>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
K 31

krystian0016

Użytkownik
z ta przerwato dobra rada. ostatio ugrałem spora sume i niemiałem jak wyplacic i niestety wiekszosc straciłem a była to dosc spora suma lecz równie duza wyplaciłem
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Witam wszystkich. Z uwagą przeczytałem cały ten temat i postanowiłem spróbować zagrać tym systemem/sposobem. Jako że szczerze mówiac nie wierzę w to że ktokolwiek mógłby dojść do owych 100.000zł postanowiłem rozpocząć grę od 100zł i zakończyć ją (czyt. wypłacić kasę) w momencie gdy dojdę do 1100zł tak żebym był 1000zł do przodu. To jest mój cel nr 1. Jesli mi się to uda postawię sobie cel nr 2. Wypłacę 500zł (tak żebym mógł zabrać żonę na kolację i kupić jej jakieś perfumy ;) i następnie od 500zł dążył będę do ugrania 3100zł (tyle jestem na ⛔ jeśli chodzi o moją przygodę z bukmacherką).
Zmodyfikuję ten system/sposób w jeszcze jednym, a mianowicie nie gram tylko kursów 1,01 tylko gram od 1,01 do 1,05. Najczęściej na live.
Dziś zacząłem i grałem tenisa stołowego (czy w secie padnie więcej/mniej niż 18,5 punktu)
Na dziś były następujące typy (jako że jest to live więc mogę napisać dopiero po czasie):
Marek Cihak (CZE) - Mattia Berardi (SMR) (Ile punktów zostanie zdobytych w 5. secie?) Więcej niż 17,5 ✅ Stawka 100zł kurs 1,05 wygrana 105
Linda Creemers (NED) - Ying Fan (CHN) (Ile piłek setowych będzie potrzebował zwycięzca 2. seta, aby go wygrać?) 1 piłka setowa ✅ stawka 2zł kurs 1,6 wygrana 3,20 (to zagrałem niechcący)
Daniel Górak (POL) - Emilien Vanrossomme (BEL) (Ilość punktów zdobytych w 3. secie) Więcej niż 18,5 ✅ Stawka 106zł kurs 1,12 wygrana 118,72
Yaroslav Zhmudenko (UKR) - Martin Storf (AUT) (Ile punktów zostanie zdobytych w 4. secie?) Więcej niż 18,5 ✅ Stawka 118zł kurs 1,04 wygrana 122,72
Debora Vivarelli (ITA) - Katja Sapek (SLO) (Ilość punktów zdobytych w 3. secie) Więcej niż 17,5 ✅ Stawka 123zł kurs 1,05 wygrana 129,15
Dzień skończyłem na 29,15zł zysku ????
Zobaczymy jak będzie dalej.
Tu pojawiają się pytania do bardziej wprawionych graczy:
1. Co polecacie do tego typu grania, jakie dyscypliny itd.
2. Gram w bwin, czy myślicie że to dobry bukmacher do tego typu grania? A może go zmienić?
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Nie jestem dobry z matmy. Wie ktoś może jak obliczyć w excelu, że np. mam kapitał 50 zł i obstawiam każdego dnia singla po kursie np. 1.1 i ile będzie wynosił budżet po 10, 15 dniach itd?
Np.
Dzień 1. 50*1,1 = 55
Dzień 2. 55*1,1 = 60,5
Dzień 3. 60,5*1,1 = 66,55
itd...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
le będzie wynosił budżet po 10, 15 dniach itd?
10 dzień - 0 pln , nie trzeba do tego kalkulatora ani excela...( w którym wpisujesz 50 pln, potem w komórce niżej -np. a2 wpisujesz &quot;=a2*1,1&quot; , potem zaznaczasz róg komórki i ciągniesz w dół. takie rzeczy były chyba w podstawówce na informatyce, a to było za czasów jak dsj się na szkolnych kompach ciął, a one same miały 5,5 calowe wejścia na dyskietki... uczyć się dzieci do cholery!)
 
H 0

harbuz

Użytkownik
Witam wszystkich. Z uwagą przeczytałem cały ten temat i postanowiłem spróbować zagrać tym systemem/sposobem. Jako że szczerze mówiac nie wierzę w to że ktokolwiek mógłby dojść do owych 100.000zł postanowiłem rozpocząć grę od 100zł i zakończyć ją (czyt. wypłacić kasę) w momencie gdy dojdę do 1100zł tak żebym był 1000zł do przodu. To jest mój cel nr 1. Jesli mi się to uda postawię sobie cel nr 2. Wypłacę 500zł (tak żebym mógł zabrać żonę na kolację i kupić jej jakieś perfumy ;) i następnie od 500zł dążył będę do ugrania 3100zł (tyle jestem na ⛔ jeśli chodzi o moją przygodę z bukmacherką).
Zmodyfikuję ten system/sposób w jeszcze jednym, a mianowicie nie gram tylko kursów 1,01 tylko gram od 1,01 do 1,05. Najczęściej na live.
Dziś zacząłem i grałem tenisa stołowego (czy w secie padnie więcej/mniej niż 18,5 punktu)

Na dziś były następujące typy (jako że jest to live więc mogę napisać dopiero po czasie):

Marek Cihak (CZE) - Mattia Berardi (SMR) (Ile punktów zostanie zdobytych w 5. secie?) Więcej niż 17,5 ✅ Stawka 100zł kurs 1,05 wygrana 105

Linda Creemers (NED) - Ying Fan (CHN) (Ile piłek setowych będzie potrzebował zwycięzca 2. seta, aby go wygrać?) 1 piłka setowa ✅ stawka 2zł kurs 1,6 wygrana 3,20 (to zagrałem niechcący)

Daniel Górak (POL) - Emilien Vanrossomme (BEL) (Ilość punktów zdobytych w 3. secie) Więcej niż 18,5 ✅ Stawka 106zł kurs 1,12 wygrana 118,72

Yaroslav Zhmudenko (UKR) - Martin Storf (AUT) (Ile punktów zostanie zdobytych w 4. secie?) Więcej niż 18,5 ✅ Stawka 118zł kurs 1,04 wygrana 122,72

Debora Vivarelli (ITA) - Katja Sapek (SLO) (Ilość punktów zdobytych w 3. secie) Więcej niż 17,5 ✅ Stawka 123zł kurs 1,05 wygrana 129,15

Dzień skończyłem na 29,15zł zysku ????
Zobaczymy jak będzie dalej.

Tu pojawiają się pytania do bardziej wprawionych graczy:
1. Co polecacie do tego typu grania, jakie dyscypliny itd.
2. Gram w bwin, czy myślicie że to dobry bukmacher do tego typu grania? A może go zmienić?
Też tak grałem , na początku szło świetnie . Przez kilka dni ..
Potem wtapiałem nawet kursach 1,004 !
Teraz testuje system własnego pomysłu , nigdzie w sieci go nie znalazłem.
Dopiero czwarty dzień ale na razie działa . Każdego dnia około plus 15-20% w stosunku do dnia poprzedniego .
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
10 dzień - 0 pln , nie trzeba do tego kalkulatora ani excela...( w którym wpisujesz 50 pln, potem w komórce niżej -np. a2 wpisujesz &quot;=a2*1,1&quot; , potem zaznaczasz róg komórki i ciągniesz w dół. takie rzeczy były chyba w podstawówce na informatyce, a to było za czasów jak dsj się na szkolnych kompach ciął, a one same miały 5,5 calowe wejścia na dyskietki... uczyć się dzieci do cholery!)
Nie uzurpuj sobie prawa do nazywania mnie dzieckiem. Po prostu zapytałem, bo nigdy nie byłem dobry z matmy a excel z podstawówki już dawno poszedł w niepamięć (przynajmniej w moim przypadku).
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
1. Co polecacie do tego typu grania, jakie dyscypliny itd. 2. Gram w Bwin, czy myślicie że to dobry bukmacher do tego typu grania? A może go zmienić?
Owszem Bwin ma jedną z lepszych ofert live na rynku, ale ja osobiście poleciłbym Betfair. Może mniej dyscyplin do wyboru, ale za to więcej możliwych zdarzeń do zagrania, typu under/over 6.5 gola, czy padnie hattrick w meczu, itp. Czasami nawet można wyłapać kursy w okolicach 1.10-1.15, gdzie Bwin oferuje na przykład 1.06-1.08. Poza tym odradzam grania dyscyplin na których się nie znasz. Jeżeli interesujesz się tenisem stołowym to zwracam honor, a jeżeli nie, to nie widzę sensu, nawet jeżeli pierwsze kupony zakończyły się sukcesem. Nazwiska anonimowe, a granie po kursach w tym przypadku zbyt ryzykowne.
Ja polecam tenis, snooker, i siatkówkę. Ale najlepsze dla Ciebie będzie obstawianie tego, w czym czujesz się najlepiej. Pozdro.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Owszem Bwin ma jedną z lepszych ofert live na rynku, ale ja osobiście poleciłbym Betfair. Może mniej dyscyplin do wyboru, ale za to więcej możliwych zdarzeń do zagrania, typu under/over 6.5 gola, czy padnie hattrick w meczu, itp. Czasami nawet można wyłapać kursy w okolicach 1.10-1.15, gdzie Bwin oferuje na przykład 1.06-1.08. Poza tym odradzam grania dyscyplin na których się nie znasz. Jeżeli interesujesz się tenisem stołowym to zwracam honor, a jeżeli nie, to nie widzę sensu, nawet jeżeli pierwsze kupony zakończyły się sukcesem. Nazwiska anonimowe, a granie po kursach w tym przypadku zbyt ryzykowne.
Ja polecam tenis, snooker, i siatkówkę. Ale najlepsze dla Ciebie będzie obstawianie tego, w czym czujesz się najlepiej. Pozdro.
Dziękuję za informację o tym Betfair. Na tenisie stołowym akurat się znam. Trochę go trenowałem i generalnie go lubię. Niestety moja przygoda z tym granie skończyła się jeszcze wczoraj późno w nocy bo postanowiłem jeszcze raz na koniec dnia zagrać właśnie ping-ponga :-(
Wtopa na współczynniku 1,04.
Tenis ziemny u mnie to w ogóle odpada ponieważ mam chyba do tej dyscypliny największego pecha. Spróbuję jeszcze raz tylko tym razem założę sobie konto na betfair. Jeśli nie pójdzie to daję spokój z tym systemem/sposobem.
pozdrawiam
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Też tak grałem , na początku szło świetnie . Przez kilka dni ..
Potem wtapiałem nawet kursach 1,004 !
Teraz testuje system własnego pomysłu , nigdzie w sieci go nie znalazłem.
Dopiero czwarty dzień ale na razie działa . Każdego dnia około plus 15-20% w stosunku do dnia poprzedniego .
No to potestuj trochę i pochwal się czy cały czas dobrze idzie ????
Powodzenia w każdym razie.
 
H 0

harbuz

Użytkownik
No to potestuj trochę i pochwal się czy cały czas dobrze idzie ????
Powodzenia w każdym razie.

Ok, nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;)
Pracuje ciągle nad systemem w sposób ściśle matematyczny .
dzisiaj np. grałem super bezpiecznie , mało co wchodziło i jest tylko +7%.
Odezwę się za kilka dni . Dam znać czy mój &quot;cudowny&quot; system działa czy o kant d. rozbić :razz:
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ok, nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;)
Pracuje ciągle nad systemem w sposób ściśle matematyczny .
dzisiaj np. grałem super bezpiecznie , mało co wchodziło i jest tylko +7%.
Odezwę się za kilka dni . Dam znać czy mój &quot;cudowny&quot; system działa czy o kant d. rozbić :razz:
tylko +7% aleś ty skromny .
Pochwal się systemem by inni mogli pomóc ci go ulepszyć :cool:
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Czy ktoś może polecić jakiegoś internetowego do grania że nie będzie lub będzie w danym meczu hattrick? Wiem że na betfair są dobre kursy na takie zdarzenie ale na razie betfair pozostaje dla mnie czarną magią i nie kumam o co tam chodzi więc nie chcę się tam rejestrować. Może ktoś polecić jakiegoś innego buka?
 
T 0

tamanamuss

Użytkownik
Takie experymenty tylko mieszją w głowie. Ja tak nigdy nie zagram bo potem patrząc na kurs 1,2 będzie mi się wydawało że to czyste szaleństwo i nie mam szans ????
Niemniej pozdrawiam optymistów i życzę powodzenia na ciernistej drodze ku wyznaczonemu celowi.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Witam, ja grałem na brak remisu w kosza w bah uciułałem 1k potem wypłaciłem i konto zablokowane pewnie przez to że to z moje trzecie, ale kasa jest wiec spoko.
I wyczytałem że autor tematu grał na tenis teraz gdy sezon ruszył też chcę wpłacić 100zł i grać na tenis przy stanach np 5:2 5:1 i kto wygra seta poszukam odpowiedniego buka ale dobra pytanie takie czy autor dalej gra i czy dalej wygrywa?
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
w Bah uciułałem 1k potem wypłaciłem i konto zablokowane pewnie przez to że to z moje trzecie, ale kasa jest wiec spoko.
Czy dobrze zrozumiałem? Zablokowali Ci konto bo wygrałeś u nich kasę? To lipa trochę taki bukmacher...
 
H 0

harbuz

Użytkownik
Ok, nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;)
Pracuje ciągle nad systemem w sposób ściśle matematyczny .
dzisiaj np. grałem super bezpiecznie , mało co wchodziło i jest tylko +7%.
Odezwę się za kilka dni . Dam znać czy mój &quot;cudowny&quot; system działa czy o kant d. rozbić :razz:
Na razie o kant d... nie rozbijam bo działa póki co .
Poniżej dzienne przyrosty w stosunku do dnia poprzedniego .
Na małych kwotach idzie łatwo .
I za krótki okres testowania .
badania kliniczne trwają

17 stycznia plus 17%
18 plus 26%
19 plus 6%
20 plus 7%
21 plus 4%
22 plus 19%
23 plus 11%
24 plus 24%
kwota z 24 stycznia to 291% kwoty z 16 stycznia
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
z tego co patrze od 50zł nie ma sensy grać gdyż po 696 zakładach za 50zł mamy 50k a za 100zł mamy 100k przy 3zakładach dziennie wychodzi że po 232 dniach mamy nasz cel.
W 154 dniu mamy 10k wtedy idzie z górki ale za to jakie emocje to już nie małe pieniądze ciekawe czy ktoś by się odważył obstawić ???? ja bym miał przed oczami jednak jakieś wakacje na bogato ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To jest troszke że tak powiem czaso chłonne ponieważ trzeba troche czasu zanim dojdzie sie do górnych poziomów :? ja kiedyś zagrałem za 2zł i za każdym kolejnym razem grałem kolejny zakład troche sie w ten czas uzbierało ale długo musiałem na to czekać.Teraz gram prosty zakład własną metodą i nie moge narzekać jestem na (+),chodż nie są to pieniądze 100tys miesięcznie ale zawsze cos wpada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom