>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sezon 2015/2016 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
GSW oczywiście zasłużenie wygrywa, ale sędziowanie w tym meczu jest na żałosnym poziomie jak dotąd. Strasznie irytujące słyszeć gwizdek częściej niż odgłos piłki wpadającej do kosza ;-)
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
Proponuje grać ujemne Handicap na GSW do 36 punktów, Houston nie istnieje a jeśli próbuje podjechać szybko ich karcą, myśle, że będa chcieli pokazać w pierwszym meczy kto tu rządzi i raczej nie będzie odpuszczania wszak to play offy a tym bardziej, że grają dla swojej widowni nie zdziwi mnie tu grubo ponad 40 punktów na koniec meczu przewagi polecam naprawde beta.
Beverly z tego co widziałem to ma 3 faule w tym jeden techniczny, jak on poleci to kto tam będzie bronił.
Curry szaleje i sam dzisaj wykręci z 50 punktów ???? )))))) raczej nie sądzę, że go będzie chciał sadzac na ławce w takim meczu a koleś robi z nich miazge.
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Właśnie w tym problem, że sędziowanie strasznie nie Play-offowe i zapewne szybko Beverly i Harden zostaną wyłączeni z gry ( Harden ma już 4 faule ???? ).
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
Wracając jeszcze do meczu w Toronto to ja nie widze po dziśejszym spotkaniu jak rozstrzygnięcia na korzyśc Indiany w stosunku 3-1. Lowry zagubiony w czasoprzestrzeni nie wiem czy to on odpowiadał za krycie Georga ale wogole sobie z tym nie radził skakał koło niego jak taki krasnal. Mieli problemy z uzyskaniem jakichkolwiek pozycji rzutowych nie mówiąc już o trplach, bo to jest ich siłą w dużym stopniu jak nie idzie ze strefy ale mieli może raptem 3 trójki trafione, nie zaglądałem w statystyki ale w tym elemencie Indiana ich biła na łeb, Pogram chyba mocniej awans Indiany albo będę podbijał stawke na Indiane dopóki nie wygra.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Siema wszystkim. Mam takie pytanie , postawiłem dziś taśmę w sts na 1100 zł. . I zostało mi tam over 31 punktow Currego . Sytuacja wygląda tak, on po pierwszej połowie miał 24 pkt i doznał kontuzji po czym wszedł w drugiej połowie na 2 min i zszedł bo raczej nie był w stanie grać. Moje pytanie brzmi co teraz ? Kupon do kosza ? Bo jeśli tak to w takim razie jest dla mnie głupota .
Z góry dzięki za odpowiedź . Pzdr
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Siema wszystkim. Mam takie pytanie , postawiłem dziś taśmę w sts na 1100 zł. . I zostało mi tam over 31 punktow Currego . Sytuacja wygląda tak, on po pierwszej połowie miał 24 pkt i doznał kontuzji po czym wszedł w drugiej połowie na 2 min i zszedł bo raczej nie był w stanie grać. Moje pytanie brzmi co teraz ? Kupon do kosza ? Bo jeśli tak to w takim razie jest dla mnie głupota .
Z góry dzięki za odpowiedź . Pzdr
Do kosza. Czemu głupota ? Zupełnie normalne.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dzięki . Głupota bo rozumiem gdyby nie rzucił tych punktów w normalny sposób a nie w taki, że doznał kontuzji ..
Ale o co Ci chodzi, to wchodzi w ryzyko zakładu, kontuzja, równie dobrze mógł usiąść przy +30 aby się nie nadwyrężać. Niea żadnej głupoty, zwyczajnie tak się mecz ułożył, że nie rzucił i tyle...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ale o co Ci chodzi, to wchodzi w ryzyko zakładu, kontuzja, równie dobrze mógł usiąść przy +30 aby się nie nadwyrężać. Niea żadnej głupoty, zwyczajnie tak się mecz ułożył, że nie rzucił i tyle...
No właśnie gdyby usiadł decyzja trenera to ok. Ale że z powodu kontuzji , która miała wpływ n jego liczbę punktów to właśnie jest dla mnie głupota. Koniec tematu każdy ma swoje zdanie, a ja tylko oczekiwaLem odpowiedzi na moje pytanie . Dzięki pzdr
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No właśnie gdyby usiadł decyzja trenera to ok. Ale że z powodu kontuzji , która miała wpływ n jego liczbę punktów to właśnie jest dla mnie głupota. Koniec tematu każdy ma swoje zdanie, a ja tylko oczekiwaLem odpowiedzi na moje pytanie . Dzięki pzdr
Ale jak sobie to wyobrażasz ? Że niby kiedy jest ta granica pomiędzy kontuzją a oszczędzaniem. Logiczne, że jak zaczyna spotkanie i zagra tyle ile jest określone w regulaminie buka to zakład jest ważny. A to co się stanie to jest już kwestia otwarta. Równie dobrze grasz under gość gra dobrze i doznaje kontuzji. To działa zawsze w dwie strony.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Panowie, trochę po nie w czasie załączam screen. Nie wiedziałem, że forum znów jest aktywne. Udało się złapać błąd i postawić na wynik serii 4:0 dla Spurs po kursie 7.00! Kwestia teraz czy buk może zakład anulować?
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Panowie, trochę po nie w czasie załączam screen. Nie wiedziałem, że forum znów jest aktywne. Udało się złapać błąd i postawić na wynik serii 4:0 dla Spurs po kursie 7.00! Kwestia teraz czy buk może zakład anulować?
grubo alevpewnie cofną....w jakim buku był taki kurs?
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
ma ktoś z was jakiś link do powtórek meczy? chodzi mi o to, aby pooglądać cały mecz, np. z wczoraj. obydwa linki podane w temacie z linkami nie działają (tzn jeden wogóle nie działa, a na drugiej stronce trzeba najpierw sciagnac mecz, a ja chce bez sciagania). z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom