>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory USA - 2016

M 66

mac-iek

Użytkownik
Według Bukmacherów Trump może liczyć na wygraną w 25 (na 51) Stanach i 215 głosów elektorskich, porównywałem na kurs wygranej w każdym stanie. Według buków jakieś znaki zapytania w Stanach gdzie powinien wygrać, ale nie ma kolosalnej przewagi są w Stanie:
Arizona - 11 głosów elektorskich, kursy 1,4 do 2,8
Lowa - 6 głosów elektorskich, kursy 1,3 do 3,5
Ohio - 18 głosów elektorskich, kursy 1,5 do 2,5
Teraz znaki zapytania w których jest faworytem wyraźnym aczkolwiek nie 100 czy 90% Hilaria i partia Demokratów, te Stany to:
New Hampshire - 4 głosy elektorskie, kursy 1,4 do 2,9
Karolina Północna - 15 głosów elektorskich, kursy 1,8 do 2,0
Floryda - 29 głosów elektorskich, kursy 1,5 do 2,6
Tak więc nawet jeśli by się okazało, że Trump wygra wszędzie tam gdzie jest żelaznym faworytem i tam gdzie powiedzmy 70%, jak i również zwycięży w Stanach gdzie nie wielkim faworytem jest Hilaria to i tak da mu to 263 głosy, zatem 7 za mało. Nie ma co się łudzić, więc, że może on zwyciężyć w tych wyborach, Nowy Jork jak i Kalifornia załatwiają sprawę, te dwa stany na starcie dają 84 głosy elektorskie partii Demokratów.
Trump potrzebowałby jeszcze wygranej w jednym ze Stanów:
Kolorado - 9 głosów elektorskich, kursy 1,2 do 4,8 na Hilarię
Michigan - 16 głosów elektorskich, kursy 1,2 do 4,2
Nevada - 6 głosów elektorskich (więc sama Nevada to za mało, będzie remis), kursy 1,15 do 4,75
Pensylwania - 20 głosów elektorskich, kursy 1,2 do 4,5.
Tak to więc wygląda, umówmy się, szanse na wygraną są naprawdę minimalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wrzucam wam analizę mojego bardzo dobre ziomka. Oczywiście za jego pozwoleniem, mam nadzieję, że komuś pomoże.

Wybory USA!
Nie będzie to jakaś długa i szczegółowa analiza, lecz widzę kilka fajnych betów, które można spokojnie pograć. Skupie się jedynie na zwycięstwie Republikanów w poszczególnych stanach.
A więc tak, w debatach 2-1 dla Trumpa, blondynek jest pewny siebie, mówi wprost o korupcjach, układach na najwyższym szczeblu i co najważniejsze – jest AUTENTYCZNY. Dodatkowo kilka dni temu FBI przechwyciło laptopa szefowej kampanii HC (będę pisał HC, ponieważ wymawianie nazwiska rodziny kryminalistów powoduje u mnie odruchy wymiotne). A dlaczego? Ponieważ jej mąż umawiał się z nieletnimi dziewczynkami, a korzystali z jednego laptopa, dramat! FBI już zapowiedziało, że nie będzie prowadzić sprawy przechwycenia z komputera 650 tysięcy maili, ale można się domyślić, że dokładnie wiedzą jaką nieczystą grę prowadzi sztab HC. Czujny Trump wytknął to w ostatnim wywiadzie mówiąc, że HC jest winna! Do tego dodajmy jeszcze fakty podejrzanych zachowań podczas debaty, zdemaskowania kłamstw rzekomego molestowania kobiety przed Trumpa w samolocie, wycieku informacji o znajomości pytań przed rozpoczęciem debaty czy też prania brudnych pieniędzy w fundacji rodziny C.
Celowo nie nawiązuje do sondaży (różnice są tak niewielkie na korzyść jednego lub drugiego kandydata, że stwierdzam sondażowy remis), ponieważ jak każdy wie, w Stanach liczy się liczba elektorów przypisana do danego stanu.
Są stany, w których od zawsze wygrywają Demokraci oraz są stany, w których od zawsze wygrywają Republikanie. I to się na pewno nie zmieni w tych wyborach! Zwycięstwo w wyborach będzie zależało tylko i wyłącznie od poparcia stanów „neutralnych”, gdzie do czasu ogłoszenia wyników nie możemy jednoznacznie stwierdzić kto wygra i zgarnie całą pule głosów elektorskich. I właśnie w tym miejscu znalazłem ciekawe bety, które można spróbować zagrać. Nie gram na to, że Republikanie wygrają w Teksasie (kurs 1.04), bo to jest oczywista oczywistość. Takie kursy nie są do gry (chyba, że ktoś dysponuje wielkim budżetem i traktuje to jako lokatę 4%).
Kluczowym stanem będzie Floryda (29 głosów) i jeśli wygra tam HC to na 95% będzie już po przysłowiowych ptokach. W stanie New Hampshire też powinno być ciekawie i chyba nikt nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić czy wygrają tam Demokraci (1.36) czy Republikanie (3.00). I dochodzimy do stanów, na które zapewne czekacie: Ohio i Północna Karolina. Na zwycięstwo Republikanów w tych stanach kursy kształtują się odpowiednio 1.5 i 2.0! Są to bardzo mocno uprzemysłowione stany. Ohio należy do najbardziej rozwiniętych stanów USA, natomiast Północna Karolina charakteryzuje się przemysłem włókienniczo-tytoniowym. Kurs 2.0 wynika zapewne z tego, że w poprzednich wyborach nieznacznie wygrał tam Obama, lecz sięgając do historii dominowali tam Republikanie. Wszyscy widzieliśmy jakie rządy przez 8 lat sprawował czarnoskóry prezydent. Mieszkańcy tego Stanu zdają sobie sprawę z popełnionego błędu i moim zdaniem wygra tam partia, za kadencji której ludziom żyło się tam zdecydowanie lepiej. Ze względu na globalizacje, w której ucierpiały oba stany, liczę na mądrość obywateli i zwycięstwo Republikanów. Na koniec zostaje Pensylwania (kursy 1.20 – 4.33). To może być kluczowy region dla wyników wyborów! W tym stanie również widzę spore value, bo osobiście wystawiłbym kursu rzędu 60/40. Jest to stan o charakterystyce przemysłowo-górniczej, w której ludzie niezbyt uśmiechają się na politykę energetyczną ze źródeł odnawialnych. Być może czas na zmiany w Pensylwanii?! Być może czas na zaufanie dla Trumpa?!
Na zakończenie dodam, że serce podpowiada graj na Trumpa, ale rozum szepcze odpuść. Można spróbować złapać kursik 5.0 za drobne, bo chyba każdy człowiek posiadający mózg widzi zakłamanie HC i zdaje sobie sprawę, że za jej kadencji nie będzie lepiej. Kwestia czy w tym ZEPSUTYM świecie da się jeszcze cokolwiek naprawić?!
Typy:
Wygrana w Ohio – Republikanie 1.50/bet365 ✅
Wygrana w Karolinie Północnej - Republikanie 2.00/bet365
✅

opcjonalnie dla lubiących ryzyko:
Wygrana w Pensywanii - Republikanie 4.33/bet365 ✅
Wygrana Trumpa 5.00/bet365 ✅
 
williag 30

williag

Użytkownik
Trump potrzebowałby jeszcze wygranej w jednym ze Stanów:

Pensylwania - 20 głosów elektorskich, kursy 1,2 do 4,5.

Tak to więc wygląda, umówmy się, szanse na wygraną są naprawdę minimalne.
To właśnie z Pensylwanii :

 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Północna Karolina co się nie mylę to zawsze głosowała na Republikanów tylko ostatnimi latami jakaś rewoltę wykonała. Wczoraj Lebron wraz z innymi z Cavs namawiali by głosować na szachrajkę w Ohio.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Ja tam przestałem się na dobrą sprawę emocjonować, gdyby nie system elektorski to może byłoby czym, a tak to zamiast powiedzmy 52% szans na zwycięstwo (jak wskazują na to sondaże) Clinton ma jak dla mnie z 90% szans na wygraną. Zdecydowanie za dużo, tutaj decydują wyborcy, dziesiątki milonów, nie jest to sport gdy ktoś zdecydowanie słabszy może sprawić niespodziankę i w bezpośrednim starciu być lepszym. Nie twierdzę, że Clinton jest lepsza, dla mnie to zwykła szachrajka i złodziejka jak i cała ta lewacka śitwa. Media jednak robią swoje, cała ta nagonka na Trumpa, straszenie nim i spychanie na bok afer Hilary, to co u nas w mediach się dzieję by przypuszczam manipulować Amerykańską polonię, ciężko z tym walczyć. Szkoda trochę moich trzech stówek, ale trudno, teraz bym w życiu nie postawił na zwycięstwo Trumpa, nie ukrywam bardziej na wygranej zależałoby mi na zobaczeniu lewackich mord po przegranej, a także płacz Kraśki i tym podobnych w naszych mediach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Poprzednie wybory jak obstawiałem to rozliczył mi zakłady bet365 po 4 tygodniach. Także nie liczcie, że dziś zagracie, pojutrze podliczą głosy elektorskie i rozliczą wam zakłady. To zamrożenie środków.


W skrócie jak to wygląda:
W amerykańskich wyborach mamy dwa etapy.
1 etap - Ludzie głosują na elektorów (którzy w sumie popierają jednego z kandydatów). Kandydat, który uzyska większe poparcie w danym stanie zgarnia wszystko tzn. wszystkie głosy elektorskie. Są wyjątki, bodajże dwa stany.
2 etap - Po wyborach powszechnych zbiera się Kolegium Elektorów Stanów Zjednoczonych i dopiero ono dokonuje wyboru na prezydenta (dlatego nie rozliczają tak szybko zakładów, Kolegium zbiera się gdzieś w grudniu). Elektorzy mają obowiązek zagłosować na kandydata , który wygrał w swoim stanie (zależnie od stanu prawnie albo zwyczajowo, za wyłamanie grożą kary finansowe i itd.). Zdarza się jednak, że elektorzy mogą zagłosować zupełnie inaczej, niż są zobowiązani tzn. na drugiego kandydata, co miało już miejsce wiele razy. Konstytucja USA nie nakłada takiego obowiązku. Są już informacje, że będą elektorzy, którzy już zadeklarowali, że nie zagłosują na danego kandydata, bez względu na wyniki w danym stanie.

Odnośnie sondaży kto wygra, to są tak wiarygodne jak nasze sondaże 2 lata przed wyborami. Sondaże ogólne nie mają znaczenia. Dlaczego?
Może być taka sytuacja, że dany kandydat zdobędzie więcej głosów bezpośrednich, ale mniej elektorskich i rezultat będzie taki, że przegra ostatecznie wybory.

Nie ma tutaj pewniaka, jak niektórzy piszą. Wszystko wyjaśni się w dwóch-trzech kluczowych stanach i do końca będzie trwała walka o ostateczne zwycięstwo. Więc, proszę nie pisać , że Clinton ma 4% przewagi w sondażach i w sumie już wygrała, bo to trochę śmieszne.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Szkoda trochę moich trzech stówek, ale trudno, teraz bym w życiu nie postawił na zwycięstwo Trumpa, nie ukrywam bardziej na wygranej zależałoby mi na zobaczeniu lewackich mord po przegranej, a także płacz Kraśki i tym podobnych w naszych mediach.
Ja obstawiłem 100 funa na Trumpa. Nawet jedyne przechylne dla Trumpa FoxNews daje zwycięstwo szachrajce 52-48. Kolonko powtarza ciągle ze te sondaże są niedoszacowane, cos jak u nas rok temu.



https://www.youtube.com/watch?v=wjF8qCmyk9U
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A czy ktoś sie orientuje czy jak zagram ze w Arizonie wygraja demokraci to bede musiał czekac do grudnia czy zakład bedzie rozliczony do 2dni?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
http://pikio.pl/pierwsze-oficjalne-wyniki-wyborow-prezydenckich-w-usa/
&quot;Pojawiły się pierwsze oficjalne wyniki wyborów w Stanach Zjednoczonych. Głosy pochodzą z trzech miast, w których tuż po północy zagłosowali mieszkańcy. Wyniki ich głosowania zostały ogłoszone kilka minut po oddaniu ostatniego głosu. &quot;
Hue hue, można powiedzieć, że Trumpka może wypić malutkiego szampanika, może to dobry prognostyk przed głównym daniem ????
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Ja w innej kwestii. Na całorocznym można obstawiać do 23:00. Kiedy można spodziewać się rozliczenia zakładu? Nie chcę sobie środków zablokować na długo ;)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja w innej kwestii. Na całorocznym można obstawiać do 23:00. Kiedy można spodziewać się rozliczenia zakładu? Nie chcę sobie środków zablokować na długo ;)
no własnie albo połowie grudnia bądź jesli zdobedzie bodajze 330elektorów to już przesadzi o wygranej już za kilka dni
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
To ja podziękuję serdecznie. Jedyne co to Trumpa za drobne lub jakieś plusowy handi, jeśli gdzieś jest. Jak ktoś chce grubiej to raczej lokomotywa na Clinton po 1.20, ale lepsze lokomotywy widzę na el. ME w piłkę i darty na Grand Slam i rozliczone od razu. Szkoda zachodu tu ;) a na całorocznym dodatkowo nie można grać w AKO ;)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Szkoda zachodu tu ;) a na całorocznym dodatkowo nie można grać w AKO ;)
Kolego nie wprowadzaj w błąd można brać Trumpa do AKO. Wystarczy wejść w zakłady live, wybory w Ameryce, potem wybrać Trumpa i już można bez problemowo grać to w AKO. Osobiście pograłem za drobne z typem, że w piątek Polska wygra + BTTS. W połączeniu z Trumpką wychodzi ładny kurs 30,0 ????
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Ja w innej kwestii. Na całorocznym można obstawiać do 23:00. Kiedy można spodziewać się rozliczenia zakładu? Nie chcę sobie środków zablokować na długo ;)
365

Wybory w Stanach Zjednoczonych
Wszystkie zakłady zostaną rozliczone na zwycięzcę wyborów, a nie na osobę, która rozpocznie sprawowanie urzędu.
Zakłady na głosy Kolegium Elektorów Stanów Zjednoczonych zostaną rozliczone na podstawie głosowania w każdym stanie (i w każdym kongresowym dystrykcie w Maine i Nebraska) w dniu wyborów, a nie w dniu aktualnego posiedzenia kolegium elektorów.
Wybory wstępne w USA - Wszystkie rynki zostaną rozliczone na podstawie podziału głosów, a nie ilości delegatów krajowych wyłonionych z tego głosowania. Jeżeli podział głosów nie zostanie ogłoszony, to wykorzystana zostanie ilość delegatów stanowych lub odpowiedniki do rozliczenia rynku.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Republikanie w Ohio @1.50 (Ónibet) (LIVE)
Pierwsze przecieki wskazują na Trumpa w tym stanie (można poszukać na twietterze wklepując hasztag #election2016). Ziomek Brodatego też to typował, więc wchodzę.
O 23:30 na Trumpa był kurs 5.10, teraz 5.75...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kursy idą w górę bo i szansę się zmniejszają.Trump nie wygra bo ma minimalne poparcie wśród czarnych i latynosów. Dzięki komu wygrał dwa razy Obama? Właśnie dzięki głosą czarnych i latynosów, teraz bez tego poparcia tak naprawdę trzeba by było żeby wszyscy biali głosowali na Trumpa, co oczywiście jest nierealne. Tak właśnie przejmuję się władze, w USA rządzą już mniejszości etniczne. W Europie za kilkadziesiąt lat będzie to samo tylko z Arabami, dlatego nic dziwnego że jest tyle lewactwa.
 
Do góry Bottom