>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto - 07.08-13.08.2017

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lekkoatletyka mnie pochłania ostatnio, ale przecież mamy dwa dobre turnieje w Kanadzie, więc przydałoby się coś pograć także.
Vekic - Bouchard 2 @2,04 ⛔ Uni
Może nieco naiwnie, ale postawię tu na Bouchard. W jej przypadku stara śpiewka - wielki talent, potencjał, jednak za bardzo wciągnął ją ten świat &#39;nietenisowy&#39;. W tenisie wszystko zaczyna się w głowie, jeśli nie jesteś w pełni skoncentrowany to kortówki nie oszukasz ???? Tak poważnie to Genie zagrała bardzo dobry mecz z McHale, była zmotywowana, skupiona, zaś w pojedynku z Petkovic można było obejrzeć Bouchard w dużo słabszym wydaniu - obrażoną, grającą na wiwat, choć i tak miała swoje okazje, pewnie gdyby przełamała Petkorazzi w otwierającym gemie decydującego seta (miała 40/15) ten mecz potoczyłby się inaczej. Faktem jest, że to wynik idzie w świat. Genie zagra przed własną publicznością, choć ona jest na tyle niereformowalna, że ciężko przewidzieć czy to będzie atut czy kula u nogi. Vekic po znakomitym meczu z Jo Kontą, był to jeden z lepszych pojedynków Wimbla. Przebrnęła kwalifikacje, choć strata seta z Branstine nie jest powodem do dumy. Oglądając grę Vekic, widać pewną analogię do występów Bouchard - spory talent, choć nie w pełni wykorzystany. Donna młodsza, ale też nieco jej brakuje do sukcesów Kanadyjki. Czysto tenisowo - obie grają świetnie kątowo, potrafią być regularne grając piłki pod baseline, zmiana tempa nie jest im obca. Tyle, że Chorwatka mimo wszystko nieco ustępuje Bouchard w jakości, bo jeśli Genie psuje i przegrywa 0-6 to dlatego, że ma focha, a jeśli Vekic nagle stanie, będzie pasywna i jej gra się załamie, to z powodu niestabilności i braków w umiejętnościach, tak to odbieram. Problemy zdrowotne Genie nie powinny wpłynąć na jej dyspozycję, pokazał to drugi set z McHale. Taki kurs to dla mnie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co do sportowych aspektów to nie ma co gdybać, Coco jest teraz o wiele mocniejsza, w formie i przede wszystkim gra siłowo, czego Aga nie lubi. Tylko czy tyle spotkań nie da się we znaki? W Kanadzie jest gorąco, a Vandeweghe grała na dwóch frontach (singiel/debel), w dodatku w obu doszła do finału. Jak dla mnie dla takiej zawodniczki (figurą to ona nie grzeszy) będzie to miało spory wpływ i kondycyjnie może siąść z Isią. Jeżeli Polka będzie trzymała piłkę w korcie i nie grała wystawek, tak jak to miała ostatnio w zwyczaju, to powinna spokojnie wygrać z Amerykanka, która też się szybko &quot;gotuje&quot;.
Radwańska @2.05 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 143

tdulko

Użytkownik
Mecz Agi to jeden wielki znak zapytania. Czy Coco bedzie zmeczona i jet-lagged (co jest bardzo mozliwe)? Czy Aga jest dobrze przygotowana, czy sie najadla, czy znowu meczy ja jakis wirus, bo o forme to nawet trudno sie dopraszac w tym momencie. Aga rok temu bez formy poradzilaby sobie bo ma patent na Coco ale na Wimbledonie w pierwszym meczu widziala podwojnie pilki a z Kuznetsowa miala nogi z olowiu..
 
H 902

hank

Użytkownik
Agnieszka zawsze przegrywała z potężnie bijącymi, jeżeli te były w formie, i nie wyrzucały wszystkiego za płot. Coco w formie jest, zmęczona za bardzo nie ma prawa być, bo niby czym? jej tenis nie polega na bieganiu od bandy do bandy, a od poprzedniego meczu minie 48 godzin. Ona nie przyjechała z Chin, tylko z Waszyngtonu który jest oddalony o niecałe 800km. Aga jest w katastrofalnej dyspozycji w tym roku, i to się raczej w tym sezonie już nie zmieni. Ostatnio brała ślub, więc tenis zszedł na dalszy plan. Brak jej pewności siebie, więc returny nie są tak głębokie, a wszystko co wróci w pół kortu, będzie zabijane przez Amerykankę bez litości. Tak samo z serwisem, wszystko czego nie trafi pierwszym, będzie mogła odprowadzić wzrokiem, bo Coco się nie patyczkuje tylko wali ile fabryka dała.
Coco 1,66 bet365
Ja gram tylko zwycięstwo, ale uważam, że to jest wszystko do gry
under 21,5 1,8
2:0 2,6
-2,5 gema 1,89
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Granie po jakimś tam statystykach i pisanie o czymś co było kiedyś nie ma najmniejszego sensu. Tak mozna przecież typować każdą dyscyplinę jak np rzut kamieniem w Somalii. Nie po to człowiek &quot;jara&quot; się daną dyscypliną od lat i &quot;zna tenisistki lepiej jak sąsiada&quot; aby grać po samych statach. Przecież tu chodzi nie o to co było wczoraj, a o przewidywanie tego co będzie jutro, a do tego trzeba mieć duże doświadczenie i umiejętności przewidywania oraz czucia całego sezonu, które same nie przyjdą, chociażby z tego powodu że oglądamy każde spotkanie. Statystyki i obecność przed ekranem to tylko 10-15% roboty, więc pisanie że Aga jest bez formy i co oczywiste siłowe zawodniczki wbijają ją ostatnio cały czas w kort jest kompletnie bez sensu.
W typie na Coco, bądź przeciwko najważniejsza jest ona sama i nikt więcej. Więcej jest argumentów na przegraną, jak jej zwycięstwo. Coco długo formy nigdy nie trzymała i &quot;lubi&quot; przegrać w takiej sytuacji jak dziś. Ona musi w końcu zagrać byle co i dawno tego nie było, a wtopa w ostatnim finale, a raczej styl w jakim to zrobiła jest małą zapowiedzią co do przebiegu dzisiejszej gry
Radwańska jest dobrą przeciwniczką, która może całkowicie zniechęcić Coco. Polka tylko na hardzie ogrywa te silniejsze i to z dużą łatwością. Patrzcie na poprzednie sezony, jeżeli piszecie coś o statystykach, bo raczej za bardzo nie rozumiecie historii gier, a po prostu wystarczy śledzić karierę Krakowianki od kilku lat i zwracać uwagę na to co trzeba. Isia ma wszystko aby wygrać dziś 2-0 na dobrym kursie @ 3.70 i tylko ten typ ma jakikolwiek sens. Więcej o tej propozycji pisze wyżej w temacie. Powodzenia!
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Granie po jakimś tam statystykach i pisanie o czymś co było kiedyś nie ma najmniejszego sensu. Tak mozna przecież typować każdą dyscyplinę jak np rzut kamieniem w Somalii. Nie po to człowiek &quot;jara&quot; się daną dyscypliną od lat i &quot;zna tenisistki lepiej jak sąsiada&quot; aby grać po samych statach. Przecież tu chodzi nie o to co było wczoraj, a o przewidywanie tego co będzie jutro, a do tego trzeba mieć duże doświadczenie i umiejętności przewidywania oraz czucia całego sezonu, które same nie przyjdą, chociażby z tego powodu że oglądamy każde spotkanie. Statystyki i obecność przed ekranem to tylko 10-15% roboty, więc pisanie że Aga jest bez formy i co oczywiste siłowe zawodniczki wbijają ją ostatnio cały czas w kort jest kompletnie bez sensu.

W typie na Coco, bądź przeciwko najważniejsza jest ona sama i nikt więcej. Więcej jest argumentów na przegraną, jak jej zwycięstwo. Coco długo formy nigdy nie trzymała i &quot;lubi&quot; przegrać w takiej sytuacji jak dziś. Ona musi w końcu zagrać byle co i dawno tego nie było, a wtopa w ostatnim finale, a raczej styl w jakim to zrobiła jest małą zapowiedzią co do przebiegu dzisiejszej gry

Radwańska jest dobrą przeciwniczką, która może całkowicie zniechęcić Coco. Polka tylko na hardzie ogrywa te silniejsze i to z dużą łatwością. Patrzcie na poprzednie sezony, jeżeli piszecie coś o statystykach, bo raczej za bardzo nie rozumiecie historii gier, a po prostu wystarczy śledzić karierę Krakowianki od kilku lat i zwracać uwagę na to co trzeba. Isia ma wszystko aby wygrać dziś 2-0 na dobrym kursie @ 3.70 i tylko ten typ ma jakikolwiek sens. Więcej o tej propozycji pisze wyżej w temacie. Powodzenia!
Też (podobnie jak edi) nie myślałem, że poprę kiedyś Chomika. Ale .... Przeglądam Twoje tematy i jak nie &quot;mędrkujesz&quot;, nie kłócisz się z innymi, nie wyzywasz tylko podajesz argumenty to wg mojej oceny to co piszesz trzyma się kupy. Też myślę, że Radwańska to dobry typ na dzisiaj. Nie zaryzykuje 2:0 ale pójdę w zwycięstwo Agi. A dla wszystkich miłośników statystyk - popatrzcie na mecze Radwańskiej z Coco na twardej nawierzchni. Cztery mecze, cztery wygrane ..... bez straty seta.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Jest jeszcze jeden ciekawy argument. Wszyscy wiedza, ze Aga jest w dolku i Coco moze widziec szanse i miec duza ochote na spranie chudego tyleczka w rewanzu jak jest szansa. Gdyby nie to to szansa na zlanie meczu przez Coco i skoncentrowania sie na Cincinnati, ktore na pewno z kilku wzgledow bardziej jej odpowiada bylaby calkiem spora musze przyznac.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Coco ma na pierwszym miejscu start na US Open i nie chce tego spalić występami na wszystkich turniejach, dziś czas na przerwę...a nie rewanż w Toronto z Iska... Vandeweghe ten sezon ma naprawdę mocny i jak ktoś rozumie o co chodzi, to ten aspekt potraktuje jako argument ku jej dzisiejszej wtopie...
Typujac w zakładach należy mieć doświadczenie i wysokie IQ, a wiele osób dobrze liczyć nie umie, a gdzie im do przewidywania rozstrzygnięć spotkań... Tak wiem statystyki są bardzo ważne, ale dla drogówki, a nie typera...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Przejrzałem wszystkie strony ale nigdzie nie ma nic na temat tego że Vandenweghe na pierwszym miejscu stawia US Open,podasz linka?Radwańska w tym roku z top 20 bilans 0-5 i nawet nie wygrała seta a w Miami i bodajże Indian Wells porażki z Bellis i Lucic Baroni.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Przejrzałem wszystkie strony ale nigdzie nie ma nic na temat tego że Vandenweghe na pierwszym miejscu stawia US Open,podasz linka?Radwańska w tym roku z top 20 bilans 0-5 i nawet nie wygrała seta a w Miami i bodajże Indian Wells porażki z Bellis i Lucic Baroni.
Przywołujcie mecze najlepiej jeszcze z 3 lat wcześniej, nie tylko z marca. Przecież minęło już prawie pół roku od tego czasu! Wimbledon nie wyglądał wcale tak tragicznie, jeżeli Radwańska wyleczyła kontuzję, to z Coco sobie poradzi (oczywiście, jeżeli ta nie będzie miała &quot;dnia konia&quot;). Ten mecz nie jest tak wcale jednostronny jak się wszystkim wydaje, ale jak chcecie to pakujcie kasę w Amerykankę :&gt;
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
@masimo
Podaj mi swój jeden typ gdzie pomogła Ci Twoja stata, bilans czy jak to coś nazywasz..
Racja o Coco nie pisałem wcześniej z tym US Open, bo to jest logiczne jak wiesz co to jest sezon tenisowy, podałem już wiele realnych czynników na które mogę sobie pozwolić i co najważniejsze prawdziwych.. Temat jest już w pełni wyczerpany
Po bilansach i statach to się nie da grać jak nie jesteś w &quot;środku&quot;. Ja nawet nie wiem kim Ty jesteś, umiesz pisać i myśleć..? To udowodnij to..!
Pierw udowodnij swoje bilanse co pisałem..
Później że coś potrafisz...
A później coś mi udowodnij jak potrafisz..
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Peng wygra @1,55 1xbet wielki ⛔ ktoś kto oglądał mecz może mi na PW opisać co sie stało bo nie miałem szansy obejrzenia tego meczu. Makarova tak dobrze, czy Peng taka fatalna?
Peng - Makarowa DW 2:0 @2,29 ⛔
Obie Panie wygrały ostatnie turnieje w których grały. Peng turniej mniejszej rangi w Chinach, gdzie obsada nie była najmocniejsza ale to zawsze wygrana która podbudowuje każdego zawodnika. Makarova w niedzielę triumfowała w Waszyngtonie ogrywając Georges 2:1. Kto oglądał ten mecz to wie że Rosjanka w dużej mierze zwycięstwo zawdzięcza Julce, która przez praktycznie dwa sety górowała na korcie,a po przegranym tb i pierwszym gemie w trzecim secie gdzie przegrała 4 punkty pod rząd z 30:0 się poddała. Rosjanka wiedziała że wystarczy przebijać piłkę na drugą stronę a Niemka postara się o przegranie punktu. Idę w stronę Chinki bo jak to często ma miejsce w WTA po triumfie w jednym turnieju zawodniczki które odnoszą sukces w kolejnym turnieju szybko odpadają lub sie z niego wycofują. Przypadek choćby Keys. Poza tym Peng znajduje się w dobrej formie i obecnie w moim odczuciu prezentuje równiejszy poziom od Makarovej. Gra agresywny tenis podobnie jak Georges z którym nie radziła zbyt dobrze sobie Rosjanka, jednak nie miewa takich humorów i zachowań które pokazała ostatnio Niemka na korcie. Dodatkowo Makarowa miała tylko jeden dzień odpoczynku a w Waszyngtonie rozegrała 5 spotkań w ciągu 6 dni. W tym upatruję szansę na wygraną Peng i jej przewagę w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 143

tdulko

Użytkownik
pakujcie kasę w Amerykankę :&gt;
Nie po tych kursach. Ale uwazam, ze jak zagra jeszcze jeden mecz na maksa zeby pokazac, ze potrafi to wiele na tym nie straci. O ile tez nawierzchnia pozwoli, bo w Toronto walenie z calej pary na oslep moze nie dac takich rezultatow jak w Stanford.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Cirstea-C.Garcia 1 @2.5
Taki ryzykowny typ sobie sprobuje. Garcia ostatnie miesiace gra bardzo dobrze, ale licze na Cirstee. Cirstea odniosla tutaj kilka sezonow swoj nawiekszy zyciowy suckes i zagrala w w finale Canadian Open w Toronto wlasnie. Cirstea wygrala dwa mecze w kwalifikacjach, w tym z Giorigi, ktora przeciez tez ostro mloci niczym Garcia, takze tenis silowy sobie juz tu przecwiczyla. Kwalifikantkom ogolnie dobrze sie na razie wiedzie. Wydaje mi sie, ze Cirstea moze tutaj zalwalczyc i wygrac, to probuje, bo kurs mnie zachecil.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Babos @3.35 Fortuna
Nie, nie i jeszcze raz nie. Widocznie bukmacherzy sugerują się wczorajszą wygraną Polki, która powiedzmy sobie szczerze nie zagrała dobrego spotkania, to rywalka zagrała wręcz fatalnie, serwis Coco zupełnie nie funkcjonował, returny po autach, fochy na korcie, możliwe, że to zmęczenie po Stanford, gdzie zagrała finał w singlu i deblu i wczoraj było to widać, bo nie zagrała nawet na 50% swoich możliwości, druga też sprawa, że nie potrafi rywalizować z Polką. Radwańska po ślubie, dużo czasu na treningi nie było, gra w tym roku poniżej oczekiwań i we wczorajszym spotkaniu było to widać. Węgierka też ostatnio bez formy, ale wczorajszym spotkaniem pokazała, że pomalutku wraca do swojego optimum i jest nadzieja na dobre wyniki, a z najlepszymi potrafi rywalizować. Kurs na Radwańską w takiej formie to nieporozumienie i nie ma co ryzykować, widzę value po stronie Babos i próbuje, bo potrafi ona zagrać agresywny tenis, który jest skuteczny na technicznie grającą Polkę.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Babos @3.35 Fortuna
Nie, nie i jeszcze raz nie. Widocznie bukmacherzy sugerują się wczorajszą wygraną Polki, która powiedzmy sobie szczerze nie zagrała dobrego spotkania, to rywalka zagrała wręcz fatalnie, serwis Coco zupełnie nie funkcjonował, returny po autach, fochy na korcie, możliwe, że to zmęczenie po Stanford, gdzie zagrała finał w singlu i deblu i wczoraj było to widać, bo nie zagrała nawet na 50% swoich możliwości, druga też sprawa, że nie potrafi rywalizować z Polką. Radwańska po ślubie, dużo czasu na treningi nie było, gra w tym roku poniżej oczekiwań i we wczorajszym spotkaniu było to widać. Węgierka też ostatnio bez formy, ale wczorajszym spotkaniem pokazała, że pomalutku wraca do swojego optimum i jest nadzieja na dobre wyniki, a z najlepszymi potrafi rywalizować. Kurs na Radwańską w takiej formie to nieporozumienie i nie ma co ryzykować, widzę value po stronie Babos i próbuje, bo potrafi ona zagrać agresywny tenis, który jest skuteczny na technicznie grającą Polkę.
Większej analizy pod typ się nie dało? Nie napisałeś ani słowa o poprzednich meczach, sugerujesz się jednym spotkaniem z Andreescu, która nie jest jakąś mistrzynią. Może i Babos nawet wygra, ale powiedzieć, że Aga grała wczoraj przeciętnie albo słabo to wręcz obraza. Bardzo dobrze funkcjonował serwis, do tego w wymianach też nie było tragedii. Prawda, że Coco podała rękę, a nawet dwie, ale to też trzeba umieć wykorzystać. Do tego fakt, że Babos grała o wiele później, miała mniej czasu na regenerację, kursy są odpowiednio wystawione do sytuacji. Jak dla mnie można atakować w +1.5seta na Babos, ale w wygraną wątpię. Węgierka pali się w grze z lepszymi.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muguruza DW 2:0 @1,65 1xbet ✅
Garbine po wygraniu Wimbledonu imponująco zaczęła turniej w Stanford, przechodząc przez pierwsze dwie rundy jak burza. Jednak została zastopowana prze tirumfatorkę całej impezy Madison Keys, grając słabo, popełniając masę błędów. Nie wiem czym to było spowodowane, czy jakiś drobny uraz, czy po prostu zły dzień. Dziś zagra z Belgijką Flipkens która lata swojej światłości ma za sobą. Kirsten przechodziła przez eliminację a w pierwszej rundzie po wygraniu pierwszego seta Ana Konjuh poddała mecz. Panie na hardzie grały ze sobą trzy razy i wszystkie pojedynki wygrała Muguruza po 2:0, ostatni w marcu w IW. Jedyne wygrane mecze Flipkens miały miejsce na trawie. Turniej w Kanadzie jest dość prestiżowym, więc Muguruza wyjdzie na ten mecz zmotywowana i zaprezentuje swój najlepszy tenis. Forma również przemawia za Hiszpanką dla tego idę w 2:0
Kuzntsova - Bellis TYP 1 @1,61 ⛔
Rosjanka nie grała od Wimbledonu więc jej forma może byc niewiadomą, jednak jest to na tyle doświadczona tenisistka że nawet nie będą na 100% w optymalnej dyspozycji powinna poradzić sobie z młodą Amerykanką. Wczoraj Bellis wygrana zawdzięcza głównie słabej postawie Goerges, u której było widać trudy turniej w Waszyngtonie oraz w dalszym ciągu problemy mentalne, po przegraniu kilku piłek gemów całkowicie się poddała co było widac w trzecim secie. W pierwszym gdy siły jeszcze jej nie opuściły to nie pozwalała dojśc Bellis do głosu. Wypoczęta Kuznietsova rozstrzela rywalkę swoimi zagraniami i doświadczeniem i wygra to spotkanie.
Safarova - Cibulkova over 21,5 @1,85 ⛔
Jak tylko zobaczyłem tą parę to pierwsza myśl jaka mi przyszła to over. Obie Panie obecnie są w zbliżonej dyspozycji i o zwycięstwie zadecyduje zapewne dyspozycja dnia. Wystarczy spojrzeć na historię spotkań i widać wyraźnie jak zacięte są to pojedynki. Nawet w dwóch setach często ta linia jest bez problemu pokrywana. Dziś też liczę na dobre widowisko i na pokrycie tej linii.
Myślę też na setem dla Vekic, która ostatnio gra bardzo dobrze, wczoraj pewna wygrana z Gieną a kurs dobry do gry. Kerber na Wimbledonie zasygnalizowała zwyżkę formy jednak od tamtej pory nigdzie nie grała i nie wiadomo jak teraz wygląda jej gra.
 
S 378

songo

Użytkownik
Granie na Babos wydaje sie calkiem sensowne, bo ona ma papiery do dobrej gry w tenisa. Nikt przypadkowo nie jest 8 deblistka swiata, a w rankingu singlistek nie wyladawal na 25 miejscu. Wegierka przelamala fatalna passé 7 porazek z rzedu (kompletnie nieudany sezon na cegle i trawie) i mysle, ze w drugiej czesci sezonu czesciej bedziej wygrywala niz przegrywala zwlaszcza, ze korty twarde sa jej ulubionymi.

Gra sie tak jak przeciwnik pozwala. Aga bezlitosnie wykorzystala slaba postawe Amerykanki i odniosla nadspodziewanie latwe zwyciestwo. Nie wyciagalbym z tego zwyciestwa daleko idacych wnioskow co do jej formy sportowej. Ona sama chyba nie wiem na jakie wyniki pozwala jej aktualna forma. Na pewno jest zdrowa i szczesliwa i znaczaco przewyzsza swoja rywalke sportowa klasa, doswiadczeniem, madra i sprytna gra. Wegierka gra mocny tenis, jesli bedzie trafiac, moze tutaj ugrac seta i nie bedzie to dla mnie zadnym zaskoczeniem, Ja jej zaufam.

Babos +1,5 seta 2.08 Pinnacle 6-0 ; 6-1 ⛔48 minut gry, co tu komentowac
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego taki wysoki kurs na Karolinę Pliskovą? Przecież ona ma H2H z Rosjanką 4-0, do tego na hardzie gra świetnie. Co prawda będzie to jej pierwszy turniej po Wimbledonie, ale bez przesady. Pavlyuchenkova nie wygrała nawet z nią seta do tej pory.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego taki wysoki kurs na Karolinę Pliskovą? Przecież ona ma H2H z Rosjanką 4-0, do tego na hardzie gra świetnie. Co prawda będzie to jej pierwszy turniej po Wimbledonie, ale bez przesady. Pavlyuchenkova nie wygrała nawet z nią seta do tej pory.
Podobnie było podczas pierwszego spotkania Czeszki na trawie, również kursy były dość wysokie, a rywalka o podobnych umiejętnościach co Rosjanka. Kurs typowo zapoznawczy, bo nie wiadomo jak z dyspozycją Pliskovej, ale w moim odczuciu również za wysoki i mam pograny do kombinacji, bo h2h mówi samo za siebie i zbliża się okres, gdzie Czeszka ma sporo pkt do obrony, więc o formę i dyspozycje, zwłaszcza na hardzie, jestem spokojny i moim zdaniem zajdzie tutaj bardzo daleko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom