>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
pipper 0

pipper

Użytkownik
U mnie było tak samo, wypłaty nie było ponad tydzień.Po uwadze na czasie powiedzieli że wygrane zostały anulowane i kasa też, tak ponad 500 zł, choc dostałem maila że moge wypłacać &quot; dziekujemy ble, ble...&quot; Okazało się że stawiałem po małych kursach: 2,65 1,10 i 1,10 i dupa po kasie .Totalny Banladesz, bedę pisał skargę na nich do IBAS ,bo granie w Polsce u buków on line jest nie legalne i na policje zlosić się tego złodzieja nie da.Oni o tym wiedzą i robią co chcą.Jeżeli obróciłeś bonusem poniżej odds 2,0 może wciąć wszystko jak mi.
U mnie narazie nic i czekam do poniedzialku. A wczesniej z bonusa wyplacilem na mb 1000 zl a teraz na karte jakos nie chce od nic przyjsc, albo tych pieniedzy nie wyslali.
 
R 0

r2804

Użytkownik
U mnie było tak samo, wypłaty nie było ponad tydzień.Po uwadze na czasie powiedzieli że wygrane zostały anulowane i kasa też, tak ponad 500 zł, choc dostałem maila że moge wypłacać &quot; dziekujemy ble, ble...&quot; Okazało się że stawiałem po małych kursach: 2,65 1,10 i 1,10 i dupa po kasie .Totalny Banladesz, bedę pisał skargę na nich do IBAS ,bo granie w Polsce u buków on line jest nie legalne i na policje zlosić się tego złodzieja nie da.Oni o tym wiedzą i robią co chcą.Jeżeli obróciłeś bonusem poniżej odds 2,0 może wciąć wszystko jak mi.
Jakie tam nielegalne.
Jednak co mozna zrobic to: zadzwonić do bet365 wyjaśnic a nie rozmawiać przez czat. To że nie mozna grać po kursie 1.1 jest zrozumiałę nawet jeżeli nei ma napisane o tym w regulaminie. Jednak nei ma napisane wię c neikkoniecznie musisz o tym wiedzieć. W takim wypadku najlepiej jest zlozyc reklamacje telefonicznie i powiedzieć ze obrocisz tak jak należy lub nbiech wypierdalaja z tym bonusem i wyplacaj swoja kase i zegnamy.
Druga sprawa, to jezeli znasz jezyk angielski napisz do IBAS lub zadzwoń.

Ogólnie nie ma co zawracać sobie dupy firmą która robi problemy. Ja osobiście nie z jednek zrezygnowalem i jest dobrze. Na rynku jetst tyle firm ze glowa mala.
Jezeli chodzi o wyplaty i zasady jak i o traktowanie klienta, nie znam lepszej firmy niz betgun.com Po prostu od strony technicznej jest wzorowo, jedyne zastrzezenia to do braku zakladow live no i troszeczke zbyt mala oferta. No ale nie kazda firma weszla na rynek z milionami. Chociaz betgun wykorzystuje chyba wszstko co moze :p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Zawiodłem się na tej firmie... Dziś w meczu Man U - Tottenham przy stanie 0-1 pojawiła się opcja handicapu azjatyckiego na 1 polowie Tottenham +0,5 po chwili ManU strzelili bramke na 1-1 i tak zakończyła się pierwsza połowa. Czyli zakład powinien być rozliczony jako +0,5 dla Tottenhamu! (wynik 1-1,5) A mi rozliczyli to jako przegrana.... Gościu na live chacie pisał mi, że w tym zakładzie liczyły sie bramki od momentu zawarcia zakładu, a nie napisali tego obok typu! (zawsze jeżeli handi azjatycki jest tak rozliczany jest jest znaczek &quot;i&quot; i tam pisze, że bramki liczą się od zawarcia zakładu). Koleś na live czacie powiedział, mi że napisał do odpowiednich osób ale zakład niestety rozliczony jest jako przegrany. Wielki ⛔ za to dla tej firmy!!! 100zł w plecy! ????????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie jest to zaden skandal bo handi na livie liczy sie od momentu postawienia na dany typ, wiec mozesz miec pretensje tylko i wylacznie do siebie o to, ze sie nie doinformowales o tym przed zagraniem
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Zgadza się na live się liczą bramki od momentu zagrania zakładu jak jest znaczek &quot;i&quot; obok zakładu i piszę &quot;handicap azjatycki - na żywo&quot;. Raz zagrałem taki zakład i mi rozliczyli dobrze. A dziś nic nie pisało, że liczą się gole od zawarcia zakładu.
Więc powinni mi rozliczyć jako wygrany!
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
a po za tym na Bet365 jest zawsze info przy tym zakladzie wiec sam jestes sobie winny ze nie dopatrzyles
EDIT: ale pisalo Handicap - na zywo czy cos w tym stylu
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Tottenham 0.0 , +0.5 = TOttenham aktualnie ma na swoim koncie 0 bramek a ty stawiasz +0.5 czyli po strzeleniu gola przez Man U zaklad do polowy spotkania wynosi 1 - 0.5 czyli przegrales. Jak nie umiesz stawiac na live to nie stawiaj a nie zwalasz na bet365.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
bo to chyba rzeczywiście liczy się od momentu zawarcia zakładu, czyli po prostu było tak jakby było 0-0 ponieważ dopiero po tym MU strzelił na 1-1 czyli MU miał jedną bramkę a tottenham tylko pół bramki !
 
R 0

r2804

Użytkownik
hahaha tez sie na tym kiedys machnalem : ???? ale byla awantura, jeszcze baby pytalem sie czy wygram jezeli takie cos obstawie, powiedziala taj jak nabardziej. Okazalo sie ze przewalile 300 zł ???? od razau do baby smaruje ze mne zrobila w balona. Po dlugiej wymiani zdanie przyznala sie do bledu ale szmata pieniedzy nie zwrocila, a mi sie juz nei chcialo o te pieniadze walczyc. Postanowilem zamknac tam konto i pozegnalem sie Nie polecam ogolnie tej firmy.

Tylko byl jeden myk Przy handicapie azjatyckim na pierwsza polowe nie pisalo obok &#39;&#39;live&#39;&#39; czy ze bramki licza sie dpiero od postawienia zakladu... po kilku dniach wszystko ladnie opisali tak ze slepy to zobaczy, nawet teraz w regulaminie pisza ze wszystkie handicapy na zywo liczone sa dopiero po zlozeniu zakladu rowniez na 1 polowe.

Jednak to byla ich wina i pieniadze powinni oddac. ZLODZIEWJe nie polecam.


haha i widze ze ty tez postawiles na pierwsza polowe. czaje ten bol, nawet w historii zakladu nie pisze ze to na zywo, ale w regulaminie ejst napisane ze i na pierwsza polowe.

ZLODZIEJSTWO OSZUSTWO BALAGANIARSTOW OLEWANIE KLIENTO OBSLUGA KLIENTA DO DUPY NIE POLECAM NIE WPLACAJCIE TAM PIENIEDZY BO WAS OKRADNA. NAJBARDZIEJ ZLODZIEJSA FIRMA W SIECI&gt;
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
to ze wy okazaliscie sie frajerami nie czytajac regulaminu nie znaczy ze firma jest kiepska bo akurat wasze 3 negatywne posty maja odzwierciedlenie w 100 pozytywnych ;)
 
R 0

r2804

Użytkownik
to ze wy okazaliscie sie frajerami nie czytajac regulaminu nie znaczy ze firma jest kiepska bo akurat wasze 3 negatywne posty maja odzwierciedlenie w 100 pozytywnych ;)
Kolego ???? Kiedy bet365.com weszło w polskiej wersji to nie było o tym pisane. Nie było o tym żadne info że handicap azjatycki na pierwszą połowę liczy sie od momentu złożenia zakładu. teraz jest taka nota w reulaminie, zostala ona nawet pogrubiona i rowniez jest napisane przy zakladzie live, jednak jest ona przy zakladzie na aly mecz (handicap) a nei na handicap azjatycki na pierwsza polowe.
Bet365 ogolnie olewa klientow Np oblsuga klienta czy powitalny bonus bez regulaminu a okazuje sie ze regulamin ma.. tylko widoczny jest wtedy kiedy wygrywamy.

Wiec kolego uwazaj, bo tutaj nikt nie jest frajerem. Jeszcze duz przed toba i uwazaj abys przypadkiem nie zostal frajerem ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Kolego ???? Kiedy bet365.com weszło w polskiej wersji to nie było o tym pisane. Nie było o tym żadne info że handicap azjatycki na pierwszą połowę liczy sie od momentu złożenia zakładu. teraz jest taka nota w reulaminie, zostala ona nawet pogrubiona i rowniez jest napisane przy zakladzie live, jednak jest ona przy zakladzie na aly mecz (handicap) a nei na handicap azjatycki na pierwsza polowe.
Bet365 ogolnie olewa klientow Np oblsuga klienta czy powitalny bonus bez regulaminu a okazuje sie ze regulamin ma.. tylko widoczny jest wtedy kiedy wygrywamy.
Wiec kolego uwazaj, bo tutaj nikt nie jest frajerem. Jeszcze duz przed toba i uwazaj abys przypadkiem nie zostal frajerem ????
co Ty gadasz warunki obrotu bonusem sa na stronie glownej jak byk !!
 
R 0

r2804

Użytkownik
co Ty gadasz warunki obrotu bonusem sa na stronie glownej jak byk !!
Ty jestes dzik ????

Gdzie sa warunki ? Czlowieku, pisze ze nie ma wymogu odnosnie kursu.. a pozniej sie okazuje ze bonusy cofaja bo nie mozna grac po malych kursach.

&#39;&#39;Co ty do mnie mówisz&#39;&#39; ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
powyżej 3 - muszą być przynajmniej 4 bramki - w przypadku 3 bramek -&gt; zwrot stawki
powyżek 3,5 - jw, ale w przypadku 3 bramek -&gt; przegrana
powyżej 3, 3,5 - pół stawki obstawiane powyżej 3, pół - powyżej 3,5
czyli np :
wpadają 4 bramki i więcej - wygrywasz
wpadają 3 bramki - połowa stawki zwracana, połowa przegrana
wpadają mniej niż 3 bramki - przegrywasz
mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem... ;)
pzdr ;)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja sie również zawiodłem na tej firmie ... przelałem im 50 zł a ci po kilku dniach spowrotem mi przelali na moje konto w banku 40 zł 50 gr ... Zdecydowanie nie polecam tego bukmachera ... W skali od 1-10 dałbym im 0 !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom