>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
shingper 563

shingper

Użytkownik
Nie przesądzałbym, chyba wiecie ile czasem trzeba się nachodzić itp. przy prostych sprawach urzędniczych, to jakie kongo musi być z uzyskaniem takiej licencji ;)
 
M 0

marjasz

Użytkownik
Nie przesądzałbym, chyba wiecie ile czasem trzeba się nachodzić itp. przy prostych sprawach urzędniczych, to jakie kongo musi być z uzyskaniem takiej licencji ;)
Jakie kongo, składa firma wniosek , jeżeli wniosek jest ok , dostaje licencję im więcej firm bukmacherskich tym więcej kasy do budżetu a przede wszystkim większa konkurencja między firmami. W innych krajach dostają i działają bez problemów. A w Polsce wprowadzą &quot;sponsorowaną&quot; ustawę dla jednej firmy i myślą że ludzie o tym nie wiedzą. Te wszystkie nieprawidłowości przy ustawie hazardowej powinny być zdecydowanie nagłośnione przez wszystkie media a z jakiegoś powodu nie są ...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
im więcej firm bukmacherskich tym więcej kasy do budżetu a przede wszystkim większa konkurencja między firmami.
A co ty się tak troszczysz o budżet? W MF pracujesz?
Jest określona grupa grających u legalnych i przy większej ilości buków nastąpi tylko rozwodnienie.
Konkurencja może i będzie w róznego rodzaju promocjach, ale co za różnica gdzie oddasz podatek 12%?
 
M 27

milt

Użytkownik
Jakie kongo, składa firma wniosek , jeżeli wniosek jest ok , dostaje licencję im więcej firm bukmacherskich tym więcej kasy do budżetu a przede wszystkim większa konkurencja między firmami. W innych krajach dostają i działają bez problemów. A w Polsce wprowadzą &quot;sponsorowaną&quot; ustawę dla jednej firmy i myślą że ludzie o tym nie wiedzą. Te wszystkie nieprawidłowości przy ustawie hazardowej powinny być zdecydowanie nagłośnione przez wszystkie media a z jakiegoś powodu nie są ...
Ludzie wiedzą??? Wie to garstka grających, a większość nie ma zielonego pojęcia o co chodzi w tej ustawie i ich to nawet nie interesuje. Kasy do budżetu to już im coraz więcej wpływa bo wielu przeszło do naziemnych. Widać że muszą gdzieś grać, oddadzą nawet 12% stawki na wejściu, tylko żeby grać. Większa konkurencja między firmami jest dobra dla nas graczy, ale po wprowadzeniu tej ustawy wszyscy widzimy, że nami to się akurat najmniej ktoś przejmuje.
 
M 27

milt

Użytkownik
Wezmę w obronę kolegę - nie musi pracować w MF, żeby troszczyć się o budżet Polski. Wystarczy mieć sumienie i biało-czerwone serce, a nie tylko pochłaniający wszystko portfel. Niczym grupa krzykaczy wyzywająca polskich buków, że za małe kursy na coś dali, wskutek czego skapnie 20 zł mniej do puli za wygraną. Dawajmy coś z siebie (na przykład podatek i nie mówię, że powinien wynosić on 12%), a nie czekajmy chciwie na każde kolejne 50 groszy.
Chciwy to jest nasz rząd! Nałożyli na nas najwyższy podatek w całej Europie. I przestań tu strugać durnia że my mamy się troszczyć o portfel państwa i dawać coś od siebie, bo o nasz portfel państwo w ogóle się nie troszczy tylko doi nas ile wlezie.
 
M 0

marjasz

Użytkownik
A co ty się tak troszczysz o budżet? W MF pracujesz?
Jest określona grupa grających u legalnych i przy większej ilości buków nastąpi tylko rozwodnienie.
Konkurencja może i będzie w róznego rodzaju promocjach, ale co za różnica gdzie oddasz podatek 12%?
To że napisałem o tym że mogłoby być więcej kasy do budżetu nie oznacza że troszczę się o budżet państwa. Napisałem tak żeby pokazać że mimo tego co słychać z rządu a szczególnie Wieśka odpowiedzialnego za ustawę hazardową , nie zależy rządowi na zwiększeniu zysków z podatków z bukmacherki tylko na prywatnych , małych interesach i wprowadzenie ustawy korzystnej dla jednej firmy. Oczywiście przy okazji teoretycznie korzystają też inne firmy bukmacherskie które mają licencję. Można sobie tylko wyobrazić jakie zyski miałoby państwo z podatków i firmy z bukmacherki gdyby 12 % podatek od obrotu został zamieniony na ggr , który mogłyby płacić firmy bukmacherskie tak jak ma to miejsce w Anglii. Każdy też wie jak taka zmiana opodatkowania bukmacherki w Polsce byłaby korzystna dla graczy.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Od początku wiedziałem że MF nie dopuści zagranicznych bukmacherów. Mnie to cieszy bo można grac w zagranicznych nie płacąc haraczu 12%
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Powiedz to tym, którzy toczą sprawy w sądach...
Szczerze, mam wielu znajomych a tych którzy grają znam jeszcze więcej i tam nikt nie toczy żadnej walki z sądem.
Podobnie tu na forum, na kilkadziesiąt tysięcy użytkowników ile osób ma problem z tym? Jeśli grasz „umiejętnie” to ryzyko jest takie jest wcześniej, czyli bliskie 0.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Szczerze, mam wielu znajomych a tych którzy grają znam jeszcze więcej i tam nikt nie toczy żadnej walki z sądem.
Podobnie tu na forum, na kilkadziesiąt tysięcy użytkowników ile osób ma problem z tym? Jeśli grasz „umiejętnie” to ryzyko jest takie jest wcześniej, czyli bliskie 0.
W zakresie ścigania uczestnictwa w zagranicznych grach hazardowych Służba Celna wykorzystując przysługujące jej kompetencje określone w art. 133 Kodeksu karnego skarbowego:
  • uzyskała dotychczas informacje o ponad 24.000 graczy, którzy brali udział w zagranicznych grach hazardowych, w tym 17.700 graczy, którzy uzyskali wygraną na łączną kwotę 27 mln zł,
  • wszczęła ponad 1.100 postępowań przygotowawczych w sprawach
  • o przestępstwa skarbowe uczestnictwa w zagranicznych grach hazardowych.
  • kolejne postępowania będą podejmowane w pierwszej kolejności wobec osób uzyskujących najwyższe wygrane z nielegalnych gier i kontynuujących proceder.

Dali jeden wiersz więcej, żeby lepiej wyglądało ????
Widziałem na forum 3-4 przypadki, gdzie ludzie prosili o pomoc w związku w/w. W internecie można również znaleźć kilka przypadków postępowań i chociaż nie znalazłem żadnego skazującego to i tak trzeba prawnika wynająć, no generalnie rodzi to problem. Wyroki uniewinniające są sprzed wprowadzania rejestru, także nie może być mowy o tym &quot;że nie wiedziałem&quot; Wszystkie przypadki dotyczyły wyłącznie BaH.
Przeglądający to forum to pewnie ułamek ludzi grających. Ta liczba 1100 - no chyba nie mają prawa wpisać ją ot tak sobie ????
P.S: Nie jestem Juroszkiem !
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
W zakresie ścigania uczestnictwa w zagranicznych grach hazardowych Służba Celna wykorzystując przysługujące jej kompetencje określone w art. 133 Kodeksu karnego skarbowego:
  • uzyskała dotychczas informacje o ponad 24.000 graczy, którzy brali udział w zagranicznych grach hazardowych, w tym 17.700 graczy, którzy uzyskali wygraną na łączną kwotę 27 mln zł,
  • wszczęła ponad 1.100 postępowań przygotowawczych w sprawach
  • o przestępstwa skarbowe uczestnictwa w zagranicznych grach hazardowych.
  • kolejne postępowania będą podejmowane w pierwszej kolejności wobec osób uzyskujących najwyższe wygrane z nielegalnych gier i kontynuujących proceder.

Dali jeden wiersz więcej, żeby lepiej wyglądało ????
Widziałem na forum 3-4 przypadki, gdzie ludzie prosili o pomoc w związku w/w. W internecie można również znaleźć kilka przypadków postępowań i chociaż nie znalazłem żadnego skazującego to i tak trzeba prawnika wynająć, no generalnie rodzi to problem. Wyroki uniewinniające są sprzed wprowadzania rejestru, także nie może być mowy o tym &quot;że nie wiedziałem&quot; Wszystkie przypadki dotyczyły wyłącznie BaH.
Przeglądający to forum to pewnie ułamek ludzi grających. Ta liczba 1100 - no chyba nie mają prawa wpisać ją ot tak sobie ????
P.S: Nie jestem Juroszkiem !
Mówię o ludziach których znam i grają za konkretną sałatę aczkolwiek to może ma mniejszy wpływ ale na pewno większy poziom zabezpieczenia bo gdy ktoś będzie ciągle robił sobie przelewy na konto to ja w ogóle o takich osobach nie mówię, żebyśmy się dobrze rozumieli :]
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
No są też tacy, którzy na początku tak głupio zrobili i teraz boją się, że teraz największą ostrożność można o kant d&amp;*y roztrząść (chociaż z drugiej strony przelewy nie są powiązane no to nie ma to sensu ???? ). Skoro tak, to potwierdzasz, że ten temat jest czysto teoretyczny ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No są też tacy, którzy na początku tak głupio zrobili i teraz boją się, że teraz największą ostrożność można o kant d&amp;*y roztrząść (chociaż z drugiej strony przelewy nie są powiązane no to nie ma to sensu ???? ). Skoro tak, to potwierdzasz, że ten temat jest czysto teoretyczny ?
Nie rozumiem co mam potwierdzić? : D
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
na drogi i mosty to przeciez szukali pieniedzy w niedoszlym &#39;podatku paliwowym&#39; - szybciej sie dolozysz do jakiejs nagrody dla gabinetu premier albo prezesa orlenu, naiwniaku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom