>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
Stety, niestety zgadzam się z powyższym, ale imo tutaj może jeszcze namieszać frekwencja. Jednak nie są to wybory to sejmu czy prezydenckie (w takich frekwencja jest zawsze duża i wtedy Platformie było by dużo łatwiej zwycieżyć) i poruszenie może nie być aż tak duże. Oszołomiony bijącą z telewizora zieloną wyspą przeciętny obywatel może czuć się zbyt beztrosko, żeby przypilnować pójścia do urny, z kolei gardzeni przez poprzednich PiSowcy, posiadający raczej gorszy status materialny, będą mieli raczej więcej motywacji. Imo PO vs PiS w tej chwili to trochę loteria.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Unibet
Paruch/Kamiński 1 @1.06

lokata 6 % na 10 dni, kilkadziesiąt punktów procentowych różnicy, nie ma nawet o czym mówić
Misiek przegra nawet z dwójką z PO a gdzie mu tam do jedynki z PiS
&quot;W Lubelskiem PiS ma miażdżącą przewagę, a lider listy, Waldemar Paruch, może już myśleć o przeprowadzce do Brukseli.
W sondażu świetnie wypada otwierający lubelską listę PiS Waldemar Paruch, który mógłby liczyć na 30,2 proc. głosów...
a dopiero piąty jest lider listy PO Michał Kamiński z poparciem rzędu 8,3 proc&quot;
unibet
Ruch Narodowy 5 % ? NIE @1.04

lokata 4 %
Unibet
SLD 5 % ? TAK @1.02

lokata 2%
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ziobro-Senyszyn 2,50 sts (2,20)
Dziwny kurs. W 2009 336 tys Ziobro przy 44 Senyszyn.. nie trzeba nikomu tlumaczyc ze to przepasc. Oczywiste ze zaszly kolosalne zmiany ale czy narod jest az tak tepy ze glosuje slepo na partie a nie na czlowieka ? O pogladach nie bede pisal, do popierania Ziobry mi bardzo daleko jednak w malopolsce ma powazanie. Przez odejscie z pisu niech straci nawet 3/4 glosow slepcow ktorzy zapatrzeni sa w jarka to i tak wygra z Senyszyn. W sondazach wojewodzkich 9% SLD, SP 5,5% tylko ze w SLD glosy sie troche rozkladaja tak w SP raczej duza wiekszosc trafi do nr 1. Kurs bomba zdecydowanie zawyzony..
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Czy narod jest az tak tepy ze glosuje slepo na partie a nie na czlowieka ?
Oczywiście, że ludzie głosują w pierwszej kolejności na partie. Szczerze mówiąc jednak, biorąc pod uwagę ordynację wyborczą jaką mamy, a która głosowanie na konkretne osoby w dużym stopniu kastruje, nie należy się temu aż tak bardzo dziwić. Ziobro będąc obecnie w SP musi dostać skrajnie inną ilość głosów, niż jeśli startowałby z PiS.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tasiemiec z sts z lokatami :
Kutz-Korwin Mikke 1,55
Saryusz Wolski-Wojciechowski 1,40
Wenta-Zurawski 1,10
Hubner-Krasnodebski 1,27
Karski-Kudrycka 1,50
Zdrojewski-Jackiewicz 1.05
Gowin-Zoltek 1,40
Migalski-Adamek 1,20
ako 8,02 (7,05 podatek) sts
Tu nic zlego nie moze sie wydarzyc.
Kutz urodzil sie blisko Katowic, masa ludzi odda glosy. Korwin raczej poparcia nie ma w tym okregu, w sondazach przepasc miedzy nimi, kurs bajeczka chyba podwyzszony przez niedzielnych graczy ktorzy nie wiedza kto to Kutz a slyszeli tylko ze Korwin rosnie w sondazach hehe.
Saryusz nr 1 PO wiec automatycznie powinien wygrac z Wojciechowskim. 5 lat temu 125 tys Saryusz a Wojciechowski 52 ale trzeba zaznaczyc ze startowal z nr 2 wiec teraz troche glosow Skrzydlewskiej powinien zabrac ale na pokonaniu Saryusza nie wystarczy i tak. Kurs dobry.
Wenta nr 2 PO kontra Zurawski nr 3 SLD. Sprawa jasna, lokata.
Hubner ceniona w Europie, 5 lat temu 311 tys glosow, Krasnodebski nie ma szans nawet na polowe...
Karski z Kudrycka jeszcze jakis czas temu to bylaby lokata jednak teraz sondaze spadaja. Mimo to jezeli wg sondazow ktos ma 13% przewagi to cos znaczy i nie wierze ze Homo Hominis moze sie az tak mylic. Kurs poczatkowo 1,20 slaby ale teraz 1,50 wiec rewelacja. Kudryckiej problem polega na tym ze na 2 ma Pawla Papke ktory zabierze sporo glosow. 2 w pisie Karskiemu nic nie zabierze hehe.Typu jako jedynego w tasmie nie uznaje za lokate ale wejsc powinien spokojnie.
Zdrojewski 39% , Jackiewicz 19% w sondazach. Lokata.
Gowin to Gowin.. Nie wierze ze bedzie gorszy od jakiegos trepa od Korwina. Sondazowo 4% przewagi Gowina i tak bedzie.
Migalski 5 lat temu ponad 100 tys, teraz wiadomo zmiana partii wiec troche ubedzie jednak od klauna Adamka co by nie bylo bedzie lepszy. Lokata.
Tak wiec zbierajac do kupy wszystkie lokaty wychodzi rewelacyjne ako ponad 8.
Max stawka po 100 ale mozna powtarzac z 10 razy nawet dopoki ktos nie zadzwoni do Pani z punktu hehe.
Ziobro-Senyszyn 2,50 sts (2,20)
Dziwny kurs. W 2009 336 tys Ziobro przy 44 Senyszyn.. nie trzeba nikomu tlumaczyc ze to przepasc. Oczywiste ze zaszly kolosalne zmiany ale czy narod jest az tak tepy ze glosuje slepo na partie a nie na czlowieka ? O pogladach nie bede pisal, do popierania Ziobry mi bardzo daleko jednak w malopolsce ma powazanie. Przez odejscie z pisu niech straci nawet 3/4 glosow slepcow ktorzy zapatrzeni sa w jarka to i tak wygra z Senyszyn. W sondazach wojewodzkich 9% SLD, SP 5,5% tylko ze w SLD glosy sie troche rozkladaja tak w SP raczej duza wiekszosc trafi do nr 1. Kurs bomba zdecydowanie zawyzony..
Legutko-Thun 2,70 (2,37)
Piekny kurs, podobnie jak w parze Ziobro-Senyszyn chyba buk bierze pod uwage sondazowe poparcie w malopolsce(36%pis, 25 po) zamiast nazwiska.
Thun 5 lat temu 153 tys glosow w tym okregu, Legutko we Wroclawiu ledwie 65. Nie dosc ze startuje w nowym okregu to jeszcze na 2 ma Dude a na 4 Gosiewska. Fakt ze Thun ma na 2 Wente ale to i tak wystarczy na pokonanie pisiora.

Delikatnie
Nowa Prawica ponizej 5,5 %
2,25 (1,98)
Nowa Prawica NIE wejdzie 3,40 (3,00)
Czy partia nawiedzonego Korwina wejdzie czy nie to dla mnie 50/50 wiec kurs 3,40 ze nie wydaje sie przyjemne ale wole sie zabezpieczyc marginesem bledu. Jesli wejda to na styk a wiec te 0,5% to sporo. Elektoratem sa ludzie raczej ponizej 23 roku zycia ktorzy malo wiedza o pewnych sprawach i ida slepo za tym psychopata. Korwin jest modny i tyle, mozna dac lajka na fejsie, mozna w sondazu odpowiedziec ze sie na niego glosuje bo przeciez tak hejtujemy rudego, kaczora czy czerwonych. Tylko jesli juz zapytamy kiedy sa wybory to polowa tego nie bedzie wiedziec hehe. Zawsze w sondazach maja wiecej niz w rzeczywistosci i tak bedzie teraz.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
KNP powyżej 5%
Unibet 1,45

Abstrahując od programu poszczególnych partii i patrząc na sondaże KNP w każdym miało ponad 5%. Ważnym czynnikiem będzie frekwencja.
Zdecydowana większość uprawnionych nie pójdzie głosować. Beton głosujący na PO,PIS,SLD,PSL nie będzie zbytnio zainteresowany aby iść na wybory.
Zniechęcać ich będą wybryki Tuska czy Kaczyńskiego którzy ostatnio próbowali sobie robić kampanię na powodzianach.
Tuskowi też warto wytknąć czytanie smsów z pogróżkami(moim zdaniem ustawione).
No i jeszcze niesławny spot &quot;10 lat świetlnych&quot;.
Kaczyński też nie lepszy(krocie wydawane na ochronę) ale o nim mniej słychać.
Sporo partii pogrąża się &quot;celebrytami&quot; przykładowo-Adamek,Żurawski,Jędrzejczak.
Wyborcy Korwina zdają się być bardzo mocno zdeterminowani. Przy niskiej frekwencji będę bardzo zaskoczony jeśli KNP dostanie mniej niż 10%.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Po co takie bzdury piszesz ?
Najnowszy sondaz TNS Polska i 3% dla KNP, Homo Hominis najnowszy tez na styku 5,2... kurs beznadziejny do tego 1,45
http://ewybory.eu/sondaz-tns-polska-do-parlamentu-europejskiego-16-05-2014/
Tylko, że każdy sondaż jest inny od drugiego, po prostu rząd zauważył ile ma realnie KNP i chce zmanipulować ludzi, pokazując im tak słabe notowania KNP, myślę że 1,45 to lokata, w przeciwieństwie do Twoich &quot;lokat&quot;, jak np.Kutz-Korwin Mikke czy Saryusz Wolski-Wojciechowski 1,40, ale to tylko moje zdanie
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tylko, że każdy sondaż jest inny od drugiego, po prostu rząd zauważył ile ma realnie KNP i chce zmanipulować ludzi, pokazując im tak słabe notowania KNP, myślę że 1,45 to lokata, w przeciwieństwie do Twoich &quot;lokat&quot;, jak np.Kutz-Korwin Mikke czy Saryusz Wolski-Wojciechowski 1,40, ale to tylko moje zdanie
To po co stwierdzac pogrubiona czcionka ze KAZDY SONDAZ POWYZEJ 5% skoro ostatni to 3 % hehe ?
Uargumentuj prosze ze to nie sa lokaty chyba ze to tylko twoje zdanie niepodparte argumentami.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
To po co stwierdzac pogrubiona czcionka ze KAZDY SONDAZ POWYZEJ 5% skoro ostatni to 3 % hehe ?
Uargumentuj prosze ze to nie sa lokaty chyba ze to tylko twoje zdanie niepodparte argumentami.
Bo lokata jak sama nazwa wskazuje że to coś pewniejszego niż śmierć, a to są po prostu zwykłe typy, które być może wejdą, ale wątpię czy wszystkie, więc pisząc że to są lokaty wprowadzasz w błąd niedoświadczonego użytkownika, który widząc słowo lokata może zagrać to za gruby hajs no bo jak to lokata może nie wejść. A kolega który to pisał może przeoczył ten sondaż z 3%, to tak samo jak z tą Twoją lokatą, używasz tego pojęcia za często, a kolega zamiast pisać w każdym oprócz jednego, czy tam dwóch, bo gwarantuje Ci że na ostatnich 20 sondaży w 18 KNP miało przekroczony próg, po prostu uogólnił sprawę, bo faktycznie w zdecydowanej większości sondaży taki był wynik
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Umiesz dodawać? Zsumuj pkt % i sprawdź ile wyjdzie. Sondaż totalnie z dupy wzięty. Co to za próba 506 osób. Zastanów się 2 razy zanim napiszesz kolejny raz głupoty.
Jest jeszcze takie cos jak osoby niezdecydowane. Zanim zaczniesz szczekac to sie podowiaduj bo sam wyjdziesz na pałke
Bo lokata jak sama nazwa wskazuje że to coś pewniejszego niż śmierć, a to są po prostu zwykłe typy, które być może wejdą, ale wątpię czy wszystkie, więc pisząc że to są lokaty wprowadzasz w błąd niedoświadczonego użytkownika, który widząc słowo lokata może zagrać to za gruby hajs no bo jak to lokata może nie wejść. A kolega który to pisał może przeoczył ten sondaż z 3%, to tak samo jak z tą Twoją lokatą, używasz tego pojęcia za często, a kolega zamiast pisać w każdym oprócz jednego, czy tam dwóch, bo gwarantuje Ci że na ostatnich 20 sondaży w 18 KNP miało przekroczony próg, po prostu uogólnił sprawę, bo faktycznie w zdecydowanej większości sondaży taki był wynik
No to dalej czekam na argumenty ze te typy to nie lokata jak ja stwierdzilem. Doczekam sie czy piszesz bzdury bez pokrycia ? Przytoczylem argumenty, uzasadnilem, pokazalem ze nic zlego tym typom nie moze sie stac. Ty to negujesz wiec KONKRETY dlaczego.
dawid.400// Sołtys uspokój się i bez obrażania innych :!: ;)
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Soltysiao chłopie po raz kolejny opowiadasz bzdury o Korwinie i jego sondażach w poprzednich latach. Znajdz mi choć 1 przed 2014 gdzie uzyskał 5% (nie mam na myśli sondaży internetowych)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Soltysiao chłopie po raz kolejny opowiadasz bzdury o Korwinie i jego sondażach w poprzednich latach. Znajdz mi choć 1 przed 2014 gdzie uzyskał 5% (nie mam na myśli sondaży internetowych)
Iluz wyznawcow tego psychopaty haha. Napisalem gdzies ze mial 5% kiedys ? NIE wiec po co tak stwierdzasz. Ja pisalem ze zawsze w sondazach mial duzo wiecej niz w ostatecznosci i tak bylo zawsze w kazdych wyborach.
Grajcie na swojego Korwina z Kutzem jeszcze to buki podziekuja za sponsorowanie ;)
Tasiemiec z sts z lokatami :
Kutz-Korwin Mikke 1,55
Saryusz Wolski-Wojciechowski 1,40
Wenta-Zurawski 1,10
Hubner-Krasnodebski 1,27
Karski-Kudrycka 1,50
Zdrojewski-Jackiewicz 1.05
Gowin-Zoltek 1,40
Migalski-Adamek 1,20
ako 8,02 (7,05 podatek) sts
Kto bystry to skorzystal bo ako juz 2,70 hehe
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Debilu jest jeszcze takie cos jak osoby niezdecydowane. Zanim zaczniesz szczekac to sie podowiaduj bo sam wyjdziesz na pałke

No to dalej czekam na argumenty ze te typy to nie lokata jak ja stwierdzilem. Doczekam sie czy piszesz bzdury bez pokrycia ? Przytoczylem argumenty, uzasadnilem, pokazalem ze nic zlego tym typom nie moze sie stac. Ty to negujesz wiec KONKRETY dlaczego.
Zobaczymy w niedzielę ???? , poza tym Ty wielokrotnie podawałeś &quot;lokaty&quot; które nie wchodziły, więc nie bez kozery stwierdziłem, że używasz tego słowa na wyrost, jak dla mnie nie stawiałbym na Migalskiego, bo Adamka każdy zna i moze zagłosować z braku innych znanych kandydatów (wielu ludzi tak robi, znam go to na niego zagłosuje), Migalskiego osoby nie siedzące w polityce nie kojarzą aż dobrze jak niego, to samo Kutz, Korwina kojarzy każdy jedni pozytywnie drudzy negatywnie, Kutza, głównie starsi ludzie, poza tym nienawiść do PO rośnie, więc to też może negatywnie wpływać, no chyba że znowu będą fałszować wybory, to samo Wenta - Żurawski skoro uważasz że 1,10 to value, to nie mam słów, i co z tego że ten ma 2 miejsce a ten 3, obie osoby znane, bez sukcesów w polityce, tu zarówno jeden jak i drugi może liczyć albo na masę głosów albo na jej mininalną liczbę, wolałbym zaryzykować na Żurawskiego niż pchać się w 1,10. A Ty moze wyjaśnij co mialeś na myśli uważajac że &quot; Elektoratem sa ludzie raczej ponizej 23 roku zycia ktorzy malo wiedza o pewnych sprawach i ida slepo za tym psychopata&quot; i &quot;Tylko jesli juz zapytamy kiedy sa wybory to polowa tego nie bedzie wiedziec hehe&quot;, po raz kolejny pokazałeś tymi słowami że twój poziom jest żałosny i nie masz pojęcia o polityce
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Iluz wyznawcow tego psychopaty haha. Napisalem gdzies ze mial 5% kiedys ? NIE wiec po co tak stwierdzasz. Ja pisalem ze zawsze w sondazach mial duzo wiecej niz w ostatecznosci i tak bylo zawsze w kazdych wyborach.

Grajcie na swojego Korwina z Kutzem jeszcze to buki podziekuja za sponsorowanie ;)



Kto bystry to skorzystal bo ako juz 2,70 hehe
To pochwal się na kogo głosujesz skoro Korwin jest blee.
A co do sondażów to było zawsze odwrotnie. Korwin miał więcej w wyborach niż prognozowały sondażownie, na co wpływ ma jego silny i zawsze bojowo nastawiony elektorat ;)
 
J 127

jester72

Użytkownik
Soltysiao ma rację że Korwin zawsze miał wyniki sondażowe poprzednio (średnia!!!) wyższe niż realne poparcie. Jest tylko jeden czynnik, który może zaważyć na tym, że ten pajac przekroczy próg wyborczy - zmasowany ostatnio atak polityków i niektórych mediów na pana z muszką. Polacy nie lubią takich sytuacji i zawsze w przeszłości popierali ludzi, którzy byli atakowani przez większość - Tymiński, Śp Andrzej Lepper, Paligłup. Co do betu na Kutza - to pan Kazimierz zje korwinka na luzie, podobnie jak zioberek tę skrzeczącą ropuchę z Gdańska. Reszta też jest ok, tyle że kursy pospadały. Aha, jeszcze Legutko - on jest jednak związany z Krakowem i tutaj może osiągnąć leszy wynik, choć argument o tym, że Duda i Gosiewska zabiorą mu głosy ma sens.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zobaczymy w niedzielę , poza tym Ty wielokrotnie podawałeś &quot;lokaty&quot; które nie wchodziły, więc nie bez kozery stwierdziłem, że używasz tego słowa na wyrost, jak dla mnie nie stawiałbym na Migalskiego, bo Adamka każdy zna i moze zagłosować z braku innych znanych kandydatów (wielu ludzi tak robi, znam go to na niego zagłosuje), Migalskiego osoby nie siedzące w polityce nie kojarzą aż dobrze jak niego, to samo Kutz, Korwina kojarzy każdy jedni pozytywnie drudzy negatywnie, Kutza, głównie starsi ludzie, poza tym nienawiść do PO rośnie, więc to też może negatywnie wpływać, no chyba że znowu będą fałszować wybory, to samo Wenta - Żurawski skoro uważasz że 1,10 to value, to nie mam słów, i co z tego że ten ma 2 miejsce a ten 3, obie osoby znane, bez sukcesów w polityce, tu zarówno jeden jak i drugi może liczyć albo na masę głosów albo na jej mininalną liczbę, wolałbym zaryzykować na Żurawskiego niż pchać się w 1,10. A Ty moze wyjaśnij co mialeś na myśli uważajac że &quot; Elektoratem sa ludzie raczej ponizej 23 roku zycia ktorzy malo wiedza o pewnych sprawach i ida slepo za tym psychopata&quot; i &quot;Tylko jesli juz zapytamy kiedy sa wybory to polowa tego nie bedzie wiedziec hehe&quot;, po raz kolejny pokazałeś tymi słowami że twój poziom jest żałosny i nie masz pojęcia o polityce
Chlopku widac ze jestes 92 rocznik i masz zerowe pojecie o polityce. Stwierdzajac ze Migalski jest mniej znany niz Adamek strzeliles sobie w kolano. Dorzucajac do tego stwierdzenie ze nr na liscie nie ma znaczenie to drugi strzal, trzecim jest to ze nie widzisz roznicy miedzy listami PO a SLD. Terazniejszy kurs 1,01 jest odpowiedni w parze Wenta-Zurawski.
Dalsza polemika z toba nie ma sensu, zajmij sie obstawianiem pilki noznej heheh.
To pochwal się na kogo głosujesz skoro Korwin jest blee. A co do sondażów to było zawsze odwrotnie. Korwin miał więcej w wyborach niż prognozowały sondażownie, na co wpływ ma jego silny i zawsze bojowo nastawiony elektorat
Szczegolnie kobiety pobiegna teraz glosowac na niego.

Podsumowanie tych idiotycznych przepychanek, wystarczy spojrzec na nicki jester72 i majkel92 i zrozumiec o co chodzi z wiekiem i pogladami na temat Korwina hehe. Pisalem i pisze ostatni raz. Korwin stal sie modny, pieprzy bzdury i bezmyslna mlodziez za nim idzie. Na szczescie nigdy wladzy nie osiagnie bo doprowadzilby do upadku jakiegokolwiek panstwa.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
To po co stwierdzac pogrubiona czcionka ze KAZDY SONDAZ POWYZEJ 5% skoro ostatni to 3 % hehe ?

Uargumentuj prosze ze to nie sa lokaty chyba ze to tylko twoje zdanie niepodparte argumentami.
Nie mogę doczekać się tej chwili w niedzielę późnym wieczorem kiedy wszyscy Ci, którzy tak szydzili z tych 5% KNP będą musieli przeczytać jeszcze raz swoje bzdury i stwierdzić, że pisali tak niemożebne pierdoły, że przechodziło to ludzkie pojęcie.

Dla osób, które chcą pograć nawet dla jaj te wybory u ziemniaków, czy gdziekolwiek indziej - nie słuchajcie się osób, które widać, że polityką interesują się od święta i mają po prostu gówniane pojęcie na ten temat.

To, że KNP osiągnie 5% jest już więcej niż pewne, a bardzo możliwe, że zakręci się koło 3 wyniku w skali kraju (w zależności od elektoratu SLD). Ja oczekuje około 10% w tych wyborach i jestem święcie przekonany, że KNP spokojnie osiągnie próg 5%.

Pisałem o tym od samego początku istnienia tego tematu, wszyscy starali się szydzić, wyśmiewać, uznawać za ekspertów od wszystkiego (jak zwykle na tym forum) i przegapiliście mega fajny kurs w Unibecie po 1.85. Teraz możecie pograć to wszystko za frytki albo bawić się w to czy Róża Thun będzie lepsza od Legutki ????.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom