>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
My mamy Gortata - oni Shermadiniego.
My Lampego - oni Sanikidze
Przepraszam za wciecie sie w srodek wypowiedzi, ale to jakies prowo czy jak mam to rozumiec ?
Przeciez to wyglada jakby napisac :
My mamy Wade - oni Hendersona
My mamy Lebrona - oni MKG [ Bobcats]
:cool:
Lampe w obecnej formie to czolowka kontynentu [swoja pozycja].
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
troche beka ze mnie po tym meczu B-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Panowie a co sądzicie o takich zakładach z Fortuny na to kto lepszy w danej grupie? Wydaje się,że wszystko raczej na spokojnie powinno wejść:
Litwa-Czarnogóra 1-1,12
Serbia-Bosnia i H.1-1,15
Chorwacja-Czechy 1-1,12
Izrael-Belgia 1-1,20
Ukraina-W.Brytania 1-1,35
Wychodzi Ako-2,40.
Małe wątpliwości mam tylko przy ostatniej parze (może za dużo kombinuje). W rezerwie jeszcze opcja nr 2 czyli:
Litwa-Czarnogóra 1-1,12
Serbia-Bosnia i H.1-1,15
Chorwacja-Czechy 1-1,12
Izrael-Belgia 1-1,20
Włochy-Szwecja 1-1,15
Grecja-Rosja 1-1,20
Ako-2,45
Co wybrać? Jakieś sugestie?
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Sam pograłem dziś w fortunie pierwsze 4 mecze Twoje, tzn prawie bo w parze z Litwą mam Macedonię, która podobno jest tym razem słaba.
Oba warianty szacuję podobnie, daję ok 90% szans na to że wejdzie.
Ja bym jednak poszedł na wariant 2, bo co prawda Brytyjczycy bez swoich gwiazd, ale nie wiem czego się spodziewać po Ukrainie. Jak zagrają tak jak z nami to jestem spokojny o ich niezłe miejsce w grupie.
Duży znak zapytania to Rosja - nie wiadomo jak sobie poradzą wobec osłabień, ale myślę że Greków stać na znacznie więcej.
Włochy - Szwecja - izi, bo Szwedzi mogą nawet nie wygrać meczu, chyba że z Finami
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Pierwszy wariant pewniejszy. Nie wyobrażam sobie żeby Brytyjczycy w obliczu takich potężnych osłabień (w porównaniu z Londynem wypadli wszyscy zawodnicy, którzy dawali jej jakość, na czele z Dengiem czy Mensah-Bonsu) byliby w stanie wygrać na tych mistrzostwach jakikolwiek mecz. Ukraińcy mają zdecydowanie solidniejszy skład i nie powinni mieć z Wielką Brytanią większych problemów.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket 2013
Spotkanie: Izrael - Wielka Brytania
Typ: Izrael (-12,5)
Kurs: 1,87
bwin
Tym razem zdecydowałem się na przeanalizowanie spotkania koszykówki. W środę zaczynają się Mistrzostwa Europy i z tej oferty wybrałem spotkanie Izraela z ekipą Wielkiej Brytanii. Dla mnie to stuprocentowy pewniak do wygranej dnia jutrzejszego i zapewne rozmiary zwycięstwa będą spore. Podopieczni Arika Shiveka jeśli chcą powalczyć o drugie miejsce w końcowej tabeli to muszą te spotkanie wygrać. Izrael nie jest to może czołówka europejska ale w zespole jest kilku dobrych graczy chociaż by Omri Casspi z Houston Rockets czy też trzej gracze Maccabi Tel Aviv: Alexander Tyus, Guy Pnini i Yogev Ohayon. Ich pierwszy grupowy rywal poleciał do Słowenii poważnie osłabiony. Ekipa jest odmłodzona i zabraknie kilku graczy. Deng, Gordon, Freeland i Mensah-Bonsu to ci których zabraknie w turnieju. Głównym rozgrywającym ma być Devon Van Oostrum który liczy zaledwie dwadzieścia wiosen. Ekipa wygląda kiepsko i chyba będzie to jeden z najsłabszych zespołów turnieju.Ostatnie ich spotkania towarzyskie to porażki z Finlandią, Grecją, Szwecją, Polską oraz dwukrotnie z Hiszpanią. Wszystkie te mecze to porażki powyżej trzynastu punktów. W środę myślę że nie mają żadnych szans z ekipą Izraela.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Turcja - Finlandia | Turcja/ Turcja polowa/koniec | 1.52 Unibet⛔
Wiadomo miedzy zespolami Turcji i Finlandii mamy doczynienia z roznica jednej klasy. Turcja posiada zawodnikow w NBA czy tez mocnych europejskich klubach, natomiast Finalandia .. no nie jest najlepiej. Turcy ze swoimi &#39;amerykanskimi&#39; gwiazdami a mianowiscie Turkoglu, Asikiem i Illyaosova. Wzmocnieni dodatkowo solidnymi europejskimi zawodnikami i calosc sklada sie w niezla ekipe w przeciwienstwie do swojego najblizszego rywala. Jak to wygladalo podczas przygotowan przed eurobasketem? Finlandia - dwa zwyciestwa : Czechy +9 i UK + 22 oraz porazki z Francja, Litwa, ROsja i dwa razy na koniec z Łotwa[ 36 i 6 puunktami]. Turcja natomiast po slabym poczatku [dwie porazki z Łotwa i Serbia] wygrala szesc z kolejnych siedmiu spotkan w tym potyczke z reprezentacja Polski 81:68. W moim odczuciu taki sklad i taka forma jak najbardziej wystarczy na Finlandie a pierwsza polowa bedzie kluczem by nie martwic sie o wynik w drugiej polowie i spokojnie oszczedzac sily na nastepne spotkanie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket 2013
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: HT/FT 2/2 ⛔ (1/1)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Fajną kombinację wystawił Unibet i po bardzo dobrym kursie znacznie bardziej zadowalającym niż czysty win naszych rodaków i trzeba to wykorzystać. Oczywiście trzeba prowadzić już do połowy czasu gry czyli po 2-óch kwartach ale myślę, że Polacy dadzą rade (a dodam, że takiemu kursowi odpowiada też handicap na naszych -4,5 więc już każdy wg. własnego rozumu niech stwierdzi co lepsze i pewniejsze, ja uważam że opcja ht/ft).

Bez dwóch zdań jesteśmy faworytem co tylko potwierdzają kursy. W rankingu FIBA biorąc pod uwagę wszystkie 24 drużyny, jakie zagrają w Słowenii, Gruzja zamyka całą stawkę a my zajmujemy 14-stą pozycję. Nie ma co ukrywać, jeśli chcemy wyjść z grupy takie mecze trzeba wygrywać i to dość pewnie. O to oczywiście nie będzie łatwo, na EuroBaskecie nikt nie odpuszcza i każdy walczy na całego ( świetnym przykładem niech będzie nasze zwycięstwo z Turkami podczas EuroBasketu 2011 na Litwie).

Wiadome jaką siłą dysponujemy. Kreowany na gwiazdę i lidera kadry &quot;biedny&quot; Marcinek (tak tak, zawodnik bardzo dobry ale od tej afery z ubezpieczeniem, którego nie zapłacił i nie pomógł naszym 2 lata temu zupełnie straciłem do niego szacunek) + będący w świetnej dyspozycji zawodnik FC Barcelony Maciej Lampe. I trzeba przyznać, że gra tej dwójki w sparingach układała się bardzo przyzwoicie. Do tego zapewne solidnie jak na siebie zaprezentuje się Łukasz Koszarek. Ja osobiście liczę na Thomasa Kelatiego. Pamiętam jak 2 lata temu ciągnął tą reprezentację na EuroBaskecie niesamowicie wypracowywując kolegom pozycje rzutowe. Niech zaliczy takie wejście w mecz jak np. ze Szwedami ( 5 trójek z rzędu w pierwszych rzutach) i będzie po zabawie. Chłopaki 2 lata temu bez Marcinka powalczyli i pokazali charakter to i teraz na pewno tego nie zabraknie.

I jeszcze jeden plus a może i dwa. Trener i atmosfera w zespole. To i to bardzo dobre. Myślę, że od początku zaczniemy grać swoje, będziemy prowadzić w meczu i tak będzie aż do końca meczu. Powodzenia !

Oddsring daje 1,9 i to mogę zaakceptować ale 1,75 to za mało zwłaszcza,że Gruzini prędzej do przerwy nam się postawią. Moim zdaniem jest to dość ryzykowny zakład. //xmarcinx
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Polska - Gruzja 1 @ 1,50
Kurs wysoki, gdyż na kuponie z fortuny mam taki z dnia(01.09). Ale wracając...Polska ma ciężką grupę i nie może tutaj sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów z Gruzja, która jest najsłabsza z grupy. Polacy świetnie pograli w meczu z Belgią, który oglądałem podczas jednego z turniejów przygotowawczych. Współpraca Lampego z Gortatem wyśmienita, + do tego kilku zawodników, którzy potrafią rzucać za trzy punkty. O zespole z Gruzji niewiele wiem, właściwie nic...W tym roku już grały ze sobą obie reprezentacje, wtedy wygrała Polska z przewagą 8 punktów, ale bez Marcina, który zespołowi daje naprawdę dużo samą obecnością na parkiecie, moim zdaniem pewny bet!

a może dodaj jaki buk? //xmarcinx
e: czytaj analizę, pierwsze zdanie ????
e2:sorki ???? /xmarcinx
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Hiszpania vs Chorwacja godz: 17:45
Typ: +12,5 pkt Chorwacja
Kurs: 1,87
Buk: Bwin

Dla mnie zdecydowanie zbyt wysoki handi na Hiszpanów, którzy pewnie jak zwykle będą się rozkręcać i grać coraz lepiej w najważniejszym momencie eurobasketu. Nie ma wprawdzie u Chorwatów Popovic&#39;a czy Planinica, wypadł także Tomas, ale jest wielu innych klasowych graczy, jak to u Chorwatów przystało. Hiszpania także osłabiona, brak starszego Gasola, Reyesa czy Ibaki pod koszem oraz najlepszego obwodowego, Navarro, to także duże ubytki. Moim zdaniem przewaga Hiszpanów będzie na obwodzie, pod koszem Chorwaci nie wyglądają wcale gorzej. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie, dlatego ten handi jest kuszący.
Izrael vs Wielka Brytania godz:14:30
Typ: Izrael wygra do przerwy
Kurs: 1,2
Buk: Bwin

Brak Denga, Gordona, Freelanda i Mensaha-Bonsu, Bettsa, to na pewno potworne osłabienie Wielkiej Brytanii. Tych zawodników nie da się po prostu zastąpić w takim kraju jak Wielka Brytania. Pozostali zawodnicy, to typowe &quot;przeciętniaki&quot;. Natomiast Izrael posiada graczy ogranych na rozmaitych turniejach, czy w Eurolidze. Są to gracze lepsi pod każdym względem od swoich rywali. Myślę, że w pierwszej połowie wypracują sobie dużą przewagę, którą będą później kontrolować i zapewne wpuszczą graczy rezerwowych, którzy i tak są lepsi od Brytyjczyków.
Serbia vs Litwa godz: 21:00
Typ: -5,5 Litwa
Kurs: 1,87
Buk: Bwin

Litwini przyjeżdżają tutaj w chyba najmocniejszym składzie, jakim obecnie dysponują. Bardzo wyrównany zespół, głębia składu, doświadczenie i ogranie. Moc pod koszem (bracia Lavrinovic, Javtokas, Montiejunas, Valanciunas robią wrażenie). Słabiej wyglada rozegranie, ale u przeciwników brak Teodosica na rozegraniu, to jeszcze większa luka, bo jak wiemy, to obok Krstica najważniejszy gracz Serbii w ostatnich turniejach.
Warto również zagrać (bwin):
Turcja 1.19
Słowenia 1.08
Francja 1.07
Polska 1.38
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket, godz. 14:30
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: I połowa: Polska (-2,5 pkt)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o godzinie 14:30 pierwszy mecz reprezentacji Polski w Eurobaskecie 2013 który rozgrywany jest w Słowenii, pierwszym rywalem naszej reprezentacji będzie reprezentacja Gruzji. Swoją analizę rozpocznę od krótkiej analizy składów, po stronie naszych rywali mamy kilku zawodników występujących w niezłych zespołach, jest Beka Burjanadze występujący w zespole Cajasol, Giorgi Shermadini grający w Zaragozie, Manuchar Markoishvili z Galatasaray Stambuł czy też Ricky Hickman z Maccabi Tel Awiv. Może kluby naszych rywali mogą straszyć, ale my też mamy przecież swoich zawodników grających w świetnych zespołach: jest oczywiście Marcin Gortat grający w NBA, a konkretnie w Phoenix Suns, Maciej Lampe który od tego sezonu będzie reprezentował barwy Regal Barcelony, czy też Thomas Kelati z tureckiego Trabznonsporu. Mimo wszystko kadrowo według mnie jesteśmy lepsi, Gortat to w końcu NBA, a Maciek Lampe jest naprawdę w świetniej formie. Przeglądając sparingi to nasza reprezentacja spisywała się lepiej od Gruzinów, wygraliśmy m.in. bardzo wysoko ze Szwecją 73:57, z Wielką Brytanią, 82:79 z reprezentacją Włoch, Belgią czy też Izraelem, przegraliśmy również tylko 4 pkt z Hiszpanią, więc forma po stronie naszych rodaków na pewno jest wysoka. Co do Gruzinów na pewno nie można ich zlekceważyć, w sparingu z Litwą przegrali dopiero po dogrywce, raz udało się wygrać z Izraelem, czy też pokonać Serbię, bywały też oczywiście gorsze mecze takie jak przegrana 15 pkt z Francją. Gruzja to najsłabsza ekipa z naszej grupy i trzeba z nią bezwzględnie wygrać jeśli chcemy osiągnąć sukces na tym turnieju. Całkiem niedawno rozegraliśmy mecz towarzyski z reprezentacją Gruzji 87:75, ja wierzę w naszą reprezentację, że damy radę osiągnąć sukces bo naprawdę w baskecie mamy niezłą i ciekawą pakę. Polecam wszelakie typy do połowy na koniec, na zwycięstwo oraz różne handicapy w stronę Polaków. Transmisja Polsat Sport News.
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Gruzja - Polska - 2 - 1.42 @Betclic
Pierwszy mecz turnieju, zawsze bywa trudny, ale jeśli myslimy o wyjściu z grupy to Gruzję musimy pocisnąć bez mydła, Polska ma tą przewagę nad Gruzinami że ma w swoim składzie te słynne &quot;dwie wieże&quot; Lampe - Gortat, których zapowiada się na najlepszy duet podkoszowych na Eurobaskecie, w Gruzji tych największych gwiazd zabraknie (Luke Zeller i Zaza Paczulia), między obwodem Polaków i Gruzinów postawiłbym znak =, jeśli tylko nasza ławka coś dorzuci do tego co zdobędzie S5, to powinno być dobrze,handi na Polske -5.5 też nie jest głupim rozwiązaniem.
Belgia - Ukraina - 2 - 1.62 @Betclic
W tym meczu zagram na Ukrainę, widziałem ich w sparingu z Polakami i bardzo podobało mi się jak rozegrali końcówke tego meczu, jak prawdziwi &quot;kozacy&quot; z Ukrainy walczą do końca, Polacy w końcówce meczu w Lublinie trochę ich zlekceważyli i na pare sekund przed końcem dali sobie w beznadziejny sposób odebrać wygraną, w tamtym meczu brylowała największa gwiazda w Ukrainie Pooh Jeter(dobił nas buzzer beaterem) i właśnie w nim widzę największą przewagę nad Belgią, Belgia zagra bez swojego lidera naturalizowanego amerykanina o polskich korzeniach Mata Lojeskiego, który w ostatniej chwili wypadł z kadry Belgów, obwód belgii nie robi na mnie wrażenia tutaj przewage wyraźną mają ukraińcy, tak samo jak pod deską gdzie mają gracza NBA Kravtsova, nie spodziewam się w tym meczu niespodzianki i Ukraina wygra to spokojnie kilkoma lub kilkunastoma oczkami.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Polska - Gruzja 2
@2.70 b365 ✅

Są takie kursy wobec których nie można przejść obojętnie. Argumentacja dla tego typu?
1) Kurs w mojej ocenie zawyżony, 2.10 to max, który powinniśmy tu ujrzeć.
2) Gruzja to przeciętniak europejski to prawda ale...
3) ...my też nie-wiadomo-jakim mocarstwem nie jesteśmy.
Nie rozumiem tego całego hurraoptymizmu, który widocznie udziela się również bukmacherom. Taki kurs warty próby. Jak najbardziej warty próby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie rozumiem tego całego hurraoptymizmu, który widocznie udziela się również bukmacherom. Taki kurs warty próby. Jak najbardziej warty próby.
No coz, ja rowniez nie rozumiem...

Jestem za Polska i nie chce tego meczu grac, bede kibicowac naszym ale wystawienie np. 1,36 na naszych reprezentantów z Gruzją no to jest smieszne. Nasze gwiazdeczki jeszcze niedawno przegrywaly z Portugalia (majac w skladzie Murzyna, Gorata itd.), a teraz beda lac Gruzinow bez problemu i to na terenie neutralnym. Nie wierze w to.

Gruzja ma bardzo solidny zespol, ciezka grupa wiec pewnie nic nie zdzialaja ale stac ich na dobry wynik, moze nawet lepszy niz naszych. Pamietajmy, ze Lampe i Gortat to malo. Nawet jesli zagra swoje Koszar, Kelati i tak tak ławka jest wedlug mnie beznadziejna. Problemem bedzie rowniez obrona na pozycjach 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
martinus 491

martinus

Użytkownik
Gruzja ma bardzo solidny zespol, ciezka grupa wiec pewnie nic nie zdzialaja ale stac ich na dobry wynik, moze nawet lepszy niz naszych. Pamietajmy, ze Lampe i Gortat to malo. Nawet jesli zagra swoje Koszar, Kelati i tak tak ławka jest wedlug mnie beznadziejna. Problemem bedzie rowniez obrona na pozycjach 1-3.
Ja wiem, że nasza ławka jest fatalna i zdecydowanie odstaje od pierwszej piątki, ale na całe szczęście dla nas Gruzini wcale silniejszej nie mają. Biorąc natomiast pod uwagę fakt, że starterów to jednak my mamy lepszych, jesteśmy tutaj faworytami. Nie mówię, że kurs 1.36 jest dobry, ale nie przesadzajmy też w drugą stronę. Jeśli Gortat i Lampe nie będą mieli kłopotów z faulami, Kelati zagra na przyzwoitym poziomie a Szubarga chociaż trochę się ogarnie nie powinno być kłopotów.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jedynym problem w meczu Polaków z Gruzinami to czy będzie siedzieć trójka graczom odwodowym. Gortat + Lampe przy absencjach drużyny Gruzji powinni sobie poradzić spokojnie, jedynie głupie faule spowodują, że krócej pograją, natomiast reszta zawodników gra w kratkę, czasami grają tragedię, czasami wszystko wchodzi i tu jest jedyny znak zapytania. Jeżeli pozytywnie &quot;zatrybią&quot; to nie ma się czego obawiać. Jestem również ciekaw gry obronnej, gdyż niby pracowali nad nią i stawiają ją na piedestale w tym turnieju, także z chęcią obejrzę to spotkanie. Czysty win odpuszczam, bo kurs niestety zaniżony, także spróbuję over pkt na zawodnika.
M. Lampe over 14,5 @ 1,70 sportingbet
 
D 10

dawid020707

Użytkownik
Turcja-Finlandia
Dzisiaj na dobry początek mistrzostw Europy będzie typ over 152,5 w meczu Turcja-Finlandia.
Suomi mają bardzo słabą obrone więc Turcy zdobędą dzisiaj duzo oczek , pachnie mi w tym meczu overek od razu jak spojrzałem kto gra . Finowie także dużo punktów zdobywają , zwłaszcza za &quot;trzy&quot; .
Turcja-Finlandia over 152,5 unibet
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Piszecie, ze Polacy mają krótka ławkę.
Zgoda, nazwiska nie powalają.
Ale kogo ma Gruzja, żeby tak jej się obawiać?
Dokładnie. Niektórzy mocno przeceniają Gruzinów. Pachulia i Shengalia to jednak bardzo duże osłabienia podkoszowe rywali. Przez to Gruzini tracą sporo cm pod koszem, gdzie mamy sporą przewagę.
Nasza ławka nie zachwyca, ale Gruzja też w tym aspekcie nie jest zbyt mocna. Przynajmniej na papierze.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
G. Shermadini T over 11,5 ( kurs 1,833) Sportingbet ✅
Wysoki zawodnik ( 2,16 cm) który posiada świetny hak i może coś pomieszać pod koszem,jest doświadczonym zawodnikiem na europejskich parkietach.
Moim zdaniem Lampe i Goratat będą podwajani i mogą mieć problemy.
Gruzja to ofensywny zespół
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
A. Tomic(Chorwacja) over 11,5 pkt kurs 1,83 Sportingbet
Hiszpania zawsze wolno wchodziła w początkowe etapy dużych turniejów
Myślę że będzie to lekka przewaga ekipy bałkańskiej aby ich zaskoczyć.
dobry duet ataku Chorwacji z Ante Tomicem na czele.Jest to duży chłopak,który może grać zarówno przodem jak i tyłem do kosza.
Myślę że to będzie overowy mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom