>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Stary temat zbiorczy- Bet365

Status
Zamknięty.
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Jaką polecacie grę w bet365 w której idzie coś wygrać, bo ja grałem w konie, ale nawet te z najniższym kursem zawodziły !!! ???
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Polecam granie na ŻYWO !

1. Kto zdobędzie 10pkt pierwszy ?
2. Sposób zdobycia gola
3. Hokej tercje
4. Tenis gemy / kto pierwszy punkt

Graj single !

___________________________

Jeśli wypłaca do MB to mozna do banku PKO normalnie wyplacic ? Ile to trwa i ile kosztuje ? Pozdrawiam
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
a czemu wstydził, właśnie szukam jakiejś w którą idzie wygrać, aktualnie gram w pokera ale ze skutkiem wyrównanym, a jestem ciekaw czy są gry bardziej logiczne niż typu &quot;ruletka&quot; to jak ktoś wie, czy etam ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Dziś zostałem poinformowany na live chacie, że weryfikacja dowodów trwa teraz do tygodnia!! ja już czekam 4 dni i nie zweryfikowane jeszcze...
 
R 0

r2804

Użytkownik
&#39;&#39;a czemu wstydził, właśnie szukam jakiejś w którą idzie wygrać, aktualnie gram w pokera ale ze skutkiem wyrównanym, a jestem ciekaw czy są gry bardziej logiczne niż typu &quot;ruletka&quot; to jak ktoś wie, czy etam&#39;&#39; mam nadzieje ze nie grasz na pieniadze ????

&#39;&#39;Dziś zostałem poinformowany na live chacie, że weryfikacja dowodów trwa teraz do tygodnia!! ja już czekam 4 dni i nie zweryfikowane jeszcze...&#39;&#39;
No to ładnie ???? Ja tam i tak nikomu nie dalem dowodu osobistego tylko zrobilem w photoshopie (edytowałem) więc nie wiem po co oni to robią ????

Została zmodyfikowana strona. Zrzuciła troche kilogramów ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jest 100% strategia obrotu tym bonusem, opisana kilka stron wcześniej, więc głupi kto niepotrzebnie ryzykuje...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wiecie moze jak mam się zalogowac w kasynie bet365 na profil Play for fun? Sciągnąłem soft zainstalowalem, na play for real loguje sie normalnie ale jak chce sie zalogowac na play for fun to nie mozna, bo ponoc zly username albo password ale przeciez z te same dane normalnie wchodzą w real money, nie wiem co jest?
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Witam. Mam pytanie do konpetentnej osoby bo kilku rzeczy nie rozumiem czytajac warunki bonusu?

1. Na jakiej zasadzie przyznawany jest bonus? Gdy wplace 500 zł automatycznie bede miał 1000 zł do grania czy moze jakos tak ze najpierw gram bonusem a jak przegram to dopiero za moje piniedze które wplacilem
2. Weryfikacja dowodów po założeniu konta, przy wplacie depozytu czy moze dopiero przy wyplacie?
3. Czy sa jakies problemy z obrotem bonusu? Czy normlanie ako 2 zł x3krotny obot?

Tego nie rozumiem: &quot;Aby móc grać za Twój bonus, po prostu postaw zakłady za łączną kwotę Twojego depozytu na wybrany przez Ciebie sport i rynek. Przed możliwością wypłaty musisz trzykrotnie obrócić sumą depozytu i bonusu. Pierwszy obrót depozytem jest już wliczany do całkowitego obrotu.&quot;

To znaczy ze mam postawic bonusowe 500 zł na jedno spotkanie?
Z gory dzienx za odpowiedz
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Witam. Mam pytanie do konpetentnej osoby bo kilku rzeczy nie rozumiem czytajac warunki bonusu?

1. Na jakiej zasadzie przyznawany jest bonus? Gdy wplace 500 zł automatycznie bede miał 1000 zł do grania czy moze jakos tak ze najpierw gram bonusem a jak przegram to dopiero za moje piniedze które wplacilem
2. Weryfikacja dowodów po założeniu konta, przy wplacie depozytu czy moze dopiero przy wyplacie?
3. Czy sa jakies problemy z obrotem bonusu? Czy normlanie ako 2 zł x3krotny obot?

Tego nie rozumiem: &quot;Aby móc grać za Twój bonus, po prostu postaw zakłady za łączną kwotę Twojego depozytu na wybrany przez Ciebie sport i rynek. Przed możliwością wypłaty musisz trzykrotnie obrócić sumą depozytu i bonusu. Pierwszy obrót depozytem jest już wliczany do całkowitego obrotu.&quot;

To znaczy ze mam postawic bonusowe 500 zł na jedno spotkanie?
Z gory dzienx za odpowiedz
1.gdy wpłacisz pieniądze to piszesz pani na czacie i ona ci go od razu podwoj, i wtedy będziesz miał 1000zł... najpierw chyba będziesz miał pieniądze zabierane z puli którą wpłaciłeś a jak już obrócisz wpłatą (czyli 3x 500zł) to wtedy będziesz musiał jeszcze obrócić bonusem też dokładnie 3x 500zł... jednym słowem musisz postawić obojętnie ile zakładów za łączną kwotę 3000zł i masz na to 3 miesiące...

2.skan dowodu najlepiej wysłać od razu (ja tak zrobiłem) ale jest on potrzebny tylko do wypłaty, ale po co czekać ????

3.obrót jest dokładnie taki jak piszesz, tylko że nie tylko 3x 500zł które wpłaciłeś, ale jeszcze 3x 500zł bonusu który dostałeś... łącznie 3000zł obrotu musisz mieć aby wypłacić wszystkie pieniądze

i tego obrotu nie musisz postawić na jedno spotkanie, ale na nie określoną ilość, więc się nie przejmuj ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
&quot;Piłka nożna ze wszystkich, głównych lig w Europie dostraczy wiele możliwości zakładów na żywo w ten weekend. Abyś mógł bawić się jeszcze lepiej, chcielibyśmy zaproponować Ci darmowy bonus PLN 25. Nie ma żadnych gwiazdek ani wymagananych depozytów; po prostu wejdź do sekcji &#39;Użytkownicy&#39;, z górnego menu rozwijanego wybierz &#39;Kod oferty w zakładach sportowych&#39; i wprowadź kod oferty kończący się literami LQA67 wysłany do Ciebie za pomocą e-maila. Jeśli chcesz, abyśmy ponownie wysłali do Ciebie mail zawierający Kod oferty, kliknij na powyższe menu rozwijane i wybierz Oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim bonusem trzy razy, aby wypłacić środki.&quot;
no proszę, proszę ;] bonus tak za nic, bez okazji. Świetny buk, bez dwóch zdań ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
&quot;Piłka nożna ze wszystkich, głównych lig w Europie dostraczy wiele możliwości zakładów na żywo w ten weekend. Abyś mógł bawić się jeszcze lepiej, chcielibyśmy zaproponować Ci darmowy bonus PLN 25. Nie ma żadnych gwiazdek ani wymagananych depozytów; po prostu wejdź do sekcji &#39;Użytkownicy&#39;, z górnego menu rozwijanego wybierz &#39;Kod oferty w zakładach sportowych&#39; i wprowadź kod oferty kończący się literami LQA67 wysłany do Ciebie za pomocą e-maila. Jeśli chcesz, abyśmy ponownie wysłali do Ciebie mail zawierający Kod oferty, kliknij na powyższe menu rozwijane i wybierz Oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim bonusem trzy razy, aby wypłacić środki.&quot;

no proszę, proszę ;] bonus tak za nic, bez okazji. Świetny buk, bez dwóch zdań ????
potwierdzam też mam... bez kitu świetny buk, w bahu tylko 10zł na urodziny chyba a tu aż 25zł :spokodfhgfh:
 
michauowi 0

michauowi

Użytkownik
wszyscy mają bonus a ja nie...;/ Założyłem dopiero konto jakiś czas temu i nie wplacilem siana jescze.Moze dlatego.
 
Z 0

zaglebiak-24629

Użytkownik
Jak długo się czeka na weryfikacje konta? Wysłałem im dowód w niedziele i narazie nie ma odzewu z ich strony. Jaja sobie robią albo nie wiem o co chodzi.
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
ja czekałem może dzień, wiem tylko że babka kazała mi na czacie wysłać skan bo im szybciej od założenia konta tym lepiej, to ja od razu skan... i za jakiś dzień może dwa był meil... z &quot;dziękujemy&quot; ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom