>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
V 2

velociraptor

Użytkownik
jak twierdzi jeden z czlonkow zarzadu jest to pozwolenie takze na gre przez internet ale ona poki co nie ruszy,prawdopodobnie stanie sie to na poczatku roku - w sensie w lutym lub jakos tak, takie sa prognozy firmy bo jest jeszcze wiele do zrobienia w kwestii zakladow online ale to kwestie techniczne.
 
roman1978 0

roman1978

Użytkownik
jak twierdzi jeden z czlonkow zarzadu jest to pozwolenie takze na gre przez internet ale ona poki co nie ruszy,prawdopodobnie stanie sie to na poczatku roku - w sensie w lutym lub jakos tak, takie sa prognozy firmy bo jest jeszcze wiele do zrobienia w kwestii zakladow online ale to kwestie techniczne.
No no widzę, że ktoś ma tutaj informacje z pierwszej ręki :grin: A kiedy rusza z naziemnymi?
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
tego nie wie tak naprawde nikt bo pozostaly do zalatwienia kwestie formalne typu kapital zakladowy i inne rzeczy o ktorych niestety nie wiem ale to pewnie bedzie cos okolo 18.12 moze wczesniej. Takie sa przewidywnia zarzadu,prawdopodobnie data zostanie przekazana pracownikom firmy na ok. 4-5 dni przed startem ale wszyscy sa przekonani ze powrot nastapi przed swietami. Jakby doszly mnie nowe wiesci na ten temat to je przekaze ????
 
wujaszenko 2

wujaszenko

Użytkownik
Dzisiaj w punkcie na dworcu pks we Wrocławiu rozmawiałem z pracownikiem punktu i powiedział mi, że prawdopodobnie ruszą za tydzień przed weekendem. Pokazywała mi regulamin na monitorze i to jeszcze musi podpisać (nie nazwe go wulgarnie ale bym bardzo chciał ???? ) Pan Rostowski, a kiedy on to zrobi nie wiadomo.
 
gian 0

gian

Użytkownik
Urząd Celny gra pewną role jeszcze w tym. Czyli jakby licząć od tego jak dowiedzieliśmy się że jest licencja. To w teorii 15 dni ma urząd celny na formalności itd
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dzisiaj w punkcie na dworcu pks we Wrocławiu rozmawiałem z pracownikiem punktu i powiedział mi, że prawdopodobnie ruszą za tydzień przed weekendem. Pokazywała mi regulamin na monitorze i to jeszcze musi podpisać (nie nazwe go wulgarnie ale bym bardzo chciał ???? ) Pan Rostowski, a kiedy on to zrobi nie wiadomo.
TZn. zmieniają regulamin czy zostaje stary?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
No byle nic nie zmieniali, zwłaszcza tego czegoś czego nie ma u innych buków ???? jeżeli zmienią, to całe oczekiwanie na wznowienie działalności byłoby bez sensu...
 
wujaszenko 2

wujaszenko

Użytkownik
Regulamin zostaje stary tylko z drobnymi &quot;poprawkami&quot; tak mi przynajmniej pracownik powiedział. Co do tego podpisu ministra to on ma to zrobić w ciągu 7 dni. Tak było w klauzuli napisane.
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
Nie znam tresci nowych regulaminow. Z tego co wiem pracownicy punktów dostali informacje aby wyrzucic do kosza stare regulaminy - wszystkie bez wyjatku. Moze chodzi o to aby w punktach byly takie ze swiezym podpisem Ministra i nie bedzie w nim zadnych zmian a moze ida do kosza bo beda nowe... nie wiem niestety nic na ten temat.
 
L 0

luka-sorupa

Użytkownik
Każda zmiana w regulaminie musi być uwzględniona. Nie doszukujcie się jakiś podstępów. Zezwolenie jest nowe, więc regulaminy muszą być nowe. Nowe daty, nowe pieczątki..ot wszystko! wystartujemy myślę w przyszłym tygodniu. Urząd celny nas narazie wsztrzymuje. 7dni roboczych musi minąć minimum od dnia przyzanania koncesji, czyli mija 14 grudnia.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Wszedłem dziś z ciekawości na strone Toto-Mix bo obserwowałem ten temat już dłuższy czas i co ciekawe na stronie pojawiła się możliwość czatu.Połączyłem się z jakąś Anną i z tego co mi napisała to mają nadzieje że ruszą w ciągu najbliższych dni w tej chwili dopinają podobno ostanie formalności
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
wiesci sa takie ze przed weekendem siedzibe odwiedzil Urzad Celny. Co ustalono nie wiem ale najwczesniej firma ruszy w srode,na pewno nie jutro. Zreszta jutro mija 14 dni od momentu otrzymania zezwolenia a wlasnie tyle dni ma
Urzad Celny na wydanie swoich papierkow wiec sroda jest dosc realna ale oficjalnej daty startu nie ma.
 
gian 0

gian

Użytkownik
na razie nie ma oficjalnej daty. ale termin to napewno liczony jest w dniach a nie w tygodniach. Choć wiadomo że w święta firma zamknięta. w Wigilię otwarta mozna wpasc kupic doladowanie telefonu ????
 
P 5

plemnicus91

Użytkownik
Informujemy, że Ministerstwo Finansów przyznało Spółce Totolotek S.A zezwolenie na organizowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych na okres 6 lat. Spółka wznowi sprzedaż zakładów natychmiast po wypełnieniu wymogów formalnych niezbędnych do rozpoczęcia przyjmowania zakładów, w terminie kilku najbliższych dni. Informacje o dokładnej dacie rozpoczęcia przyjmowania zakładów podamy, jak tylko będzie to możliwe. Jeśli pozostawiła Pani na naszej stronie ([URL='http://totolotek.pl/ofirmie/zostaw_dane_kontaktowe/']http://totolotek.pl/ofirmie/zostaw_dane_kontaktowe/[/URL] ) numer telefonu lub adres e-mail, otrzyma Pani informację o dokładnym terminie wznowienia sprzedaży zakładów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom