>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Wiem, że to temat opinie, ale mam pytanie, a nie chcę tworzyć nowego tematu.
Czy mogę konto w fortunie zrobić na siebie, a konto bankowe podać mamy?
@ down
nie jesteś zbytnio przekonywujący.
 
D 6

duomo

Użytkownik
Właściwie gram tylko w Fortunie (zarówno przez neta, jak i stacjonarnie) i nie zawiodłem się jeszcze. Sama rejestracja przeszła bezproblemowo. Jakiś czas temu były problemy ze stroną, ale teraz przeszła ona lifting i wszystko śmiga..
 
K 0

kesu1989

Użytkownik
Witam orientuje się ktoś ile czasu mam na odebranie pieniędzy od ostatniego wygranego meczu na kuponie (chodzi oczywiście o kupon zawarty w punkcie stacjonarnym).
pzdr
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Zawierający zakład może odebrać wygraną w terminie 30 dni kalendarzowych, które zaczynają upływać od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku (...). Po upływie tego terminu grający traci prawo do wygranej.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Czy ma ktoś problem z zalogowaniem się? Po wklepaniu loginu i hasła wyskakuje &quot;błąd połączenia&quot;. Próbowałem zalogować się przez telefon i to samo wyskakuje.
Jakieś prace na stronie prowadzą?
Edit: Już się udało. Post można usunąć.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Myślę że warto zostawić i dodać że częśto trzeba czyścić Cookies itd. by się zalogować sam miałem kilka razy problem.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Całkiem miłym dodatkiem do gry w Fortunie są bonusy od wpłaty, które &quot;kupuje się&quot; za uzyskane punkty (1 pkt = 2 zł postawione).
Bonus 50 % od wpłaty:
- do 200 zł ( koszt 1500 pktów)
- do 50 zł ( koszt 375 pktów)
Trzeba obrócić 4 razy depozyt po kursie 1,90 (3 zdarzenia na kuponie) i dopisują kwotę bonusu. Nie jest to może jakoś szalenie korzystna oferta ale jak ktoś obstawia w Fortunie to na pewno jest to dobry dodatek, zwłaszcza w odniesieniu do poprzedniego roku gdzie takiego bonusu nie było.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Jest ktoś dobrze poinformowany i wie czy będzie oferta na WTA w Paryżu? Kwalifikacje były, więc nie wiem dlaczego nie ma turnieju głównego, proszę o pomoc!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jest ktoś dobrze poinformowany i wie czy będzie oferta na WTA w Paryżu? Kwalifikacje były, więc nie wiem dlaczego nie ma turnieju głównego, proszę o pomoc!
Oferty pojawiają się nad ranem niestety nie pracują 24 na dobę więc oferty pojawiają się o poranku najczęściej.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak długo trwa wypłata na konto?
Różnie to bywa ja najdłużej czekałem 24 godz , ale bywało tak że za 3 godz były pieniądze na koncie , najlepiej zlecić wypłatę rano to tak po 12 w południe kasa jest , jak zlecisz dziś na wieczór to dopiero jutro też koło południa powinna być , ja mam konto w ING nie wiem jak do innych banków.
 
Do góry Bottom