>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2015/2016 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Ok, Gasol lepiej broni P&amp;R, jeden punkt dla niego przy co najmniej 5ciu (RP, DEFRB%, BLK, STL, kontestowane rzuty) dla Davisa (odpuściłem strefy, bo tam na upartego można wpisać 3 do 3 dla obu Panów - bez punktu)
AD słabiej broni post up
A to ciekawe, bo przeciwnicy Gasola mają w tym sezonie skuteczność w post-up 37,9%, dostają się na FT w 17,6% akcji, a przeciwnicy Davisa mają w tym sezonie skuteczność w post-up 34,3% i dostają się na linie w 13,9%. Kolejny punkt dla Davisa. Co dalej spróbujesz wyciągnąć?
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
[...] moim zdaniem są powszechnie uważani [...]
Albo &quot;moim zdaniem&quot; albo &quot;powszechnie uważani&quot; bo coś takiego jak to powyżej to jakaś wsteczna logika.
A powiedzieć że Mark Gasol jest &quot;baaardzo przeceniany&quot; jako obrońca to jakby powiedzieć o Jordanie że coś tam grał w swoich najlepszych latach.
 
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
witam mam pytanie jako ze dzisiaj az do niedzieli jest za darmo nba league pass czy wie ktos co trzeba zrobic aby ogadac za free tzn. trzeba sie gdzie logowac itp.?
 
D 9

denixior

Użytkownik
Musisz podać kartę płatniczą/kredytową. Nie obciążą cię żadną opłatą ale musisz pamiętać żeby anulować subskrypcję przed terminem wygaśnięcia darmowego okresu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
a jezeli nie anulujesz subskrypcji to za co ściąga środki z karty, za jakąś głupotę czy cały okres league passa?
bo też chciałem spróbować go uruchomić ale sie zastanawiam, jak zapomne anulować ????
 
pismack 19

pismack

Użytkownik
Jeżeli nie anulujesz subskrypcji to będzie Tobie pobierać miesięczne koszty oglądania meczów NBA. Jest to koszt stały i będzie pobierać pieniądze do końca ligi.Subskrypcje można anulować wysyłając maila do LP o treści &quot; I want to cancel my league pass subscription&quot;
 
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
aha czyli jak nie napisze emaila to beda pobierac kase do konca sezonu ... a pod jaki adres?
a jeszcze edno korzystasz z tego Pismack?
 
pismack 19

pismack

Użytkownik
Można też tak ale ja wolę zrobić to tak jak zawsze czyli wysłać mailem ;)
Maila nie mogę wstawić bo nie mogę jeszcze podawać linków...Poszukaj w necie na stronach/forach koszykarskich tam na pewno znajdziesz wszystko co chcesz wiedzieć o LP.
Korzystam i jestem bardzo zadowolony,polecam każdemu kto lubi oglądać koszykówkę.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
38-letni Tyronn Lue samodzielnie poprowadził koszykarzy Cleveland Cavaliers w zaledwie trzech spotkaniach, a mimo to został mianowany trenerem zespołu Wschodu w 65. Meczu Gwiazd - poinformowały władze ligi NBA.
Kilka ciekawostek o coachu Cavs:

&#39;&#39;So here&#39;s something: When Kobe Bryant made his first All-Star appearance in 1998, Tyronn Lue was still playing point guard at Nebraska.&#39;&#39;

&#39;&#39;Fewest career games at time of coaching All-Star Game
2016 Tyronn Lue: 11*
1982 Pat Riley: 32&#39;&#39;

&#39;&#39;So, if Dirk and Horford make it, Tyronn Lue will have played with three of the players in the game he’s coaching.&#39;&#39;



Wg mnie absurdalna decyzja, ale niestety takie są przepisy w NBA, że trener drużyny z najlepszym bilansem zostaje mianowany na szkoleniowca w Meczu Gwiazd. 2 przepis z kolei mówi o tym, że 2 razy z rzędu ten sam szkoleniowiec nie może poprowadzić drużyny, dlatego zamiast Steve&#39;a Kerra jest Gregg Popovich. Pozdrawiam
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Tym razem się nie upiecze trenerowi Kings. Po raz drugi w tym sezonie George Karl jest na cenzurowanym, a przerwa na All-Star może przynieść nowego trenera dla Kuzyna, Rajona i Rudego Gay&#39;a.
Karl has been on the hot seat for a while now and it doesn&#39;t help that the Kings have lost four straight games, and the last three haven&#39;t exactly been close. The Kings don&#39;t play again until Wednesday vs. the 76ers, so it will be interesting to see if they make a change prior to that one. Kings assistant coach Corliss Williamson is said to be the favorite to replace Karl, but that is all speculation for now.
https://twitter.com/ESPNSteinLine/status/696897292972855296
http://espn.go.com/nba/story/_/id/14744059/sacramento-kings-planning-fire-coach-george-karl-coming-days
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
To że GSW robi robotę w tym sezonie wiadomo nie od dawna.
Na widelcu jest jeden z rekordów Bullsów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom