>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Evgeny Donskoy win @1,61 Pinnacle Sports
Pouillé świetnie zaprezentował się w Hamburgu ( ziemia ).
Jednak na twardych kortach nic ciekawego nie pokazuję.
Jak dla mnie słabo porusza się po na hardzie.
To jest jego główny kłopot.
A jego przeciwnik to jego przeciwieństwo!
Donskoy świetnie czuję się na wcześniej wspomnianej nawierzchni,
grał dużo w 2015r. a jego bilans na tych kortach to 26 win i zaledwie 10 porażek.
Naprawdę świetnie się prezentuję.
Evgeny posiada bardzo dobry serwis, zdobywa nim ogromną ilość pkt.
Agresywna postawa pozwoliła mu dotrzeć do 3 finałów Challenger w tym jeden wygrał oczywiście na hardzie.
Obecna forma Rosjanina oraz niekoniecznie dobra postawa na dzisiejszej nawierzchni jak i mała ilość rozegranych spotkań nie pozostawia mi wątpliwości kto jest faworytem...
Uważam również, że Donskoy wygra, ale chcę przypomnieć jedną rzecz
Kazan Challenger 2,| R16| (Hard) 2013
Lucas Pouille Vs. Evgeny Donskoy 6:4,7:5
Mam nadzieję, że Rosjanin zrewanżuje się Lucasowi!
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
vs.

Sousa Joao - BERANKIS RICARDAS
BERANKIS @ 2.06 ✅✅✅ pinnacle​


Jest to mój główny typ na dziś .
Dla mnie są to dwa światy , portugalczyk preferuje wyłacznie ziemie natomiast litwin hard . Bilans Sousy w tym roku na hardzie to 4/8 gdzie w Winston Salem przegrał w dwóch setach z Carreno-Busta , nastepnie w Cincinnati udało mu sie ograć Kohlschreibera gdzie później dostał nauczke od Cilicia .
Berankis na hardzie 11/8 , ostatnio jeden mecz przegrany z Zoppem w chalenger , ale Turnieje w Waszyngtonie oraz Atlancie mu wyszły bo dotarł dwa razy do ćwierćfinału pokonujac miedzy innymi Johnsona , Gabashvili&#39;ego , Lu czy Cuevasa . Głownym czynnikiem dla mnie jest tutaj kurs na litwina oraz sytuacja w której obaj zawodnicy się znajdują ( chodzi o preferowana nawierzchnie) . Sadze , że warto spróbować a typu takiego nie widziałem .

Dodatkowo z wiekszych kursów mozna pograć :
Lu @ 2.50 pinnacle /krecz
Ilhan @ 2.17 pinnacle /krecz

Oraz mecze , które powinny wejść bez większych problemów i każdy będzie wiedział dlaczego :
Goffin @ 1.30
Lopez F. @ 1.35
Gabashvili @ 1.45
Verdasco @ 1.22
Klizan @ 1.30
Dolgopolov @ 1.25
Johnson @ 1.35

@ 6.81 ⛔ oddsring ( puszczone wczoraj wiec kursy zapewne porównywalne )
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Federer wygra 4. ćwiartkę @1,60 betano 5/10

Roger w tym sezonie racjonuje siły, po finale Wimbledońskim zrobił sobie przerwę i efekty widać od razu- wielki turniej w Cinci, gdzie nikt nie był w stanie mu zagrozić, łącznie z Murrayem i Djokovicem. Jest w nim ciągle wielka chęć wygrywania, a to najważniejsze, bo atuty sportowe ciągle ma na niebywałym poziomie. Co prawda grając finały Szlema z Djokiem ostatnio zżerała go presja, ale do wygrania tego typu nie musi pokonać ani jego, ani Murraya, ani nawet Wawrinki. ;) Pierwsze dwie rundy praktycznie bez godnego przeciwnika, no chyba że Baghdatis przypomniałby sobie swoje najlepsze turnieje i zagrał na 120%, a to jest praktycznie niemożliwe. Następnie pewnie Kolba, który jest zawsze groźny, ale nie potrafi jednak wytrzymać presji, nawet jak ten wielki faworyt gra słabiutko i praktycznie sam oddaje mecz (np. Halle w tym roku z Fedexem). W dodatku wtedy Roger zmieniał nawierzchnię i jeszcze totalnie nie był w rytmie, a teraz wszyscy wiedzą jak się sprawuje na twardych szybkich nawierzchniach, jakimi są te w Cinci i USO. Dalej zapewne Vesely czy Karlovic. Ten pierwszy nie ma żadnych szans z Rogerem, ponieważ każdy słabszy serwis będzie wykorzystywany, a ten zawodnik nie będzie potrafił na tyle dobrze kontrować, żeby coś zdziałać. Karlovic gra słabo na Szlemach, a nawet jak zagra dobrze, to Roger i tak dobrze sobie radzi z serwbotami.
Mecz o ćwiartkę to zapewne Berdych, który mimo dobrego początku sezonu przygasł i dalej jest w dołku- błazenada z Simonem w Wimbledonie, porażka z Youngiem chyba w Kanadzie, po czym wygrane w Cincinnati ze średnimi Belluccim i Robredo, ale już z Dolgo w tyłek 0:2. Berdych potrzebuje regularności, bez solidnej podstawy psychicznej on się pogubi z kimś takim jak Roger, za dużo i za szybko to się wszystko będzie działo, żeby Tomas mógł wejść w swój rytm, będąc w takiej a nie innej formie.

Trzeba liczyć tylko na to, że Fedex nie spuści z tonu i zagra przynajmniej na 70-80% tego, co grał w Cincinnati, to ćwiartka będzie jego.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dla mnie są to dwa światy , portugalczyk preferuje wyłacznie ziemie
:-o
Owszem Portugalczyk czuje się najlepiej na kortach ziemnych lecz to uniwersalny tenisista...nie preferuje wyłącznie ziemi i jest to nieco zaczernianie realiów. Wygrana pod dachem w Kuala Lumpur w 2013 roku czy 2014 finał również na hali w Metz. Na typowym hadzie może i nie jest niszczycielem ale na pewno Berankis jest w zasięgu Portugalczyka. Tym bardziej raz na jakiś czas zdarza się Sousie pokonać dobrych tenisistów np. Kohlschreiber, Klizan, Gabashvili, Simon, Dimitrov...bo jeśli chodzi o wyszkolenie oraz technikę to Litwin wypada gorzej. Powodzenia ;)
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Djoković - Souza: Souza (AH+10,5g) @ 3,42 (Pinakiel) ⛔ mecz na styku ????
Typ na szybko, bo pies w oczekiwaniu na obiecany spacer zżera dywan a mecz już za niecałe 4 godziny (chadzam na długie spacery).
Braziliero preferuje nawierzchnię ziemną, to słabizna na kortach twardych w porównaniu z Novakiem. Jednak w 3 przewidywanych setach chłopaczyna z Sao Paulo te 8 gemów ma realną szansę ugrać, prawda?
Kurs wysoki, wart próby.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Djoković - Souza: Souza (AH+10,5g) @ 3,42 (Pinakiel)
Typ na szybko, bo pies w oczekiwaniu na obiecany spacer zżera dywan a mecz już za niecałe 4 godziny (chadzam na długie spacery).
Braziliero preferuje nawierzchnię ziemną, to słabizna na kortach twardych w porównaniu z Novakiem. Jednak w 3 przewidywanych setach chłopaczyna z Sao Paulo te 8 gemów ma realną szansę ugrać, prawda?
Kurs wysoki, wart próby.
Tak tylko dla sprostowania, to ugranie 8 gemów przez Souzę przy wyniku 76 61 61 nie pokryje handi :razz:
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
:grin: Mam rade dla tych typerów podających typy po kursach 1.01-1.09 w taśmie aby takie posty od razu usuwać bo to błazenada i obniża wyjątkową specyfikę tego forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Tak tylko dla sprostowania, to ugranie 8 gemów przez Souzę przy wyniku 76 61 61 nie pokryje handi :razz:
Nie przeczę. Wynik 0:6 6:7 6:0 6:0 6:0 też nie pokryje linii +10,5.
Dla uproszczenia sprawy pominąłem marginalne rozstrzygnięcia.
edyt:
Ciekawy wariant wygrywający również w przypadku tie-breaka wspomnianego przez użytkownika qbali:
Djoković - Souza powyżej 25,5g @ 2,90 (Pinakiel)⛔ mecz na styku ????
Kapkę niższy kurs niż w scenariuszu handicapu azjatyckiego.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74

1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅✅✅

VS.


Długo się zastanawiałem co wybrać na dzisiejszy dzień i zdecydowałem się na ten typ. Panowie spotkali się prawie miesiąc temu w turnieju w Montrealu gdzie wtedy faworytem według bukmacherów był Australijczyk lecz to Rosjanin wygrał 6:1, 7:6. Dzisiaj to już Youzhny jest faworytem. Na początku ubiegłego roku Youzhny był na bardzo wysokim 14 miejscu w rankingu ATP i od tamtego czasu zapadł się ze swoją formą. Tak naprawdę odżył on właśnie w turnieju w Montrealu lecz o tym później. Mikhail obecnie jest na 93 miejscu a na przełom lipca bieżącego roku był już poza pierwszą setką i taka sytuacja ostatnio miało miejsce w 2011 roku!!!! Były to czasy kiedy to on dopiero wchodził na poważnie w najlepsze turnieje. Popularny &quot;Pułkownik&quot; praktycznie od początku roku aż do początku sierpnia w sezonie nie istniał. Przegrywał praktycznie z każdym jak leci i najbardziej martwił styl w jaki przegrywał ponieważ nie wychodziło mu totalnie nic. Ale tak jak wspomniałem wcześniej, że w Montrealu odżył ponieważ przez kwalifikacje doszedł do III rundy gdzie pokonał po drodze Smitha 6:1, 7:6, Herberta 6:4, 6:3, Troickiego 6:3, 7:5 i Simona 6:1, 6:4 gdzie wygrana z Francuzem jak i Serbem sprawiły ogromne niespodzianki. Przegrał tam z Nadalem 6:3, 6:3. Po Kanadyjskim turnieju Rosjanin udał się do Cincinnati gdzie odpadł w drugiej rundzie kwalifikacji lecz z doświadczonym Lu 2:6, 6:2, 6:4. Także występ w Montrealu ogromnie podniósł go na duchu. Pułkownik ma 33 lata na karku lecz on nie myśli nawet w chwili obecnej o zakończeniu kariery. Youzhny to tenisista z błyskiem w oku, który zawsze zdziera się do samego końca na korcie o ile jest formie, niesamowicie waleczny tenisista który poza dziurami w psychice nie ma żadnych braków.

Jego przeciwnikiem będzie kolejna nadzieja Australijskiego tenisa z 122 miejsca, John Patrick Smith. Wyspiarz w chwili gra tenis życia ponieważ jest tylko oczko niżej od swojego najlepszego rankingu. W tym roku wygrał 41 meczów i przegrał 23 w tym 23/14 na twardych kortach. Smith czuje się najlepiej na hardzie i tam ma najwięcej do powiedzenia. Lecz on ciągle jest większego formatu challengerowego niż turniejów ATP. Przed US Open doszedł do finału Vancouver challenger, a w marcu pod dachem wygrał na swojej ziemi Drummondville challenger lecz nie miał tam zbytnio wymagających przeciwników. Dobrze też się zaprezentował w Newport na trawie gdzie doszedł do półfinału pokonując min. Tomica 6:3, 7:5. Tutaj podczas US Open musiał się przedzierać przez kwalifikacje gdzie nie stracił żadnego seta lecz z drugiej strony to przeciwników miał bardzo słabych. Ale mimo wszystko Patrick to jeszcze młody tenisista który nie ma ogrania z najlepszymi tenisistami, w najlepszych turniejach. Kangur ma dobre rokowania na przyszłość lecz moim zdaniem dzisiaj przegra. Smith zalicza się do wyższych tenisistów ponieważ ma 188 cm wzrostu i podanie o dziwo nie dostarcza mu sporo łatwych punktów. Jego największą bronią jest forhend, plusem jest na pewno solidny bekhend którym nie popełnia sporo prostych błędów lecz szalu nie robi. Moim zdaniem Youzhny powtórzy wynik z przed kilku tygodni i ponownie utrze nosa młodszemu o 9 lat Patrickowi.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczoraj z turniejem pożegnał się ubiegłoroczny finalista, brawo za typ midq. Mieliśmy aż 6 kreczów. U Pań kilka ciekawych wyników, Jankovic, Suarez Navarro, Ivanovic poza turniejem.
Tipsarevic J. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

H2H 0:3 z lat 2003-2013. Ich mecze były dość zacięte, obaj zawodnicy są z podobnego wieku, więc teoretycznie walka na korcie powinna być. Tipsarevic to tenisowy emeryt, mnóstwo kontuzji, jakieś dziwne powroty itd. W 2014 roku nie rozegrał ani jednego meczu, w 2015 roku bilans 3:6. Hiszpan GGL ten sezon ma wyśmienity, bodajże 2 wygrane turnieje ATP. Genialna dyspozycja, ale po połowie roku trochę przygasł. W Hamburgu nabawił się jakiejś kontuzji, ale później świadomie nie brał udziału w turniejach tylko wrócił na Winston-Salem gdzie przegrał po dość zaciętym meczu z Lu który był w wybornej formie. Jeżeli Hiszpanowi nie będzie nic dolegało to powinien szybko zamknąć ten mecz, maksymalnie 1:3.

Wynik: (4)6:7 6:4 6:4 3:6 1:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 17:00
Spotkanie: J. Vesely - P. Lorenzi
Typ: Tie-break w meczu: Tak ⛔
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Czech Jiri Vesely to 48 rakieta światowego rankingu ATP jego przeciwnik Włoch Paolo Lorenzi plasuje się na 83 miejscu. Bilans Czecha na nawierzchniach twardych to 44-24 w zeszłym roku na US Open los nie był dla niego łaskawy w losowaniu bo trafił już w pierwszej rundzie na Wawrinkę i przegrał do zera w setach z czego dwa rozstrzygane były w tie-breakach. Włoch natomiast mający bilans na nawierzchniach twardych 129-97 w zeszłym roku przeszedł pierwszą rundę ogrywając łatwo w pierwszej fazie Japończyka Nishiokę, który skreczował w trzecim secie. W drugiej rundzie ułożenie drabinki zestawiło go z Gasquetem przegrał do zera w setach w pierwszym udało mu się doprowadzić do tie-breaka. Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie to Czech i Włoch grali ze sobą dwa razy w obecnym roku, pierwsza konfrontacja miała miejsce na Wimbledonie wygrał Vesely 3-0 z czego w dwóch pierwszych setach grane były tie-breaki. Drugie spotkanie obu tenisistów miało miejsce w Bundeslidze na mączce tym razem górą był Włoch wygrywając 2-1 jeden z dwóch pełnych setów rozstrzygnięty został w tie-breaku. Dlaczego wspominam tak często o setach granych w tie-breakach? Ponieważ zdecydowałem się postawić na to iż w przynajmniej w jednym zobaczymy właśnie taką rozgrywkę. Czech dysponuje silnym serwisem, Włoch także należy do zawodników dobrze podających, więc powinniśmy być świadkami wyżej wspomnianego rozstrzygnięcia.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
AKO póki kursy pozwalają trzeba montować, wczoraj dały zysk, liczę że dzisiaj będzie podobnie. Co do wczorajszych małych wtop, Vasek Pospisil czułem że może coś odstawić, lubie tego zawodnika, ale jemu zazwyczaj CZEGOŚ brakuje i nikt do końca nie wie o co chodzi, wczorajsze 2 ostatnie sety tragedia...Nishikori to nie wiem czy dla większości był zaskoczeniem? Ostatnie dni/tygodnie to ciągle jakieś kontuzje, dziwaczne zagrania, wczoraj to wyglądal w ostatnim secie jakby miał zaraz jechać do szpitala. Paire to już ma to do siebie, że z cieniasami lubi poprzegrywać, a na mecze z takimi ludzmi jak Nishi zepnie poślady, a umiejętności to on ma, sporo niekonwencjonalnych zagrań które dają mu przewagę. Teraz jestem pewien, że skoro przeszedł zawodnika z TOP 5, to w drugiej rundzie prawdopodobnie odpadnie, bo czymże byłby turniej bez parodii ze strony Francuza ????
Na dzisiaj małe AKO z bombusiów oraz mojego ulubieńca Gasqueta.
Isner + Karlovic + Gasquet = 1,52 unibecik ✅ ✅ ✅ Co tutaj dużo komentować, serwismani zrobili swoje i wygrali naprawdę na pełnym luzie, Delbonis to grał tak tragicznie, że już teraz żałuje że oglądałem aż całe ich spotkanie..Gasquet mnie zaskoczył, Kokkinakis zagrał nieźle, krecz kreczem, myślę że gdyby nie kontuzja to 5 set byłby zagadką, jakby nie patrzeć krecz na mój plus, dziękuje ????
Wiele rozpisywać się nie trzeba, kto śledzi ten sezon tenisa doskonale wie jaki potencjał drzemie w łapach tych gości, może za wyjątkiem tego ostatniego, który stawia na technikę. Isner i Karlovic, do nich pasuje jedna charakterystyka. Bałbym się gdyby po drugiej stronie stali mistrzowie returnu, oni siekają po tyle asów, że głowa mała. Nie widzę dzisiaj Delbonisa czy Jazirego w roli czarnych koni, będę zdziwiony gdy dojdzie do jakiegoś przełamania na ich korzyść. Podejrzewam 2 tie breaki sie pojawią, to już taki mały standardzik.
A co do Gasqueta. Zawsze trzyma jakiś wyższy poziom, jego gra bardzo mi się podoba. Grał ostatnio z Australijczykiem i pokonał go 2:0, Kokkinakis to jeszcze świeżak, presja, brak ogrania na szlemach, to nie wpływa dobrze. Na pewno motywacji mu nie zabraknie, ale stając na przeciwko jednego z bardziej opanowanych Francuzów to raczej nie ma czego szukać.
Doskonale wiemy, że te typy z kursami 1,1-1,2 potrafią sporo namotać w naszym budżecie, ale na dzisiaj to właśnie te trzy mecze budzą moje zaufanie. Naturalnie jak ktoś wspominał wcześniej radze omijać Troickiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź na wcześniejsze pytanie. Teraz zestaw trzech dubli na dzisiaj.

Kudla ⛔ + Chung @ 1,96 PinnacleSports

Kudla: 3-6 5-7 1-6

Świeżo po meczu: myślałem, że Janowicza w poziomie frajerstwa nikt nie przebije...mamy kontrkandydata - brawo Kudla. ????


Pierwszy dubelek, w którym Kudla mierzy się z Melzerem a Chung z Duckworthem. W przypadku pierwszego starcia mamy do czynienia z pojedynkiem zawodnika, grającego w tym roku przyzwoicie z gościem, który pod koniec sezonu obniżył loty. Melzer zaliczył całkiem dobre Australian Open, jednak potem było już coraz gorzej. Na Wimbledonie porażka z Sjislingiem, potem słaby sezon na cegle (1-2) i przejście do Stanów, gdzie wygrał z młodziutkim Ymerem, zbierającym doświadczenie a przegrał ze Smithem. W kwalifikacjach dosyć pewne wygrane, chociaż aż dwie trzysetówki - słabo to wygląda. H2H w spotkaniach między Kudlą a Melzerem to co ciekawe 2:0 dla bardziej doświadczonego tenisisty, ale oba spotkania miały miejsce w 2013 roku, gdy Kudla nie prezentował jeszcze tak dobrej formy. Aktualnie dobry Wimbledon za nim, potem gra na kortach twardych i zwycięstwa z Sockiem czy Pairem. Zdarzył się także ananas w postaci porażki z Rolą, ale uznaję to za wypadek przy pracy. Na swojej ziemi powinien być dodatkowo zmotywowany a Melzer nie jest tym graczem, który jeszcze jakiś czas temu był realnym zagrożeniem. Stąd też idę tu w stronę Kudly.

Do dubla dorzucam Chunga, o którego zawsze mam tylko obawy, iż się wypali. Chłopak niewątpliwie ma talent, gra co prawda najlepszy tenis na swojej ziemi a nie w Stanach, ale też i psychika w jego wypadku wymaga podszlifowania. Spotka się z Duckworthem, czyli tenisistą, który jest w tej chwili pod formą. Słaby sezon po Wimbledonie i na US Open także nigdy nie brylował (raz ujrzeliśmy go w 1 rundzie, Chung zresztą gra tu takze pierwszy raz w turnieju głównym). Dla obu ten mecz to szansa na zaistnienie, bo przy innym losowaniu zapewne żegnalibyśmy ich a tak poczekają na Stana. Azjata ma za sobą dość dobry turniej w Winston Salem, gdzie rutyna Lu przechyliła mecz na jego korzyść w 3 secie oraz kilka zwycięstw więcej na koncie w sezonie kortów twardych (na same statystyki często tu nie patrzę, bo wiadomo, gdzie w wypadku takich graczy jak Chung te zwycięstwa są nabijane). Duckworth wygrał po Wimbledonie tylko z Harrisonem oraz Marchenką, czyli grajkami, którzy na tę chwilę nie robią wrażenia i nie prezentują poziomu ATP. Koreańczyk pogrywał z zawodnikami z głównego touru i czasami te mecze przegrywał (porażki dotkliwa z Cilicem, wyrównany mecz Pospisilem czy też Lu, ale chociażby zwycięstwo z Paire), na tę chwilę wydaje się być zawodnikiem mocniejszym od swojego rywala. Zastanawiałem się także nad grą na seta dla bardziej doświadczonego Duckwortha po kursie podobnym, jednak, patrząc na jego ostatnie wyniki i na to, co dzieje się na tym US Open w meczach, które powinny być wyrównane, wolę spróbować w stronę młodego Koreańczyka. Granie na młodych jest obarczone sporym ryzykiem, jednak wczoraj gra na niby murowanych faworytów, zakładając nawet wpadki, które podpowiedziała mi intuicja (Nishikori, Dolgopolov czy Janowicz) sprawiła, że się przeliczyłem i musiałem w czwartym secie ratować live. Stąd jeden bardziej niekonwencjonalny typ, rozumiem także osoby stawiające tu na Duckwortha, bo kurs kusi, jednak ja widzę tutaj młodego Koreańczyka w historycznym triumfie (pierwsza druga runda Szlema w karierze, na Wimbledonie przegrany horror z Herbertem - może uda się zatem tutaj).



Kohlschreiber + ⛔ Gulbis @ 2,43 PinnacleSports

i niespodziewany (znając Gulbisa nic nie jest niespodziewane ) krecz...

Gulbis: 6:3 4:6 0:3 (krecz)

Tutaj dubelek lekko ryzykowny. Kolba, który formą nie grzeszy spotyka się z młodziutkim Zverevem. Myślę, że ogranie przemawia w tym wypadku za starszym Niemcem. Zverev zapowiada się na świetnego tenisistę, jednak póki co dopiero wchodzi na salony. Kohlschreiber z kolei ostatnio miewał dosyć ciężkie losowania w Szlemie i teraz ma świetną okazję, aby trochę sobie odbudować sytuację. Zaskakująca porażka na kortach twardych w pierwszym meczu z Sousą - myślę, że najgorsze ma już zatem za sobą. Jego przeciwnik grywa bardzo przyzwoicie, co ważne - w turniejach rangi ATP, ale Wielki Szlem to inna bajka a w turnieju głównym jest tu po raz pierwszy. Phillip powinien doswiadczeniem przechylić to spotkanie na swoją korzyść, w tym roku na hardzie póki co tragicznie, ale US Open to turniej, w którym jest regularny (szwajcarska precyzja - w 3 ostatnich edycjach &quot;round of 16&quot; ) . Panowie spotkali się do tej pory jeden jedyny raz i Kolba pewnie zakończył mecz w dwóch setach. Powtórka tylko, że trzysetowa mile widziana.

Do dubla dorzucam Gulbisa, który potrafi odpalić, ale należy do grona grajków ,,jak mi się nie chcę to przegram&quot;. Naprzeciw niego stanie dzisiaj Bedene, który także lubi się wczasować. ???? Spotkanie wygląda na wyrównane, jednak stawiam tutaj na Łotysza. Turniej Szlema to z pewnością nie challenger czy ATP 250 i będzie on wyjątkowo zmotywowany na to starcie. Rywal groźny, bo Bedene to zawodnik przeciwko, któremu nie lubię stawiać, ale tutaj jeżeli Łotysz zagra swój tenis powinien go odprawić. Gorzej, gdy coś mu strzeli do łba, ale ryzyko jest wpisane w zakłady a w przypadku Gulbisa nie ma pewnych lokat. To także lekko ryzykowny typ.

Federer (-2,5 seta) + ⛔ Mathieu @ 1,8 PinnacleSports

młodość idzie, młodość - piękne chwile dla Nishioki

Mathieu: 4:6 6:2 7:6 1:6 2:6

Co tu dużo mówić, Federer aby osiągnąć coś w US Open musi odprawiać swoich rywali jak najprędzej. Straty setów mogą być nieszkodliwe w przypadku Murraya czy Djokovica, jednak każda godzina spędzona dłużej na korcie przez Fedexa zmniejsza jego szansę na końcowy triumf. W 1 rundzie Szwajcar trafia na Mayera, który z pewnością jest solidnym tenisistą i grać potrafi (pechowe losowanie dla Leonardo). Ja mu jednak w tym momencie z wypoczętym Rogerem szans na wygraną nie daję a co więcej myślę, że nawet set dla Argentyńczyka będzie sporą niespodzianką. Spodziewam się być może wyników w setach rzędu 6-4 czy 6-3, jednak dla mnie Roger szybko łyknie pierwszą przeszkodę i przejdzie dalej. Podobne rzeczy oglądaliśmy chociażby w Wimbledonie.


Do dubla dorzucam Mathieu, który przeżywa drugą młodość a spotka się z Japończykiem zbierającym doświadczenie. Bardzo dobrze na przyszłość rokuję Nishioka, jednak na turniejach rangi ATP jest jeszcze cały czas niedoświadczonym grajkiem. Na pewno papiery na granie ma, ale Mathieu wydaje się być w doskonałej formie - bardzo pewne przejście kwalifikacji, wcześniej świetny sezon na cegle, która jest ulubioną nawierzchnią solidnego przebijaki. Nishioka ma w tym roku na hardzie dobry bilans, nawet lepszy od swojego dzisiejszego oponenta, jednak nabity głównie w challengerach. Myślę, że powoli chłopak będzie przechodził do turniejów rangi ATP, jednak te US Open będzie dla niego tylko przetarciem. Wydaje się, że z trójki zakładów na dziś, ten jest najpewniejszy

Dzisiejszy dzień to istna tragedia: 0/3, na każdym kroku niespodzianki od tak zwanych dogów. Trzeba rozsądniej dobierać typy. Jak ktoś się zasugerował to sorry za typy. Dużo niespodzianek na tym US Open a mi pozostaję się pozbierać, dalej wyników nie uzupełniam, bo nie mają większego znaczenia. ????
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Gasquet + Isner + Anderson @ 1,56 Pinnacle ✅
Francuz dobrze gra od Wimbledonu. W Cincinnati przegrał dopiero 2:1 z Murrayem. Jego rywal to młody ogier z Australii - Kokkinakis. Nie gra źle, ale to zawodnik o minimum klasę słabszy od Gasqueta. Grali niedawno ze sobą w Cincinnati i Gasquet wygrał bez problemu 2:0.
Isner gra z Jazirim, który niedawno był w półfinale Winston-Salem (na takich turniejach zdarzają się cuda). Amerykanin jednak powinien to wygrać i liczę, że zagra choć w 80% tak dobrze jak grał ostatnio na turniejach przed US Open, a wtedy można być spokojnym o wynik. Jaziri to zawodnik poziomu challenger, niczego ciekawego nigdy na US Open nie ugrywał i powinno tak być i tym razem.
Ostatni mecz do akumulatora to Anderson vs Rublev. Reprezentant RPA ostatnio wygrał w Winston-Salem i wrócił chyba już do swojej normalnej dyspozycji. Rublev to młody rosyjski tenisista, mało doświadczony i grający w kratkę. Przeszedł kwalifikacje po drodze pokonując dwóch Japończyków i chimerycznego Gojowczyka. Anderson jest moim zdaniem zbyt dobrym tenisistą jak na możliwości Rubleva i powinien bez problemu sobie poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Dawno nic ciekawego nie pisałem w dziale, także z okazji Szlema postanowiłem coś naskrobać. Trochę analiz które napisałem się sprawdziło, także jedziemy:
Kudla - Melzer
Kudla 1.40
23 letni Kudla zajmujący 75 miejsce w rankingu ATP w 1 rundzie podejmie ponad 10 lat starszego Melzera, który to sklasyfikowany jest na miejscu 132. Panowie spotkali się dwa razy i dwa razy lepszy był Austriak, jednak było to 2 lata temu. Kudla w obu spotkaniach jako underdog (kursy 2.62) urwał Melzerowi seta.
Ale wróćmy do tego co tu i teraz. Melzer z formą idzie w dół, natomiast Jankes szczególnie na hardzie radzi sobie bardzo dobrze. Niedawne pokonanie Socka, Paire i urwanie seta Isnerowi dobrze wróżą. Melzer musiał przechodzić kwalifikacje, gdzie rozegrał dwa ciężkie, 3 setowe boje i gdyby nie kontuzja mózgu Kudryavtseva to wcale Austriaka w turnieju by nie było.
Podsumowując: Solidność + Publiczność + Forma = wygrana Denisa
Do tego dokładam wygraną Mathieu w meczu z Nishioką. 1.33
Francuz jest ostatnio w wysokiej formie i nie chce mi się wierzyć, żeby facet z Challengerów miał mu przeszkodzić w zwycięstwie i awansie do kolejnej rundy. Mathieu gra bardzo płasko i dobrze kątowo, to powinno w zupełności wystarczyć, żeby pokonać gracza z półki niżej.
Kravchuk - Mannarino
Kravchuk 3.50
over 10.5 w 1 secie 2,80
over 35.5 1,85

Mannarino po wygranej z Karloviciem obniżył sporo loty. Przegrał z Sockiem (ktory jest bez formy), Seppim (olaboga) i Soedą, który podobnie jak Kravchuk jest solidnym challengerowcem, który głównie gra na hardzie. Kravchuk raczej dobrze trzyma swój serwis, w kwalifikacjach został przełamany tylko trzykrotnie. Jeśli Mannarino będzie w normalnym rytmie meczowym, to over 10.5 w 1 secie powinien być formalnością, a kurs jaki oferuje sportingbet aż zachęca do zagrania.
Belucci - Ward
Ward 4.00
Ward +2,5 seta 1,66

Nie ma się co zbytnio rozpisywać. Ward chciałby pewnie wreszcie wygrać jakiś mecz i w sumie to liczę na podobny wałek jak był wczoraj z Pospisilem. W kolejnej rundzie na Belucciego prawdopodobnie czeka Mathieu, który na hardzie powinien go zjeść. Hajs za pierwszą rundę stawia na swoją przegraną i ma więcej niż w przypadku gdyby ten mecz wygrał (oczywiście taki scenariusz to tylko mały żarcik, bo zaraz będzie, że korupcja).
Szanse na ugranie seta są bardzo duże. Typowy typ nie na Warda, a przeciwko Belucciemu.
Warto przyglądnąć się również innym meczom, gdzie warto zagrać PRZECIWKO danemu zawodnikowi:
Troicki - Tiafoe 3.50 (mało to Troicki sprzedał ostatnio? ????)
Gulbis - Bedene 2.50
Smith 2.25 - Jużny
Kolba - Zverev 2.50
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Delbonis - Karlovic 5.0 2/10 bet365⛔
Przesadzony kurs na Chorwata. Doswiadczony drewniak nigdy nie blyszczal w Wielkich Szlemach, nie jest latwo serwowac ciagle swietnie w dlugim meczu i zdarzalo sie, ze uwalal 5-setpwki. To juz nie ten wiek i kondycja. Delbonis to nie jest specjalista od hardu ale to gracz dosc wszechstronny. Potrafil w tym sezonie pokonac na hardzie Lajovica czy Veselego. Dobry mecz rozegral rowniez z Kyrgiosem na Australian Open, Nick wygral dopiero po ciezkiej 5setowce. Panowie grali raz ze soba i mecz byl bardzo zaciety. W 2014 roku w Wiedniu Ivo wygral 6-7 7-6 7-6 takze widac jak dzis mecz moe wygladac a jesli beda te tb znow no to 5 kurs jest nienormalny. Argewntynczyk ma solidny serwis i ogolnie mam wrazenie, ze Karlovic ma klopoty z leworecznymi. Bardzo przecietnie returnuje a sam niekoniecznie bedzie serwowac extra przez 3 godziny zobaczymy jak sie ten mecz ulozy przy 5 setowce live na pewno bede probowac Federico.
 
A 132

acemilan

Użytkownik
i ogolnie mam wrazenie, ze Karlovic ma klopoty z leworecznymi.
Z ciekawości sprawdziłem, z mańkutami 62-51, na poziomie ATP 32-32. Z ostatnich 20 meczów (okres 5lat) tylko 6 porażek (choć ja bym się tym mocno nie sugerował). No i też warto wziąć pod uwagę, że w tym roku warunki na bocznych kortach bardzo się różnią między sobą (niektóre są przynajmniej o klasę szybsze od innych- tak przynajmniej wynika z opinii grajków)- jak jest na &#39;10&#39;- akurat na tym korcie nie trenował/nie grał nikt z zaprzyjaźnionych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Moje typy na 2. dzień US Open:
Karlovic win vs. Delbonis @ 1,212 Pinnacle 3-0 ✅
Daleko mi do nazywania betów lokatą, ale o ile stan zdrowia Karlovica jest zadowalający, to Delbonis może się już pakować i myśleć o urlopie lub o występie w jednym z ceglanych Challengerów za tydzień. Jeśli Karlo jest w pełni sił to powinien wyserwować Argentyńczyka na luzie. O psychikę się nie martwię, chorwacka wieża jest ostoją spokoju. Delbonis ma do zaoferowania jedynie przebijanie i owszem - może ugrać jakieś punkty jeśli uda mu się wpędzić Chorwata w jakąś dłuższą wymianę. To jednak imho nie wystarczy do wygrania meczu w formule best of 5. Meczu Delbonisa z Kyrgiosem na AO 2015 bym nie przeceniał, Delbonis przeżył tam 5 setów tylko i wyłącznie dlatego, że Kangur miał siano zamiast mózgu, a sędzia meczu (Carlos Bernardes) nie wahał się karać Kyrgiosa punktami karnymi za jego fochy i obraźliwe odzywki.
Ward +2,5 seta vs. Bellucci @ 1,657 Pinnacle 0-3 ⛔
Tu też jak dla mnie kursowa promocja. Bellucci to dobry serwis i świetny fh, ale NA CEGLE. Na hardzie Brazylijczyk jest zagubiony, dodatkowo jego psychika nie pomaga mu w siąganiu sukcesów. Ranking w tym sezonie zatankował na parówczanych turniejach (Quito, Geneva przed RG i Gstaad - wszystko na cegle). Brytyjczyk Ward również serwis ma imponujący, z formą u niego nie za ciekawie w tym sezonie, od Wimbledonu nie wygrał meczu na hardzie, trudno jednak stawiać go w tym spotkaniu na pozycji przegranego 0-3. Wg mnie powinien sprawić Bellucciemu sporo kłopotów, a być może i niespodziankę ;) Typ jednak tylko na jednego seta, a kurs zachęcający.
Zverev +2,5 seta vs. Kohlschreiber @ 1,359 Pinnacle 2-3 ✅
Zgermanizowany Rosjanin kontra czystej krwi aryjczyk ;P Zverev przebrnął przez kwalifikacje, Kohlschreiber po zwycięstwie w Kitzbuhel jakoś przycichł. Zverev to również jeden z młodych gniewnych, potrafi sporo namieszać w meczach z teoretycznie lepszymi zawodnikami, brakuje mu jednak stabilizacji psychicznej, a co za tym idzie regularności. Dodatkowo ma tendencje do dramatyzowania. Nie powinno mu to jednak przeszkodzić w zgarnięciu jednego seta z Kohlim, który po zakończeniu letniego ceglanego swingu zagrał na hardzie tylko raz w Cincinnati, gdzie przegrał w trzech setach z Sousą. Nie deprecjonuję potencjału Niemca, potrafi zabić serwisem, ale również wykazuje psychiczne niedostatki, które mogą być języczkiem u wagi w tym spotkaniu. Na pewno na tyle, aby oddał co najmniej seta młodszemu z braci Zverev.
Becker vs. Istomin over 3,5 seta @ 1,72 b365 1-3 ✅
Analiza powinna tutaj ograniczyć się do stwierdzenia, że Istomin to parówa nad parówami. Ale nie będę zdawkowo uzasadniał typów. Istomin ma dobry serwis i potrafi poprzebijać, jednak popełnia zbyt wiele niewymuszonych błędów. Do tego uklad trenerski syn - matka nie pomaga moim zdaniem, ale nie będę tutaj wdawał się w głębszą psychoanalizę. Czerwcowa wygrana Uzbeka w Nottingham to dar od losu (oraz od zrytej psychy Querreya), a jednocześnie pożywka dla niespełnionych ambicji rodziców, jednak każdy kto śledzi tenis wie, jakimi prawami rządzą się turnieje tuz przed szlemami. Trzeba Istominowi przyznać, że w ceglanym swingu po Wimbledonie zagrał powyżej swoich oczekiwań, w Parówa Open w Winston-Salem urwał nawet seta Tsondze. Coś o Beckerze... W tym sezonie Niemiec ewidentnie bez formy, i rzeczywiście ma duże szanse polec z uzbeckim maminsynkiem, jednak w mojej ocenie nie odda łatwo inicjatywy, i trochę dramaturgii w tym spotkaniu nas czeka. Na pewno więcej niż książkowe 3 sety ;)
Duckworth +2,5 seta vs. Chung @ 1,497 Pinnacle 0-3 ⛔
Serio taki kurs na seta dla &quot;kaczki&quot; ? ???? Owszem, Hyeon Chung aspiruje do miana &quot;rising star&quot; sezonu 2015, przebił się z poziomu challengerów do głównego touru, ale póki co w elicie nie zbiera laurów. Ogrywa wyraźnie slabszych graczy lub też tych, którzy na turniejach rangi &quot;Ogórek Open&quot; puszczają mecze (tak traktuję m. in. zwycięstwo Chunga z Paire w Winston-Salem). James Duckworth nie plasuje się imho w żadnej z dwóch wyżej wymienionych kategorii. Wg mnie powinien zapisać na swoim koncie minimum jednego seta z Koreańczykiem, zwłaszcza, że ten drugi w kluczowych momentach spotkań wykazuje deficyt szarych komórek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Witam,
Na dzis taki oto tripel:
1. Krajicek-Giraldo over 3,5 seta - 1,61
2. Simon - Young 1set/mecz, 1/1 - 1,50
3. Gulbis- Bedene over 3,5 seta - 1,53
Kurs łaczny =3,71
1. Giraldo, solidny grajek, przeważnie pierwsze rundy spokojnie przechodzi, jednak hard nie jest dla niego, za szybko,
Krajicek, gospodarz, ma cos do pokazania swojej puplicznosci, wiec seta urwie, bilans na hardzie pokazuje ze przygotowywal sie do gry na tej nawierzchni bilans 6-4.
2. Tu moja uwage od razu przykuło h2h. 5-0 dla Simona i zadnego straconego seta, ale wiadomo,szlem to szlem, dlatego spokojniej 1set/spotkanie, Simon/Simon, nie ma co sie wiecej rozpisywac
3. No i Gulbis, sezon ogolnie do bani, dopiero ostatnio w Montralu zlapal jakas forme (chociaz to moze tylko tak jakos inni slabograli), zresztą w ost 8 meczach na hardzie 5 konczyly sie 3 setami,
Bedene, wyzej w rankingu, zdecydowany lepszy bilans na hardzie, chociaz przed USO zagral tylko 3 spotkania, bardziej ide tu w kierunku angola, jednak mysle ze Ernest jakis krzywy set ugra :p
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tsonga - Granollers(+2.5 seta) 2.33 2/10 pinn

Tsonga rozgrywa slaby sezon i jakos nie wroze mu sukcesu na US Open 2015. Jak jest serwis to jakos sobie radzi ale z wymian to wyglada marnie. Mnostwo bledow, slabiutki bh, zla obrona. On jest w stanie zajsc na serwisie i fh plus ataki daleko ale jakos nie wierze, ze zrobi np. polfinal. Francuz w Cincinnati szybka wtopa z Verdasco, Winston Salem szybka wtopa z Johnsonem wiec formy raczej nie ma. Wygrana po 3 setowym ciezkim meczu z Istominem no to smiech naprawde, z Jarrko 3-0 wrazenia nie robi przeciez to emeryt. Granollers to zaden wielki grajek ale Hiszpan to bardzo solidny gracz, potrafi serwowac, atakowac, niezle broni. Generalnie zawodzi ale wszyscy sie chyba zgodzicie, ze stac go tutaj na urwanie seta. Panowie grali w tym roku w Barcelonie i Hiszpan wygral 6-4 6-2 wiadomo, ze cegla ale taka jest wlasnie gra Tsongi w tym sezonie. Nie sadze aby tu bylo 3-0 dla Francuza, predzej 3-1 a moze nawet 5 setowki. Wszystko zalezy od serwisu JW i dyspozycji dnia Marcela ale to tylko kwestia jednego seta takze uwazam, ze to powinno wejsc. Overa nie ruszam gemowego bo Hiszpan moze wygrac pierwszego a potem wrabac do 1 i 0 on jest dziwny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom