>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

X 41

xradzix

Użytkownik
Witajcie przy przelewie na inne konto skrill podalem bledna date urodzenia. Wyslalem im tak jak na stronie pisze skan swojego paszportu. Wiem ze nie moge wysylac ciagle do nich nowych email bo poprzednie spadaja wtedy na sam koniec. Jednak ten email wyslalem w nocy z srody na czwartek ???? ile mniej wiecej sie czeka na weryfikacje po blokadzie?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
wyslalem im we wtorek tj 2.04.2012 skan dowodu + skan wyciagu bankowego i cisza konto mialem weryfikowane poprzez list 3 -4 lata temu bardzo nie ladnie z ich strony ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
u mnie to samo, zablokowana możliwość przesyłania $$$ z konta i na konto, wysłałem skan dowodu o który mnie prosili i od tego czasu cisza ???? a sporo pieniędzy niestety zablokowanych ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
niestety lipa, od czwartku mam konto zablokowane a support nie odpisuje już na moje wiadomości ???? miał ktoś podobnie ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zadzwoń do nich, bo nie mając vipa to tam ciężko coś załatwić mailowo. wtedy będziesz miał założoną osobistą sprawę i szybciej to idzie
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dzięki Obserwator ???? Udało się załatwić wszystko, konto jak i pieniądze odblokowane ???? No i full weryfikacja za mną także lecimy dalej ! ????
 
ludo 5

ludo

Użytkownik
Witam. Mam problem z moneybookers. Konto tam miałem juz jakis czas, ale nie pamietałem hasla i poprosiłem o weryfikacje, zweryfikowano mi konto wpisałem nowe hasło i dalej caly czas pisano mi ze podane hasło jest nieprawidlowe i po paru próbach zablokowali konto. Nie wiem o co chodzi mam 1 raz taka sytuacje , wysłałem im skan dowodu (obu stron) i czekam. Czy długo to trwa? Czy konieczne jest teraz wysyłanie czegoś prócz dowodu? Denerwujaca sytuacja. Co polecicie prócz moneybookers cos podobnego i szybkiego? Czy moge to zmienic w menu zeby wpalcac przez cos innego? Pozdrawiam
Ps. Ile trwało to zanim ci oblokowali konto santoro?
 
N 0

narloch

Użytkownik
Powiedzcie mi czy naprawde tak dlugo trzeba czekac na laskawa odpowiedz z ich strony na mojego maila? Wyslalem im maila w srode i do tej pory cisza... A pisalo w mailu zwrotnym ze postaraja sie odpowiedziec w ciagu 20godzin. To chyba lekka przesada tyle czekac... Wogole odpisuja laskawie chociazby po tygodniu czy juz wogole na swoja skrzynke nie zagladaja? Pozdrawiam
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Zablokowalem sobie skrilla poprzez wpisanie hasła. gdy biore przypomnienie hasla chcą odemnie kod sms ktory ma przyjsc na nr teleonu jednak niemam tego numeru i chcialbym by przyslali mi na inny macie jakis pomysl jak to ogarnac ? wyslalem im skany itp zeby odblokowali konto ale bez odzewu. na jaki email im wysylac ? mozna po polsku ?
 
E 2

emedic

Użytkownik
Nic nie blokuje, tylko może pobrać opłatę w wysokości chyba 2 zł / miesiąc. Opłata zostanie pobierana aż do wyzerowania konta. Po jakim czasie naliczają to chyba rok czasu, ale nie jestem pewny.

Zablokowalem sobie skrilla poprzez wpisanie hasła. gdy biore przypomnienie hasla chcą odemnie kod sms ktory ma przyjsc na nr teleonu jednak niemam tego numeru chcialbym by przyslali mi na inny macie jakis pomysl jak to ogarnac ? wyslalem im skany itp zeby odblokowali konto ale bez odzewu. na jaki email im wysylac ? mozna po polsku ?
Strasznie się ociagają z emailami i nie zdziw się jak odpiszą po tygodniu lub wcale. Lepiej dzownić.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Sprawa wygląda tak - dłuższy czas nie logowałem się na Skrilla. Nie pamiętam jakie miałem tam hasło. Dałem opcję odzyskaj hasło, niby poszło od nich powiadomienie na moją pocztę, lecz do teraz nie dotarło :/ wysyłałem wczoraj po godzinie 20. Wysłałem kilka razy i nic, czy to w wiadomościach głównych czy w spamie pustka. Poczta na WP i tu jest chyba główna przyczyna. Co podziałać by odblokować konto w moim przypadku?
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Ja nie logowalem ise na MB okolo 3 lat, przelalem gruba kase na konto ale nigdzie nie moge przelac ani wyplacic a mam konto zweryfikowane, karty nie moge bo blad jakis wyskakuje nic nie moge robic na koncie bo wszedzie jakies bledy. Na e maile nie odpisuja od ponad tygodnia, dodzwonic tez sie do nich nie da bo 2zl za min a czekalem 30 min i nie odpowiedzieli na telefon. CO robic co robic..
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Mam ten sam problem co kolega Matii. Wysłałem im parę maili w zeszłym tygodniu i nadal nie odpisali, minął już tydzień, brak słów !
Sam nie wiem czy czekać nadal na odpowiedź czy samemu im wysłać te skany i dokumenty, tylko pod jaki adres email może ktoś wie ? Ewentualnie coś doradzi ?
Edit: Już wszystko ok. Wczoraj sam od siebie przesłałem im dokumenty na ich stronie w opcji POMOC, załącz dokumenty (skany dowodu + skan faktury za prąd) i dzisiaj zaraz z samego rana eureka. Od razu odpisali, że wszystko odblokowane i nawet zwiększają limity dzięki temu.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
mieliście taki problem że przy próbie wpłaty pieniędzy ze skrill do bukmachera wyświetla się komunikać że płatności w celach bezpieczenstwa zostały zablokowane?
 
S 0

sarek

Użytkownik
Witam.

Możliwe że ktoś miał ostatnio podobnie, dlatego piszę w takiej kwestii.
Jakiś czas temu MB uruchomił wpłatę przez Sorbanking, cos takiego. Kilka razy wpłaciłem przez to, jak później się okazało, środki na MB dodało, bank później odrzucił transakcje a kasę wrócił. Terqz MB chciało zwrotu kasy, normalna sprawa. Zablokowali wiec konto, po godzinie uzupelbilem braki, napisałem na support pod numer referencyjny z maila o zalegosciaxh i od tamtego czasu cisza. Zero odpowiedzi, dodatkowo skany dokumentów wysłałem mimo że wszystko było weryfikowane, adres, tożsamość, karta skrill..
Jak najlepiej do.nich uderzyć? Mail cisza, support telefoniczny może być kiepsko ze wg na.język.
 
Do góry Bottom