem przygoda Martić na RG skończy się jutro łatwym zwycięstwem Svitoliny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Cepede - Karolina Pliskova (-4,5 gemy) 2 @1,69 Uni ⛔

Karolina nie miała jak dotąd zbytnio wymagającej przeciwniczki i wydaje się, że i Cepede nie powinna zagrozić Czeszce. Pliskova lubi grać z takimi rywalkami, które nie mają kończącego uderzenia. W meczu z Witthoeft (7-5 6-1) Czeszka miała korzystny stosunek winnerów do niewymuszonych - 34/28. Paragwajka jest regularna, jednak przy mocnych, płaskich zagraniach nie będzie miała wiele do powiedzenia. Serwis Weroniki nie jest zbyt mocny, więc będzie atakowany przez Pliskovą. W meczach ze słabszymi zawodniczkami Karolina często gładko wygrywa jednego z setów, co pozwoli pokryć handicap. Jak do tej pory w trzech pojedynkach Pliskova za każdym razem zdołała wygrać min. 5 gemami.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja dzis proponuje Halep win po 1.25 Bet-at-home.
Simona w formie, Carla w drugim secie z Vesnina narzekala na udo.Jeszcze troche a by przegrala seta i mecz. Jak jeden set rozegraja panie to mecz wejdzie, jak Carla zrezygnuje wczesniej to bedzie zwrot. Halep w cwiercfinale w mojej opinii.
2:0 Halep.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dabrowski/Bopanna-Mirza/Dodig 2-0
Dabrowski/Bopanna 3.44 MarathonBet✅✅✅ IZZI

Buki nie mają za grosz konsekwencji. Wczoraj jakieś 1.30-1.35 na Sanię i Ivana przeciwko Svitolinie i Sitakowi, a dzisiaj bardzo podobny kurs w meczu, gdzie dostają o wiele lepszych rywali. Nie ma co narzekać, tylko trzeba pobierać zawyżony kurs. Kanadyjka z Hindusem nie mieli tutaj na razie wysoko zawieszonej poprzeczki. Dwa mecze z ogórkowymi parami i spokojnie dwa razy 2-0. Niby Mirza z Dodigiem podobnie, ale już w 1R męczyli się z Jurak i Paviciem, gdzie mieli w pierwszym secie bodajże 1-4. Hinduska nie przekonuje, ostatnio w słabszej formie. Miota się w deblu z różnymi partnerkami, teraz niby ma grać na stałe ze Szwedową, ale na razie idzie im słabo, co widać po wyniku na RG. To nie ta sama Sania, która była numerem 1. Ivan w lepszej formie, z Marcelem zrobili tutaj już ćwierćfinał, ale ostatnie jego występy także tak nie przekonują. Zawsze doceniałem tego mixta, ale uważam, że nie są w swojej optymalnej formie. Skoro Rohan z Gabi mogli powalczyć na styku w Australii, gdzie urwali seta, a polegli na przewagi w meczowym taju (10-12), to myślę, ze i tutaj ich stać na równą grę, a w obliczu tego kurs, który oscyluje w granicy 3.50 jest grubą przesadą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 143

tdulko

Użytkownik
Wozniacki 1.78
1. Ostatni mecz z Ostapenko byl juz bardzo zaciety i Woz miala pilki meczowe.
2. Mecz bedzie rozgrywany na najwolniejszym korcie, Lenglen.

3. Pogoda ma byc raczej deszczowa, moze troche powiewac mimo, ze kort jest w niecce to wiatry jutro maja byc spore, moga byc przerwy spowodowane przez deszcz, to sprzyja zawodniczce bardziej doswiadczonej i defensywnej
4. To pierwszy cwiercfinal Ostapenko i moga pojawic sie nerwy. Ostapenko nie ma jeszcze 20 lat, jest nieopierzona i czesto ma odloty mentalne w roznych turniejach, trudno sie spodziewac, ze nie bedzie jej sie chcialo grac w RG ale co wariat to wariat jak to mowia..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Z ta Wozniacki troche ma racje pennis. Ale juz stawiano tu na Stosur i mloda dala rade. ja tu widzę kolejny zaciety mecz ale nie gram zadnej bo obie beda nerwowe i wygra ta,ktora psychicznie sie nie spali a jak dobrze wiemy I Karolina i Ostapenko maja namieszane w glowie.
Halep vs Svitolina. Halep 1.38 bet-at-home.
Nie widzę w Svitolinie zwyciezcy RG. Martic mogla ja wyrzucic ale sie podpalila. Halep wyglada tu solidnie, w finale w Rzymie przegrala ale pierwszy set zdominowala ukrainke,potem ta kontuzja kostki. Simona tu wyglada niezle i wg mnie nie odpusci tego turnieju. Teraz ma szanse wygrac French Open i zrobi to. Z Sharapova nie miala szans w finale pare lat temu bo ruska wziela dopalacz dopingowy i ograla ja w decydujacym secie, ale teraz ruskiej nie ma, Simona w formie, Svitolina forma znizkowa, pokazal to mecz z Linnette i Martic i polfinal dla rumunki w mojej opinii.
Do tego Svitolina dzis w wywiadzie gadała,ze miala jakis klopot z plecami. To juz wiemy skad ta forma znizkowa. U Halep nie widac zadnych problemow z kostką wiec brac i sie nie bac rumunkę.
Byla lepsza Halep, szczegolnie w tie breaku drugiego seta, a potem to juz gladko poszlo.
Mladenovic vs Bacsinsky. Mladenovic 1.77 bet-at-home
Miala Mladenovic odpasc z Muguruza a zagrala lepiej i wygrala. Poczatki miala trudne bo meczyla sie w kazdym swoim meczu, nawet z Shelby Rogers ale coraz bardziej w turniej a Ona coraz lepiej wyglada. Biore ja bo publika bedzie za nia, szwajcarka gra dno. Venus ograla ale w pierwszym secie prowadzila 5:2 a przegrala 5:7 pokazujac ze jej tenis ma braki. Bacsinsky to przebijara i nigdy mi sie jej tenis nie podobal. Mladenovic ze swoim agresywnym tenisem, moze nie 2:0 w setach ale ogra szwajcarke bo jest po prostu w lepszej formie niz Bacsinsky.
0:2 Bacsinsky. Moj drugi nietrafiony typ zenski w tym turnieju.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Z ta Wozniacki troche ma racje pennis. Ale juz stawiano tu na Stosur i mloda dala rade. ja tu widzę kolejny zaciety mecz ale nie gram zadnej bo obie beda nerwowe i wygra ta,ktora psychicznie sie nie spali a jak dobrze wiemy I Karolina i Ostapenko maja namieszane w glowie.
Halep vs Svitolina. Halep 1.38 bet-at-home.
Nie widzę w Svitolinie zwyciezcy RG. Martic mogla ja wyrzucic ale sie podpalila. Halep wyglada tu solidnie, w finale w Rzymie przegrala ale pierwszy set zdominowala ukrainke,potem ta kontuzja kostki. Simona tu wyglada niezle i wg mnie nie odpusci tego turnieju. Teraz ma szanse wygrac French Open i zrobi to. Z Sharapova nie miala szans w finale pare lat temu bo ruska wziela dopalacz dopingowy i ograla ja w decydujacym secie, ale teraz ruskiej nie ma, Simona w formie, Svitolina forma znizkowa, pokazal to mecz z Linnette i Martic i polfinal dla rumunki w mojej opinii.
Do tego Svitolina dzis w wywiadzie gadała,ze miala jakis klopot z plecami. To juz wiemy skad ta forma znizkowa. U Halep nie widac zadnych problemow z kostką wiec brac i sie nie bac rumunkę.
Mladenovic vs Bacsinsky. Mladenovic 1.77 bet-at-home
Miala Mladenovic odpasc z Muguruza a zagrala lepiej i wygrala. Poczatki miala trudne bo meczyla sie w kazdym swoim meczu, nawet z Shelby Rogers ale coraz bardziej w turniej a Ona coraz lepiej wyglada. Biore ja bo publika bedzie za nia, szwajcarka gra dno. Venus ograla ale w pierwszym secie prowadzila 5:2 a przegrala 5:7 pokazujac ze jej tenis ma braki. Bacsinsky to przebijara i nigdy mi sie jej tenis nie podobal. Mladenovic ze swoim agresywnym tenisem, moze nie 2:0 w setach ale ogra szwajcarke bo jest po prostu w lepszej formie niz Bacsinsky.
Napisać o tym, że Bacsinsky to dno?!?!
Przesadziłeś kolego i to mocno. Z takiego pierwszego seta zdołała się podnieść i jednak wygrać z faworyzowaną Villiams Venus.
Ja bym zdecydowanie nie skreślał Bacsinsky, bo ona na takie zaczepki ze strony trybun czy krzyk przeciwniczki nie zwraca uwagi a jedynie uśmiecha się na to i zdecydowanie ma silniejszą głowę od muguruzy, która widać było, że wychodziła z siebie widząc publiczność klaskającą po jej błędach czy drącą jape mladenovic, która krzyczała FORZA po każdym błędzie przeciwniczki. Szwajcarka to bardzo fajna osoba ogólnie, nigdy się nie denerwuję, jest bardzo pogodą osobą i bez konfliktową. Nie zwraca na nic uwagi, tylko koncentruje się nawet po głupim błędzie na następnej piłce. Nie wiem czy coś będę stawiał na ten mecz, ale jeśli już to za to zachowanie Mladenović moja sympatia będzie w 100% za Szwajcarką. Druga sprawa piszesz, że taką wielką faworytką jest tego meczu Mladenović, to czemu buki dały na nią aż 1.86 a na Szwajcarkę 2.03? ????

Bez spiny oczywiście, ale to jest WTA i ja idę w stronę Timei jak już ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Stosur miala kontuzje dloni, wg. jej slow bez bolu mogla grac pod koniec juz tylko backhandy. Nie wiem na ile ale wplynelo to na wynik z Ostapenko.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Bacsinszky @1,97 ✅

Też idę w kierunku Timei. Przede wszystkim bekhend, który jest wiodącym uderzeniem w repertuarze Bacsinszky. Rzadko która zawodniczka obiega swój forhend, żeby uderzyć bekhendem ???? Forhend Timei jest słabszy, jednak także potrafi zagrać crossem, czy po linii. Regularność jest, Kiki pod tym względem wypada słabiej, częściej przytrafiają jej się przestoje. Przyznam, że zachowanie Mladenovic, która cieszyła się jak głupia z niewymuszonych Muguruzy mnie trochę do niej zraziło. Czysto sportowo uważam jednak, że obecnie ciut lepiej i pewniej gra Timea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom