>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

S 833

sebunited16

Użytkownik
Trochę przedstawie opinię pod prąd. Oglądając ten konkurs miałem podobne odczucia, że farsa, biznes, na siłe itd. itp. Szymon powiedział, że nigdy nie skakał w tak złych/zmiennych warunkach, a to mocny argument bo kto jak kto, ale On już parę skoczni w życiu zwiedził. Wielu jest pokrzywdzonych, wygrani to Ci na których nikt nie stawiał w normalnych warunkach, poza numerem 1.
A teraz to co miało być pod prąd. Możemy tutaj mówić o nie wiem jak to nazwać więc będzie w &quot; &quot; ale &quot;sukcesie&quot; tego systemu punktowego/ wiatr plus możliwości regulowania najazdu. Tylko możemy sobie wyobrazić, jak by przebiegał ten konkurs bez rekompensat punktowych licząć tylko metry wielu lepszych zawodników, zajęło by jeszcze niższe lokaty niż to miało miejsce. Dwa, to chyba ten sezon nieco nas kibiców rozpieścił, bo do tej pory Finlandia nie Finlandia, gdzie był wcześniej wiatr, to tutaj warunki we wszystkich kampaniach jak wymarzone, zwyczajnie chyba &quot;odpoczeliśmy&quot; od tego typu rozgrywania konkursów, których w przeszłości było wiele. No i trzy wiatr rozdawał karty i tutaj nie ma wątpliwości, ale pomimo, że jak było na tych wskaźnikach &quot;kręcił&quot; to w praktyce nie zauważyłem chyba ani jednego nerwowego zachowania zawodnika, żadnego ratowania się przed upadkiem, większym zagrożeniem, niż wiatr jeśli chodzi o bezpieczeństwo był żle przygotowany zeskok, tak to u mnie wygląda po przemyśleniach.
Pozdrawiam
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja tylko dodam że jeszcze nie widziałem takiej sytuacji żeby trener na własną rękę zdjął zawodnika z belki żeby nie skakał w złych warunkach, mnóstwo szczęścia ma ten Tande najlepsze warunki po raz kolejny, mam nadzieje że ostatni konkurs będzie w normalnych warunkach, wtedy Stoch Norwegowi nie odpuści, tak naprawde gdyby odbyła się druga seria to czuje że zbliżył by się do niego , a może nawet wyprzedził
 
G 0

giszta

Użytkownik
Co do dzisiejszego konkursu, to Amman przesadził, skakał w gorszych warunkach i to nie raz. Akurat na Bergisel w Insbrucku często mamy tego typu konkursy, to chyba najbardziej wietrzna ze wszystkich 4 skoczni. Przykładem niech będzie chociażby Konkurs sprzed 3 lat gdzie wygrał Koivuranta. Fin skoczek aboslutnie przeciętny. Dzisiaj troche loterii było, nie ma co ukrywać, ale ci co mieli skoczyć dobrze to skoczyli. Są w formie i prawdę mówiąc ten konkurs wcale nie był aż tak loteryjny, Tande, Stoch, Żyła Eisenbihler, Kot oddali skoki na miarę tego na co ich stać, Napewno poniżej oczekiwań Kraft, ale niewiadomo czy to nie wina jego problemów żełądkowych. Także nie przesadzajmy z tą loterią.
I właśnie w tym momencie przechodzę do kontekstu Stocha, wierzę głęboko, że Kamil wygra TCS, stać go na to, jest w formie, daje sobie rękę uciąć, że gdyby dzisiaj były w pełni normalne warunki i Kamil nie przewróciłby się podczas treningu WYGRAŁBY!
a tak? A tak ma minimalną strate do Norwega,
W bischofshofen nie będzie łatwo, Kamil nie lubi tej skoczni, mam wrażenie, że losy TCS mogły być roztrzygnięte na naszą korzyśc już dzisia, a tak pozostają nerwy!
Wiem, że jest lepszym skoczkiem niż Tande, ale na dzień dzisiejszy Tande wygrał uwaga na 5 rozegranych serii turniejowych aż 3 , Kamil 1.
No widać, że Tande jak odpali to nie ma poczym zbierać, z drugiej strony Kamil jest stabliny nie schodzi poniżej poziomu.
Wydaje mi się mocniejszy psychicznie, Norweg chyba podczas 1 serii w Obersdorfie sie spalił.
Bardzo cięzko wytypowac zwycięzce. Serce mi podpowiada Stoch, ale rozum wskazuje na Tandego.
Jak będzie zobaczymy ale jedno jest pewne, Stoch musi wygrać konkurs w Piątek, innej opcji nie ma.Jeśli on tego nie zrobi, zrobi to Tande. I będzie pozamiatane.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jest tu ktoś kto spotkał się z czymś podobnym? Polski support ma wyjebane. Nie odpisują w ogóle. Na czacie jakaś angielska lala pisze, że zakład rozliczony poprawnie. Nic z tego nie rozumiem. Panowie gram od lat, ale pierwszy raz taki przypadek. Pomóżcie.
Raczej niewiele tu podobieństwa, ale ja miałem przypadek w Milenium, że puściłem AKO z h2h w skokach. Wszystko weszło oprócz jednej pary. Takeuchi z kimś tam skakał i wygrał bo miał lepszą notę. Niestety zdyskwalifikowali go za nieprawidłowy kombinezon i cały kupon rozliczyli jako przegrany. Ja zdziwiony dlaczego nie ma zwrotu napisałem od razu maila do Milenium i oni odpisali mi, że jeśli zawodnik już wystartuje i z przyczyn indywidualnych zostanie zdyskwalifikowany to zakład jest przegrany. Tłumaczyłem im, że on nie został sklasyfikowany nawet, więc nie mają jak porównać go do przeciwnika który zajął np. 34 miejsce, ale jak do ściany. Sprawę olałem bo to było kilka dyszek &quot;tylko&quot;. Niektórzy mają swoje chore regulaminy i choć są one niesprawiedliwe i błędne to my zwykłe szaraki nic nie możemy zrobić...
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Tu masz treść regulaminu jaki mi wstawili: klasyfikacja końcowa-Zdarzenie zostaje unieważnione, jeżeli zawodnik
nie zakwalifikuje się do pierwszej serii konkursu głównego. Jeżeli
zawodnik, który zakwalifikował się do pierwszej serii konkursu głównego
zostanie zdyskwalifikowany, zdarzenie zawierające typowanie miejsca
zajętego przez tego zawodnika rozlicza się jako błędnie wytypowane.
Parametr X oznacza ostatnie miejsce w klasyfikacji brane pod uwagę

Jeśli chodzi o Twoją sprawę to jest ewidentny zwrot jeśli chodzi tylko o konkurs w Innsbrucku, jakbyś typował generalkę no to wtopa. Hayboeck nie wystartował w pierwszej serii. Musisz się kłócić bo racja jest po Twojej stronie
 
jedrula 25,2K

jedrula

Użytkownik
Jezeli to był zaklad outright,to tam zazwyczaj opcja ALL-IN,kiedys bankowo stosowana i w unibet(nie wiem jak teraz.ale wychodzi ,ze tak) zakład przegrany

edit.sprawdzilem regulamin unibet
11) W przypadku zakładów na „Zwycięzcę” („Outright”) lub „Miejsce”, jeśli uczestnicy nie biorą udziału w wydarzeniu lub wycofają się z niego (przed jego rozpoczęciem lub w trakcie), stawki nie będą zwracane, o ile nie określono inaczej
niestety zakład przegrany
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Jezeli to był zaklad outright,to tam zazwyczaj opcja ALL-IN,kiedys bankowo stosowana i w unibet(nie wiem jak teraz.ale wychodzi ,ze tak) zakład przegrany

edit.sprawdzilem regulamin unibet
11) W przypadku zakładów na „Zwycięzcę” („Outright”) lub „Miejsce”, jeśli uczestnicy nie biorą udziału w wydarzeniu lub wycofają się z niego (przed jego rozpoczęciem lub w trakcie), stawki nie będą zwracane, o ile nie określono inaczej
niestety zakład przegrany
Co innego wycofać się w czasie zawodów, a co innego w ogóle do nich nie przystąpić. Przecież to jest samo w sobie niesprawiedliwe. Jak można uznać ten zakład za przegrany? No jestem mega wkur.... tym bardziej, że support w Uni zepsuł się całkowicie. Frajerzy w ogóle nie odpisują na maile. polski czat coraz rzadziej funkcjonuje..
 
jedrula 25,2K

jedrula

Użytkownik
Czy niesprawiedliwe? Zapytaj się tych co grali kilka miesiecy temu zakład typu Johaug nie wygra Tour De Ski 2017.Pewnie bedą mieli inne zdanie.
Tu wychodzi nasza nieznajomość zasad w danej firmie.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Bischofshofen H2H
Domen Prevc - Peter Prevc @ Peter Prevc @ 2.5 Bet365
Ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Domen ewidentnie spalił się w blokach po pierwszym konkursie TCS. Młody mimo bombowej formy z początku sezonu przeżywa mały kryzys formy. Zawody w Obersdorfie pokazały to ewidentnie. Peter średni lecz stabilny, miejsca 10, 11 i 19 (loteriada) na to wkazują.
W równym, sprawiedliwym konkursie Domen oddał dwa słabe skoki dające mu 26. miejsce w nieprzeszkadzających mu warunkach pogodowych. Peter może nie błysnął, ale oddał dwa dobre skoki (130m, 135m) i skończył na 10. pozycji. Domen wypadł po 1. skoku z walki o zwycięstwo w TCS (124.5m). Ga-Pa i kolejny konkurs przeprowadzony w równych dla wszystkich warunkach. Domen wraca do czołówki i zajmuje 5. lokatę, przy 11. miejscu Petera. Obie serie lepsze w wykonaniu Domena. Widać było, że Domen dobrze odnalazł się na tej skoczni i wykorzystał odpowiednio panujące na skoczni warunki. Peter skacze przeciętnie, ale w dalszym ciągu równo. Innsbruck i konkurs loteria - Peter walczy w parze sam z sobą (Huber nie skakał), Domen wygrywa dzięki kompensacie za warunki. Peter 19, Domen 25.
W klasyfikacji generalnej TCS Peter zajmuje 9. a jego młodszy brat 14. miejsce. Uważam, że Domen powoli &quot;siada&quot; psychicznie i ciężko mu odbudować formę z początku sezonu. Nie zdziwi mnie pozycja w drugiej dziesiątce. Co do Petera, to widać w nim wewnętrzny &quot;wk*rw&quot; że nie dość że wyprzedza go czołówka to jeszcze musi walczyć jak równy z równym z Cene i ulegać młodziakowi Domenowi. Psychicznie bez wątpienia silniejszy jest Peter i jeśli będą niekorzystne warunki szanse starego mistrza jedynie wzrastają. Biorąc pod uwagę wszystkie skoki treningowe i kwalifikacyjne widać większą stabilizację Petera, który nie wyróżnia się, ale skacze równo. Trzeba pamiętać, że skocznia w Bischoshofen jest trudnym dla skoczków obiektem. Niejednokrotnie mówili o tym polscy skoczkowie, tu również plus stawiam obok Petera. Stawiam na starszego już teraz. Wiadomo jak kursy się odwracają pod wpływem jednej serii treningowej. Wydaje się stabilniejszy od Domena.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Kwale:
Janda - Boyd Clowes 1 1,42
P.Prevc - Stjernen 1 1,8
Koudelka - Hlava 1 1,5
Zyla - Descombes S.V 1 1,4
milenium po podatku 4,73

Trudna skocznia, wiec stawiam na doswiadczonych skoczkow. Kuba ostatnio rowno skacze (MBC ma raptem pojedyncze wyskoki jak wiatr sprzyja), Peter tez, bez blysku, ale rowno - rok temu tu wygral, teraz licze ze przynajmniej skoczy swoje na poziomie Top 10.
Hlava kompletnie bez formy, Koudi za to powoli jakby szlo do gory - absolutnie nie sugeruje sie cyrkiem w Innsbrucku;)
VDS mnie nie przekonuje, potrafi odleciec, ale on musi miec wiatr pod narty - tylko wtedy robi wyniki, Piotrek o dziwo rowno, bez wzgledu na warunki. Boje sie o jego glowe, bo ma szanse na podium w TCS...Oby go to nie sparalizowalo- konkurs odpuszcze z nim, ale w kwalach powinien skoczyc swoje.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Piotr Zyla - Peter Prevc 2 @2.52 fortuna
Typ na Kwalifikacje

No to jest skocznia która Piotrkowi totalnie nie leży, nawet jak był w formie było tutaj słabo. Długi i płaski rozbieg jemu nie pasuje co rok w rok można usłyszeć w wywiadach. ( miejsca Piotrka w Bischo 33,21,30,43,36) Prevc bez szału ale jako taki poziom na pograniczu 10-20 miejsca ustabilizował z widokami na wyższe lokaty co powinno wystarczyć. Pobieram to i widzu tutaj value.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Bischofshofen - skocznia specyficzna tak jak koledzy wyżej wspominali. Kto wygra? Nie wiadomo, to nie jest skocznia na której Kamil czuje się najlepiej, ale jest w formie, także to może nie mieć znaczenia. Ja przed tym konkursem mam trochę rozdarte serce. Z jednej strony mam pogranego Tandego jeszcze przed turniejem, ale jednak wolałbym żeby nie weszło i Kamil w końcu wygrał te TCS, skoro jest na milimetry za Tande, należy mu sie za całokształt. Ale analizą się pochwalę, bo jest czym :p Trochę zawalił mi Hayboeck H2H z Kotem, które też miałem zagrane, ale przypadki losowe się zdarzają i nic się nie poradzi ????

Kamil Stoch. No właśnie. Podchodził do TCS jako faworyt i się spalał strasznie. Teraz nie jest aż tak oczywistym faworytem i to może być jego turniej. Zgadzam się w 100% z Sobolekk. Oczywiste jest to, że każdemu jedna skocznia leży bardziej, inna mniej. Każda ma inny dojazd, specyfikę, próg inaczej ułożony. A Kamilowi niemiecka część leży średnio i to może być kluczowe jak tam wypadnie.
No i mój drugi faworyt obok Kamila Stocha. Daniel Andre-Tande. Dla wielu jego zwycięstwo byłoby ogromną niespodzianką. A ja w nim widzę cichego faworyta. Ile to już razy widzieliśmy jak ktoś nagle odpalał na TCS. Tande ma wszystko, żeby odpalić teraz. W pierwszej części sezonu przyczajony, ale zawsze w czołówce, 3x 2 miejsce w tym sezonie. Ten chłopak ma wszystkie atuty, żeby w końcu wyjść z tego &quot;drugiego&quot; rzędu i stać się pierwszoplanową postacią. I co u niego jest ważne - powtarzalność. Nawet jeśli nie wygrywa, zawsze jest w czołówce.
Ja pograłem,
Daniel Andre Tande WYGRA TCS @4,5 BET365
Dzisiaj na szybko wrzucam same typy zagrane za symboliczną stawkę na kwale w STS:
Fannemel - Stursa 1 @1.52
Freitag - Geiger 1 @1.37
Klimov - Kubacki 2 @2.5
Boyd-Clows - Takeuchi 2 @2.1
Janda - Johansson 1 @1.7
Ziobro - Korniłow 1 @1.5
Żyła - Kot 2 @1.9
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Panowie nie rozwalajcie tematu typami live czy suchymi typami konkursowymi. Od tego macie odpowiednie tematy:
-&gt; KzS
-&gt; Kupony
-&gt; TnŻ
Jeżeli nie będziecie tego przestrzegać trzeba będzie wprowadzić konsekwencje w postaci kartek a po co to komu?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji! Jutro ostatni konkurs i kilka kapitalnie zapowiadających się pojedynków.
Freitag - Kraft
Tande - D Prevc
Kofler - Fannemel
Stoch - Fettner
Eisenbichler - Wellinger
Jutro o miejsce w gronie LL będzie mega ciężko. Świetną sytuację wyjściową do ataku o zwycięstwo TCS ma Kamil Stoch. Jeżeli tylko warunki będą sprawiedliwe to szykuje się genialne widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Vincent Descombes Sevoie - Anders Fannemel 1. seria 1,85 Bwin ✅
Francuz od początku sezonu skacze dobrze i równo. Tu w seriach próbnych i kwalifikacjach w okolicach TOP10, a więc na swoim poziomie. Fannemelowi z kolei wychodzą dobrze tylko pojedyncze próby i zazwyczaj kręci się w okolicach trzeciej dziesiątki. Tu jednak ciągle w dziesiątce w dotychczasowych skokach. Powód jest prosty - za każdym razem trafiał na mocny wiatr pod narty, a on akurat potrafi to wykorzystać, bo jest rekordzistą świata w długości skoku. Jutro wiatr ma być spokojniejszy i zapowiadane są równe warunki. W takich, moim zdaniem, lepiej zaprezentuje się Vincent, który po prostu w tym sezonie skacze dalej.
Kamil Stoch - Andreas Wellinger 1,55 1. seria 1,55 Bwin ✅
Ktoś chyba się naoglądał dzisiejszych skoków i stąd taki kurs na Kamila. Stoch wyszedł tylko na pierwszy trening, skoczył 142 metry z lekkim wiatrem w plecy i poszedł odpoczywać. Widać, że forma jest wielka i myślę, że jutro zgarnie samochód. Wellinger dziś korzystał z dobrych warunków i latał daleko. W kwalifikacjach miał wysoko ustawioną belkę, wykorzystał dobry wiatr i pobił rekord. W ostatnich konkursach jednak konsekwentnie zajmuje miejsca 10-15. Czy jutro powalczy o zwycięstwo w konkursie? Przy równych warunkach moim zdaniem kilku zawodników nie przeskoczy, w tym Kamila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Typy 1 seria

Anders Fannemel - Vincent Descombes Sevoie
Typ: Descombes
Kurs: 1.85 buk:Bwin
✅

Ciekawa para wystawiona przez Bwin. Moim faworytem w tym pojedynku jest zdecydowanie Francuz. Norweg skacze strasznie sinusoidalnie w tym sezonie, natomiast Francuz prezentuje bardzo ustabilizowaną formę, czego potwierdzeniem jest miejsce w klasyfikacji generalnej TCS. 13 miejsce to dla Francuza bardzo dobra pozycja, jeśli zakończy TCS w 15 to będzie wielki sukces Francuza i myślę że jutro potwierdzi że jest w tym sezonie w dobrej formie. Fannemel skakał dziś dobrze tylko dlatego że miał wiatr pod narty, jutro wiatr ma być słabszy a w dodatku ma wiać w plecy więc nie widzę Fannemela w takich warunkach.

Widzę że kolega wyżej podał ten sam typ więc nic tylko podpisuję się bo faworytem jest Descombes.

Daiki Ito - Andreas Stjernen
Typ: Stjernen
Kurs: 1.90 buk:Bwin
✅

Dziwne zestawienie par Stjernen walczy o 10 w generalce TCS, Ito gdzieś w okolicach 30 miejsca. Ito w 3 skokach dziś wiatr pod narty i to dość spory stąd tak dobre wyniki. Stjernen w jednym skoku mocny wiatr w plecy, w dwóch kolejnych skakał przy bezwietrznej pogodzie. Jak już pisałem wyżej jutro wiatr w plecy Ito spadnie szybciej niż złapie lot, on nie potrafi skakać przy wietrze w plecy. Ja na pewno nie będę się sugerował dzisiejszymi skokami Japończyka bo dobrze wiemy że jak mu powieje pod narty to skacze daleko jutro nie powieje i daleka pozycja. Stjernen powinnien powalczyć o 10.

H2H

Anders Stjernen - Anders Fannemel
Typ: Stjernen
Kurs: 3.20 buk:Betsson
✅ :razz:

Chyba się trochę w głowach poprzewracało ludziom wystawiającym ofertę w Betssonie. Jak już opisywałem wyżej obu zawodników. Fannemel to lotnik wykorzystuje wiatry, Stjernen to solidny skoczek który potrafi poradzić sobie w trudnych warunkach. Lokaty Stjernena w tegorocznym TCS: 19,14 i 5, natomiast Fannemela 30,23,43. Nie będzie dużym zaskoczeniem jak jutro Fannemel nie awansuje do 30. Za rywala ma Koflera który śmiało może go pokonać. Kurs kompletnie przesadzony.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Kolega powyżej ma w 100% rację, Bwin oszalał z kursami. 1.55 na Stocha z WellIngerem to jakiś absurd, maks 1.25 powinno być. Niemiec dobrze skacze na treningach, w kwalach i jak mu dobrze podwieje, przychodzi konkurs i siada psychicznie a przypomnę, że będzie skakał jako ostatni, więc duża presja- typ jak najbardziejdo zagrania, bo Kamil mimo, że jest obolały to pokazał klase w treningu i odpuścił sobie po prostu dalsze skakanie i udał się na odpoczynek, jutro powalczy o zwycięstwo, a Niemiec o miejsce 6-12.
Druga sprawa, kurs na Piotrka w starciu z drugim Niemcem Leyhe, 1.85-1.85 kolejny absurd. Co z tego, że Niemiec lepiej w treningach i ciut lepiej w kwalach, skoro Piotrek treningi olewa i skacze w innym kombinezonie. Polak w zdecydowanie lepszej formie, w kwalach przegrał z Niemcem nieznacznie, ale miał gorsze warunki i skakał z niższej belki. W zawodach będzie już zupełnie inaczej, Polak powalczy o miejsca 3-6 , a Niemiec spróbuję się znaleźć w 10, o co będzie jednak mu trudno.
Stoch-Wellinger 1 seria: Stoch 1.55 Bwin
Żyła-Leyhe 1 seria: 1.85 Żyła Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
N 147

neymar-jr

Użytkownik
STS co nieco odkrył karty więc typy na jutrzjejsze K.O.

Pierwsza para jaką biorę to Vassiliev vs Maeaettae. Rosjanin bez punktów ale jakieś światełko w tunelu się pojawia. Kwale wygrane z Finem natomiast treningi na remis. Jarko ostatniow Innsbrucku 14 lokata tylko pytanie ile w tym było formy a ile szczęścia na loterii.
Typ: D. Vassiliev 1.70 ⛔

Druga para austriacko - czeska. Tollinger vs Stursa. Tu też idę po wynikach z przekroju całego sezonu. Elias ani razu w karierze nie punktował natomiast Vojtech już w dwa razy w Top 10 w tym sezonie. Kwalifikacje nieznacznie dla Austriaka jednak w jednym w treningów na drugim miejscu uplasował się Stursa. Na Czecha też konsekwetnie stawiam grałem na Niego już w Obersdorfie. Myślę że ma większy potencjał i jutro pewna druga seria.
Typ: V. Stursa 1.85 ⛔

Trzeci typ to pojedynek średniego Prevca i Norwega Johanssona. Idę po kursie bo według mnie to było jedyne podium Norwega w karierze i STS sugerował się ostanim wynikiem na Loteriadzie w Innsbrucku, a Cene kto go wie, może kiedyś jako trzeci z Prevców ogarnie jakieś podium. Potencjał jednak ma większy niż Norweg.
Typ: C. Prevc 2.25 ⛔

Czwarta para na pojedynek na szczycie Domen Prevc i lider TCS. Idę tu w nieprzewidawolność młodego Słoweńca. Treningi na remis kwale dla Domena.
Typ: D. Prevc 2.50 ⛔

AKO:17.69 ⛔⛔⛔


Ostatni bonusowy typ to bardziej życzeniowy ale wiadomo wszystko jest możliwe. Stawiam na Piotrka Żyłę, że będzie wyżej od Krafta w klasyfikacji końcowej TCS. 7 pkt straty dużo i mało. W Bischoshofen Polak w tym roku nadspodziewanie dobrze zawsze skakał tu przeciętnie chociaz subiektywnie uważam, że aktualnie Żyła jest bardziej stabilny niż w sezonie gdzie zaliczył wygraną w Osło i podium w Planicy. Widać luz i radość z tych skoków a Stefan podobnie jak Hayboeck też nie wiadomo na co go w tej chwili stać. Historycznie skocznia dla Stefana - tam był po raz pierwszy na podium, dwa sezony temu był 2, a w zeszłym roku 4. Niby więcej na korzyść Austriaka ale zobaczymy jutro.
Typ: Żyła 2.02 -&gt; 2.50 ✅✅✅
Żyła TOP 3
- (widziałem kurs ok.3) ale poprawię jak znajdę na to zdarzenie. ✅✅✅
Brawo Wiewiór !!! ????
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Peter Prevc - Domen Prevc 1 @ 2.30 betsson ⛔

Może mi ktoś wytłumaczyć kurs na Petera? Nie rozumiem, dlaczego buki nadal aż tak faworyzują młodszego z braci. Bo w klasyfikacji generalnej jeszcze się trzyma w czubie? Według mnie to slaby argument. Domen potrafi odlecieć, co pokazał na pierwszym treningu, ale kiedy warunki już nie są najlepsze zaczynają się problemy. Zgodnie z waszymi przewidywaniami przed TCS, Domen nie odegrał znaczącej roli w tym turnieju, choć był początkowo faworytem. Peterowi tez dużo brakuje do optymalnej formy, ale jego skoki są równe. Potwierdził to w kwalifikacjach, a także podczas drugiego treningu, kiedy dwukrotnie był lepszy od brata. Nie tylko te wyniki, nie tylko ponad 14 punktów przewagi w trzech poprzednich konkursach, ale także rozstawienie w parach przemawia za duzo bardziej doświadczonym z Prevców. Domen będzie musial się zmierzyć z liderem, co wiąże sie z dużą presją. Szczególnie jeśli zobaczymy na inne mocne pary. Jak skok nie wyjdzie to może być ciężko o miejsce wśród LL. Peter natomiast bez problemu powinien poradzić sobie ze swoim rywalem Anze Semenicem i o jego miejsce w drugiej serii możemy być spokojni.
 
Do góry Bottom