>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak ja, Niestety mi wtedy nie uznali. Policzyli po 1,00 powołując się na regulamin i tyle z rozmowy.
Czyli jak w netowym...Nic nie ugrasz mimo ich błędu. Dziwne, bo myślałem, że w ziemniakach jednak &quot;biorą babole na klatę&quot;...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czyli jak w netowym...Nic nie ugrasz mimo ich błędu. Dziwne, bo myślałem, że w ziemniakach jednak &quot;biorą babole na klatę&quot;...
Moje zdziwienie było równie wielkie podziękowałem tej firmie i nie gram tam.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy jak usunalem konto w stsie, to moge je jakos przywrócic?? Bo rozumiem ze zarejsetrowac ponownie na moje dane nie moge sie.
 
T 2

tgq

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego temat, ani przedwcześnie rejestrować się w STS&#39;ie wiec zapytam was. Jest możliwość obstawiania systemem słupkowym? Kombinacja ABC, 2z3 po kilka zdarzeń na jedna kombinacje. Wiem tylko ze taka możliwość jest w fortunie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego temat, ani przedwcześnie rejestrować się w STS&#39;ie wiec zapytam was. Jest możliwość obstawiania systemem słupkowym? Kombinacja ABC, 2z3 po kilka zdarzeń na jedna kombinacje. Wiem tylko ze taka możliwość jest w fortunie.
No pewnie, że możesz! Normalnie dajesz sobie zakłady, potem robisz selekcję na poszczególne bloki i klikasz na zakład systemowy i 2z3 i stawiasz :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 10

tswks

Użytkownik
Nie wiem czy w dobrym temacie piszę,jak cos to niech moderator przeniesie do odpowiedniego.Postawiłem kupon na którym było spotkanie Albacete-Granada B, na każdym livescorze widnieje wynik 2:0 dla gospodarzy, a gdy robię podgląd kuponu na stronie sts wyświetla się wynik 0:0 i że kupon przegrany,można to gdzieś zgłosić?
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Witam, jest to zakład podwójna szansa w STS.
Przedstawiam wam przykładowy typ, czy 1-1 to bliżej znane wygrana pierwszej drużyny lub remis ? 2-2 to wygrana drugiej drużyny lub remis, a 0-0 to wygrana pierwszej lub drugiej drużyny ?
1-1 1.85 0-0 1.60 2-2 1.85
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam, jest to zakład podwójna szansa w STS.
Przedstawiam wam przykładowy typ, czy 1-1 to bliżej znane wygrana pierwszej drużyny lub remis ? 2-2 to wygrana drugiej drużyny lub remis, a 0-0 to wygrana pierwszej lub drugiej drużyny ?

1-1 1.85 0-0 1.60 2-2 1.85
Nie, w tych zakładach chodzi o podwójną szansę, ale w trochę innym wymiarze ???? Otóż 1-1 oznacza, że stawiasz, że gospodarze będą prowadzić do przerwy albo na koniec meczu, czyli jeśli do przerwy jest 1:0 a na koniec 2:2, a Ty postawiłeś 1-1 to wygrałeś, bo gospodarze prowadzili do przerwy, w tym przypadku zwycięski jest też typ 0-0, bo na koniec był remis ;)
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Mam problem jeżeli chodzi o grę z kuponami MAXIKOMBI. Chciałem zagrać z kombinacją 5 z 9 za 12.60 zł i nie wiem dokładnie o co chodzi w tym zestawieniu:
Maksymalna wygrana: 178.00 zł
możliwa wygrana z 1 błędem: od 47.36 zł do 96.38 zł
możliwa wygrana z 2 błędemami: od 15.29 zł do 41.88 zł
możliwa wygrana z 3 błędemami: od 3.68 zł do 14.30 zł
możliwa wygrana z 4 błędemami: od 0.53 zł do 2.95 zł

Czy jeżeli będą 4 błędy w kuponie to w najgorszym scenariuszu wygram tylko 13 zł i 13 gr czy jak to jest?
 
C 0

cleverleypl

Użytkownik
Mam dwa pytanka (nigdy nie miałem konta u żadnego internetowego buka więc nie wiem):
- Czy do wpłacania i wypłacania pieniędzy jest potrzebne jeszcze jakieś konto u jakiegoś &quot;pośrednika&quot; typu MoneyBrookers? Wystarczy tylko konto w banku?
- Jest jakiś limit wpłacanej i wypłacanej kwoty?
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Mam dwa pytanka (nigdy nie miałem konta u żadnego internetowego buka więc nie wiem):
- Czy do wpłacania i wypłacania pieniędzy jest potrzebne jeszcze jakieś konto u jakiegoś &quot;pośrednika&quot; typu MoneyBrookers? Wystarczy tylko konto w banku?
- Jest jakiś limit wpłacanej i wypłacanej kwoty?
- Jeśli chodzi o konto w STS czy Fortunie to wystarczy Ci konto bankowe bo tylko tak możesz zasilać konto. Żadni pośrednicy nie są konieczni. Zlecasz przelew na konto bukmacherskie i w kilka minut masz już kasę gotową do gry. Z wypłatami jest identycznie, z tym, że nieco dłużej czekasz na kasę na koncie w banku, do 2 dni z tego co się orientuję.
- Nie ma limitu chyba, przynajmniej nigdy się z żadnym nie spotkałem.
 
Do góry Bottom