>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2015/2016 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
GSW oczywiście zasłużenie wygrywa, ale sędziowanie w tym meczu jest na żałosnym poziomie jak dotąd. Strasznie irytujące słyszeć gwizdek częściej niż odgłos piłki wpadającej do kosza ;-)
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
Proponuje grać ujemne Handicap na GSW do 36 punktów, Houston nie istnieje a jeśli próbuje podjechać szybko ich karcą, myśle, że będa chcieli pokazać w pierwszym meczy kto tu rządzi i raczej nie będzie odpuszczania wszak to play offy a tym bardziej, że grają dla swojej widowni nie zdziwi mnie tu grubo ponad 40 punktów na koniec meczu przewagi polecam naprawde beta.
Beverly z tego co widziałem to ma 3 faule w tym jeden techniczny, jak on poleci to kto tam będzie bronił.
Curry szaleje i sam dzisaj wykręci z 50 punktów ???? )))))) raczej nie sądzę, że go będzie chciał sadzac na ławce w takim meczu a koleś robi z nich miazge.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Właśnie w tym problem, że sędziowanie strasznie nie Play-offowe i zapewne szybko Beverly i Harden zostaną wyłączeni z gry ( Harden ma już 4 faule ???? ).
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
Wracając jeszcze do meczu w Toronto to ja nie widze po dziśejszym spotkaniu jak rozstrzygnięcia na korzyśc Indiany w stosunku 3-1. Lowry zagubiony w czasoprzestrzeni nie wiem czy to on odpowiadał za krycie Georga ale wogole sobie z tym nie radził skakał koło niego jak taki krasnal. Mieli problemy z uzyskaniem jakichkolwiek pozycji rzutowych nie mówiąc już o trplach, bo to jest ich siłą w dużym stopniu jak nie idzie ze strefy ale mieli może raptem 3 trójki trafione, nie zaglądałem w statystyki ale w tym elemencie Indiana ich biła na łeb, Pogram chyba mocniej awans Indiany albo będę podbijał stawke na Indiane dopóki nie wygra.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Siema wszystkim. Mam takie pytanie , postawiłem dziś taśmę w sts na 1100 zł. . I zostało mi tam over 31 punktow Currego . Sytuacja wygląda tak, on po pierwszej połowie miał 24 pkt i doznał kontuzji po czym wszedł w drugiej połowie na 2 min i zszedł bo raczej nie był w stanie grać. Moje pytanie brzmi co teraz ? Kupon do kosza ? Bo jeśli tak to w takim razie jest dla mnie głupota .
Z góry dzięki za odpowiedź . Pzdr
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Siema wszystkim. Mam takie pytanie , postawiłem dziś taśmę w sts na 1100 zł. . I zostało mi tam over 31 punktow Currego . Sytuacja wygląda tak, on po pierwszej połowie miał 24 pkt i doznał kontuzji po czym wszedł w drugiej połowie na 2 min i zszedł bo raczej nie był w stanie grać. Moje pytanie brzmi co teraz ? Kupon do kosza ? Bo jeśli tak to w takim razie jest dla mnie głupota .
Z góry dzięki za odpowiedź . Pzdr
Do kosza. Czemu głupota ? Zupełnie normalne.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dzięki . Głupota bo rozumiem gdyby nie rzucił tych punktów w normalny sposób a nie w taki, że doznał kontuzji ..
Ale o co Ci chodzi, to wchodzi w ryzyko zakładu, kontuzja, równie dobrze mógł usiąść przy +30 aby się nie nadwyrężać. Niea żadnej głupoty, zwyczajnie tak się mecz ułożył, że nie rzucił i tyle...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ale o co Ci chodzi, to wchodzi w ryzyko zakładu, kontuzja, równie dobrze mógł usiąść przy +30 aby się nie nadwyrężać. Niea żadnej głupoty, zwyczajnie tak się mecz ułożył, że nie rzucił i tyle...
No właśnie gdyby usiadł decyzja trenera to ok. Ale że z powodu kontuzji , która miała wpływ n jego liczbę punktów to właśnie jest dla mnie głupota. Koniec tematu każdy ma swoje zdanie, a ja tylko oczekiwaLem odpowiedzi na moje pytanie . Dzięki pzdr
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No właśnie gdyby usiadł decyzja trenera to ok. Ale że z powodu kontuzji , która miała wpływ n jego liczbę punktów to właśnie jest dla mnie głupota. Koniec tematu każdy ma swoje zdanie, a ja tylko oczekiwaLem odpowiedzi na moje pytanie . Dzięki pzdr
Ale jak sobie to wyobrażasz ? Że niby kiedy jest ta granica pomiędzy kontuzją a oszczędzaniem. Logiczne, że jak zaczyna spotkanie i zagra tyle ile jest określone w regulaminie buka to zakład jest ważny. A to co się stanie to jest już kwestia otwarta. Równie dobrze grasz under gość gra dobrze i doznaje kontuzji. To działa zawsze w dwie strony.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Panowie, trochę po nie w czasie załączam screen. Nie wiedziałem, że forum znów jest aktywne. Udało się złapać błąd i postawić na wynik serii 4:0 dla Spurs po kursie 7.00! Kwestia teraz czy buk może zakład anulować?
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Panowie, trochę po nie w czasie załączam screen. Nie wiedziałem, że forum znów jest aktywne. Udało się złapać błąd i postawić na wynik serii 4:0 dla Spurs po kursie 7.00! Kwestia teraz czy buk może zakład anulować?
grubo alevpewnie cofną....w jakim buku był taki kurs?
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
ma ktoś z was jakiś link do powtórek meczy? chodzi mi o to, aby pooglądać cały mecz, np. z wczoraj. obydwa linki podane w temacie z linkami nie działają (tzn jeden wogóle nie działa, a na drugiej stronce trzeba najpierw sciagnac mecz, a ja chce bez sciagania). z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom